Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

mam dylemat, właśnie chyba dostałam ale ... no właśnie, to bardziej przypomina takie "brudzenie" niż okres, brzuch mnie aktualnie nie boli ale to tak przychodzi i odchodzi a krwi (o ile można to nazwać krwią bo jest bardziej brązowe niż czerwone) jest może z łyżeczkę, więcej nie. Jest przed 23, pewnie na dobre rozwinie się w nocy i teraz nie wiem czy uznać pierwszy dzień cyklu dzisiaj czy jutro? Wiem, że to może głupie pytanie i problem ale nie wiem jak to uznać bo chcę ten wykres robić, raczej chyba uznam od jutra, ale jak wy uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań........................@ Muna..................33..............18................. ............19.04 magduniaa...........25...............3................... .......... 23.04 teacher26...........26...............4...................... ....... 27.04 exe...................33...............1................. ..............30.04 lidka33 ..............33...............15........................... ..30.04 Misiaczek2507.....20...............4..................... ..........04.05 gosiak666 ..........26...............6...............................0 9.05 Majeczka_83.......28...............7..................... ..........09.05 taka j................30..............25..............................13.05 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3.................. .... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. ....19 sierpień wełna....................30 .................3.......................7 wrzesień roxikct..................21..................3.............. ........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2.................. ....10 listopad preggers ...............23..................4.......................5 grudzień loco99...................23..................1.............. ........20 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszek-nie-okruszek
roxikct jak pieknie wygladasz. Kocham twój brzuch! Ja to mam wiekszy przed ciaza ale nie jest niestety ciazowy a twój jest po prostu śliczny :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszek-nie-okruszek
Nie wiem jak wy dziewczyny ale ja postanowiłam nie mówić mojemu M kiedy mam dni płodne bo jak raz mu powiedziałam to była klapa, tak się chłopak przejął, że nie mógł :) powiedział, że tak pod presją to mu się nie uda, bo on za bardzo chce więc teraz jak się mnie pyta to udaję że nie wiem kiedy i nie ma niepotrzebnych stresów:) Ja nie potrafię wrzucić na luz i ciągle czekam i sprawdzam ale mam nadzieję, że może jak on nie będzie wiedział kiedy są te dni to będzie to tak jakbyśmy odpuścili i szybciej zaciążę:) Jak myślicie DOBRZE GADAM? Wasza największa fanka :))) teraz będę pisać pod nickiem PUSZEKNIEOKRUSZEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań........................@ Muna..................33..............18................. ............19.04 magduniaa...........25...............3................... .......... 23.04 teacher26...........26...............4...................... ....... 27.04 exe...................33...............1................. ..............30.04 lidka33 ..............33...............15........................... ..30.04 Misiaczek2507.....20...............4..................... ..........04.05 gosiak666 ..........26...............6...............................0 9.05 Majeczka_83.......28...............7..................... ..........09.05 taka j................30..............25(10)..................... .....13.05 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... .... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. ....19 sierpień wełna....................30 .................3.......................7 wrzesień roxikct..................21..................3.............. ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ... ....10 listopad preggers ...............23..................4.......................5 grudzień loco99...................23..................1.......... ... ........20 grudzień Poprawiłam sobie tabelkę bo postanowiłam dać sobie jeszcze 10 cykli a potem odpuszczam starania. Puszek przyjęłam taką samą taktykę bo też miałam wrażenie, że stawiam go pod murem i że on MUSI i nie może nie podołać a wiadomo jak się pod presją takie rzeczy robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam pytanie, zaliczyłybyście dzisiejszy dzień jako pierwszy dzień cyklu czy jutrzejszy na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a raczej Dobry wieczór Laseczki :) Roxi śliczny brzunio :) Lidka , szybko twojego M przerabiasz oby tak dalej :) Silu zdrówka życzę dla twojego synka . Ja jeszcze dzisiaj namówi mojego M do szaleństwa :) mam teraz siostrzenice na noc i mała cos nie chce iść spać ale zaraz ją wyślę :) nie bardzo wiem też czy juz są płodniaki czy nie bo nie wiem jak to liczyć czy 32 dni cykl czy 28 bo raz mam tak a drugi raz innaczej . będzie co ma byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mize
Taka j. Jak byłam u mojego lekarza to tez sie go pytałam który dzien mam liczyć jako pierwszy bo zawsze mam kilka dni przed@ takie właśnie plamienia i powiedział ze pierwszy dzien to zawsze ten w którym boli brzuch... Mam nadzieje ze Pomoglam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mize - dziękuję :) Niestety mnie brzuch pobolewał już od kilku dni więc to by było trudno określić. Dzisiaj się okres rozkręcił na dobre więc chyba dzisiejszy dzień uznam jako pierwszy. No i zaczęłam mierzyć temperaturę, ciekawa jestem co będzie bo może ja wcale owulacji nie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi śliczny brzusio :) taka j. ja gdzieś kiedyś słyszałam, że 1 dzień okresu o ten " już rozkręcony", plamienia się nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie zrobię i zaczynam tworzyć mój "kalendarzyk", w sumie z ciekawości. coś mi się wydaje, że ja nie mam owulacji po prostu. kiedyś współżyłam z mężem od 9 do 21 dnia cyklu co drugi dzień i nie zaszłam w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. moim zdaniem to tak jak welna pisze, powinnas liczyc jako pierwszy dzien cyklu, ten w ktorym sie okres rozbijal na dobre a nie ten dzien w ktorym byly plamienia, czyli dzisiaj 1 dc masz ;) Jakie duze jest juz twoje dziecko i jak ma na imie?;) Roxi, pieknie wygladasz!!!!!!! Silu, jak synus? Welna a jak twoj brzunio, rosnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszeknieokruszek, w tabelce musisz wpisac siebie, wiek, ilosc cykli w ktorych sie starasz i dzien nastepnej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny! dzisiaj robilam sobie różne badania, generalnie wsio ok, tylko tsh cos niskie mi wyszło - 0,200 znacie się może na tym? czekam jeszcze na wyniki toxo, ale dopiero w poniedziałek odbiorę. Pozdrawiam, miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racuszku, to,że tsh niskie to super wynik. ciesz się. gorzej by było w drugą stronę. taka j, niezawsze zachodzi się w ciążę mając owulację. czasami jest owulacja, a "nie zaskoczy się", bo np. plemniki nie zdążą, albo coś tam:) trzeba czekać na ten dzień po prostu. lidka, brawo! fajnego masz męża. synulek troszkę lepiej, dziękuję. nadal kaszle, ale reszta już znika. no i rano znowu wymiotował flegmą;(:(:( ja tez chora, mąż chory, zero seksiku, bo po prostu nie mamy ochoty. ja już dawno po płodnych, okres mam mieć 18 kwietnia. Ale pewnie jak zwykle dupa:/ roxi, pięknego masz synunia w brzuszku:) jakie imiona wybieracie? lidka, Konstancja piękne imię. Jak ty na to wpadłaś?:) jak skracacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, zawsze podobalo mi sie to imie i mojemu mezowi rowniez, mowimy na nia Koni, Conie, lub Stanci, po skrocie z niemieckiego-Constanze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bylam w ciazy to postanowilismy, dla chlopca Liwiusz imie a dla dziewczynki Konstancja ;), no i wyszlo na corcie;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. mi tez ktos mowil, nawet nie wiem czy nie lekarz zeby liczyc wlasnie od dnia pierwszego krwawienia, a plamienie sie nie liczy jako @. Roxi brzusio sliiiiczny! Wela, Doti, Margotka też wstawiajcie. Racuszek Ty tez sie pochwal:) Ja dzisiaj przepraszam Was ale nie miałam nawet siły czytać forum:( Więc moja odpowiedź jest króka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg ja na razie nie mam się czym chwalić ;P jak brzuszek stanie się bardziej widoczny to na pewno wstawie fotkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu mi też sie wydaje że bedzie chłopiec:) dla dzieczynki podoba mi sie Kornelia. dla chłopca jeszcze nie wiem. myśleliśmy o Aleksie i Dawidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu mi też sie wydaje że bedzie chłopiec:) dla dziewczynki podoba mi sie Kornelia. dla chłopca jeszcze nie wiemy. myśleliśmy o Aleksie i Dawidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) W poniedziałek lece do ginekologa i już nie mogę się doczekać. Narazie dokucza mi tylko ciągły głód i senność... Wczoraj napatrzyłam sie na synka koleżanki bo 2 dni temu urodziła, kochane maleństwo, chwilami nie moge uwierzyć że we mnie rośnie taki maluszek :):):) Roxi piękny brzuszek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki jeszcze dziś ruszam do boju ;d Ale powiem wam że jestem wykończona , wczoraj mi dysk wyskoczył ledwo chodziłam , do dziś mnie plecy bolały , a jeszcze byłam z Mama i siostrzenica małą w Loopy's world polecam , świetne dla dzieci i dla Dorosłych , tak mnie wykończyła zabawa z siostrzenica że szook . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, super imię. Ja lubię takie wyszukane imiona. Dla dziewczynki podoba mi się np. Anastazja. Boskie. A jakbyś chciała nazwać drugą córcię? roxi, Dawid ślicznie i nietuzinkowo. Mi się podoba też Łukasz, Damian, Dominik i Natan. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta, ladne imiona wybralas, tez mi sie podobaja, Natan zwlaszcza;) Ja tez lubie takie rzadkie imiona, dla drugiej corci wybralam Antonia, Antosia...ale chyba przyjdzie mi na nia jeszcze dluuuuuuuuugo czekac, M. zapowiedzial, ze to tylko jednorazowa wpadka byla teraz i ze nastepnycm razem na pewno wyskoczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, ja na pewno będę miała Natanka, jeśli Bóg da mi drugiego chłopca. A jeśli córcia, to będzie Laura lub Anastazja. No chyba, że Konstancja:) margotka, widząc twój brzuch, rozmarzyłam się baaardzo. Piękny jest. A ty szczupluśka. Antonina takie średnie dla mnie, ale wiem, że się podoba wielu ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×