Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

dzieki dziewczyny;), nie podlamuje sie bo tez nie nastawiam sie juz teraz jak wczesniej, wtedy rozczarowanie jest mniejsze, badz go wcale nie ma, wychodze z zalozenia, ze dzidzia przyjdzie wtedy kiedy poczuje, ze jest to dla niej wlasnie TEN moment, tak jak bylo z moja corcia, bez wyliczen, poprostu milosc bez zastanawiania sie...a ja sobie bede czekac na nia, no moje baby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Lidziu przykro mi, że przylazła ta małpa :( ale następny cykl jest Twój kochana :) Ja miałam intensywny weekend wyjazdowy. Jeszcze 8 dni i zobaczę te dwie kreseczki na teście :D, już się nie mogę doczekać :) Co tam u Was kobitki? Bo jakaś cisza na forum, chyba wszystkie korzystacie z pięknej pogody i weekendu :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki dawno sie nie odzywałam mam nadzieje że mnie jeszcze pamiętacie zmieniam tabelke i żyje nadzieją na następny cykl nick..................wiek..........cykl starań..................@ Misiaczek2507.....20...............5..................... .....04.06 gosiak666 ..........26...............7...........................05.06 puszeknieokruszek..25..............5..................... .. ..05.06. Muna..................33..............19................. .......06.06 taka j. ..............31..............26(9).......................08 .06. Majeczka_83........29..............8..................... ......16.06 magduniaa...........25...............4................... ..... 18-19.06 lidka33 ..............33...............17........................22. 06 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... .. 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... .......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......20 grudzień exe.......................33..................1.......... ....... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ .......3 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ...10 styczeń teacher26..............26..................5............. ........1 lutego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak to za tydzień wielki moment :) a ja oczywiście z rana na 3 minutki i uciekam do pracy ale mi się nie chce dzisiaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, ja wyjeżdzałam na weekend dlatego się nie odzywałam preggers no ja w tej ciaży poczułam ruchy bardzo wcześnie, aż mi było głupio mówić bo wszyscy by myśleli, że głupia stara baba i bredzi :P ale na 100 % to były ruchy, wlasnie cos takiego jakby przesuwanie palcem po wewnetrznej stronie brzucha, z tego co pamietam czulam to juz kolo 12 tyg, a teraz ten kto nie chce moze nie wierzyc :P ;) może tez bedziesz miała takiego małego wiercipiętę jak ja :) bo mój to daje czadu, non stop mnie kopie...ale chyba ostatnio cos podrósł i nie ma juz tyle miejsca wiec zaczyna tak pełzać pod brzuchem bardziej, "wypinać się", a mniej kopać lidka przykro mi ze ta wredna @ przyjechała do Ciebie, ale skoro juz jest to pozegnaj ja ode mnie na nastepne 9 miesięcy i niech juz spada ;) loco śliczna dzidzia :) gosiak kurcze blade trzymam kciuki za Twoje dwie krechy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
Witajcie, Wiem , że główny temacik to testowanie al przeczytałam Wasze wszystkie posty (od wczoraj czytałam) i jest tu wiele dziewczyn , które od dłuzszego czasu nie mogą mieć upragnionej fasolki. Ja także staram się już długo i nic , ciągle czekanie na @, testowanie brak mi już siły. W czwartek oczywiście przyszła do mnie @ i postanowiłam walczyć , dziś idę do mojej gin i chcę porobić wszystkie niezbędne badania (do tej pory miałam jakiś czas temu usg dopochwowe, gdzie miałam torbiel na jajniku aby uniknąc laparoskopi zarzywałam zwykłe tabletki anty, po odstawieniu czysty jajnik ale ze starań nici i tak mija już 14 miesiąc po odstawieniu i braku fasolki. bardzo was prosze o info jakie badania robiłyście , wiem że to lekarz wie najlepiej ale jak już dziś bede u lekarza to chce wiedziec co powinna mi dać . Mam nadzieje , że przyjmiercie mnie do swojego grona. Wszystkim starającym życzę duzo wytrwałości, testującym 2 krech, a noszących pod swoim sersem male3ńst duzo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdunia oczywiście, że pamiętamy! Co u Ciebie słychać? Wełna dzięki Słońce! :* Iwona w pierwszej kolejności powinno się zrobić badanie nasienia męża, a ja miałm robione jeszcze HSG, badanie na PRL no i monitoring czy jest owulacja czy nie. Powodzenia i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
gosiak szukałam na necie właśnie gdzie zrobić badanie nasienia w moim mieście i chyba nie ma bede musiała poszukać gdzies w pobliżu , dziekuję za kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
W Gliwicach, znalazłam klinikę w katowicach i tam robią (to klinika leczenia niepłodności)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
Gosiak jestes cudowna nie wiem jak ja szukałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
dzwoniłam tam niestety juz nie robia tam spermiogramu tylko posiew a to tylko w kierunku bakteri jest strona jest niezaktualizowana :( musze szukać dalej, ale podjedziemy do katowic i sie zrobi . Ciekawe co mi dziś moja lekarka powie ide na 17.15 i tak sobie myslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
Gosiak zalazłam już jestesmy umówieni:) także super :) , kiedy testujecie?? Kiedy jakies nowe wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziwczynki;-) ja nic nie pisze bo czekam na @ i mimo, ze bardzo, bardzo juz chcialabym byc w ciazy to teraz mam nadzieje ze nie jestem bo szukam nowej pracy, ide dzisiaj na rozmowe i jesli zaczne nowa prace to niestety ale ciaza nie bedzie mile widziana :-( i z jednej strony strasznie, strasznie chce byc w ciazy a z drugiej no nie powinnam ehhh jakie to zycie trudne.... Piszcie cos bo ostatnio cos pusto tutaj, ja po ostatniej akcji z wczesnym poronieniem obiecalam sobie, ze zrobie test dopiero jak mi sie spozni @ 2 tygodnie ale nie wiem czy wytrzymam;-), juz mam ochote testowac a do @ jeszcze 8 dni Witaj iwona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona to super :) Trzymam kciuki żeby było ok wszystko :) Puszek ja tam bym wolała dzidzię :) Kiedyś też tak myślałam, że praca, dom a na końcu dziecko a teraz jak już wiem, ze z zajściem w ciążę to nie tak hop-siup to najpierw wolałabym dzidzię :) U mnie dziś 22dc, od wczoraj temp. spada więc nie wiem o co kaman. zobaczymy jaka będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowo mi
w dniu spodziewanej miesiaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Exe,Fasolka jak się czujecie??U mnie wszystko dobrze,jutro idę na badania z krwi i moczu.W piątek idę na badanie do lekarza i trochę mam stracha,czy wszystko jest dobrze?Mam nadzieję,że okaże się,że tak.Zachcianki mam strasznie na kwaśne jak i na sałatki z sosami z Knorra...Uwielbiam je:) Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
Dziewczyny dostałam skierowanie na prolaktyne, progesteron, testosteron, FSH, LH, oraz EZ( WLASNIE MAM PYTANIE ODNOŚNIE TEGO OSTATNIEGO WOGOLE NIE WIEM CO TO ZA HORMON WIECIE MOŻE?????? jutro badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane!!! Witam Iwonę wśród Nas!:) Faktycznie bardzo długo kochana się starasz! Ale trzymam mocno kciuki, żeby i Tobie się udało! i na pewno tak będzie!:) magdunia oczywiscie pamietamy o Tobie odzywaj się cześciej! :) gosiak super że masz takie nastawienie!!!!:) ono jest najwazniejsze, zaczynamy odliczanie do Twoich dwoch kreseczek!:) Ty to jestes taka kochana kobieto, ja nie wiem skąd Ty się wziełaś!!!!! ;* puszek czyli testujesz razem z gosiakiem:) natka ale masz smieszna zachcianki na sos hahaha;p ja mam w druga strone na slodkie i owoce;p szczegolnie borowki:) a ja mam zakaz wychodzenia z lozka od lekarza przez kilka dni, bo w sobote mialam okropne bole nie wiem od czego to, ale w plecach. okropne uczucie. kazal brac nospe i lezec. welna no wlasnie na mnie tez wszyscy dziwnie patrza jak mowie ze cos tam czuje ;p ale nie jestem pewna czy to TO;p takze nie zaliczam tych musniec chyba jeszcze jako pierwsze ruchy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powinnam dostać 14 dni temu @ i niemam do teraz test zrobiony w sobote wyszedł negatywny i niewiem co dalej zrobic bo te czekanie i ta niepewność mnie meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
kaśka a robiłaś bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers dziękuję Ci Słońce za Twoje słowa, zrobiło mi się niezmiernie miło :* Dbaj o siebie Kochana i niech Cię P. rozpieszcza :) A Ty tylko leż i pachnij :D no i dbaj o śliczne brzusio :) Iwona to super, że dostałaś skierowanie na tyle badań - pierwszy krok wykonany teraz będzie tylko lepiej :) Natka to chyba synka będziesz miała skoro takie zachciewajki masz :) Ja właśnie zrobiłam bigosik z młodej kapustki z koperkiem - mniaaaaaaaaaaaaaaaaam a na deser mam kolorową galaretkę z bitą śmietaną :) Idę się obżerać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers dbaj o siebie i leż jak lekarz kazał, na pewno szybko się poprawi i znowu będziesz śmigać :) gosiak póki @ nie ma to bądźmy dobrej myśli a te temperatury itd. to chyba tak troche z przymrużeniem oka trzeba traktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obżarłam się wielką miską frytek, już nie mogę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann8912
Hej kochane mogę się do was dołączyć? 1 cykl starań i niechciana @ 3.06.2012. We wtorek robiłam test i niestety 1 kreska ale może było za wcześnie. Bardzo bym chciała mieć dzieciątko. W grudniu straciłam córeczkę w 28tc :( i długo nie mogłam się pozbierać. Tak bardzo się boję a zarazem czekam na radosną nowinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann jasne, że możesz się dołączyć, do 3.06 jest jeszcze 6 dni więc może być za wcześnie faktycznie. Przykro mi z powodu córeczki, jak to się stało, nie dało sie nic zrobić? Pisz z nami, będzie nam raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×