Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Doti śliczny ten Twój brzusio :) Dziewczynki do mojego testowania jeszcze troszkę czasu, ale dziękuję za wiarę i za trzymanie kciuków, jesteście kochane :* Nie wiem czy nosicie bieliznę firmy Esotiq, ale jest teraz taka promocja, że przy zakupie za min 300 zł otrzymuje się 50% rabatu więc tak naprawdę płaci się 150. Ja wczoraj byłam i się obkupiłam, bo uwielbiam bieliznę tej firmy. Do promocji wchodzą także stroje kąpielowe, piżamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Margotka902...
Witajcie Kochane. Od dziś jestem już na zasłużonym odpoczynku, dostałam wczoraj L4 do końca ciąży i troszkę nie umiem ogarnąć tak dużej ilości czasu. Dla Małej wszystko już mam, brakuje nam tylko artykułów higienicznych - dla niej do pielęgnacji, dla mnie do porodu :) Natka, strasznie mi przykro z powodu Twojej straty. Wiem, że jest Ci ciężko, ale musisz być silna i nie tracić nadziei!! Lidka, Silu, cały cały czas trzymam kciuki żeby w końcu się udało!! Gosia, czekam na pozytywne wieści!! Doti, śliczny brzuszek, wielkościowo mam podobny :) Byłam wczoraj u nowego lekarza i jestem bardzo zadowolona z jego kompetencji i podejścia do pacjentki, , sprawdził i zmierzył wszystko :) Moja Myszka waży 2200 i ma się dobrze. Ściskam mocno wszystkie Mamusie :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/861d8fffc13727c1.html - Śpiąca Królewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loco śliczny brzuszek, no i widać Go bardzo więc się nie dziw, że ten Pan zwrócił uwagę :) Margotko super, że u Ciebie wszystko ok i że Juleczka rośnie, niedługo już będzie z Tobą :) A Ty Kochana rozkoszuj się wolnym czasem, spaceruj, czytaj książki itp bo poźniej cały świat będzie się krecił tylko wokól Juleczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się ciesze że już jest widac, nie mogłam się doczekac brzuszka :))) Za tydzień ślub, już bym chciała mieć to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loco będzie dobrze ;) Szybciutko Ci zleci ten tydzień :) A jak sukienka, która miałaś zamówić na allegro? Masz ją już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak juz ją mam. Jest idealna. Do kolan wiec nie muszę się martwić że przez brzuszek bedzie za krótka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super :) Jak zrobisz zdjęcie to pokaż jak w niej wyglądasz :) Denerwujesz się troszkę przed ślubem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się denerwuje, bo boje się że zacznę się jąkać albo cos pomylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki strach to normalne :) Mi tak szybko cały ślub zleciał, że nie wiedziałam kiedy :) Będzie dobrze :) Liczę, że się później zdjęciami pochwalisz :) A co tu dziś taka cisza? Gdzie wszystkie dziewuszki się podziały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się odezwę oczywiście znowu z wątpliwościami. :) Niedługo zbliża mi się owulacja i tak analizowałam swoje wykresy i zauważyłam, że po kilku dniach wyższej temperatur następuje spadek jednego dnia i potem znowu jest wzrost i czasem znowu spadek. Jest szansa przez takie skoki, że dojdzie do zapłodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loop na temperaturę ma wpływ wiele rzeczy. Masz gdzieś wykres żeby go pokazać jak Ci ta tempka skacze? Oto mój wykres http://enpr.pl/3346. Ważne jest, żeby po owulce tempka wzrosła - i jeśli wzrośnie to wiadomo, że owulacja była a jak jest owulacja to i zapłodnienie jest możliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temp piszę sobie na tabelce papierowej,ale jutro zaloguję się i wprowadzę z kilku miesięcy, żeby można było poddać ją waszej analizie:) Ale może tak być, żeby po owulacj temp. spadała znacząco, tak gdzies o 0,3, np z 36,80 na 36,50?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zawsze zaczyna tak drastycznie spadać dzień przed @. A było u Ciebie coś co mogło mieć wpływ na Twoją tempkę? Mierzysz ciągle o tej samej porze, tym samym termometrem? Jak wprowadzisz to daj linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczynki, Nie odzywsałam sie od miesiąca, przepraszam ale nie było mnie w Polsce. Dziewczyny mam wspaniała wiadomosc!!!! Udało sie!!! dziś sie dowiedziałąm beta 89 z krwi, zakłądam 12 dni po owu tak wskazuje test owu i wzrost temp. Dziewczyny a juz nie mialam nadziei po tym poronieniu a tu sie udalo i to w 2 cyklu staran!!!! Modlcie się za mnie żeby się udało :):) A jak u was? Kurcze musze wszystko poczytac, Iwa pamiętam że zaszłas w tamtym mies jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natko, tak mi przykro. Wiem że słowa średnio pomagaja bo sama przez to przeszłam . Przytulam Cię :) I pamiętaj i Tobie się uda tak jak mi się udało a byłam pewna ze to dla mnie koniec ze juz sie takicud nie zdarzy :( Rob teraz jak najwiecej dla siebie, to co ci sprawia przyjemnosc najwieksza. Poczatkowo czas wolno leci a pozniej ani się oglądniesz i bach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no i test z sikanca rano dzis tj. owu ok 17dc dzis 29dc czyli 12 dzien fl wyszla bardzo słaba kreska ale ledwo widoczna. jutro sprawdze. a moje odcziucia: nie ma sladu sygnałów jak na @, czuej sie ok a ciaze zwiastowała mi juz wczoraj zgaga palaca która mnie nie opuyszcza i wraca po wszystkim co zjem. brzuch w ogóle nie boli. dam znac w ktorym dniu test z sikania wyjdzie +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowiki właśnie się niedawno zastanawiałam co u Ciebie słychać a tu takie ekstra wieści! GRATULACJE!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Gosiak sama jeszcze nie wierze, trzymajcie kciuki w pon ide do gina to zdam relację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowiki gratulacje!!!!!!!!!!! odnośnie temperatury to mni tak właśnie spadła po wzroście w tym cyklu, myślę, że u mnie nie było owulacji po prostu, u mnie było tak 13dc. 36,65 (tak mniej więcej od okresu) 14dc. 36,9 15dc. 36,6 16dc. 36,75 17dc. 36,8 18dc. 36,9 19dc. 37 dzisiaj mam ten 19 dzień cyklu, dodam, że ja robiłam test owulacyjny chyba ze 3 dni temu to druga kreska była baaardzo bladziutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j, testy sa bardzo dobre i czule ale trzeba je robic w miare codziennie zeby miec obraz ( wiem ze troche kosztuja w tym mies chcialam miec pełny obraz to zuzylam od 5dc do 20 dc czyli 3 opakowania....) no ale mi wskazały. Tempki rzeczywiście wskazuja na owu brak, chociaz moze jestes jedna z tych dziewczyn które maja zwykle po 20dc, u mnie tak jest ze zawsze miedzy 17 a 23 dc, nie wczesniej. Dziewczyny robiłam dzis test zsikania i zdaję relację że jest druga kreska juz nie cien, a rózowa gruba kreska tylko bladorozowa nie bordowa jak kontrolna . Trzymam za was kciuki czy któras teraz testuje??? do tabelki chętnie się dopisze ale kiedy bede po wizycie u gina i zobacze na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowy kapturek 28
Przepraszam, ze tak z butami wchodze ale czy ktorac z Was miala uczucie, ze ma gule/kluske w gardle? Mi przechodza pomalu mdlosci, ale pojawilo sie to uczucie, ze cos mi tkwi w gardle. Gdy przelykam sline to czuje to. Jak jem to nie mam z tym problemow. Przewaznie po jedzeniu jest lepiej, ale po jakims czasie to uczucie powraca. Bylam u lekarza, ale nawet nie zajrzal do gardla, a ja sie boje, ze to cos powaznego. Powiedzial, ze to pewnie od ciazy, ale nigdy nie slyszalam o takim objawie. Czy ktoraz z Was tez to miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowiki to czekamy na wizytę i wpisuj się potem koniecznie! chętnie bym wkeiła gdzieś te moje temperatury z ostatnich 3 cykli (tylko tyle to sprawdzam) i może któraś z was by mi powiedziała co sądzi bo ja jestem totalna noga z tego, zupełnie się nie znam ale nie wiem na jakiej strony wy to wpisujecie, pomożecie mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dzisiaj zauwazylam brazowe plamienie na wkladce i sie przestraszylam.Juz sama nie wiem z tego wszystkiego czy jestem w ciazy czy nie.Na pierwsze USG jade w przyszly wtorek,bo wczesniej i tak nic nie bedzie widac.Dla bezpieczenstwa wzielam dzisiaj Duphaston,bo mialam jeszcze jedno opakowanie.Najgorsze jest to,ze jesli to ciaza i duphaston ja utzyma to tabletek wystarczy mi tylko do przyszlej niedzieli,a tutaj w Irlandii nie stosuje sie zadnych wspomagaczy podtrzymujacych ciaze.Boje sie jak cholera.Moj gin w Pl na urlopie i bedzie dopiero 9 lipca.Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowik Dziękuję Ci bardzo:) A Tobie Gratuluję z całego serca,będę pamiętać o Tobie i trzymać mocno kciuki:)Ciesze się na prawdę bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka pierwsze plamienie brązowe w ciąży miałam w dniu spodziewanej miesiączki czyli miesiąc po ostatniej@.Na usg wszystko było dobrze,akcja serca była. Kontroluj te upławy i masz racje bierz Duphaston i odpoczywaj:) Ja brałam luteinę po 2 tabletki 2 razy dziennie,a luteina to to samo co Duphaston.Nie myśl o tym bierz lekarstwa i odpoczywaj:) Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka tylko problem w tym,ze tabletek za tydzien juz nie bede miala i dlatego sie martwie.Szukalam na necie czy ma ktos do sprzedania i zobaczymy czy dziewczyna mi odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka podstawa to nie denerwować się:) Wiem co mówię,ale wiem też co przeżywasz. Majeczka a na stronie internetowej apteki nie możesz sobię tego lekarstwa zamówić?Mam nadzieję,że kwas foliowy też bierzesz? Będzie dobrze na pewno Ktoś Ci odpisze i będziesz mieć te lekarstwa,ja mam w zapasie luteine kupioną 2 tygodnie temu 75 tabletek,ale One są dopochwowe a wiem,że są lepsze dopochwowe niż doustne a Luteina też taka sama jak Duphaston jak chcesz to Ci pośle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×