Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Silu, ja Cie prosze, przywoluje do porzadku!!! Zadnych testow do @!!! ;) Przestan kusic!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
To chyba tylko ja jestem "inna" wszystkim testy wychodzą wcześniej a mi nawet bobo strumieniowy nie wyszedł dwa dni przed @ Silu oby te piersi to było to ! A mnie tak sutki swędzą że to jest jakaś masakra, niekiedy nawet nie panuję nad tym że stoję i drapię się po sutku. Obłęd po prostu. W poniedziałek idę na badania, mam nadzieję że wszystko będzie ok. A teraz idę zjeść bo padam z głodu ... z resztą jak zawsze ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M A J E C Z K O nie gratuluje ci jeszcze ale strasznie sie ciesze ze te dwie kreseczki zobaczylas, bo to jest takie cudowne uczucie, prawda? Ja moje testy ogladam codziennie i narazie wiecej do szczescia mi nie trzeba;-) ale cieszyc sie tak naprawde bede po wizycie u gina czyli juz we wtorek, aj nie moge sie doczekac;-) Silu te twoje cycki musza cos znaczyc, no nie wiem co ;-) ale cos znacza.... Mnie ciagle bola ale jeszcze bardziej mnie swedza sutki tak jak fasolke no nie moge sie chwilami powstrzymac zeby ich nie drapac;-) czuje sie teraz caly cazas jak na mega kacu, brzuch wzdety i boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda kuro domowa- fajny nick- co do testów ciążowych, używałam Quixx, na nim jest napisane że wykrywa 5-6 dniową ciążę. Jednak jest przy tym gwiazdka. Przy gwiazdce napisali, że polecają wykonanie testu po terminie spodziewanej miesiączki ponieważ około 50% ciąż ulega poronieniu w czasie najbliższej menstruacji. Moja rada jest taka aby naprawdę poczekac i zrobic test w odpowiednim czasie. Nawet jeśli wyjdzie pozytywny w 6 dniu po zapłodnieniu może dojśc do poronienia w czasie miesiączki. Jedna z Was pisała, że robiła testy i były pozytywne a ciąża się nie rozwinęła, bo najprawdopodobniej doszło do poronienia. Wiem, że łatwo się mówi, aby poczekac ale ja jadę na tym samym wózku, też marzę o kolejnym dziecku. Ale najgorsze było by rozczarowanie... Pozdrawiam dziewczyny, które właśnie dowiedziały się, że będą mamusiami:) Gratki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszłamamunia2013
dziewczyny nie warto z wyprzedzeniem robić testów ciążowych.. Ja w tym m-cu myslalam, ze dostane @ byłam niemal pewna bo miałam robioną przymusowo betę 5 dni po owulacji, która nic nie wykazała.. tydzień później w 30 dniu cyklu zrobiłam test, dwie kreski bez przewidzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaja chyba piszesz o moich przypadkach.To mi wychodzily testy pozytywne i to nie raz a w ciazy nie bylam niestety!Jednak mam nadzieje,ze tym razem plemniczek zaskoczyl i miesiaczka juz nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedna mama
Ja zrobiłam test w dniu spodziewanej miesiączki i wyszedł negatywnie a tu niespodzianka bo teraz czekam na rozwiązanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GAJA no z tymi testami to różnie jest ja robiłam ponad miesiąc temu przed terminem @ i był pozytywny później też robiłam kilka razy i kreska była coraz jaśniejsza i 5 dni po dacie spodziewanej @ przyszła @ czyli poroniłam bardzo wczesnie ale nawet jakbym zaczekala z testem do dnie @ to i tak wyszłoby ze jestem w ciąży bo miesiaczka spóźniła się 5 dni przy regularnych 31 dniowych cyklach. Teraz tez robiłam test 4 dni przed @ ale jak narazie wszystko jest w jak najlepszym porządku, codziennie objawy mi sie nasilają a to dobry znak dla mnie. Teraz leżę już w łózku bo jest mi niedobrze i śpiąca jestem przeokropnie!!! Wniosek z tego taki, że każda kobieta jest inna i znając życie i tak wszystkie będą robiły testy przed @ bo może akurat się uda, zreszta ja tez jak w przyszłości bede znów w ciąży to pewnie też będę robić testy przed @ bo czekanie jest okropne a zobaczyć te upragnione dwie kreseczki to jest cudowne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1982
Dziewczyny moja beta to 317 kurcze duza troche? dzis dopiero 24 dzien cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jwona ale masz już fajną ciążę:)Rośnie dzidziuś:) Gratulacje Kochana:) Ciesz się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Iwona nic tylko sie cieszyc Gratuluje Ci Serdecznie:* Puszek ja mam identycznie mam wiecznie taka susze w ustach ze to poezja, za to dzis caly dzien boli mnie glowa i niedobrze mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wam dziewczyny zazdroszczę tych objawów:) Iwona gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Dziewczyny jak mam 10 tydzień i 1 dzień ciąży to jest to już 11 tydzień?? bo ja się gubię. Chcę wiedzieć żeby wiedzieć kiedy iśc na to USG prenatalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE! Ja jestem dzisiaj chyba najszczęśliwszą osobą świata! :) Mój dzidziuch ma już 10 cm, w 4 tygodnie urósł 5 cm! :) Jest cały i zdrowy, piękny i idealny! :) Całą wizytę trzymała palucha w buziaku!:) Pan doktor nie podał mi jeszcze płci na 100000000000000% ale powiedział dokładnie tak : " Nie widzę żeby się coś majtało między nogami!:)" No i powiem Wam że baaaaardzo dokładnie się przyglądał i nie było tam nic a nic! Żadnego fiutka !!!!! :) Także na 90% będziemy mieli córeczkę! :) Jestem przeszczęśliwa!:) A więc moje przeczucia się sprawdziły! :) Niestety nie mam zdjęcia usg bo Pan doktor właśnie otworzył nowy gabinet i nie miał jeszcze podłączonej drukarki pod usg!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregers Kochana cieszę sie razem z Tobą:)Ale szczęście widzieć swoją kruszynkę jeszcze z kciukiem w buzi:)Słodziutka:) Rośnie Wam córeczka:) Gratulacje:) P.S.Fasolka zaczął się już 11 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Pregg Super wieści ! Gratuluje!! :* Niech Maleńka teraz porządnie się rozwija i niech przyjdzie na świat w terminie i szczęśliwie! Natka dzięki za "cynk" ;) AaaAa i wiecie może czy to usg w 11-13 tc robi się już normlanie czy dalej dopochwowo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka ja już miałam przez brzuch!:) bylam wtedy w 11t4d!:) Dziękuję Wam dziewczyny strasznie się cieszę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg Słońce moje gratulacje! Córunia będzie prześliczna :) Ale się cieszę :) Iwona super ta beta :) Oczywiście też gratuluję :) Silu te Twoje objawy to nie chcę nic mówić ale pomału się już cieszę :) I zaciskam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loco dzidzi piękne :) majeczko testy bardzo wyraźne i wszystko mówiące :) no ale nie gratuluję jeszcze skoro sobie nie życzysz ;) iwona to dobrze, że rośnie!! super się ciąża rozwija :) preggers cieszę się razem z toba, że dzidzia jest zdrowa no i że płeć się wam tak podoba :) fasolka ja zawsze tak liczyłam właśnie, że jak był 10 tydzień i 1 dzień to leciał już 11 tydzień. Ja już miałam wtedy chyba normalne usg, to lekarz decyduje chyba pod względem ilości tłuszczyku mamy bo mi wtedy powiedział, że nie trzeba już dopochwowo bo wszystko świetnie widać przez mój brzuch, z kolei znajoma miała dłużej dopochwowo a jest taka przy tuszy więc wydaje mi się, że to od tego troche zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Hmmm... No to ja sie moge przygotowac jeszcze na dopochwowe raczej.. Kurde ale obled, jest mi tak nie dobrze ze chyba zaraz oszaleje, zemdleje, i zwymiotuje jednoczesnie, a jeszcze sama w pracy jestem. Zastanawia mnie czy zawsze rano tak sie czulam tylklo to przesypialam czy dzis organizm moj postanowil poszalec. Chociaz niedobrze zrobilo mi sie dopiero po jogurcie. Ja chce do domu! I Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki:) Fasolka myślałam o Tobie,że Tobie chyba tygodnie ciąży się pomyliły,masz na 10 stycznia termin porodu ja na 8 stycznia a mam dopiero 10 tydzień,także Tobie chyba teraz się zaczął 10 tydzień,nie wiem tak mi się wydaje.Ja tak mam u siebie wyliczone a wiem,że u siebie mam dobrze! Przykro mi Kochana,że tak się męczysz ja się męczę ale z zaparciami niestety od dwóch dni nie byłam i mi trochę ciężko,też teraz wcinam serek i może mnie pogoni?:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstępnie sobie posprzątałam i chyba więcej dziś nie zrobię, nie chce mi się, normalnie nie mam sił a w ogóle to śpiąca jestem a ja mam dzisiaj 12 dc. i wypadałoby spróbować bo mi jakoś temp. spadła a widzę, że w poprzednich 2 cyklach po nagłym spadku następował nagły wzrost, choć to troche za wcześnie bo powinnam mieć 30 cykl, problem, że jestem troche pokłócona z mężem i co teraz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Ja juz nie mam pojecia jak to liczyc probuje przez neta i np na stronie pampers wychodzi mi 10 tydzien a na suwqaczkach 10 i 2 dni a jak byla u lekarza 6 czerwca byl 8tc i 3dc i z liczenia takiego recznego wychodzi mi ze w niedziele zaczne 10 tc albo raczej skoncze cholera juz wie. I jak tu nie zglupiec... Jeszcze jedno mam pytanie. Jak mam umowe na czas okreslony moge sie sama zwolnic za wypowiedzeniem w trakcie trwania ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Taka J jest okazja aby sie pogodzic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka masz napisane na umowie,jaki obowiązuje Cię okres wypowiedzenia dla pracodawcy,zresztą możesz zrobić też zrobić wypowiedzenie umowy za porozumieniem stron.A czemu chcesz się zwolnic nie lepiej iść na zwolnienie lekarskie masz wtedy płacone 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka w niedzielę skończysz 10 tydzień ciąży a zacznie Ci się 11 tydzień tak jak i u mnie:)Wtedy by Ci się zgadzała,tak jak i u mnie bo My mamy prawie ten sam termin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka noooo w sumie taaaak ale to on mnie wkurzył więc mam zgryz, a odnośnie tych tygodni to ja już głupia jestem ale ja zawsze liczyłam od pierwszego dnia miesiączki rozpoczęty tydzień i ten tydzień kończył się 7 dnia od początku miesiączki no i potem analogicznie, no ale już sama nie wiem jak to liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×