Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Puszku to te zle samopoczucie Cie dobija. tak mi sie wydaje!!! ja mysle ze jak przejda mdlosci i inne dolegliwosci to na pewno znowu poczujes to szczescie! ja w pewnych momentach tez zaczynalam watpic. duzo mysli mi latalo po glowie czy sobie poradze itd. a na dodatek caly czas te cholerne mdlosci!!! ale jestem dowodem na to ze i z tego sie wychodzi!:) ja czuje sie teraz fantastycznie! (nie zapeszajac) i jestem przeszczesliwa. A czytalam ze takie momenty troche depresyjne dopadaja czesc ciezarnych. to tez wynik burzy hormonow! Musisz to po prostu przetrwac!:) bo juz za kilka tygodni bedziesz tryskac energia! :) Dziekuje Wam kochane!:) w zasadzie to jestem zadowolona z tego jak wygladam w sensie nie przytycia. Moja mama bardzo utyla w ciazy a ja jak narazie 2 kg:) nawet sie troche martwie czy nie za malo, bo gdzies wyczytalam ze do 20 tygodnia powinno sie przytyc ok 5kg. Mam pytanie do mam alergiczek, czy sa tu w ogole jakies? Ja w dziecinstwie bylam uczulona na pylki traw, a teraz moje alergie postanowily zrobic reaktywacje i bum w ciazy jestem uczulona na wszystko! Jak sobie z tym radzic w ciazy wiecie moze? I czy alergia w ciazy ma wplyw na to czy dzidzia bedzie alergikiem? Gosiaaaaaaaak!!!!!!!!!!!! boze niech juz nie przychodzi do Ciebie ta wredota!!!! MOOOOOOOOCNO trzymam kciukasy!!!!!!!!!!!!!! I przesyłam mocne fluidki moze i Ciebie niedlugo ktos tak bedzie kopal!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Loco Gratulacje! Wygladałaś Prześlicznie :) Puszku współczuje, ja mialam jeden taki dzień i już miałam dosyć. Ale przesylam gorące uściski żebyś miała lepiej :* Pregg super wyglądasz tylko brzuszek rośnie :) a co do uczuleń to nie wiem, ale mi za to powróciła choroba lokomocyjna ;/ Chyba takie uroki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, ciezko mi uwierzyc ze ten stan minie ale mam nadzieje... Loop a ta witamine b6 to jak sie kupuje tzn w jakiej formie? Tabletki czy cos? I czy bez recepty moge kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek bez recepty, sama witamina B6, jak chcesz to mozesz brac z magnezem. Bo nie wiem juz sama, czy to B6 dobrze sie wchłania przy obecności magnezu,czy odwrotnie:) spróboj, to nie zaszkodzi dziecku, a moze poczujesz się lepiej:) B6 kupisz w kazdej aptece,i w ogóle jest bardzo tania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg kochana ja mam to samo jeśli chodzi o alergie.. :/ byłam u alergologa i mi przepisał jakieś tam leki, ale biore je jak już naprawde musze, a kropli do nosa to codziennie muszę używać bo mam non stop zatkany nos, masakra! w pierwszej ciąży miałam tak samo i syn ma alergie niestety. mój mąż też jest alergikiem, a dzieci alergików podobno na 80% też będą mialy alergie... picie wapna mi też trochę pomaga. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja już po pracy:), padam...co za upał... Dzisiaj 30dc, trzy dni po terminie @. Jutro robię teścik i jeżeli będzie negatywny jadę zbadac krew. Jeśli i beta i test będą wskazywac, że nie jestem w ciąży idę do mojego wspaniałego ginekologa:) Uwielbiam go:) Jest miły, symatyczny, doświadczony a przede wszystkim kompetentny. Ciekawe co mi wymyśli aby @ powróciła? puszku...będzie wszystko wspaniałe, w drugim trymestrze jest niezły zastrzyk energii i radości:) głowa do góry. pregg...nie martw się, że nie tyjesz, powinnaś się cieszyc! W pierwszej ciąży zaczęłam tyc dopiero pod koniec piątego miesiąca bo miałałam całe trzy miesiące mdłości, wymioty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaja_86 trzymam kciuki! :) loco gratulacje i wszystkiego dobrego! preggers super zdjecie! swietnie wygladasz z brzuszkiem ;) dziewczyny ja sobie daje spokoj na jakis czas ze wszystkim, musze odpoczac i sie wyluzowac... nie myslec i nie liczyc... wiec ucichne.. ;) wam zycze udanych staran i wszystkiego dobrego powodzenia! jak cos odezwe sie zobaczyc jak tam 'progres' za jakis czas hihi :) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku to złe samopoczucie na pewno przejdzie, te pierwsze tygodnie potrafią tak podobno dołować, fizyczne dolegliwości tylko to pogłębiają, hormony itd. Ale to przejdzie do historii zaniedługo :) gaja no to super, że nie przychodzi ta małpa, też bym wolała, żeby mnie ominęła ale nie chciała. Ałe właśnie sobie obiecuję, że w tym cyklu będę pięknie brała wiesiołka! Właśnie idę wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane babeczki obroniłam się dzisiaj :D:D:D::D:D @ jak nie było tak nie ma. Boli mnie brzuch i piersi. Od kilku dni mam wrażenie jakby "kot mruczał" tam na dole. Takie dziwne mrowienie :) Zrobiłam rano na szybcika przed wyjsciem bobotesta i 1 kreska. Ale właśnie przed chwilą coś mnie podkusiło żeby jeszcze raz spojrzeć i widzę cień cienia :o może mam już jakieś przewidzenia z tego wszystkiego :) Tempka od 3 dni ok 37,3. Już koniec nakręciłam się jak nie wiem a pewnie niedługo będzie załamka a spóznia się pewnie przez stres... Loco pięknie oboje wygładaliście. Życzę szczęścia :) Preggers jaka szczęśliwa. I jaki duży brzuszek. Gaja_86 ja również trzymam paluszki bardzo bardzo mocno. Puszku mi bardzo pomagała cola. Ledwo co się budziłam sięgałam po butelkę. I migdały. Słyszałam że również dobry jest imir, żucie go albo herbatki z niego. I herbata czerwona ale mi nie pomagała. Jest w aptece jakiś preparat dla kobiet w ciązy które mają mdłości. Nazywa się mama coś tam, nie wiem dokładnie ale czytałąm ostatnio gdzieś na necie że pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann8912...ja widzę na dwóch testach bardzo bladą drugą kreskę:) Dziękuję za kciuki, nasze Tobie są już nie potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaju tak bardzo bym chciała żeby to były te dwie kreseczki i żeby tym razem wszystko dobrze się skończyło. Tak sobie myślę że w drugim dniu spodziewanego okresu druga kreseczka powinna być mocniejsza. Nie wiem co myśleć. Zaraz polece do apteki kupić czulszy test bo ten był 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann moje gratulacje! Testy sa pozytywne :) jutro na pewno krawędzią już będzie ciemniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) ja tez widze na obu testach leciutka kreseczke wiec napewno za kilka dni bedzie mega czerwona wiec gratuluje ciazy:) pregg slicznie wygldasz:) moja niunia wazyla kilka dni temu 2100kg teraz juz pewnie wiecej hihi:) i ma 31 cm :)tatus widzial na usg buzke i powiedzial od razu ze to caly tata hihi:) nie mialam sumienia sie z nim kłócic bo tak slodko to powiedzial az lekarz powiedzial ze tak czulego faceta nie widzial hihi:) strasznie sie wierci bo juz ma coraz mniej miejsca ale my juz coraz blizej jak dalej:) to juz ponad 34 tyg wiec juz nie dlugo:) od przyszlego tyg zaczynam dzialac ostro z cziuszkami:) i pod koniec lipca pakuje torbe zeby byc spokojna mimo ze porod na 19 sierpien:) jak sie czujecie i znosicie te upały? bo ja przez weekend myslalm ze umre:( eh az mi sie nic nie chcialo:( a dzis moja wymarzona pogoda zero slonca cieplo i o to chodzilo az zyc sie chce:) eh chyba was zanudzialm:) przepraszam:)co u reszty dziewczynek? tych z brzuszkami i bez?:) buzka i pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszku na mdłości jest Mamarin http://www.doz.pl/leki/p7267-Mamarin - ponoć dobry. Osobiście nie stosowałam bo dotąd w żadnej ciąży mi nie dokuczały :) Ann moja kreska w dniu spodziewanego okresu była baaardzo blada, 4 dni później już prawie taka jak testowa. Zresztą test pokazał ten cień dopiero w tym dniu - wcześniej nic a czułam że zaszłam :) U lekarza jeszcze nie byłam ale myślę, że tym razem musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann ja wyraźnie widze w kreski a ten cien jest taki sam jak test który zrobiłam pierwszy. To bylo 11 dni po owu i beta wynosiła wtedy 89:) Nie pisze nic dziewczyny bo sie martwie czy wszystko bedzie ok i wogole głupie mysli mnie nachodza :( W czw ide na usg i powinno juz widac pecherzyk a moze i serduszko...jak ja bym chciała Ann wydaje mi sie ze to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nieproszony gość punktualny jak zawsze :) nick..................wiek..........cykl starań..................@ Mmalaykaa............22..............1................... ......24.03 Majeczka_83..........29..............8................... .....16.06 iwona1982............30............14(3)................. .....19.06 gaja_86................26...............2................ .......30.06 Ann8912...............23..............2.................. .......01.07 Muna....................33.............20............... . ......06.07 Misiaczek2507........20..............5................... .....06.07 loop87..................25..............2................ ... ....07.07 (?) magduniaa............25..............6................... ..... 16.07 Siluetta.................29..............2............... ........17.07 Lidka33.................33.............18................ .......17.07 Marcysia00............25...............6................. ......... ? taka j..................31..............29(7).................... 29.07 gosiak666 .............26..............9.........................30.07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3...................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ...... ..2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ ..10 styczeń teacher26..............26..................5............. .....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..............5.................... ... 09 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slowiki, w którym tc będziesz w czwartek? też chciałabym iść tak żeby już coś fajnego (najlepiej superbijące serducho :) było już widać i cały czas nie wiem kiedy najlepiej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ja byłam w 7t4d bo tak mi powiedział lekarz żebym przyszła:) Od razu było widać serduszko, nie było zmartwienia, karta też od razu założona!:) Polecam tak właśnie pójść. Wiem że dużo dziewczyn z grupy grudniówek poszły za szybko widziały tylko pecherzyk i później jeszcze bardziej przeżywaly czy na pewno będzie serducho. Ciężko wytrzymać ale warto!:) Anaaaa widać drugą krechęeę!!!!:) Gratulacje!!!! Gosiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak:(((( Bardzo mi przykro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nou mnie w czw bedzie 5t 5 dni, ale ide jak lekarz kazał. Serce pewnie za 2 tyg dopiero bedzie widac i słychac :) Wiec jesli nie jestes zapisana i wytrzymasz :) to rzeczywiscie w 7 tygodniu. W poprszedniej ciazy rowniez w 7 tyg widac było serce a w 5 sam pecherzyk wiec chyba tak zwykle bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann ja też widzę tą drugą kreskę a skoro widać ją nawet na fotce wstawionej na komputer to znaczy, że nie ma innej opcji :) gosiak przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Test negatywny. Coś mi się wydaje, że ten brak @ spowodowany jest stresem a nie ciążą. Przecież test cztery dni po terminie @już powinien wykryc ciążę... Jeśli w laboratorium nie będzie kolejki zrobię dzisiaj betę. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, loco wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, wyglądałaś pięknie :) ann ja też widzę kreskę, mam nadzieję, że powtórzyłaś test dziś rano :D pre Ty jak zwykle piękna! :) zaraz masz chyba połówkowe co? gosiak...przykro mi! naprawde jest mi strasznie przykro! wynocha okresie gosiaka!!!!! nienawidzimy Cię! lidka, silu co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaja niekoniecznie musi wykryć ciążę, z reguły tak jest ale nie zawsze więc masz dobry pomysł z tą betą, to już da ci pewność, powodzenia i trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna kocham Cię :) rozwaliłaś mnie tym wynocha okres gosiaka :D Dziewczynki będzie dobrze :) Ja zaraz jadę na wakacje więc się wyluzuję totalnie :) I wracam dopiero przed @ także nie będę o tym myśleć wcale :) A ze smutnych wieści to to, że nie będę miała jak do Was pisać, bo nie wiem czy będzie net ale jak wrócę to wszystkie mają być już zaciążone! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, jest mi strasznie przykro. Nie rozumiem...jesteście oboje tacy zdrowi, płodni, gdzie jest problem? Słuchaj a może byś piła ziółka na płodność, wiele dziewczyn na tym zachodzi. A może Femifertil - też podobno dobre. Jak mi się nie uda w tym cyklu, to kolejny cykl kupię sobie coś z tych rzeczy. U mnie już po starankach - i wiecie co...powinnam liczyć cykl od tego plamienia co dostałam, a nie od wodospadu. Wczoraj czułam wyraźny ból w lewym jajniku, a przytulanko było przedwczoraj, czyli na dzień przed tym bólem. Wychodzi na to, że dziś mam 14 dzień cyklu a nie 12 jak liczyłam od rozpoczęcia niagary. Dzień przed owu to też powinno się posiać ziarno, co nie?:) Ja też wyjeżdżam na wakacje, więc nie będę pisała. O ciąży dowiem się nad morzem, a tam neta brak. Napiszę co i jak po powrocie, czyli dość późno bo 1 sierpnia. W każdym razie na okres (a raczej jego brak) czekam do 17 lipca, tak jak w tabelce. Wtedy też wyjeżdżam na wakacje. Może uda mi się zatestować w dniu wyjazdu, ale nie wiem czy będziemy mieli na to czas przy wielkim pakowaniu z maluchem. Ann, jeśli spojrzałaś na test po 6 godzinach, to jest on nieważny...tylko kreska pojawiająca się w przeciągu pierwszych max 15 min może oznaczać ciążę. Ja wiele razy po godzinach miałam taki ślad właśnie, jak na twoim teście i ciąży nie było. Wydaje mi się szczerze, że ten ślad nie oznacza ciąży, choć życzę, aby było inaczej. ja już nie wierzę w żadne cienie - test powinien pokazać mocne 2 kreski, widoczne gołym okiem OD RAZU. W inne badziewia nie wierzę. I już nie wypatruję. Jedna krecha to do kosza i nie dotykam. wełna, już niedługo rodzisz. Nie mogę się doczekać chłopczyka twojego. Pregg, ładnie wyglądasz z brzuszkiem. Ciąża ci służy. A kiedy masz usg połówkowe? chyba lada dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka serce ty moje kochane, ty pewnie już wkroczyłaś w czas oczekiwania na okres, zgadza się? też już po starankach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×