Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

czyli dziś mam 15 dzień cyklu, a nie 13 jak do tej pory błędnie myślałam. wszystko przez to, że nie wiedziałam jak mam liczyć cykl...od plamienia (mało krewki) czy tego rozpędzonego okresu. I stąd myśląc, że współżyję 10 dnia cyklu, tak naprawdę współżyłam 12dc. Teraz czekam na potwierdzenie fasolki testem sikanym w dniu 17 lipca:) a może by tak na betę pójść 10 dni od owulki. skoro wczoraj była owulka, 10 dni po tym czasie to wypada 13 lipca. Może uda mi się pójść na badanie bety właśnie wtedy:) chcę wiedzieć jak najwcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze dziewczyny piszą Silu test to nie wszystko, najważniejsza jest intuicja. No i wiem ze u niektorych dziewczyn poziom LH przy piku który wykrywa test jest za niski zeby na tescie obie krechy byly takie same. U mnie były prawie identyczne a zaskoczyło wiec sie nie martw. Mysle ze dzis jeszcze warto meza pomeczyc;P A co do kłocia to ono moze byc nawet 3 dni przed owu wiec kłócie jest jeszcze mniej dokładnym objawem od wyniku testu. Trzymam za Ciebie kciuki moocno kochana na pewno sie uda :) A moze by tak meża z nienacka w nocy zaatakowac :P Moj jak jest zmeczony to też nie chciał ale wiedziałąm ze cos z tego bedzie wiec musimy używac kobiecego wdzieku i odrobiny sprytu bo faceci to intuicji prawie wogóle nie mają, zresztą jej nie potrzebuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam fajne normy badania beta hcg w odległości od owulacji. Dni po owulacji Zakres hCG 10 DPO ---- 5 - 50 12 DPO ---- 10 - 100 14 DPO ---- 20 - 200 16 DPO ---- 40 - 400 18 DPO ---- 70 - 800 20 DPO ---- 140 - 1600 22 DPO ---- 180 - 3200 Zamierzam zatestować krwią 10DPO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu no właśnie nigdy nie wiadomo jak to liczyć jak tak dziwnie się okres rozkręca powoli. pregg może nie forsuj się tak, zwłaszcza w te upały!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą owu to też nigdy kurna nie wiadomo. patrzę dziś a ja mam normalnie kisiel w majtach, tyle śluzu. nic z tego nie czaję. chyba przestaję wyliczać i będę się kochała i dziś i jutro. co ma być to będzie. a testy owu są strasznie drogie. ja nie polecam..bo nie jestem pewna, czy ja jestem po owu (tak pokazują testy) skoro mam dziś masę śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu ja tez mialam ten problem z testami z tym ze mi nigdy nie pokazal owulacji, a robilam je w cyklu w ktorym zaszlam, w koncu sie wkurzyalm i po prostu sie kochalismy:) wiec radze to samo:) jak macie ochote to i dzis i jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg no kurna właśnie jest tak jak mówisz... dziś test owu - blada kreska, czyli niby brak owu. wczoraj niby te kreski identyczne, ale jedna ewidentnie bledsza od drugiej. pewnie kolejne testy owu wyjdą tak samo - czyli jedna blada krecha druga mocna. wg ulotki oznacza to brak zbliżającej owulacji... a więc skąd u mnie tyle śluzu płodnego? i te 3 dni bóli jajnika? coś czuję, że owu się dzieje tam w środku, tylko tak ciężko tam zajrzeć:) tak też zrobię, pregg, dziś i jutro - all day all night!!!! hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Wyniki bety jednoznacznie oznaczają brak ciąży. Dziewczyny urwę się na trochę (póki nie zajdę w ciążę) bo muszę się odstresowac i wogóle nie myślec tak natarczywie o ciąży. Niedługo wyjeżdzam na wakacje i mam nadzieję, że urlop bedzie owocny:) Życzę każdej z Was upragnionych dwóch kresek a przyszłym mamusiom spokoju i radości w tym szczególnym czasie. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaja przykro mi :( zyczę OWOCNYCH wakacji, wróć z fasolką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....rubinowaa
ale dziewczyny, przeciez testy owulacyjne pokazuja tylko pik LH, ktory nastepuje przed owulcja - czyli jak macie 2 krechy to owulka do okolo24-30 godzin powinna byc, ( ale oczywiscie to ze test pokazuje 2 kreski nie znaczy ze owulacja nastapi) porabane to wszystko ;/, ale milo sie was czyta i widze ze postepy macie duze i nawet nie ktore juz na finiszu, a co myslicie o metodzie planowania plci? myslicie ze dziala ta metoda pare dni przed owu - dziewczynka a w czasie - chlopak? jak to bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie metody planowania płci to ja tak średnio w to wierzę, u mnie zgodnie z tym co się mówi i pisze na ten temat powinna być inna płeć dziecka niż jest. ja mam takie testy owu z allegro a te to są już całkiem do kitu chyba, no chyba, że ja jeszcze nigdy nie miałam owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w metody planowania płci również nie bardzo wierzę. czytałam dużo na forach i dziewczyny tam piszą kiedy zaszły w ciążę i jaka płeć. Piszą że przy cyklach 28dniowych chłopcy poczęli im się 10,11 lub 12 dnia cyklu (niby wtedy powinna być dziewuszka), a dziewczynki mają z dni poowulacyjnych. nie ma to znaczenia większego chyba... znaczenie ma jednak nasienie faceta - niektórzy faceci mają 90% męskonośnych plemników, a tylko 10% żeńskonośnych, więc u takiego szanse na dziewczynkę są znikome. Kobieta nie ma tu nic do rzeczy bo jej jajko jest zawsze dziewczynkonośne (chromosom X) - to od faceta zależy płeć dziecka. p.s. ja już postanowiłam, że 13 lipca robię raniutko betę, wynik będzie po południu tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, jakby nie bylo, jestes w ciazy, zaciazona, zaplodniona i BASTA;)...taj jak ja zreszta...hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po tym numerku ostatnim pod prysznicem, czekalam tylko az maz wyjdzie i....sru na plecy i swieca....hahahaha, coby plemniczkióm ulatwic droge dotarcia do zlotego celu;) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, super zrobiłaś. Ja też tak zrobiłam jak zaszłam z synusiem. Podobno ułatwia to zajście w ciążę z chłopcami:) słuchajcie jeśli testy owulacyjne działają, to uwaga: dziś zrobilam i żadnej kreski (cień cienia moooże...) czyli reasumując: 2 lipca - współżycie 2 lipca - test owulacyjny pozytywny (prawie identyczne kreski, ale mimo wszystko druga jaśniejsza), zaczyna się BÓL 3 lipca - test owulacyjny negatywny (jedna blada krecha, druga ciemna) - dalej BÓL 4 lipca - test owulacyjny negatywny (jedna blada krecha, druga ciemna) - brak bólu i czegokolwiek innego, ale jest śluz 5 lipca - test owulacyjny negatywny (cień cienia kreski, prawie jej nie widać, druga oczywiście ciemna) - brak bólu, jest śluz Co myślicie? była u mnie owu? jest szansa na poczęcie? niestety wczoraj próbowaliśmy się przytulać w nocy, ale byliśmy tacy padnięci i śpiący, że zasnęliśmy w trakcie, hahahah naprawdę oboje dużo pracujemy, po pracy też jazda z zakupami, sprzątaniem, późno kończymy pracę. Naprawdę zmordowani jesteśmy. Potrzebujemy wakacji....jeszcze tylko tydzień pracowania. Lidka, trzymajmy sie razem kochana moja, jak ja zaciążę to i ty i urodzą się nasze L&L za 9 miesięcy:) L&L...pamiętaj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka a jak twój brzuch? bo mnie już nic totalnie nie boli, nic nie czuję. Czułam jedynie przez 2 dni ból, kamień w dole brzucha itp. Teraz wielka cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, serce moje, trzymajmy sie razem L&L AMEN!!!!!!!!!!!!! Nic juz mnie nie boli, wczoraj bol ustal, czulam go w ciagu dnia, lecze minimalnie a wieczorem juz nic a nic. Moim zdaniem mialas owulke, wtedy jak i ja, w ten sam dzien, a moja rada to taka, wyrzucic testy owulacyjne, bo to tylko strata kasy, a sluchac sie swojego organizmu, reagowac na to co mowi nam cialo! Moim zdaniem owulacje mialas 12-13 dc i to MEGA!!!!!!!!!!! Ziarno zasiane!!!!!!!!! U mnie 12 dc klucie jajnika a 13 dc cigly bol, 14 dc nic..., przytulanka byly w 8, 9, 10 i 13 dc i wiem, ze trafilam w woulacje, wiec SILU CZEKAMY NA POZYTYWNE TESTY!!!!!!!! I BRAK OKRESU!!!!!!!!!!!!! Apeluje do miesiaczki Siluetty i Mojej, nie przylazic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, uwielbiam cię - chłonę te twoje słowa jak gąbka i się nimi dosłownię delektuję :):):):):) u mnie owulka przebiegała identycznie jak u ciebie, te same dni i taki sam ból. Jak zaskoczyłyśmy to OBIE na bank! ta nasza obecna cisza znaczy tylko tyle, że ziarenko sobie leci do macicy, co by się zagnieździć na dobre 9 mc;) teraz musimy się wyciszyć i nie wmawiać sobie objawów ciążowych, tylko zatestować 17 lipca:) Ja oczywiście jak powiedziałam idę na krew 13 lipca, a co!!! U mnie przytulanko było jedno, ale mega wielkie:) z mojego m. się dosłownie lało, bo miał przerwę, a potem ja usnęłam nie myjąc się i spalam do rana. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, zgadzam się co do testów. Były trochę mało miarodajne, bo widząc prawie identyczne kreski nie byłam pewna, że jest pozytywny... nadzieję dały mi kolejne testy, które były ewidentnie negatywne oprócz tego jednego, więc chyba owulacja była dodając te bóle itp. Już ich więcej nie kupię. Został mi jeszcze jeden test owulacyjny (AMIL płytkowy) to oddam chętnie którejś z naszych dziewczyn, bo ja jestem już oczywiście zaciążona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, chyba jestes moja siostra:)! Kocham Cie! Ja teraz sobie tez spokojnie bede czekala i jesli zatestuje to 17 lipca, wczesniej nie. za to mam sporo energii, smigam rowerem codziennie z corunia do przedszkola a potem ja odbieram, dziennie 4 tury, piekne tury przez las, rano pachnie cudownie, wszystkie drzewa mowia, ptaki spiewaja...sarenki i zajace nas codziennie witaja ;)ehhhh bajkowo a z drugiej strony to musi to nam z mezowi jak narazie wystarczyc, poniewaz na urlop w tym roku, jak i w poprzednim sie nie wybieramy, nie damy rady...ale i tak jest fantastycznie! Milego dnia kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciebie też LIDKA:) oby z tej naszej obopólnej miłości wyszło jedno wielkie i piękne L&L!!!!!!!!!!!! AMEN i spadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny świetnie się was czyta :) czekam teraz na wasze fotki testów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie super wieści :) Byłam na USG dziś beta 13 300, gin zadowolony mowi ze pecherzyk odpowiednio duzy jest ciało żółte jest zarodek ładnie zgnieżdżony itd. :) powiedział ze bedzie z tego dzieciak:):) Jestem prze szczesliwa. a czuje sie cudownie :) Za 3 tyg ide serducha posłuchac w sumie to za tydzien juz mozna ale nie spieszy sie przeciez :) Ocyzwiscie z wielką dumą i radością dopisuję się do tabelki a za starające się trzymam kciuki :) silu lidka 17 lipca bedę czekac na wasze wyniczki !!! nick..................wiek..........cykl starań..................@ iwona1982............30............14(3)................. .....19.06 gaja_86................26...............2................ .......30.06 Ann8912...............23..............2.................. .......01.07 Muna....................33.............20............... . ......06.07 Misiaczek2507........20..............5................... .....06.07 loop87..................25..............2................ ... ....07.07 (?) magduniaa............25..............6................... ..... 16.07 Siluetta.................29..............2............... ........17.07 Lidka33.................33.............18................ .......17.07 Marcysia00............25...............6................. ......... ? taka j..................31..............29(7).................... 29.07 gosiak666 .............26..............9.........................30.07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 7 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3...................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ...... ..2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ ..10 styczeń teacher26..............26..................5............. .....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..............5.................... ... 09 luty Majeczka_83...........29..............8.................. .......24luty Słowiki...................26..............2..........................3 marca 2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka, boże jaki on śliczny. Rzeczywiście wygląda jak synuś, ale to dopiero się potwierdzi za parę tygodni. Przepiękne zdjęcie. Musisz być przeszczęśliwa. Przesyłam głaskotki dla brzuszka;) słowiki, wielkie gratulacje! Dużo zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowiki gratulacje raz jeszcze dla ciebie :):) Za 3 tygodnie wielki moment, bicie serduszka!! fasolka synuś po prostu świetny!!! już na takim zdjęciu widać, że przystojniacha :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka sliczne zdjecie.Kurde to dopiero 12 tydz a juz taki wyrazny na zdjeciu jest.Super.Wydaje mi sie,ze cos mu miedzy nogami dynda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zaczyna wiać, chyba będzie burza, z jednej strony to dobrze bo duchota była okropna ale z drugiej ... może to głupie, czy wy wyłączacie laptopy, telewizory itd. w czasie burzy? Ja zawsze chcę to zrobić to mi mąż mówi, że nie musimy bo w bloku nie trzeba, moim dziadkom teraz przepaliło telewizor w burzę, ale fakt, oni mieszkają w domku. No i teraz sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Coś cicho tu dzisiaj. Tabelka mamusiek wydłuża się szybko, wielkie gratulacje! Choć za często nie pisze to jednak czytam wszystko. U mnie może jutro przyjdzie @ . Ostatnio po hormonach to nie wiem kiedy raczy się zjawic. Dzisiaj 26 dc niestety tescior negatywny:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×