Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

lidka, wyrwałaś mi te słowa z UST!!!!!!!!!! dokladnie takie uczucie jak opisujesz. Tylko u mnie było to wczoraj po 18tej i trwało tak do 12 w nocy. Rano dziś jeszcze tam coś się tli ale w miarę cicho:) lidka, chyba nam się udało!!!!!!!!! fasolka, jak najbardziej tantum rosa w ciąży wskazane. Luteina dopochwowa może powodować infekcje, swędzenie itp. niestety czytałam i ja tak miałam. może zamień na podjęzykową,a w dole pchaj sobie lactovaginal co 3 dni profilaktycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, mam pytanie... Jestem już 9 dni po owulacji... Czy jeśli jestem w ciąży, to czy beta wyjdzie pozytywnie, czy to jeszcze za wcześnie? Pomóżcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, Boze, obys miala racje:)!! Teraz doszlo jeszcze lekkie klucie lewego jajnika...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się dołączam do tych, które czują kłucie w jajniku.... Dziewczyny, nie traćmy nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plakala bym ze szczescia, gdyby nam sie w koncu udalo, wiem, ze i moj maz by plakal, bo dluuuuuuugich staraniach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Tak profilaktycznie przesyłam Wam zaciążone fluidy ! ale tylko profilaktycznie bo ziarna się już zasiały Amen ;D Silu chyba masz racje, jutro mam wizytę to pogadam z ginem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, wciagam Twoje fluidy, kazda komorka mojego ciala...hehehhe Gosiak, co u Ciebie? Niebawem chyba plodniaki co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, to umawiamy się na wielki ryk szczęścia za tydzień, ok? bo obie będziemy płakać:) mi wczoraj promieniowało na jajnik, ale raczej czułam się jakby zaraz miało ze mnie lunąć. dziś duuużo mlecznego śluzu nemira, TAK, kochana poczytaj kilka wpisów dosłownie wcześniej, choćby moich, tam przytoczyłam nawet tabelki z betą. wyjdzie ci 9 dni po na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, to trzymym Cie za slowo, zy tydzien wylewamy z siebie lzy szczescia!!!!!!!!!!!!! U mnie ze sluzem to nie tak sporo...raczej znikome ilosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Martwię się brakiem objawów u mnie (oprócz braku @) :( Teraz powinnam zacząć 6tc. Boję się, że jest coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann, objawy zaczną się po 7tc. wtedy kiedy serce maluszka będzie już mocno biło, zaczniesz czuć objawy. spokojnie. ja też z synkiem nic nie czułam aż do usg na którym zobaczyłam bijące serce. kiedy idziesz na usg? testy jeszcze robiłaś? ciemne dwie krechy? jeśli tak,to beta wysoka i wszystko jest dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann nie martw się na zapas - każda kobitka ma inaczej - ja zaczynam 7tc i oprócz bolesnych sutków przy dotyku to nic więcej, żadnych objawów. Na pewno usg Cię uspokoi - ja też na swoje czekam niecierpliwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann nic sie nie martw ja nie miałam rzadnych objawów oprócz bolacych piersi i dopiero pod koniec 6 tyg : mdłosci rano, czeste sikanie, delikatne zaparcia, silnie obolałe piersi, zgaga. Ciesz sie tym czasem bo ja teraz jestem w 7tc i z dnia na dzien coraz bardziej mnie meczy :) a senna to jestem taka jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann, nie masz powodow do zmartwien, ja w pierwszej ciazy nie mialam zaaadnych objawow, i jak wczesniej juz tu pisalam, gdyby nie brak miesiaczki, to zapomnialabym, ze jestem w ciazy;), czulam sie fantastycznie a i na wadze na poczatku nie przybieralam wcale, dopiero po 6 mc ruszylo...nie mialam mdlosci, niczego, co mozna by przypisac do objawow ciazy, no chyba, ze zaparcia, lecz je mialam zawsze;), takze glowa do gory, nic zlego sie nie dzieje, poprostu jestes stworzona do bycia w ciazy, moze bedziesz ja, jak i ja, przechodzila bezobjawowo;) czego Ci zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, jak napisałaś że 9 dni po owu wyjdzie na pewno, pojechałam zrobić betę... Wyniki mają być dostępne ok 16-17 przez internet... Nie liczę na 100000 ale 6 by mi wystarczyło :) Chociaż, wracając z badania pomyślałam że to bez sensu bo i tak pewnie się nie uda... Ale proszę, trzymajcie kciuki bym wieczorem mogła się pochwalić ładnym wynikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira, czekamy z niecierpliwością. lidka, ja znowu mam uczucie ciężkości na dole i "rozrywania pochwy". muszę dodać do tego wielki uśmieszek :) bo choć to nieprzyjemne, to to jest słodki dyskomfort :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemira, trzymam kciuki!!!!!! Dawaj koniecznie znac, jak tylko bedziesz wiedziala!!! Jestem z Toba!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, hahahahaha...ja zas mam nadal klucie i to ciagnienie kuciapki;) Bedzie dobrze kochana, jestesmy w ciazy!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to dobrze, ze mnie kluje, czy nie dobrze? oto jest pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie jesteśmy, zobaczycie ;) Nie wiem czy to dobrze czy nie, ale mam tak dziwnie napompowany brzuch (nie wizualnie ale tak czuje)... przewraca mi się wszystko... pewnie to z nerwów przed tym wynikiem ;) Ale to takie przyjemne uczucie myśleć, że coś tam w brzuchu rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze pytanie... jeśli zobaczę wynik np 3, to mam od razu wiedzieć że nic z tego, czy to może być skutkiem tego, że beta jest zrobiona bardzo wcześnie i może jeszcze urosnąć? W sumie nie jestem na nic chora, nie przyjmuję żadnych leków więc powinna wynosić 0... wiem, że przeżywam jak stonka wykopki ale tak bardzo chciałabym zmieścić się w tym przedziale dla 3 tygodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze pytanie... jeśli zobaczę wynik np 3, to mam od razu wiedzieć że nic z tego, czy to może być skutkiem tego, że beta jest zrobiona bardzo wcześnie i może jeszcze urosnąć? W sumie nie jestem na nic chora, nie przyjmuję żadnych leków więc powinna wynosić 0... wiem, że przeżywam jak stonka wykopki ale tak bardzo chciałabym zmieścić się w tym przedziale dla 3 tygodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, mnie ciągnie w dół, napiera na pipę, hahahaha udało się, mówię ci!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, mnie ciągnie w dół, napiera na pipę, hahahaha udało się, mówię ci!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wynik :( :( 2,410 czyli definitywnie nie jestem w ciąży? Czy może powinnam powtórzyć betę za 2 dni i zobaczyć czy rośnie? To fakt, że się pospieszyłam i @ mam za 5 dni... poradźcie coś bo nie wiem co mam myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemira, była tu kiedyś dziewczyna na tym forum, której beta wyniosła 4. Tej dziewczynie na sikańcach wychodziły blade (cień cienia) kreski przy becie 4. nie była w ciąży. po prostu w jej organiźmie zawsze jest trochę tego hormonu, jest to normalne dla niektórych kobiet. ja wiem, że u mnie bez ciąży beta jest zero, a przy ciąży wiadomo więcej (kiedyś robiłam i bez ciąży miałam równe 0). każda wartość poniżej 5 ciąży nie oznacza. więc lepiej, żebyś miała 6 i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemira. nadzieja jest zawsze. za 2 dni spróbuj. droga ta beta u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dni po owulacji Zakres hCG inmIU/ml 9-10 DPO - 5 - 50 12 DPO - 10 - 100 14 DPO - 20 - 200 16 DPO - 40 - 400 18 DPO - 70 - 800 20 DPO - 140 - 1600 22 DPO - 180 - 3200 Nasza koleżanka, Iwonka robiła betę 8 dnia po owulacji i jej wyszła niziutka, ale dodatnia. 9 dni po powinna już wyjść beta. choć zawsze mogą być wyjątki, tym bardziej, że okresu jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 zł za badanie, ale nie chodzi o pieniądze... może po prostu spokojnie poczekam do @ i będziemy z M próbować dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×