Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość FasolkaSzparagowa
Lidka dołączam się do czekania na brak Twojego okresu !! :D I trzymam kciuki oczywiście za II !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia24
wlasnie zostawil mnie facet ehhh:( po dwoch latach,powod:nie dojrzal do zwiazku.wczoraj zaprosil mnie na piknik we dwoje dzis juz po wszystkim;( wyborowy klamca?! Teraz tez trzymam za Was wszystkie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia24
dziekuje. Chyba sama sobie troche wspolczuje. Odebrac komus szczescie i byc egoista to nie jest zbyt mile:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dallia bardzo mi przykro, niektorzy faceci chyba nigdy nie sa gotowi na zwiazek a on Ci wlasnie to udowodnil. Jeny dziewczyny osttanio strasznie sie czuje, zgaga meczy mnie caly dzien, chyba uzaleznie sie od mleka i rennie. Na dodatek mam mdlosci tez calodzienne:( znowu bardzo malo jem. Czy ktoras z mam tak miala ze czula sie tak zle na tym etapie ciazy? Myslalam ze juz przeszlo a tu dupaaa! :( Jesli wierzyc przesadom babć ( w ktore nie wierze;p) to moje dziecko chyba bedzie mialo wlosy do pasa bo mam taka zgage:( Cokolwiek bym zjadla. Jestem juz w polowie 24 tygodnia a tu takie numery:( Margotka i jaaak po lekarzu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia24
alee fajnie macie dziewczyny:D nudnosci zgaga itd to pikus wazne ze dzidziusie rosna pod waszymi seduszkami:p odzywa sie u mnie instynkt macierzynski;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, byłam u lekarza na 15:30, ale z racji tego że jest bardzo dużo pacjentek, jadę na 19. Położna zdążyła mnie zważyć i zmierzyć ciśnienie. Niestety, ciśnienie jest bardzo wysokie. 159/87 i w związku z tym, już dziś na noc mogę wylądować w szpitalu, jeśli na wizycie nie będzie mniejsze. Odezwę się zatem, jak już będę wiedzieć więcej. Ściskam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka to trzymam kciuki bo chyba teraz jesteś na wizycie! moja kuzynka, która ma na 7 sierpnia termin ma przyjechać w sobotę jak się nic nie wydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dostalam plamien, wiec pewnie okres sie zaraz rozbuja...to tak dla informacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dallia24
Lidka przykro mi:| chociaz moze jest cien nadziei glowa do gory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc: Pierwszą forumową mamą pewnie będzie Doti. U mnie nic na poród się nie zapowiada. Brak rozwarcia, szyjka zamknięta, dziecko wysoko, waży o zgrozo 3800. Mam do 14 zgłosić się na odział, przez 3 dni zastrzyki i kroplówka, więc najpóźniej mogę urodzić 17 dopiero. Ale to w najgorszej sytuacji. Liczę, że coś się rozkręci samo. Ciśnienie spadło. Chociaż tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka tak sobie myślę, że dawniej nie było usg i kobiety wiedziały mniej więcej kiedy urodzą i było dobrze, więc ty pewnie też urodzisz "w swoim czasie" wszystko będzie dobrze ale rozumie ci, że fajnie byłoby się już "rozpakować". My czekamy razem z tobą pamiętaj:) Siluetta jutro kupuję mamarin bo dziś znowu mdłości nie dają mi żyć:( Usg półowkowe robi się około 20 tygodnia ciąży? jesli tak to jeszcze mam trochę czasu bo mam 13 t 6 d, robiłam w tym tygodniu usg genetyczne i wszystko w porządku martwi mnie tylko długość dziecka, bo jest 7 i pół cm a koleżanka w 14 tyg ma 13 cm, nie wiem czy powinnam się martwić ale lekarz , który robił usg nic nie mówił ale to nie był mój lekarz prowadzący tylko taki od usg, do mojego lekarza ide 28 sierpnia, więc się dokładnie wypytam. Przezierność karkowa w porządku, więc jestem spokojna:) Lidka może jeszcze nic straconego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka no kurcze, ale 14 już bardzo blisko więc jakby nie było za tydzień o tej porze będziesz już mamą :) lidka dalej trzymam kciuki, żeby to nie było to. nick..................wiek..........cykl starań..................@ iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 Misiaczek2507........20..............5................... ....06.07 Lidka33.................33.............18................ .......17.07 Marcysia00............25...............6................. ....... ? Muna....................33.............21............... . .....03.08 gaja_86................26..............3................. ........07.08 loop87..................25..............3................ ... ....14-15.08 magduniaa............25...............7.................. ..... 14.08 Nemira................20..............3.................. ...........? gosiak666 .............26..............9........................30.08< br /> taka j.................31..............30(6).....................23.08 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 7 sierpień Doti .....................24..................5................ 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca Ann8912...............23...................2............. ......14 marzec Siluetta.................29..............2............... .........28marca z tego wszystkiego zapomniałam się zmienić w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidziu, smutna jestem, ale co zrobić...trzeba cieszyć się tym co już jest. A jak było jak starałaś się o Koni? Czy z nią staraliście się często podczas dni plodnych czy rzadziej ale porządnie. Może można zagrać tą samą taktyką. Głowa do góry, życie i tak jest cudne. margotka, lepiej jak bedziesz już w szpitalu. Dużo zdrowia dla was i szybkiego rozwiązania. doti, czekamy na pierwszą forumową dzidzię:) pregg, współczuję..załamałaś mnie, bo ja czekam na koniec 1 trymestru w nadziei, że koniec mdłości i wymiotów... puszku, to rzeczywiście wcześnie jeszcxze:) co do długości, nie martw się. dzieci są różne. mój synek też był maleńki. urodził się mając 52cm, w ciąży też długością nie grzeszył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszek nie pezejmuj sie moja malutka tez miała około 7 cm w 13 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Wczoraj dopadł mnie straszny kryzys i pierwszy raz podczas tej ciąży naprawdę się popłakałam, z bezsilności i zmęczenia :( Dzisiaj jestem w kiepskiej kondycji psychicznej ale staram się nie myśleć o tym, tylko robić to, co mam dziś do zrobienia. Mój mąż jest przekochany. Widząc stres i mój cały niepokój, stwierdził, że podczas porodu zostanie ze mną do końca. Doceniam to ogromnie, bo wiem, że dla niego też to będzie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dallia24
hej kobietki! Dzisiaj obudzilam sie ze strasznym bolem nerki i macicy jak by mi ktos mi za nia ciagnal hmm nie wiem moze to okres ale az taki bolesny,co Wy dziewczyny o tym myslicie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Lidziu przykro mi Skarbie... Chociaż jeszcze w sumie nie wszystko przesądzone także główka do góry :) Puszku każda dzidzia jest inna więc się nie martw, skoro lekarz nic nie mówił tzn że wszystko jest w porządku, bo on to wie najlepiej w końcu się naoglądał w swoim życiu już sporo fasolek :) Margotka ale ta Julcia uparta! Kochana nie dziwię się, że już nie masz siły, od kilku dni Julka powinna być już z Wami a tak to siedzisz i myślisz kiedy się zacznie, to oczekiwanie jest chyba najgorsze. Bierz męża w oborty to może się coś ruszy :) Dallia przykro mi z powodu Twojego faceta ale jak widać jeszcze nie dorósł. Głowa do góry, nic w naszym życiu nie dzieje się bez przyczyny :) Także spotkasz jeszcze na swojej drodze tego odpowiedniego faceta :) A co do Twojego bólu to niestety Ci nic nie pomogę, może to być ból na @, bo po odstawieniu tabletek wszystko się teraz normuje i Twój organizm może tak właśnie reagować. A w obecnej sytuacji to chciałabyś być jednak w ciąży czy wolałabyś nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dallia24
nie chcialabym go trzymac na sile ale chcialabym to takze moja krew;) ciekawe co jest mi pisane.narazie czuje w srodku pustke a tak to mam cien nadzei ze przydarzy mi sie cos dobrego w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby wszystko przebiegło pomyślnie, dzisiaj wychodziłabym z Córcią do domu. Ale jak widać, ciąża to jedno wielkie czekanie. Na dwie kreski, na pierwsze USG, na bicie serduszka, na koniec mdłości, na poznanie płci, na zielone światło w sprawie porodu i na sam poród. Skoro przez 9 miesięcy byłam w stanie czekać cierpliwie, to i ten tydzień muszę dać radę! Najbardziej mnie martwi totalny brak akcji porodowej, to znaczy zero rozwarcia, brak główki dziecka przy kanale rodnym. Widać, te bóle jak na okres o niczym nie świadczą. Boję się, że do wtorku nic się nie zmieni a wtedy wywoływanie będzie od zera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka...wiem doskonale co czujesz. Synka urodziłam 12 dni po terminie. Gdyby nie trzy kroplówki z oksytocyną nie wiem jak długo by jeszcze siedział. W drugim dniu po terminie z tego wszystkiego skoczyło mi ciśnienie i wyłądowałam w szpitalu. Gdy badali mi je w szpitalu było 90/60. Czułam się tam bezpiecznie. Taka kolej rzeczy, zawsze na coś czekamy;) Nie bój się wywoływania, to nic strasznego. Myśl tylko o tym, że zaraz zobaczysz swoje Maleństwo. Mi to bardzo pomagało. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje, dzis rano obudzila mnie malpa...bleeeee Silu, o moja coreczke, to wlasciwie mozna powiedziec ze staralismy sie raczej spontanicznie, bez obliczen i pomiaarow, zupelnie na dziko;) i na luzie, seks byl czesty, lecz nie z mysla konieczna splodzenia dziecka, ja wiedzialam, ze zajde w ciaze i tak sie stalo w 9 cyklu bez zabiezpieczenia:) no coz trudno, nie teraz to kiedy indziej! Dallia, jedne drzwi sie zamykaja, po to, aby otworzyly sie nowe, jeszcze czeka Cie milosc zycia! Nie zamierzasz zatestowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka, dobrze to okreslilas...ciaza to jedno wielkie czekanie, choc mnie czekanie na porod ominela, mialam planowana cesarke, choc jedno czekanie mniej;). glowka do gory, niebawem bedziesz czula wspanialy zapach swojego ukochanego dzieciatka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań...............@ iwona1982............30............14(3)...................19.06 Misiaczek2507.......20..............5................... ..06.07 Lidka33................33.............18................ ....17.07 Marcysia00...........25..............6........................ ? Muna...................33.............21.....................03.08 loop87.................25..............3................ ... .14-15.08 magduniaa............25..............7.................. .. 14.08 Nemira.................20..............3........................? gosiak666 ............26..............9......................30.08 taka j..................31..............30(6)................ 23.08 gaja_86...............26...............4.....................3-9.09 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 7 sierpień Doti .....................24..................5................ 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca Ann8912...............23...................2............. ......14 marzec Siluetta.................29..............2............... .........28marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań...............@ iwona1982............30............14(3)................. ..19.06 Misiaczek2507.......20..............5................... ..06.07 Marcysia00...........25..............6................... ..... ? Muna...................33.............21................. ....03.08 loop87.................25..............3................ ... .14-15.08 magduniaa............25..............7.................. .. 14.08 Nemira.................20..............3................. .......? gosiak666 ............26..............9......................30.08 taka j..................31..............30(6)................ 23.08 gaja_86...............26...............4................. ....3-9.09 Lidka33................33.............20................ ......04.09 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 7 sierpień Doti .....................24..................5................ 19 sierpień wełna....................30 .................3..................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ......21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ..10 listopad preggers ...............23..................4..................5 grudzień loco99...................23..................1........... ......23 grudzień exe.......................33..................1.......... .......2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ .10 styczeń teacher26..............26..................5............. ....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5................ .. 09 luty Majeczka_83...........29.................8............... ....24luty Słowiki...................26.................2.......... ... .....3 marca prawie_ruda 30.......30..................3...................4 marca Ann8912...............23...................2............. ......14 marzec Siluetta.................29..............2............... .........28marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Kochane! Pamiętacie mnie jeszcze? ;) Długo się nie odzywałam bo remont na głowie, a teraz byliśmy 2 tygodnie na urlopie.. W pierwszej kolejności: Silu WIELKIE GRATULAJE :) w ogóle gratulacje wszystkim nowym zaciążonym Dziewczynom :) Pregg i puszku współczuje tej zgagi i mdłoścvi, w ciąży z synkiem też ciągle mi dokuczała, a urodził się prawie bez włosków...;) Margotka życzę Ci szybkiego i bezbolesnego porodu, za chwilę będziesz tulić swoje maleństwo :) Lidzia trzymam kciuki za Ciebie :* Mi pozostało dokładnie 3 miesiące do porodu, strasznie szybko czas leci. Pozdrawiam :* Racuch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziu szkoda :( Ściskam mocno! Następny cykl szalej na maksa :) Racuszku oczywiście, że pamiętamy! Miło, że się odzywasz i cieszę się, że wszystko u Was w porządku :) Margotka dobrze to napisałaś, tak naprawdę to ciągle na coś czekamy... Tobie życzę, żebyś nie musiała za długo jednak czekać na Julcię. Może w weekend się coś ruszy. Trzymam kciuki! Nie będzie mnie w weekend także powiedz Julce, że jak wrócę to ma już być na świecie i koniec kropka! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×