Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Siluetta wierze ze ci sie udało kiedy testujesz prosze o wiadomosc kiedy juz bedziesz po tescie ja sie ciesze zawsze chciałam w lecie uroodzic bo ja sama sie urodziłam 22.06 tak wiec ostatni dzień szkoły czyli juz w wakacje .bo jeszcze mozna pochodzić na spacerki dziecko sie juz dotleni troszke fajnie ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Docia88
sylwia tak wiem ze moze sie zmienic:) dziekuje kochana i tobie rowniez gratuluje:) ja juz dzis mam 8tci 3 dni:) badania porobione i karta ciazy rez jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jak tam u Was? Ja dzisiaj znowu mam mieszane uczucia. Juz sama nie wiem co moje cialo mi mowi, szczegolnie ze w osttanich miesiacach lubilo mnie oszukiwac. Z jednej strony wydaje mi sie ze moge byc w tej ciazy, bo jakos inaczej sie czuje. Mam identyczny bol w podbrzuszu jak podczas tamtej pierwszej ciazy, tylko kiedy sikam, a z drugiej caly czas sobie mysle ze pewnie moje szczescie mi nie pomoglo i pewnie sie nie udalo. Takze przechodze dzis dzien lekkiego podlamania, szczegolnie ze zbliza sie dzien X. Boje sie a z drugiej strony strasznie bym chciala juz wiedziec na czym stoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bez zmian , choc jakos tak zestresowana dziwnie jestem, nie wiem czym , jakos taka pobudzona na serduchu , eh , chwilowo wstrzymalam sie z testami , czekam do terminu okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U mnie także bez zmian. Niby raz czuję, że tym razem się udało i że jestem w ciąży po czym za chwilę myślę, że na pewno znów nic i na teście ujrzę jedną kreskę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, preggers zawsze tak jest, że przed samym terminem @ nachodzą wątpliwości, jest strach że jednak ten wredny okres przyjdzie, to jest normalne, ja też tak miałam i Wy mnie wtedy pocieszałyście nie dołuj się, co ma być to będzie i tak już teraz nic nie zmienisz, a musi być dobrze, ja naprawdę w to wierzę! w dodatku sama piszesz, że masz taki sam ból w podbrzuszu jak w poprzedniej ciąży...będzie dobrze! testujesz jutro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers wiem co teraz przechodzisz. Ja z jednej strony chcę wierzyć że tym razem się udało ale z drugiej już tyle razy tak myślałam i za każdym razem było wielkie rozczarowanie i w tym miesiącu boję się, że będzie tak samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie sie chyba tego boimy :( im blizej okresu tym wiekszy strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi aż niedobrze jest na samą myśl że znów się nie uda... Jakaś depresja mnie chyba dopadła. Jeszcze 5 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam biały, taki jakby grudkowaty ale chyba zawsze taki mam przed @ i mam uczucie że mam mokro w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taki przezroczysty , moze troche mleczny , i tez mam mokro, a nie sucho, oj sama juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwi mnie t a wilgotnosc , bo jesli teraz sa dni nieplodne to powinno byc raczej sucho , a ja mam i cieplo i mokro , podobnie jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam teraz inne fora i znalazłam info, że najczulszy jest bobo test strumieniowy 10ml/ul i można go robić już w siedem dni po stosunku ale dostępny jest tylko w necie więc zanim bym go zamówiła to już by był termin @ ale jeśli w tym mcu nie wyjdzie to sobie zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez czytala ze jest bardzo czuly , ale moze nie bdzie potrzeby bys go kupowala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam niestety sucho w pochwie a podobniez w ciazy powinien byc gesty bialy sluz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers - nie sugeruj się tym. Kobiece ciało jest tak nieprzewidywalne,że szok. Ja obecnie na razie mogę zapomnieć o ciąży. Pomieszało się u mnie,oj pomieszało... Nie wiem czy w ogóle nie zrezygnuje z drugiego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers ja też nie mam białego gęstego śluzu, z tego co czytałam to pojawia się on troszkę później. Inaczej po tym by kobiety poznawały że są w ciąży wcześniej niż by zrobiły test także śluz to nie żaden objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bez zmian, dalej żadnych objawów. a nie wiem jaki mam luz bo teraz używam lactovaginal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam o tej suchosci i faktycznie to moze byc normalne ale oczywiscie w ciazy i PRZED @!!!!!! :( Także w dalszym ciągu czekam i boję się zrobić test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers nie sugeruj się aż tak tym śluzem, ja zawsze przed @ miałam taki jak "na ciążę" więc widocznie każda z nas ma inaczej, teraz też miałam taki sam jak zwykle przed @ a byłam w ciąży, więc ten śluz jest chyba troche przereklamowany... teraz np. jestem 11 dni po terminie @ i w ogóle zero objawów ciążowych, oprócz nadętego brzucha, gdyby nie test to w ogóle bym nie wiedziała... ja na Twoim miejscu zrobiłabym jutro rano test, no chyba że może już dziś zrobiłaś?? :) a powiedz jak czujesz psychicznie? trzymam KCIUKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie :) U mnie nadal bez zmian. Jakaś choroba mnie tylko bierze, wszystko mnie boli :( brzuch mnie troszkę pobolewa jak na @ i jakieś dziwne uczucie miałam w nocy w pępku, tak jakby mnie coś ciągnęło i kłuło. Może jutro zrobię test bo nie wytrzymam. Jak tam dziś u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz tyle wytrzymalam to wytrzymam do jutra. A z reszta chce miec nadzieje przez chociaz jeszcze jeden dzien. Welna sama nie wiem, naprawde mam takie mieszane uczucia ze juz nie umiem myslec o tym obiektywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole moj sluz dzis juz w ogole nie jest suchy, nie wiem o co chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje piersi wyglądają tak jak miesiąc temu przed @ więc pewnie dostane w ciagu kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×