Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

aaaaa SIlu i Ty dopiero teraz piszeeeeesz? o maaaaatko ale by Wam się trafiło bliźniaki!!!! CUdownieee!!!!!:))))) Leż kochana i wypoczywaj!:) :*:**:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti, wcale nie będę zdziwiona jeśli urodzisz wcześniej ode mnie. Aczkolwiek powiem Ci, że moja koleżanka z 1 cm rozwarciem chodziła 2 tygodnie, dopiero tydzień po terminie urodziła dzięki kroplówce, więc Ty możesz chodzić z 1 cm tydzień a ja od 0 do 10 w jedną noc ;) Nigdy nic nie wiadomo. Idę w czwartek do ginekologa na kontrolę i po skierowanie do szpitala. Czuję, że szybko nie urodzę. Nawet nie wiem, ile Mała teraz waży i jak się ma szyjka. W piątek rozwarcie było 0 :) Uparta ta moja Córeczka ;) Pregg, Słodziak!!!!!!!!!!!! Silu, dawaj znać koniecznie jak po USG, może będę miała okazję podczytać :) Ale by były jaja, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, silu, pre śliczne chłopaki! :) pre podobny do Ciebie ;) synek mamusi w końcu, nie? mój też musi być do mnie podobny, nie ma innego wyjścia! ;) silu z tymi bliźniakami to dałaś czadu! nie mogę się już doczekać Twojego usg!! dobrze, że poszłaś na zwolnienie, przynajmniej odpoczniesz... a ja właśnie wróciłam z usg i powiem Wam, że mam takiego stresa że szok, jestem umówiona na 17-tego na zdjęcie tego krążka, a potem niech się dzieje wola Boża...a ja chyba zaraz zrobię w majty ze strachu... :P boję się!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna czyli jak zdejmiesz to moze Ci sie przyspieszyc termin porodu? Tak to jest? Kuuurde nieźle to może będziemy mieć trzy sierpniówy!:) Już nie mogę się doczekać Waszych maluchów!:) Hehe Welna na pewno będzie Twój też do Ciebei podobny!!!:) Dokladnie beda Synusie Mamuś!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, nie ma testowania!! spokojnie czekam;) Silu, jestem bz slowa, blizniaki, ale dalas nam kopa! trzymaj sie siostro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preggers no może tak się zdarzyć, są dziewczyny które rodzą w dniu zdjęcia krążka, a są takie które łażą jeszcze 2 tygodnie... zobaczymy...w każdym razie mój stres sięga zenitu, chyba do tej pory nie zdawałam sobie sprawy, że to naprawdę już...a tu kafle jeszcze nie wybrane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Hej Hej !! :) Loco mam taką samą bluzkę hihi. A brzusio cudowny! Silu Gratuluję bo jeszcze nie gratulowałam, teraz masz okazję więc odpoczywaj. Czekam z niecierpliwością na 100% wiadomość o bliźniakach ;D Pregg Gratuluję Chłopca, a rodziną się nie przejmuj nie ma czym ! Margotka, Doti, Wełna ściskam mocno i trzymam kciuki za bezstresowe rozwiązania Waszych ciąż Ja dziś byłam u lekarza, cały czas l4 niewiadomo skąd te moje bóle brzucha, które swoją drogą ostatnio się wzmocniły, na usg wszystko ok, jedyne co się rzuca w oczy to że Maleństwo leży w poprzek, twarzyczką skierowane w dół, nie wiem czy to dobrze ale lekarz nic nie mówił. 28 sierpnia usg połówkowe ;D Dziś płci nie dało się niestety określić Ściskam Was mocno buziaki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu śliczny ten twój bobas:) Jednak jesteś takim samym rzygusiem jak ja:-P więc teraz razem siedzimy na zwolnieniu. Ja od kilku tygodni biore prenatal complex z imbirem, niby mają pomagać na mdłości ale d**a od soboty czyli od kiedy jestem na zwolnieniu i nie muszę dojeżdżać do pracy nie wymiotowałam, mdłości mam nadal straszne, apetytu ciągle brak, więc pewnie jeszcze schudnę. Acha przypomniałąm sobie, że mi lekarz też powiedział, że mam betę bardzo wysoką, tzn miałam, bo teraz to już chyba spada i też mówił, że silna ciąża o bliźniakach nie mówił bo na usg widział tylko jedno serduszko więc po prostu mam mega silne dziecko:) Preggg ta twoja teściowa wrrrrrrrr jak można tak mówić? moja mama cieszyła by się po prostu z wnuka bo jest normalna i zdaje sobie sprawe, ze nawet jakbyśmy sie kochali na rękach to i tak sobie płci nie wybierzemy:) Teściowa moja już nie żyje, więc nie wiem jak to jest się z teściami dogadywać. Ale nie przejmuj się bo masz ślicznego i zdrowego synka w brzuchu a to jest najważniejsze! Taka j. ciężka sprawa z tym bo ludzie niby życzą nam dobrze ale nie zawsze wiedzą co jest dla nas dobre. Ja jestem uczulona na coś takiego jak życzenie parze bezdzietnej dziecka bo może oni nie chcą mieć dziecka i nikomu nic do tego a może nie mogą i wtedy jest im przykro ale jeśli powiesz wszystkim, że nie możecie mieć dziecka to też mogą się dziwnie zachowywać i litować nad wami bo wy tacy biedni i nie możecie mieć dziecka. Ja osobiście nie chciałabym by wszyscy mówili o mnie to TA co nie może mieć dzieci, wolałąbym, żeby mi przy kazżdej okazji życzyli dziecka bo wkońcu jakby nie było, tego właśnie chcę:D Doti, margotka no poskaczcie na piłce albo coś bo na te wasze maluchy czeka bardzo dużo forumowych cioć:) A co u lidki ? no najwyższy czas aby zaciążyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałąm dodać zdjęcie ale jak zrobiłam zdjęcie ze zdjęcia to nic nie widać, więc nie dodam narazie może po usg połówkowym będzie wyraźniejsze to dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loco wyglądasz pięknie! silu masz małego przystojniaka w domu :) fasolka przykro mi z powodu tych bóli ale dobrze, że to nic groźnego, trzymam kciuki, żeby przeszło. margotka i doti - na porodówke!! ;) wełna myślę, że też już jesteś w tej sytuacji przygotowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszku, właśnie miałam cię pytać. widzę, że mamy obie silne bobasy, bo mój lekarz powiedział to samo o tej becie, ale wspomniał też o bliźniętach, bo ja nadal czekam na moje pierwsze usg...już bzika dostaję...jeszcze 2 dni i zobaczę moje maleństwo/a. w piątek mam usg o 11:00, ale później chyba jedziemy od razu do moich rodziców, więc napiszę wam wieczorem. puszku, ja sobie kupiłam Mamarin (wit B6 + imbir) dla kobiet w ciąży. biorę drugi dzień dopiero, więc nie wiem... też mam identycznie...na jedzenie nie mogę patrzeć. jak mąż teraz wspominał jakie pyszności jedliśmy nad morzem, to na samo wspomnienie poszłam się wyrzygać:( nie mogę nawet myśleć o jedzeniu, bo mi podchodzi do gardła. jedyne co jem i mi pasuje to banany, jakieś pierogi z jagodami, ewentualnie naleśnik, kanapka z sałatą i serem żółtym i pomidorem. wszystko inne przyprawia mnie o mdłości. teraz na zwolnieniu myślę, że będzie mi łatwiej, bo już dziś widzę różnicę. na razie tylko mdłości, a zwykle z rana od razu rzyg. chodzę też wczesniej spać, żeby nie czuć mdłości:( lidka, okres jest? taka j, dobry pomysł, powiedz następnym razem, że nie możecie to się odwalą. swoją drogą, kiedy wybierasz się do lekarza, żeby coś zadziałać? czy jeszcze nie jesteś gotowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Pregg cudowny synuś! :) Silu Ty czorcie - bliźniaki? :) Ale by było :) Może byś miała małego chłopczyka i dziewczynkę za jednym razem :) To już by był chyba szczyt marzeń, co? :) A Twój Olinek jest boski, wygląda jak laleczka taki jest śliczny, ale jak się ma ładnych rodziców to i dzieciątko jest piękne :) Loco ślicznie wyglądasz i brzuszek masz taki piękny :) Wełna trzymam kciuki za Ciebie i się nie stresuj :) W końcu chciałaś wcześniej urodzić więc może to się akurat stanie i już zaraz będziesz miała małego Kubusia w ramionach :) Doti i jak tam? Coś się ruszyło? :) Margotka na porodówkę i to już! Jeśli oczywiście jeszcze tam nie jesteś :) Fasolko przykro mi z powodu Twoich bólów, ale mam nadzieję, że szybko przejdą a jak na USG wszystko w porządku tzn że jest w porządku :) Pewnie Ci się macica rozciąga i stąd te bóle brzucha. Lidzia jak tam Słońce? :) Mam nadzieję, że ok :) Taka j a jak z Twoim mężem? Zmienił coś tryb życia? Łyka ten Salfazin? I właśnie, kiedy się wybierasz do jakiegoś lekarza? A co do życzeń to nam też ciągle przy każdej okazji wszyscy życzą dziecka a tak naprawdę nikt nie pomyśli, że np. nie możemy mieć dzieci i jest to dla nas wielka przykrość takie życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez matka
Siluetta ty to musisz nie mieć wszystkich w domu, żeby umieszczać w internecie, tak oficjalnie zdjęcie swojego syna, ze ty nie masz strachu...przecież wystawiasz go na ewentualne niebezpieczeństwo ze strony internetowych psychopatów kobieto! niepoważna jesteś matka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane. Ciągle czekam. Rano bolał mnie brzuch, miałam wanie w pachwinach, dostałam biegunki :( Dwa lekkie skurcze i cisza. Jak chodzę, to troszkę boli krocze, czuje nacisk. Piękna dziś data na poród. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też matka, nasza klasa, facebook, forum...jeden pies...każdy wszędzie wystawia zdjęcia swoich dzieci w internecie. Nie chowam dziecka pod kloszem, niedługo będzie na zdjęciach przedszkolnych wystawianych na stronie internetowej żłobka... każdy psychopata jak ma dotrzeć do dziecka to dotrze. Ja nie będę się tym stresowała nic a nic:) Margotka, jeśli biegunka, to już, pewnie dziś w nocy urodzisz:) organizm się oczyszcza przed porodem, czekamy na cudowne wieści. na cudowne wieści czekamy też od Ciebie Lidkaaaaaaaaaa...... gosiak, a ty kiedy masz dostać okres? Bardzo dziękuję wam dziewczyny za tak miłe słowa nt. mojego synka. Też mi się podoba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka to poród tuż tuż :) Mogę się założyć, że jeszcze dziś trafisz na porodówkę :) Silu u mnie to jeszcze szat czasu do @. Jeszcze nawet płodniaków nie zaczęłam :P Jak się dziś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, rano był dramat, ale teraz jakby lepiej. ogólnie ciągle mi się chce masakrycznie wymiotować:( lidka, który masz dziś dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam wczesniej napisac, ze w razie strasznych wymiotow lekarz przepisal mi tabletki metoclopramid ale w pierwszym trymestrze wogole ich nie bralam, dopiero pod koniec 13 tygodnia zaczelam je brac bo zdarza sie tak, ze nie mam czym wymiotowac i rzoladek koziolki wywraca mi w brzuchu a to strasznie boli wiec biore zeby zminimalizowac wymioty no i dzisiaj zjadlam sniadanie, pozniej jogurt i wymiotowalam tylko raz, wiec jest super:-) najgorzej jest jak musze gdzies jechac no po prostu mam wtedy napady leku, zeby czasem w miejscu publicznym nie rzygac;-) Na szczescie jestem na zwolnieniu i staram sie nie odchodzic daleko od domu. Lidka, gosiak taka j. Teraz wasza kolej na wymioty i cala reszte, ja juz swoje WYRZYGALAM, teraz wy! Loco super wygladasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane ciocie:) ja jeszcze nie poszlam na porodowke:) hihi caly czas czekamy boli mnie krocze i brzuszek wiec wszystko jest na dobrej drodze:) mam czasem mocniejsze skurcze ale zaraz przechodza wiec nie panikuje:) śluzu mam coraz wiecej co poł godzinki musze zmieniac wkladke bo zaraz mi przecieka:( czasami mam wrazenie jakbym dostala okres:) ale juz nie moge sie doczekac bo juz bym chciala miec za soba:) ale coz trzeba czekac... Margotka trzymam kcuiki zeby u ciebie juz poszlo bo wiem co czujesz i jakie to czekanie jest meczace juz nie licza sie bole i wogole tylko zeby juz urodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotkaaaaa pięknie wyglądasz! Normalnie pozazdrościć!!!!:) A co Wy jeszcze w domu robicie dziołchy? :D ale pewnie już za chwil parę będzie wybieg z domu na porodówkę!:) Doti kochana kurcze u CIebie już też tuż tuż a może po prostu Julcia czeka na Kornelcię? :D Lidka trzymam mocno kciuki niech już się wredota nie zjawia u Ciebei!!!!! Loco będziesz dalej wyglądała pięknie skoro już teraz jest tak super! Do samego porodu!:) Ja tymczasem mam dzisiaj jakieś dziwne zachcianki ledwo się obudziłam i miałam ochotę na big maca;d ale mowie nie nie ulegne. A teraz tosty z jalapeno i wlasnie wcinam mmmm wieki nie jadlam;p bo Olek do tej pory byl slodki chłopaczek;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka pięknie wyglądasz :) dziewczyny ja póki co nie idę do lekarza, ten cykl odpuszczam i następny też, olewam, przynajmniej taką mam nadzieję, tzn. wiem, że i tak będę miała cichą nadzieję, że jednak jakimś cudem choć to byłby cud na serio bo się nie staramy w ogóle teraz, za 2 tygodnie mam chcemy jechać na wakacje i tam mam dostać. na pewno dam wam znać kiedy się skuszę na wizytę u lekarza ale nie będzie wcześniej niż w październiku czy listopadzie. ewentualnie jeszcze myślę wypchać męża na badanie plemników jak wrócimy z wakacji ale to jeszcze zobaczymy jak będzie u niego z czasem. odnośnie męża to dalej pracuje, troche mniej ale stresów pełno, natomiast salfazin łyka jak mu podam, a że ostatnio ja zapominam całkiem więc nie je :/ wiem, wiem, głupia jestem ale na serio wyłączam się z tego teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×