Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

roxi kurde współczuję, ja bym się nie zgodziła na takie czekanie w szpitalu a jeśli 14 nie będzie skurczy to nie możesz po prostu iść do domu i umówić się na inny termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wersja podstawowa modulu jest bezplatna, wersja platna pokazuje jakies cuda dodatkowe, typu: kiedy sie kochac, jakie jest pradwopodobienstwo wczesnej ciazy na podstawie objawow itp. Na poczatku jak sie zarejestrujesz to przez 30 dni bedziesz miec ta wersje vip za darmo, potem po prostu czesc opcji ci zniknie - ale te darmowe w zupelnosci wystarczaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założyłam aczkolwiek musze się jeszcze nauczyć to odczytywać, ten wykres zaznacza kiedy miałam płodny dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna nie moge isc do domu wlasnie bo oni maja mi robic codziennie kilka razy ktg czy nie ma skurczy. dziwne to. szpital w zakopanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wyjścia nie ma i trzeba tak jak oni chcą ale myślę, że to szybko zleci mimo wszystko bo człowiek jest już wtedy zaaferowany, przynajmniej tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi a może przez te stresy dostaniesz jakichś skurczy? a na chwilę obecną jak, pojawiają się jakieś objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi a Ciebie będzie ciął Twój gin prowadzący? bo jeśli tak (może to niepoprawne politycznie, ale ja mam i miałabym na Twoim miejscu to w dupie) dałabym mu w łapę/flaszkę na wyostrzenie wzroku, żeby tego 14-tego dojrzał skurcze na ktg... dla mnie pobyt w szpitalu to koszmar, zrobiłabym wszystko żeby tam nie siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna, Roxi- wszystko da się przeżyć ;) ja w jak byłam w ciąży to w szpitalu byłam 8 razy i to zawsze dobrze ponad tydzień, 9 raz to był poród i miałam po 4 dniach iść do domu a wyszłam z Małym po 10 dniach. Nie jest tam miło ale skoro trzeba to trzeba w końcu tu nie chodzi o nasze widzi misie tylko o dobro dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie rzadko się odzywam, teraz będę miałą trochę wiecej czasu. Pisze tu żeby pogratulowac Tobie Silu trzymałam za Ciebie kciuki i bardzo się cieszę że się udało. Troche pozno, wybacz wczesniej plackiem leżałam. A u mnie dobrze, troche mnie zatoki męczą, płukam wodą morską nos, to juz 16 tydzien i wygląda na to że będzie córeczka. Pozdrowienia dla mamuś i starających się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna najlepsze jest to ze to nie on bedzie mnie ciął. idzie na urlop od 12.09. !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowiki, dziękuję:) i gratuluję córeczki:) u nas na forum same dziewuszki:) za to na marcowym forum, na którym czasami piszę same chłopaczki:) ciekawa jestem co ja będę miała:) lilith, jednak się udało:) gratuluję bardzo. Który to dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenemi
Witam dziewczyny, w ubiegłą środę zrobiłam beta hcg....i wynik jest 0,01. Oczywiście dzień miałam paskudny, dołek totalny...ALE 3.09 powinnam dostać @. Jest 10.09 a tu nic, ani mnie cycki nie bolą, ani jajniki "nie pracują". Znowu nie wiem czy to moje "nakręcanie się". Albo stres związany z tym, ze nie chcą Nam odebrać domu i z pracą.. chociaż na forum mogę się wygadać....zły dzień. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Lilith!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulaaaacje !:) Są dwie krechy jest dzidzia!!!!:))) Stenemi może powtórz test? Albo beta:> Ja dzisiaj byłam na wizycie zaczynamy 29 tydzien:) Maluszek waży 1276g:) Ja mam anemie, ale lekarz nie mógł złapać co jest między nogami. Ale ja już jestem nakręcona na chłopaka;p więc nie przyjmuje innej opcji;p Wszystko u nas wzorowo waga +5,5 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stenemi
Lilith gratulacje :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg jaka chudzinka z ciebie!! lilith po prostu gratulacje!! no super :D a wiecie co w ciagu ostatnich 18 miesiecy w moim najbliższym otoczeniu liczba zaciążonych kobiet to 10, jakiś miesiąc temu dowiedziałam się, że moja drugo kuzynka jest w ciąży (jedna niedawno urodziła) a pare dni temu okazuje się, że trzecie też jest w ciąży! szok. tylko ja nie mogę zajść, jakaś lewa jestem na bank. a w ogóle to jak któraś mogłaby mi pomóc bo nie wiem gdzie zaznaczyć na tym wykresie na enpr (odnośnie mojego cyklu) jest granica wyższych temperatur, czy wpisać juz ten dzień kiedy miałam 36,9 czy ten następny 37, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje, b. sie cieszymy, ze w koncu z kalendarzem i termometrem w ciazy sie udalo. :-) Taka j. - wprowadz sobie na fertility friend historyczne cykle, jesli masz wartosci, sam Ci wyliczy wartosci - temp graniczna i owulacje. Z Twojego wykresu na npr to mysle, ze gramiczna masz 36.8, a owulacje w tym dolku temperatur. Naprawde Cie zachecam do tego programu, bo on podpowiada wszystko - wystarczy obserwowac temp i sluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka hehe chudzinka to moze nie moja waga wyjsciowa to 63 kg, ale jestem wysoka wiec rozchodzi sie po kosciach;p Silu ciekawa jestem kto u Ciebie w brzusiu siedzi:) Kiedy masz prenatalne? W ktorym to bedzie tygodniu? Moja babeczka od tych wszystkich genetycznych badan mowila ze w 13 juz spokojnie dalaby rade okreslic plec i to ona wypatrzyla ta mikrusia kuske u Olka wiec jej wierze;p :) Moze i u Ciebie bedzie juz wiadomo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na podstawie ciazowy.pl wychodzi mi 20 maja 2013. od kiedy mam sie na rzygu-rzygu nastawic? bo na razie nic, poza tym, ze wczoraj chyba z wrazenia spuchlam i jadac wieczorem do domu musialam sobie stanik rozpiac, bo tak mnie w obwodzie cisnal :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilith Gratulacje :):):):) Margotka piękne zdjęcia :))) Ja dzisiaj byłam na glukozie :( bleeee to było okrobne. Póżniej ledwo wysiedziałam te 2 godz. myślałam że wszystko zwróce. A mała tak fikała po tej glukozie aż brzych podskakiwał :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, w najbliższy poniedziałek, czyli za 5 dni będę miała usg prenatalne i bardzo się denerwuje. Będzie to równo skończone 12t3d wg miesiączki, ale dzidzia jest młodsza, bo miałam owulację 20 dnia cyklu!!! a seks byłó 16 dnia cyklu, więc powinno być coś koło 11t6d lub 12t0d. Tak lekarz kazał mi przyjść, że niby lepiej wcześniej, niż np. po 13tc. denerwuję się. mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i maluch zdrowy. Na razie tylko to chcę wiedzieć. a na dodatek boli mnie gardło:( aj:( płukam sodą oczyszczoną i kupiłam sobie syrop Prenalen ale guzik daje i się martwię, bo oczywiście w I trymestrze NIC NIE MOŻNA BRAĆ, kwa mać!!!!!!!!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilith, gratuluje ogromnie, to wspaniala wiadomosc!!!! A jak dlugo sie staraliscie, bo nie widzialam Cie w tabelce? Silu, Ty juz sie uspokoj i nie panikuj babo;), wszytsko jest i BEDZIE cacy!!!! Gwarantuje to Tobie!!! Taka j, ja tez jestem chyba jakas krzywa bo nie zachodze w druga ciaze juz niemalze dwa lata, a wszystkie sasiadki i znajome jak najbardziej::...ehhh moze tak mi pisane;) caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka to i ja się do Was dopisuje, zrobimy listę wyjątkowo krzywych? Na szczęście nauczyłam się śmiać z tego wszystkiego bo inaczej już bym w wariatkowie była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×