Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość iwa04
mozemy sie umówić na czwartek , mój kochany mąż tak się przejął bo dziś nie czuję sie najlepiej , że poszedł dziś kupić test ale napewno nie bede dzis robic bo to zdecydowanie za wczesnie :) także jestesmy umówione mi doszło czeste chodzenie do toalety i takie dziwne delikatne zakłocia jajnika dodatkowo jestem jakas rozdrazniona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
mam 2 testy teraz tylko czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Życzę cierpliwości :) a ja od dziś jestem oficjalnie Narzeczoną :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, a powiedz mi tylko jeszcze to było u siostry z ciążą z synkiem czy córeczką?:) ciekawa jestem no dziewczyny cierpliwości, której i sobie sama życzę;) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka gratulacje:) u mnie dzis 16 dc jajniki kłują śluz płodny a mąż...... w pracy :) ale wczoraj sie poprzytulaliśmy więc nie tracę nadziei:) Silu ja myślałam, że ty masz tylko brata :) a jeśli chodzi o mierzenie temperatury to bardzo ważne jest aby była mierzona zawsze o tej samej porze, jeszcze przed wstaniem z łóżka bo tu nie chodzi o samą temperaturę tylko jej przyrost więc nieważne jaką masz teraz temperature jeśli nie wiesz jaką miałaś kilka dni temu, chodzi o różnicę temperatur w ciągu cyklu i u każdej kobiety jest inaczej. Dużo by tu tłumaczyć ale cała ta historia z mierzeniem temperatur ma sens jeśli dokładnie badamy śluz, obserwujemy organizm i mierzymy temperaturę o tej samej godzinie codziennie i tym samym termometrem, to również jest ważne:) Jak dla mnie za dużo zabawy no i nie jest to miarodajne bo wystarczy, że wypijesz alkohol czy sie delikatnie przeziębisz albo mocno zestresujesz i już nie będziesz wiedziała dlaczego ci temperatura wzrosła lub spadła. Witam nowe forumowiczki, miłe to jest bardzo, że ciągle ktoś do nas dołącza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA przed czwartkiem nie robie, juz sobie obiecałam że się nie złamię. Troche mnie brzuch dzis pobolewa, to znow cos zakłuje. Dodam że byłam na basenie a raczej sie pluskałam niz pływałam i sutki mnie piekły a sam kontakt z mokrym strojem. Równie dobrze to może byc co innnego, wiec ide spac i już o tym nie myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolakSzparagowa
Puszku dziekuje, co prawda byla to taka formalosc ale i tak zrobilo mi sie milo heh:) to widze ze na pozytywne testy zostaje nam czekac do czwartku:D milego poniedzialku!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolakSzparagowa
Puszku dziekuje, co prawda byla to taka formalosc ale i tak zrobilo mi sie milo heh:) to widze ze na pozytywne testy zostaje nam czekac do czwartku:D milego poniedzialku!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
Fasolka gratulacje narzeczono:) Gosia ja tez dopiero w czwrtek zrobię bo moje ostatnie testowania zawsze konczyly sie niepowodzeniem wiec wole odczekac i sie nie nakrecac zbytnio choc w glebi serca tak bardzo marze o kruszynce w moim brzuszku A teraz czas isc do pracy pozdrawiam wszystkich i milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka gratulacje! :) Witam wszystkie nowe staraczki i trzymam kciuki :) Puszku szanse masz duże, bo wcale nie trzeba się starać w owulację, żeby była dzidzia. Rónie dobrze może to być 2-3 dni przed owulką i jak ma się udać to się uda także trzymam kciuki, a dla pewności powtórzcie staranka wieczorkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna nie pozostaje mi nic tylko się uśmiechnąć baaaardzo mocno....wiesz jak ja o tym marzę....jak stąd do księżyca :) fasolka, gratulacje, na pewno musiało to być przemiłe. puszku, mam siostrę cioteczną 3 lata starszą ode mnie, ale całe dzieciństwo razem, więc mówię do niej po prostu siostra, bo jest jak rodzona. A rodzonego mam tylko braciszka młodszego o 4 lata - kochany jest, uwielbiam go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu ja tez tak mam ze o kuzynce mowie siostra, bo jestem jedynaczka i moi rodzice zawsze dbali zebym byla zzyta z kuzynostwem. A wszyscy sie mi dziwia, ze przeciez nie mam rodzenstwa to czemu mowie o siostrach i braciach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzisiaj sie obudzilam, zero mdlosci, piersi nie bola, nic sie nie dzieje! Normalnie tak jakbym nie byla w ciazy :( Strasznie sie boje, ze cos zlego sie dzieje :( Nie krwawie, ale slyszalam, ze nie przy kazdym poronieniu sie krwawi :( Nie wiem co mam robic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exe spokojnie ja tez mialam takie dni, ze zupelnie nic nie czulam a w ciazy w dalszym ciagu jestem, jesli bedzie sie to utrzymywalo przez dluzszy okres wtedy skontaktuj sie z lekarzem, bo objawy moga wrocic. Ja pamietam, ze w zeszlym roku przy poronieniu objawy nie odeszly mi od tak w jedna noc, (chociaz wtedy nie mialam mdlosci itd) ale np piersi bolaly jeszcze jakis czas, a pryszcze mialam do wrzesnia kiedy poronilam w czerwcu!!! nie martw sie, i ciesz sie "wolnym dniem":) bo jak jutro mdlosci wroca jeszcze za nim zatesknisz!:) ja wierze ze wszystko jest dobrze!:) ;* a jesli masz taka mozliwosc to dzisiaj poodpoczywaj. Ktory to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie kiedy zaczyna się 2 trymestr? w 15 czy 13 tc? Ja dzisiaj zaczynam 13tc a od 2 dni czuje sie przyzwoicie;p moze to juz znak, ze wchodze w ten cudowny 2 trymestr? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg, wlasnie zaczelam 9tydzien. Do tej pory jeszcze nie wymiotowalam, ale mdlosci byly zawsze i bole piersi i jakias taka zmeczona bylam juz od rana. A dzisiaj nic. Normalnie jak nowo narodzona. Nie sadzisz, ze powinnam leciec do lekarza? Strasznie sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg, 16 tc to 2 trymestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exe ja nie polecialam do lekarza i dobrze, najwazniejsze to nie panikowac, no ale jesli ma Cie to uspokoic to oczywiscie idz, nie mowie, ze u Ciebie musi byc tak jak u mnie, ale mam taka nadzieje. Jesli masz mozliwosc to ja bym najpierw zadzwonila do lekarza i porozmawiala, moze on ma na to jakies lepsze wytlumaczenie niz ja. a jak piersi bola Cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piersi nie az tak bardzo. Cos tam czuje, ale bol jest niewielki. Zaraz zadzwonie do mojej doktorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu wiedziałam, że się ucieszysz :) pre wg mnie trymestr II zaczyna się od 13 tyg exe ja tez tak miałam, że znikały mi objawy jednego dnia, a drugiego już były znowu, więc wg mnie nie denerwuj się, chociaż wiem, że to łatwo powiedzieć, bo ja wtedy tez panikowałam...ale to tak chyba po prostu jest, może natura chce nam dać odpocząć 1 dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bedzie najlepiej ona Ci powie czy masz przyjsc czy nie!:) ale na pewno wszystko dobrze, tylko malenstwo daje Ci dzien odpoczynku;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie welna kazda strona podaje sprzeczne info na jednej 13, na iinnej 15/16 i jak tu byc madrym;p aale dziecko haczewski tez podaje 13tc jako 2 trymestr wiec ufam temu kalendarzowi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg srpawdź sobie na tej stronce, którą Wełna kiedyś polecała dziecko.haczewski.pl tam jak wprowadzisz swoje dane to Ci poda kiedy, który trymestr zaczynasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak myslicie kiedy najlepiej zaczac kompletowac wyprawke dla malucha? czy naprawde robic to pod koniec ciazy? mi sie wydaje, ze wtedy to dopiero mi sie nie bedzie chcialo, a jestem osoba nie dosc, ze niecierpliwa to jeszcze musze miec wszystko przygotowanie perfekcyjnie i tak sie zastanawiam czy juz kolo 20 tygodnia nie zaczac sie nad tym zastanawiac;p przepraszam, ale nie mam za bardzo kogo pytac o takie rzeczy, wiec, ze to nie jest temat tego forum;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pre jak masz chęci i zrobione już miejsce w mieszkaniu to kompletuj sobie wyprawkę chociażby od dziś :) przecież nie ma na to ustalonych norm, nikt Ci nie zabroni :) niech sobie stoi/leży i czeka :) a Ty bedziesz sobie oglądać i sie cieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oczekuujące na test jak u was? U mnie ok chociaz dzis temp. 37 , nie wiem może to przez wczorajszy basen a może spada przed @ Dziś 30dc czuje sie ok piersi dalej bola w sumie to nie piersi tylko jakby wnetrze brodawek w srodku te kanaliki. dziwna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie lidka, jak tam twoje oczekiwanie na test? niewiele nas jest oczekujących - teraz akurat u reszty płodniaki:) U mnie dalej okresu brak - upławy jakieś mleczno-żółte na przemian ze śluzem przeźroczystym - he???? bóli brak jakichkolwiek, piersi nie bolą. czekamy:) exe, kobito, piersi cię nie będą bolały całą ciażę:) mnie w ciąży z synkiem W OGÓLE NIE BOLAŁY, nawet na początku. Jedynym objawem u mnie był brak okresu i wytężony węch (np. śmierdziały mi różne rzeczy) i to wszystko. Dopiero od 6-7tygodnia ciąży miałam mdłości z przerwami na kilka dni czasami, ale w ogóle mnie to nie niepokoiło, tylko się cieszyłam że ich nie ma;) niestety zawsze wracały. pregg, o ile mi wiadomo z książek, II trymestr zaczyna się od początku 14tc, ALE żeby było jasne, 14 tydzień to nie skończone 14 tygodni ciąży, tylko skończone 13 tygodni ciąży, wtedy jest 14tc czyli początek. chyba tak wlasnie u ciebie jest, ale ty nazywasz to 13 tc, a to już jest początek 14tygodnia, bo 13 tygodni już skonczyłaś. więc tak - jesteś w 2 trymestrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej moje kochane, u mnie dzis 21 dc, czekam na tesciora, choc choleeernie mnie korci, zeby zatestowac teraz..wrrrrrrrr, no ale chyba byloby to bez sensu... Mam troche mniej czasu na pisanie, bo corcia moja chora, od trzech dni sie meczy bidulka z goraczka i bolem ucha;(, boze jak ja nie lubie kiedy moje dziecko choruje, cala jestem w nerwach... Fasolka gratuluje zareczyn;) Silu, mowisz, ze poczekasz jeszcze z testowaniem..a wiesz mnie sie zaraz nasza Welanka, ona tez nie chciala testowac i nas wkurzala tym zwlekaniem i co...hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×