Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

gosia ddd, te bolace kanaliki, to na ciaze;) na bank!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziu, Bardzo bym chciala ale nastawiona jestem sceptycznie i to bardzo. Jesli wogole to test moge zrobic w czw- pt i wczesniej sie nie wychylam, te niepowodzenia sa takie smutne, że wole juz okres dostac niż znów zobaczyc 1 kreske na tescie, dlatego na razie czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze dzis wciaz ciagnie mnie na lewą noge, bez przerwy jak chodzę. Boli lewy jajnik i ciagnie na noge. Miała tak któraś? Nie mam boli jak na @, no moze tak raz dziennie ciezar na dole poczuje jakby cos ciezkiego tam wpadło,a za to kłuje cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dostac @ w niedziele, moze by tak jutro zatestowac? Co powiecie dziewczynki? Pozwalacie;)? Gosiak ddd, nie wiem dlaczego, ale mam jakies takie glebokie odczucie, ze jestes w ciazy, wprawdzie nie znamy sie wcale, ale cos mi tam wewnatrz podowiada: ta kobita jest w ciazy;)!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ddd, mialam identycznie jak zaciazylam z tymi jajnikami, też mnie ciagneło, potem "paliło" w srodku, dziewczyny potwierdzą :) takze wg mnie to dobry znak :) lidka testuj jutro, ja pozwalam! :) chociaz cholera moze byc za wczesnie, ale ja tez juz tak bardzo chcialabym juz wiedziec! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dziekuje bardzo to miłe:) Modle się żeby tak było :) A co do Ciebie Lidka, to może rzeczywiście zatestuj? Np bobo test strumieniowy ma siłę 10[ jednostek] i jest mocniejszy od innych. Dziala od 3 dni po zagnieżdzeniu. Proponuje zrobić w środę. Ale chwila wszystko zalezy jak dlugie masz cykle ?? Nie doczytałam, sorki, jak długie to moze i jutro juz mozna. Ogolnie testy działaja od 10 dnia po owulacji i wcześniej nie ma co liczyc. Widze ze jestes w takiej sytuacji jak ja. Ja robie w czw/pt wczesniej się nie napalam :) Daj znać koniecznie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak ddd, cykle mam krotkie, 26 dniowe, wie jak moze umowimy sie ze zrobie tesciora w srode co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To umowmy sie na czw i obie bedziemy już pewniejsze. Ja zrobie z samego rana i napisze tu ok godz. 9.00 Rany ale sie zestresowałam!!!!!!!!!! uf uf uf która jeszcze testuje w czwartek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) Kurcze czytam Was i się cieszę,że Lidzia,Gosiak będą testować super:) Jestem z Wami myślami,wiem co czujecie:)Trzymam mocno kciuki:D Exe 6 lat temu,jak zaczęłam podejrzewać,że coś jest z moją ciążą nie tak,to najpierw przy korzystaniu z toalety,wyszła mi żyłka cała w krwi(to było 3 poronienie)i piesi opadły i były jak przed ciążą.Jak masz wątpliwości to tylko lekarz Ci tak naprawdę pomoże,albo beta.Na pewno jest wszystko w porządku:)) U mnie leci sobie pomalutku,niby zaczyna się albo jest już 6 tydzień.Uświadomiłam sobie dzisiaj,że ostatnie poronienie miałam między 8 a 9 tygodniem,wierzę,że teraz przy tym lekarzu będzie dobrze.Czuję się dobrze,nie mam mdłości,nie wymiotuję(jak na razie)Tylko z lodówki czasami coś mi dziwnie zalatuje.Luteinę cały czas biorę jak i kwas wizyta na 1 czerwca. Jestem z tym tak naprawdę sama maż za granicą,nie wszyscy jeszcze wiedzą,dlatego biję się myślami sama czasami czy będzie dobrze?Ale cieszę,że Wy jesteście jak i te forum i wiem,że nie jestem z tym sama:)Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede solidarna i zatestuje wraz z gosia ddd w czwartek ;), we dwie zawsze razniej;););) Gosiak, w dzien mamy tez wspanialy pomysl, lecz zebym jeszcze miala pewnosc, ze go dostane...boo jak nie to nici z prezentu no nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
Dziewczyny ja tez testuje w czwartek więc bedzie nas więcej:) U mnie ból piersi nadal duży , siusiu często i czasem mam wrażenie ze mam motylki w jajnikach , dziś doszło potworne zmęczenie obawiam się aby nie mieć jakiejs infekcji bo w pracy mało co nie zasłabłam , mam 37,4 popekały mi dodatkowo kąciki ust co o tym sądzicie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze widzę, że w czwartek spodziewamy się wielu fantastycznych wiadomości :) będę czekać niecierpliwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny, ale się rozpisałyście od piątku ;) ja wrócilam z weekendowego wyjazdu, odpoczywałam na dzialce nad jeziorkiem. Pregg cieszę się że u Ciebie wszystko ok, jak nazwiesz swojego synia? :) ja już bym chciała mieć znowu usg i zobaczyć co tam u mojego szkraba... Dziewczynki testujcie, i obyście wszystkie miały 2 grubaśne kreski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racuszku to tak jest, że nawet jak się ma np. w środę usg to już za dzień czy dwa chciałoby się znowu zobaczyć malucha :) noszę się z myślą czy nie iść do jeszcze innego lekarza, znalazłam taką jedną panią doktor, sporo dobrego o niej czytałam na internecie ale troche daleko ode mnie przyjmuje, no chyba ok. 25km, zastanawiam się. z jednej strony chcę iść a z drugiej nie chcę robić sobie znowu nadziei bo już oklapłam z tą myślą, że koniec i nie będzie a teraz znowu myślę jak to ratować, a jak nie ma czego? fasolko gratuluję zaręczyn!!! exe nie martw się bo na pewno jest wszystko ok, ja jak byłam w ciąży to nie miałam dosłownie żadnej oznaki tego, ani jednej, nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
taka , razuszek witajcie jestem na forum od niedawna :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama trójki dzieciaczków
dziewczyny nie chcę Was smucić, niestety ale prawda jest taka że jak jesteście w ciąży to nie odczuwacie żadnych objawów takich jak na okres. Te bóle podbrzusza zaczynają się później. Ja i wiele moich koleżanek właśnie wtedy było w ciąży kiedy nie miało żadnych objawów podobnych do tych przed @. Jeśli miało to i okres przyszedł,,, od tak to wygląda, wiem z autopsji x 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama trójki wcale nie jest regułą to co piszesz, moje dwie koleżanki miały objawy jak na @ a były w ciazy i żaden okres nie przyszedł, bolał je brzuch jak na okres i piersi, zresztą dziewczyny z tego forum też tak miały i w ciąży sa nadal. Natka ja nie testuję jeszcze, pojawiła się nowa dziewczyna na forum która ma podobny nick do mnie i to ona testuje. Ja dopiero mam plodniaki :) cieszę się że u Ciebie wszystko w porządku :) Kobitki testujcie w czwartek :) coś czuje że będzie 6 kreseczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, podpinam się do tego. nawet w mądrych książkach pisza, że jak jest ciąża, to w dniu spodziewanej miesiączki mogą wystąpić bóle okresowe, jednak okres się nie pojawia, a test wychodzi pozytywnie. Pregg tak się czuła, że miała wrażenie że za chwilę lunie z niej okres - a była już w ciąży:) nie ma reguły! lidka, opanuj się - testuj w niedzielę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwa04
każdy organizm jest inny i każdy inaczej odczuwa ciążę , jedni mają bóle jak na okres jedni nic więc nie jest prawda , że przy bólach jak na okres nie można być w ciąży natura płata figle i różnie to bywa testujemy w czwartek juz niem oge sie doczekać oby tylko nam sie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poprzedniej ciąży miałam objawy jak przed @ a była to ciąża:)Teraz wyjątkowo,nie miałam żadnych objawów aż mnie to zdziwiło.Każdy organizm jest inny:)A ja nie znam raczej nikogo,który nie miał objawów przed@a była to ciąża:) Gosiak666 a już myślałam,ze to Ty:)Ale nie zmienia to faktu,ze trzymam mocno kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, chyba uderzylas w moj rozsadek;), moze faktycznie sie wstrzymam z testowaniem;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam lidka rozsadek...rozsądek...ja nie wytrzymam do niedzieli!!! ;) ;) taka j błągam Ciebie koniecznie idz do tego lekarza drugiego!!! Nie wyobrazam sobie tego, ze oprzesz sie na opinii jednego lekarza i zwatpisz...do dziela kobieto! :) trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze moze ja też sie wycofam i bedzie co ma byc:( Straszie sie boje Ah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety dostałam okres, właśnie teraz. spóźniony 4 dni przylazł debil:( smutna jestem, zjadłam pół czekolady i idę wtulić się w synka i z nim zasnąć. tak liczyłam na to, tak naprawde liczylam na ten akurat moment, bo było do środka ( z moim nieugiętym mężem to po prostu sukces) i tak chciałam, żeby wystarczyło...ale nie wystarczyło :( nie wiem kiedy znowu będzie do środka, obawiam się, że znowu będę czekała wieki na tą chwilę, a potem trzymała się kurczowo tego "jednego zlotego strzału" wierząc jak ta głupia, że się udało. :( o i tak płynie sobie życie buziale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu ściskam Cię bardzo mocno, nie wiem jak Cię pocieszyć :( Wierzę, że wszystko się uda po Twojej myśli prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełniany po troszku zaczynam przekonywac się do tego, żeby iść do drugiego ale to po kolejnym okresie pójdę, żeby znowu być tak między 9 a 12 dniem cyklu, to mam jeszcze troche czasu, żeby się upewnić do swojej decyzji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu kurcze tak mi przykro :( moje kciuki nic nie zdziałały buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu nie smutaj się, zjedz drugą połowę czekolady i wtulaj sie w synka całą noc... maz ugiął sie raz, to ugnie sie i drugi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×