Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

welna, kocham mazury, moj maz jest z mazur;), czekam zatem na fotki z urlopu i oszczedzaj mi sie tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zauważyłam, że
p. silu ma nerwy kiedy ktoś inny zaciąży a ona nie i dlatego takie jej teksty tutaj padają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura-lipiec
"laura-lipiec...pytasz na forum...to czego się spodziewasz, że sami lekarze tu piszą?" Właśnie w tym tkwi twój problem, nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Pisałam, że szukam opinii kobiet, które były w opisanej sytuacji, nie lekarzy. A ty nie byłaś i powiedziałaś co wiedziałaś nie proszona nie na temat i oczywiście bez sensu, nie odpowiadjąc na pytanie. I nie wypowiadaj się w liczbie mnogiej, tylko ty napisałaś te bzdury. Osobą która pluje jadem na tym forum jesteś tylko ty! Każdy wpis traktujesz jak atak, jak taka bojowa jesteś to na ring idź. Czemu atakujesz dziewczynę, która lada dzień rodzi? Nie masz już honoru czy zazdrość cię zżera. Nikomu tego nie życzyłam ale twoja postawa jest haniebna i niegodna matki, obyś nie była w ciąży, szkoda biednego dziecka na taka egoistkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) lidka czytam Was...ale jest mi tak gorąco, że całą energię wykorzystuję dla córki, żeby się z nią chociaż trochę pobawić i już na pisanie mi nie starcza ;) za to po powrocie z mazur to już codziennie będę płakać, że się boję, jeszcze bedziesz miała mnie dość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kocham mazuuury!!!!!!!! :D kocham! kocham! kocham! :D a jak Twój mąż z mazur to na pewno super gość! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wchodzę i oczom nie wierzę, patrzę 3 strony zapisane i myślałam, że dużo do przeczytania a tutaj takie hasła lecą! ja tam się nie dziwię, że ktoś bardzo chce i ma takie nastawienie, sama jakiś czas temu szalałam, jak zbliżała się połowa cyklu to ględziłam mężowi, żeby starać się, starać się, starać się ... W końcu odpuściłam troche, teraz też bym chciała ale już nie tak nachalnie, jak się trafi to super, jak nie to za rok zacznę brać tabletki, już na zawsze i przestanę próbować. Co mam więcej zrobić, na siłę nie zajdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełna, zazdroszczę wakacji! Chociaż ja nie mam sił poturlać się do kuchni a co dopiero szaleć na mazurach, ale i tak zazdroszczę ;) Lidka, Solu, kiedy testujecie? Wpadne wtedy na forum, żeby pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chamstwo na forum
Siluetta jesteś kobieta bez serca, honoru, wyższych wartości. Obrażasz kobietę w 9 mc tylko dlatego, że wyraziła swoje zdanie. Co z ciebie za matka. Trochę empatii i kultury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to jestem mega wystraszona, moi rodzice mają w piątek wracać z egiptu i właśnie mi napisali, że zamkli ich hotel, są jakieś podpalenia, obwarowali wszystkie uzdrowiska z bronią, jakieś zamieszki są, odwołane wszystkie loty do i z egiptu i jestem przerażona, boję się strasznie :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna, moj m to hmmm rowny gosc, ale wkurzac tez potrafi, oj ma do tego talent, jest nieco dziwny, ale kochany, no co tu mowic...chlop z mazur....hihihi Laura-lipiec, pojechalas po bandzie i to ostro, nie zycz lucziom takich rzyczy, poniewaz....eho zawsze wraca, jaka sie wola do lasu!!!!!!!!!!!!! Natka, dolaczysz niebawem do testujacych, jestem pewna, kiedy plodniaki? Margotka, testujemy z Silu 17 lipca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka ja, podoba mi sie twoje podejscie, nic na sile a sie uda!!!!!!! Nie martw sie o rodzicow, wszytsko bedzie cacy!!! Glowa do gory, nawet jak szyja brudna;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Witam na wieczór, też miałam nadzieję że coś ciekawego mam do poczytania a tu od tego czytania to zgaga mi wróciła ale nic to u gina byłam wszystko ok Sam mi zmienił luteinę na podjęzykową więc dziewczyny jakby któraś potrzebowała tą dopochwową to dajcie znać mam jeszcze jedno opakowanie i mogę odstąpić!! i na infekcję przepisał mi od razu antybiotyk dopochwowy ale nie pamiętam nazwy a jak zawsze nie chce mi się dźwigać tyłka z łóżka ;) I oczywiście nadal L4 sama nie wiem czy się cieszyć czy nie, bo w domu mi się nudzi, ale za to pracuję w sklepie gdzie trzeba nosić itd więc niby lepiej siedzieć w domu ... achh nie ma co mysleć za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka tak na prawdę to jadę w tym roku tylko i wyłącznie ze względu na moją małą, nie chcę żeby całe wakacje siedziała w domu...co prawda wyjeżdżam b. często z nią na działkę, ale jednak takie wakacje mazurowe to co innego ...kocham mazury, ale w tym roku będzie wyjątkowo leniwie, więc nie ma co tam zazdrościć tak bardzo...ja też już ledwo się toczę ;) taka j, co Ty piszesz? to gdzieś w pobliżu Twoich rodziców się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna ja też jak wyjeżdżam to w sumie bardziej ze względu na dziecko no i jeszcze męża bo ma stresującą pracę więc potrzebny mu odpoczynek, ja sama to w sumie, tak bardzo nie jest mi potrzebny wyjazd. to się dzieje w mieście gdzie są moi rodzice, czyli w hurghadzie, martwię się bardzo, szukam jakichś informacji w necie ale nie mogę znależć, boję się. jestem z rodzicami bardzo zżyta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia u mnie na razie bez starań,był mąż w Polsce w zeszłym tygodniu,ale nie próbujemy aby zajść gdyż minęły po zabiegu 3 tygodnie w czwartek mam odbiór wyników z płodu.Do lekarza pójdę z wynikami na badanie,ale wiem,że będę mieć robioną Histeroskopię badanie macicy w szpitalu.Czekam na miesiączkę,plamienia po zabiegu skończyły mi się po 2 tygodniach od wczoraj brzuch mnie pobolewa,także może nadchodzi? Lekarz ma ciężki ze mną przypadek:)Mój syn jak to określił przeczy wszystkiemu,ale podejrzewa,że mam przegrodę w macicy albo polipa który Go odrzuca.Zobaczymy? Ale do staraczek jak Bóg pozwoli na pewno dołączę,jedno jest pewne ja się tak łatwo nie poddam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka trzymam kciuki! wełna ja sama nie wiem co myśleć, martwię się bardzo, nie potrafię się wyluzować dzisiaj zupełnie od kiedy mi napisali tego smsa, jutro chcę dzwonić do tego biura, z którego jechali i zapytać się czy coś wiedzą, co i jak, jak się tam nie dowiem to się zastanawiam nad telefonem do ambasady egiptu w polsce, jest tam taki dział turystyki. Sama nie wiem co jeszcze, czy dzwonić, ale chyba będę dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Byłam dzisiaj u ginka (niestety nie mojego bo ma urlop) nawet mi usg nie zrobił. Powiedział że jest za wcześnie i nic nie będzie widać i zapisał mnie na 23 lipca na usg. mówił że jak nie mam okresu i testy mi wyszły pozytywne to na pewno ciąża I przepisał luteinę ze wzgl na poprzednią ciążę. I tyle się dowiedziałam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann no to faktycznie za wiele ci nie powiedział, tyle to sama wiedziałaś, no nic, nie pozostaje czekać do tego terminu a twój przypadkiem wcześniej nie wróci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ann a ten dzisiaj zapisał cię do tego twojego czy do siebie? bo jeśli do siebie na za 2 tygodnie a twój wtedy wraca to ja bym poszła do swojego chyba bo czas oczekiwania na wizytę i tak ten sam a mimo wszystko ten twój cię zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede komentowac komentarzy pomaranczy. szkoda słów. powiem tylko tyle: od kiedy to na forum używa się zwrotów "pan/pani"? bez przesady. ja ostatnio robiłam badania. Cukier mam w porządku, mam niestety anemię. Jutro idę na wizytę o 19. Już sie nie moge doczekac. Może uda sie zrobić 3D. Już 13 kg na plusie:) Chciałabym sie zapisać do szkoły rodzenia. Nie znoszę tych upałów, nogi mi strasznie puchną. Do tego ostanio coraz gorzej mi się śpi i plecy cały czas mnie bolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka_z_nadzieja
Czesc dziewczyny. Prosilabym o wasze zdanie w mojej sprawie. 17czerwca zakonczylam branie tabletek antykoncepcyjnych, bo stwierdzilismy, ze jestesmy gotowi na dziecko. tzn. ja juz od jakis 3lat bylam gotowa, musialam jeszcze uzmyslowic partnerowi, ze on tez ;) nie zabezpieczalismy sie ani nic. dzisiaj poczulam bol w sutkach, do tego drugi dzien meczy mnie straszliwa zgaga i zeby tego nie bylo malo caly dzien biegam do toalety. Z jednej strony wiem, ze to za wczesnie na takie objawy, z drugiej strony przed miesiaczka zawsze bolaly mnie cale piersi, a teraz wyraznie tyczy sie to tylko sutkow. troszke sie niepokoje gdyz jestem osoba palaca, wiec im wczesniej dowiem sie o ciazy tym lepiej, poza tym biorac pod uwage czas jaki minal od odstawienia tabletek to chyba przydalby sie jak najwczesniejsza kontrola u ginekologa. Dodam, ze do ewentualnego zaplodnienia moglo dojsc miedzy 29czerwca a 4lipca. Co zrobilybyscie na moim miejscu? Chyba nie ma wiekszego sensu ani robienie testu ciazowego ani wizyta u ginekologa tak wczesnie, wiec co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi to z tą anemią musisz powalczyć, moja znajoma chyba musiała po prostu brać żelazo, z tego co pamiętam to to olała i próbowała w żywności więcej żelaza jeść i wystarczyło malutka według mnie to zdecydowanie za wcześnie na objawy i na wizytę u lekarza też, jeśli do zapłodnienia mogło dojść w tych dniach co piszesz to rozumiem, że niedługo termin @? Jeśli tak to ja bym poczekała na twoim miejscu do tego dnia i zrobiła test wtedy. Odnośnie palenia to skoro masz zamiar zajść w ciążę to może zacznij już ograniczać, no chyba, że masz zamiar palić w ciąży, podobno jak ktoś dużo palił przed to w trakcie musi tylko bardzo ograniczyć a nie rzucić bo to może wywołać gorszą reakcję niż 1-2 papierosy dziennie ale nie wgłębiałam się w ten temat więc nie wiem nic na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka, jeszcze za wczesnie na objawy ciazowe, moze to tez reakcja organizmu na odstawienie tabletek? Poczekaj do okresu i jak nie nadejdzie to wtedy za testuj. Ja bym tak wlasnie zobila, a z tymi fajkami to sie nie znam, bo nie pale, lecz moja mama palila duzo, kiedy byla z moja siostra i ze mna w ciazy a my zdrowe jak rybki;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ostatnie 3,4 strony to jakis koszmar.szkoda slow! czytam Was na bierzaco,ale nie mam sily odpisywac. Silu fajnie,ze pytasz co u mnie.No wiec czuje sie okropnie,te mdlosci mnie niedlugo zabija:)To dopiero 7 tydz i 3 dni a ja juz mam dosyc.Pocieszam sie ,ze jeszcze 5 tyg i powinnam poczuc sie o niebo lepiej.Musze wytrzymac no i wytrzymam. Wczoraj zauwazylam znowu na wkladce troszke rozowej krwi,luteina zostala mi na ok 3 dni,ale o tabsy sie nie martwie,bo kolezanka przywiozla mi z Polski 60 tabletek duphastonu. Welna ale Ci zazdroszcze tych wakacji,ja tez chceeeeee! Silu,Lidka juz niedlugo 17-ty.Bede czekala na dobre wiesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny widze ze sie niezle podziało!!! chyba z godiZne czytałam te ostatnie strony forum. Nie rozumiem dlaczego ktos kto tu z nami nie pisze nagle sie pojawia i zaczyna macic... Przeciez to zrozumiałe ze własnie te dzierwczyny ktore jeszcze nie zaciazyły najbardzioej to przezywaja, mowia o tym, nie mogą przestać myslec. Sama przez to przechodziłam i wtedy miałam na tym forum wspaniałe wsparcie. Co wiecej kiedy teraz cos napisze od razu jakas miła osobka sie odzywa.. co w tym złego ze jestesmy dla siebie pomocne. Kazda pisze tam gdize chce zapisałam sie tez na formum mamusiek i tam omawiane są inne sprawy. To jest forum "kiedy najwczesniej test" wiec nie rozumiem wogole tego zametu. Tyle do powiedzenia w tym temacie. Koniec. Taka j jak u ciebie? Ann nie przejmuj sie mi na samym poczatku tez nie robil usg zebym sie nie martwiła ze nic nie widac. ja ide na usg 26 lipca to bedzie 8t 4 dni wiec powinno byc cos widac. Napisz jak u Ciebie po badaniu i co widziałas. Ja na ost usg tylko pecherzyk ciałko i zarodeczek mały ale po prostu maluski i dobrze lepiej isc jak juz jest pewnosc ze cos musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny, boli mnie dzis brzuch i zauwazylam lekko brazowy slu.....martwie sie...co to moze oznaczac? Dzis mam dopiero 21 dc...9-10 dni od mniemanej owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×