Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Majunia na głównej stronie forum masz pod tytułem Forum dyskusyjne taki link różowy- internautko zarezerwuj swój nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, obyś miała rację. moi znajomi mają Szymonka. śliczny chłopiec z niego. mi się też bardzo Łukaszek podoba, ale mam brata Łukasza, z którym ciągle się widuję, więc głupio to będzie brzmiało. synkowi dalam tylko 1 imię. Ale teraz żałuję. Moja córcia bedzie miała 2 imiona: Laura Amelia A synek Nataniel i na drugie hmmmmm Łukasz może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu a co myślisz o imieniu Nayla?. znam jedna Nayle, ale mieszka w Hiszpanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi przez j, czyli LAJLA. a ja cierpiałam bo miałam pospolite imię, więc roxi zgadzam się z tobą...dlatego synkowi dalam Oliwier, druga Laura, lub Nataniel, po prostu inne... w szkole zazdrościłam Olimpii i Grecie i innym Dominikom i Weronikom. moj też nie lubi takich wymyslnych, ale polubił:) jemu dla córki się podoba Sandra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu ja szukałam o tym i znalazłam ze poprawnie po polsku pisze sie przez i, czyli Laila. teraz to juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi, tak średnio to Nayla. Wydaje mi się ściągnięte z Lajlii. Taka kopia trochę. A o Lajlii to nawet piosenki są, znane imię za granicą i bardzo ładne. Ja pracowałam w anglii i tam jedna kobieta miała maleńką córeczkę Laylę, to wszyscy gadali, że piękne imię. i każdy nucił piosenkę "oooo laylaaaaa" znacie ją nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się kiedyś Sandra podobała ale później same Sandry były i Wiktorie więc mi się odwidziało. Moja znajoma ma Amandę i Emilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mowi ze nie chce Layli. ze juz by wolał ta Nayle. wiec jeszcze mysle. myslalam tez o Laurze. mi sie dla chlopca podoba Alex, a mojemu Fabio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Roxi! Tak to moja corka! A Ciebie wyobrazalam sobie w ciemnych wlosach,a okazuje sie,ze blondynka jestes!Sliczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadałam przedtym z mama, czy miala jakies zachcianki jak byla ze mna w ciazy, mowiła ze nie mogła jesc ziemniaków w zupie, które zwykle lubi. A ja nigdy nie lubiłam ziemniaków w zupie, do dzis ich nie jem. myslicie ze to ma jakis zwiaze? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
sillu, moze my tez tam mamy juz w brzuchach cos tylko o tym jeszcze nie wiemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie leje...właśnie robię zapiekankę makaronową, bo nawet mi się do sklepu nie chciało wyjść w taką pogodę po coś na obiad, a makaron miałam ;) skończyły się Wam już pomysły na imiona? bo ja nadal nie przekonana jestem :) preggers jak tam nastawienie? czy zdecydowałaś się zrobić jednk jutro ten test? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
roxi ja w domku, zaraz wybieram sie na spacer do lasu z corcia i pieskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja caly czas mysle sobie A co jesli po prostu owu mi sie znowu przesunela i dlatego nie mam @ boje sie tego bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi ja do tej pory sprawdzam, więc to tak szybko nie mija ;) zresztą każde plamienie niebezpieczne, dlatego przypuszczam że całą ciążę będziemy patrzeć preggers skąd Ty masz takie myśli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem zla ze jesli dostane ten @ to teraz robie sobie glupie nadzieje a pozniej bede zalamana bo bedzie @ i dupa! wolalabym juz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×