Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OJJEJKU

DLACZEGO MĘŻCZYŹNI KŁAMIĄ?

Polecane posty

Gość OJJEJKU

:( DLACZEGO MĘŻCZYZNA CHCĄC ZDOBYĆ KOBIETĘ JEST GOTÓW ZROBIĆ WSZYSTKO, JEST MIŁY, BŁYSKOTLIWY, DZWONI, WYSYŁA MAILE, MA ZAWSZE CZAS, A POTEM....KIEDY MOTYLKI NIE LATAJĄ TAK W BRZUSZKU NALGLE CISZA, NAGLE MNÓSTWO ZAJĘC. ZAMIAST POWIEDZIEĆ PRAWDĘ ZBYWAJĄ DZIEWCZYNĘ.... NIE MAJĄ ODWAGI, NIE CHCĄ ZRANIĆ... O CO CHODZI..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJJEJKU
JAK DOTĄD TO TYLKO NA TAKICH TRAFIAM :( WSZYSTKO JEST FAJNIE, DO CZASU, A TERAZ CISZA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJJEJKU
MAM OCHOTĘ WYSŁAĆ SMS'A ALE WIEM ŻE TO BEZ SENSU, TYLKO ZROBIE Z SIEBIE KRETYNKĘ, GDYBY MU ZALEŻAŁO TO JUŻ DAWNO BY ZADZWONIŁ... PRAWDA PUCIO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często faktycznie nie mamy czasu dla swoich kobiet :( u mni ejest tak, że na początku prawie cały czas przebywałem z moją ukochaną. doprowadzło to jednak do sporych zaległości jeżeli chodzi o moje sprawy zawodowe.. teraz mam mniej czasu bo mam dużo na głowie, ale wciąż staram się jak najwięcej przebywać z nią. powiem tak. jesli faktycznie ma tak malo czasu dla ciebie to jakos to bedzie. ale jesli poprostu cie zbywa to raczej nie wroze happy endu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OJJEJKU
POWIEDZIAŁ, ŻE MA DUŻO ZAJĘĆ ALE SKĄD MOGĘ T O WIEDZIEĆ? NIE MAM JUŻ 15 LAT, TO JEST WYJĄTKOWA KRÓTKA ZNAJOMOŚĆ, MIMO WSZYSTKO NIE CHCIAŁABYM ŻEBY SIĘ SKOŃCZYŁA. NIE MOGĘ MU SIĘ NARZUCAĆ... KURDE JEST MI NA PRAWDĘ ŻLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×