Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gosia24

szukam super kosmetyczki w Warszawie

Polecane posty

Gość Franka

Ja mogę polecić bardzo dobry punkt w Warszawie ale na Białołęce i jest to gabinet THALGO DAY SPA & SALON . Najczęściej chodzę tam na zabiegi takie jak depilacja, pielęgnacja twarzy, pedicure. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

Ja mogę polecić salon La Perla - wiele lokalizacji. Generalnie jeśli chodzi o Warszawę to warto skorzystać z serwisu spaandmore.pl. Można wyszukiwać kosmetyczki po usługach i jeszcze skorzystać z karty z 10% zniżką.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja333

W Warszawie, w Makeda Clinic pracuje pani Aldona. To doświadczona kosmetyczka, prawdziwy fachowiec. Gabinet rewelacyjnie wyposażony, dogodne terminy. Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belkaa

Ja byłam na oczyszczaniu w La Guel na Pelikanów 10B. Naprawdę fajnie. Lokalizacja super, łatwo tam trafić, a samo miejsce wygląda po prostu zjawiskowo. No a jesli chodzi o zabieg, to od razu widać różnicę. Skóra jest promienna, oczyszczona, elastyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda781

nie wolisz isc do lekarza na profesjonalny zabieg medycyny estetycznej? bo kosmetyczka to nie zrobi ci nic szałowego ze skórą, efekt utrzyma sie maksymalnie 3-4 tygodnie, a potem znowu bedziesz miec problem z zaskornikami itd. popatrz sobie na klinike melitus, tam robia zabiegi laserem fraxel, nowoczesna metoda, dobrze wplywa na skore. maja tez inne zabiegi w ofercie, ale to juz lekarz musialby zobaczyc twoja skore i cos doradzic indywidualnie, powodzonka w wyborze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tatuaże miałam niedawno usuwane w Beauty Skin, świetna, koronkowa robota, polecam ich. Jeśli ktoś za młodu był tak szalony jak ja a teraz chce to odkręcić bo tatuaż nie do końca wyszedł jako dzieło sztuki to warto moim zdaniem coś takiego sobie usunąć. 😉 Salon jest dostępny online na beautyskin.com.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama regularnie chodzę do gabinetu na Ursynowie. Jest to gabinet medycyny estetycznej, w którym wykonywałam zabiegi na twarz. 
Cudowne miejsce i atmosfera! Piękne naturalne efekkty - dziękuje Pani Doktor, do której trafiłam teraz każdego dnia budzę się bardziej szczęśliwa!
Miałam ogólnie bardzo duży problem ze zmarchami na czole, nie wygladało to dobrze, po botoksie wygladam i czuje się o wiele lepiej. Pozwolę sobie ogólnie dac kontakt https://ursynow-ame.pl/zabiegi/botox-wygladzanie-zmarszczek-botoksem/

Edytowano przez maxlen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awraaa

Znalezienie dobrego salonu kosmetycznego nie jest najłatwiejsze. Ja na szczęście trafiłam na salon http://www.sibella.pl/, który znajduje się na Białołęce. Tam zawsze spotykam się z profesjonalną obsługą więc polecam wam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

La Guel na Kabatach. Powiem tak - dojeżdżam do nich aż z Bielan, ale warto. Ratowały mi cerę po zabiegach u mojej dawnej kosmetyczki, co pozapychała mi pory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Ja polecam z całego serca Esteti- Med, mają naprawdę duży wybór zabiegów wiec bez problemu znajdziesz coś dla siebie bądź pracujące tam panie zaproponują ci zabieg, który dobrze oczyści i zregeneruje skóre twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

O tak, ja również korzystam z usług Esteti- Med i jestem bardzo zadowolona, a moja skóra jest w znacznie lepszym stanie niż kiedykolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Esteti Med to chyba najlepszy salon kosmetyczny w Warszawie, tam chodzą wszystkie moje koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Jak oczyszczanie i regeneracja to tylko La Guel. Przynajmniej będziesz mieć pewność, że jesteś w rekach ludzi, którzy wiedzą co robią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Gabinet Kosmetyczny Afrodyta – chodzę tutaj na zabiegi kosmetyczne, ale wiem, że w ofercie mają także zabiegi medycyny estetycznej. Osobiście najbardziej sobie chwalę przedłużanie rzęs i manicure. Salon mieści się w samym centrum Warszawy, więc dojazdowo idealnie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę do Magnific Clinique w Józefowie. Super kosmetyczka. Mają szeroki zakres usług. Można u nich zrobić porządek z twarzą lub z paznokciami. Panie są miłe i kompetentne. Wszystkie zabiegi starannie zrobione. Korzystają z dobrego sprzętu i dobrych kosmetyków. No i mają długie godziny otwarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×