Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gosia24

szukam super kosmetyczki w Warszawie

Polecane posty

Gość all_real
Ikona to dla mieszkańców okolic Ursynowa bardzo dobra opcja:) Fajne miejsce! maja dobra oferte zabiegow na lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0asia
Polecam Studio Ikona na Migdałowej :) depilacja laserowa super sprawa! nie trzeba się męczyć z włosami :) w Ikonie bardzo miła atmosfera i profesjonalnie wykonywane zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja regularnie chodzę do pani kasi z instytutu urody i jestem baaardzo zadowolona. widać, że pani kasia to profesjonalistka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusia90
Ja słyszałam, że ten salon kosmetyczno-fryzjerski jest swietny http://studiourodysophia.pl/ Zobacz sobie ich ofertę jak chcesz. Ja od niedawna mieszkam w Warszawie i chciałabym się tam zapisać na wycieniowanie i pofarbowanie włosów bo wołają o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LucynkaW
Studio Ikona na Urysowie super kosmetyczka :) bardzo miła i zna się na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulInkaWawa
Ja chodzę du StudioIkona. Polecam zobaczyć ich ofertę. Na prawdę bardzo profesjonalny salon i dużo oferują. bardzo mi się to podoba,że moge tak wiele załatwić w jednym sprawdzonym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zembuszka
Jezeli jestes z Ursynowa to super salonem jest Ikona Studio :) Tutaj moge polecic bez dwoch zdan. Mile te Panie tam sa, a do tego bardzo profesjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka555
tak, Ikona jest świetnym wyborem! ja tam byłam na magic pot - i efekty przeszły moje oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelly_belly
Tak czytam i czytam i same reklamy... W dodatku nieudolne:) a ludzie na prawde chcieliby wiedziec.... A wiec, cala mlodosc borykalam sie z problemami cery: zaskorniki, pryszcze a po nich blizny i przebarwienia. Problem z wiekiem zamiast malec - narastal. Drogie apteczne kosmetyki nieco polepszyly stsn mojej cery, bylam nawet u endokrynologa podejrzewajac, ze to sprawka hormonow. Oczywiscie w tak zwanym miedzyczasie bywalam u kosmetyczek i dermatologow, ale ze jako nie mialam objawow typowego tradziku moje przupadlosci byly lekcewazone. Nie zmienialo to faktu, ze cera zawsze byla zla, a ja zakompleksiona. Po wielu probach trafilam z polecenia do gabinetu z prawdziwego zdarzenia, gdzie kosmetyczki nie sa po kursach, a z wyzszym wyksztalceniem kierunkowym. Kazdy pacjent ma zalozona karte, gdzie notuje sie zabiegi i ich efekty. Wszystko co robia, jest dokladnie tlumaczone nikt nie obiecuje cudow po pierwszej wizycie. Mam w koncu czysta cere. Silna rekomendacja jest tez fakt, ze z uslug tego gabinetu korzystaja znane aktorki jest drogo to fakt, ale moj kuzyn, ktory mial na buzi pole minowe pod Moskwa, teraz cieszy sie gebusia jak pupa niemowlaczka:) adresu nie podaje, bo nie reklamuje. Jezeli ktos na prawde, szuka kosmetyczki z prawdziwego zdarzenia, to ew. Na priv. Mi klada kwasy, jontoforeza, ultradziwieki nie wiem, co robia innym, z innymi problemami... Ale na brak klientow nie narzekaja, mimo cen!:/ prawie zawsze wszystkie lozka zajete. Moge tylko napisac, ze to Wawa jeden gabinet Srdm, a drugi okolice Andersa. A tak w ogole z zsbiegami na twarz nalezy uwazac, bo noedouczone panienki, moga zrobic wiele sxkody, i te durne obietnice ze po jednym zabiegu bedziesz piekna...tak na pewno...nie dajcie sie nabic w butelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze ze kazdy ma swój ulubiony salon. Ja w ogóle to chodze do tego salonu http://www.dorothystudio.pl/ zawsze na koloryzacje. Nie rozjasniam sama włosów bo wiem ze to zdecydowanie mogłoby je zniszyć i im zaszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulakawawa
Ja lubię ten salon na Urysowie Studio Ikona. wszstko w jednym miejscu i na prawdę bardzo profesjonalnie :) jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam udać się na Warszawski Ursynów do salonu Gnatyshyn. Super stylistki, kosmetyczki może i tanio to tam nie jest, ale przecież jakość musi kosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zAgatkak
Polecam Studio Ikona na Urysowie :) bardzo miła obsługa, dbają o klienta i znają się na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luc7na
Na urysowie jest super salon kosmetyczny! Studio Ikona! na prawdę super byłam na masażach odchudzających i działają. efekty są , jestem na prawde bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaLoja
Na Urysowie studio Ikona! super salon! robiłam tam depilacje laserową, magic pot (odchudzanie), masaże , manipedi, hybrydę. na prawdę jestem bardzo zadowolona,że mam blisko do takiego super salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta111
Naprawdę z czystym sumieniem polecam panią Kasię w salonie na Wspólnej 27a. Mam mega problemy z cerą (jakieś paskudne wypryski) i kiedyś tułałam się od dermatologa do kosmetyczki i z powrotem. Maśc****aści, tabletki i nic. Wreszcie trafiłam do kasi - poleciła mi ją koleżanka, która chodzi do niej od kilku lat. Kasia zrobiła mi serię zabiegów jakimś błotem i jest o niebo lepiej. Jeszcze mamy popracować nad twarzą ale już teraz różnica jest mega!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak krew
Jestem tu by powiedzieć wam: miłość, dobro i cierpliwość Jezusa do was nie ma granic, to on jest tym czego Ci zawsze gdzieś tam na dnie serca brakowało, to za nim była ta tęsknota kłująca Cię gdzieś od czasu do czasu, to stąd ten smutek gdzieś na dnie radości nie męcz się dłużej, już dziś zacznij modlić się o prawdziwą bliskość z nim, a gdy zostanie to spełnione gwarantuję Ci że oszalejesz ze szczęścia, to jest coś czego się nie da z niczym porównać, jestem wdzięczna za szczęście które eksplodowało w mojej dotąd smutnej i znudzonej, pełnej strachu duszy. On da Ci to czego nie da Ci nikt inny, nigdy, prawda krzyczy do Ciebie właśnie teraz, właśnie po to żebyś od tego, dokładnie tego momentu zaczął nowy lepszy etap, etap który doprowadzi Cię do milion razy lepszego zakończenia niż kiedykolwiek dla siebie przewidywałeś, rozumiesz? Mówię to serio i mówię to do Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monta
Pani Marta Szafarczyk z instytutu zdrowia i urody Your Place u. Piaskowa 6. Regularnie się u niej pojawiam i jestem bardzo zadowolona z usługi. świetnie dobiera zabiegi do stanu skóry klienta. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem stałą klientką studio Ikona na Migdałowej 10. szeroki wachlarz usług, kilku specjalistów na prawdę miła atmosfera, a zabiegi na najwyższym poziomie :) POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolnka
super kosmetyczka jest w Warszawie na Urysowie :) Studio Ikona! Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z cenami i z terminami w tej Ikonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terminy różnie :) czasem można na następny dzień ale raczej warto zadzwonić trochę wcześniej myślę tak ze 2,3 dni wcześniej :) ceny wydaje mi się , że rozsądne , ja nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam z czystym sumieniem p. Sadowska ze Spa and Go w Wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4sija
Super kosmetyczka na Migdałowej 10, Studio Ikona! bardzo dobra jakość zabiegów, cenowo też fajnie! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agvss
Ja chodze na mani & pedi i do fryzjerado Studia Ikona na Ursynowie :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rungalcza
A co powiesz na super kosmetyczkę w Józefowie? Nie jest to aż tak daleko. A ten salon naprawdę Ci się spodoba http://www.anlaya.pl Ja jestem zachwycona za każdym razem, jak tam przychodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość runiaga
Polecam zapoznać się z tym salonem http://www.studioikona.pl/ na pewno nie będziecie rozczarowane :) bardzo polecam , miła obsługa, a zabigi na najwyższym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Zapraszam na stronę z najlepszymi kosmetykami w atrakcyjnych cenach www.morelove.com.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsija
Moja ulubiona kosmetyczka jest w Ikonie na Migdałowej 10! gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×