Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gosia24

szukam super kosmetyczki w Warszawie

Polecane posty

Gość Olala99
Szukam salonu kosmetycznego na terenie Warszawy, który za opłatą wystawi zaświadczenie o odbyciu praktyk. Kontakt: anilo.aniloo@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_srodmiescie
polecam gabinet na Koszykowej 30, Pani zna sie na tym fachu i w dodatku jest mega sympatyczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasanka04
Ja często chodzę na zabiegi do Samui Spa w Novotelu koło Okęcia. Trafiłam tam przypadkiem pół roku temu i jestem naprawdę zadowolona. Wykonują tam różne zabiegi, także na paznokcie czy masaże. Ja bardzo lubię chodzić tam na radio fale, które pomagają napiąć skórę oraz na mikrodermabrazję, która ją super oczyszcza :) Polecam serdecznie to miejsce, bo jest profesjonalne, a jednocześnie bardzo przytulne. Lubię tam wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMajka
Ja polecam P.Magdę,jeżeli chodzi o manicure i pedicure.Słuchajcie rewelacja!!!! Uwierzcie robię te pazury pare lat.Ale wykonanie tej usługi u Pani Magdy,mistrzostwo świata.:).Ul.Jasna.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka 7575
Ja Ci mogę polecić Przystań Piękna na ul Pokornej. Mają szeroką ofertę. Kosmetyczka podchodzi bardzo profesjonalnie do rzeczy, jest dokładna i ma indywidualne podejście do klienta. Ostatnio robiłam u nich paznokcie i jestem bardzo zadowolona - precyzyjna i dokładna robota (jak mawia mój chłopak) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAGA
Polecam Studio Ikona ! Super salon , bardzo miła kosmetyczka. Najwyższa jakość zabiegów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariamazda23
Serdecznie polecam Bellisana przy Wilanowskiej. Byłam już dwa razy na zabiegu Maximus i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Gabinet Kosmetyczny SUB ROSA. Kiedyś czekałem na swoja kolej i dwie osoby były w tym czasie zapisać się na czyszczenie i obie z polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o kosmetyczkę w Warszawie to polecam https://przystanpiekna.eu/. Gabinet kameralny i schludny. bardzo miła obsługa. Panie naprawdę przykładają się do swojej pracy, dzieki makijazowi jak mi zrobiły na imprezę andrzejkowa zostałam królową balu. Po oczyszczaniu naprawdę czuję się jak nowo narodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o oczyszczanie twarzy to polecam Ci w Warszawie https://przystanpiekna.eu/. Pani jest naprawdę dokładna i profesjonalna. A do tego maja bardzo przyjemny gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika Medycyny Estetycznej zaprasza! Klinika Medycyny Estetycznej zaprasza na korzystanie z następujących zabiegów z zakresu : Chirurgii Proktologii Rehabilitacji Makijażu okolicznościowego Makijażu permanentnego Medycyny Estetycznej Kosmetologii Masaży Pielęgnacji Ciała Pielęgnacji Dłoni i Stóp Oferujemy bardzo przystępne ceny, fachową opiekę specjalistów wykonujących zabiegi oraz dogodną lokalizację przy ul. Popularnej blisko Alei Jerozolimskich. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i kontaktu w celu rezerwacji terminów : http://www.medycynaestetyczna24.waw.pl/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka123
Ja chodzę do pani Natalii do Samui Spa. Ona jest fantastyczna ^^ Moja twarz nigdy nie była tak zadbana jak teraz. No i ceny bardzo przyjazne klientom, nie to co gdzie indziej... Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie33
SPA43 na Mokotowie :). Mają niezły sprzęt i jakość wykonywanych zabiegów jest bardzo wysoka. Ja chodzę na oczyszczanie twarzy, manicure pedicure i make-up. Klasa sama w sobie :) No i nie jest to moloch, jest kameralnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka93
Ja korzystam z usług pani Natalii w Samui Spa w Novotelu. Mają przyjazne klientom ceny, jest czysto i atmosfera jest bardzo miła :) Moja skóra jest pod dobrą opieką, pani Natalia nigdy nie zrobiła mi krzywdy. Kiedy chciałam zrobić sobie mikrodermabrazję, a okazało się, że akurat coś mi wyskoczyło na twarzy i zabieg by to tylko rozdrapał i pogorszył, bez problemu przesunęłam wizytę na inny termin :) Dbają o klienta, aby był naprawdę zadowolony. Dlatego z czystym sumieniem polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynym miejscem do którego chodzę w Warszawie jest Klinika Piękna Essence na Hożej. Odkryłam ją kilka lat temu i jeszcze nie miałam przypadku, żeby mi coś panie sknociły, więc mogę polecić salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie zależy jaki zabieg chcesz zrobić, bo nie oszukujmy się, nie wszystkie salony specjalizują się we wszystkich zabiegach. Sama wybrałam Esthetic SPA na Chłodnej, bo jako jedni z nielicznych robią super zabieg Intraceuticals.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście jestem bardzo zadowolona z usług kliniki pielęgnacji urody AMAYA w Warszawie. Ostatnio poddałam się tam zabiegowi Plasma IQ, dzięki któremu moja skóra stała się naprawdę bardziej jędrna i wygl±da młodziej! Z ofert± kliniki możesz zapoznać się odwiedzaj±c jej stronę pod adresem www.klinikaamaya.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarkaWarszawa
Ja chodzę do Salonu Urok Natury na Koszykowej 30, www.uroknatury.pl oferte znalazlam dzieki kolezance z firmy - naprawde super podejscie Pani kosmetolog! jestem po serii zabiegów Kwasem Szikimowym - efekty widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie robicie pastę cukrową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydziłam się blizny po cesarskim cięciu. Tragicznie wyglądała. Zdecydowałam się w końcu na zabieg w gabinecie Santhiya. Przeszłam mezoterapie iglowa, która uzupełniłam karboksyterapią. Ogólnie niewiele przeciwwskazań. Bardzo mi się podobało podejście pań w gabinecie. Intymna atmosfera, elegancki wystrój. Na Facebooku sprawdziłam przed wizytą opinie- wszystkie pozytywne.. Nie warto oszczędzać na komforcie psychicznym. Dobrze, że się zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam pytanie o paste cukrową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam pastę cukrową na razie tylko w jednym miejscu w stolicy (Empire Salon w Atrium Plaza). Sam zabieg super! Bez bólu i podrażnień, nie uczulił mnie i zachęcona wróciłam drugi raz do tego samego salonu. Tylko tam jak na razie chodzę, podoba mi się więc mogę polecić. Ceny też są bardzo ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje depilacja nóg tą pastą w tym salonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga311
Ja polecam salon Przyjaciółka Przyjaciółki na warszawskich bielanach. byłam ostatnio mikrodermabrazji. Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie a zarazem w mega miłej atmosferze. Polecam panią Martynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobra kosmetyczka jest w salonie Przyjaciółka Przyjaciółki na Bielanach. W salonie panuj***ardzo przyjazna atmosfera a zabieg który mialam wykonywany byl wykonany bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez polecam ten salon. Fajna atmosfera duzy wybór zabiegów. Pani kosmetyczka bardzo profesjonalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena345
nie wiem czy najlepszy salon czy nie ale ja chodzę do salonu na koszykowej 30 w wawie jestem zadowolona wiec nie szukam innego - ceny maja przystępne i zawsze trafiam na godzinę, która mi pasuje (link) http://www.uroknatury.pl/warszawa-srodmiescie/zabieg/pielegnacja-twarzy/zabiegi-na-twarz-warszawa-srodmiescie-salon-kosmetyczny-zluszczanie-oczyszczanie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×