Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gosia24

szukam super kosmetyczki w Warszawie

Polecane posty

Gość gośćAnnka
Może odwiedź salon na Nowogrodzkiej Tanrei - pracują tam super babeczki a jest też elegancko i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do mojej koleżanki a od momentu kiedy otworzyła salon do jej salonu, bardzo fachowa dziewczyna (p. Agnieszka) :) www.uroknatury.pl telefon: 883-583-616 pozdrawiam Isia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny ! Mogę polecić wam kosmetyczkę do której chodzę juz 2 lata, p. Violę z gabinetu Estetiq. Podoba mi sie jej indywidualne podejscie i profesjonalizm. Miałam robione i czyszczenie manualne i mikrodermobrazje i kwas migdałowy, efekty super! www.estetiq.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Fabrykę Urody na ul. Świętokrzyskiej 31. Odwiedziłam dużo kosmetyczek, do tej pory żadna z nich nie była w stanie poradzić sobie z moimi brwiami, zawsze wychodziłam niezadowolona (każda brew w innym kształcie, niedokładna regulacja plus zabarwiona skóra po hennie,), dopiero Paniom z tego salonu udało się je ujarzmić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super to sa tylko przeceny w media expert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Panią Paulinę! Kosmetyczkę która pracuję na terenie Warszawy i dojeżdża do klientki pod wskazany adres, zawsze na czas :) Robi extra hybrydę w super cenie, która trzyma mi sie nawet po 3 tygodnie. Miła, profesjonalna i schludna kosmetyczka :) Wiem, że można znależć ją na fb pod hasłem Claw'o Kosmetyka Mobilna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia j
Z takich najbardziej profesjonalnych gabinetów to znam Dermikę na Lazurowej, akurat jest na Bemowie, bardzo dobre kosmetyki, nowy sprzęt i robią zabiegi, które niekoniecznie będziesz mogła zrobić gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrażynkaK
Osobiście nie chodzę zbyt często do kosmetyczki. Jednak odwiedziłam z cztery warszawskie salony i muszę przyznać, że postanowiłam wrócić tylko do jednego. Salon nazywa się Studio MD i mieści się na dzielnic Wawer w Warszawie, dla zainteresowanych szczegółami oferty zostawiam adres strony http://studiomd.pl/ Pozdrawiam Grażyna Kwiatkowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanna w
Osobiście jestem wierna jednemu salonowi urody - studiu Ikona na Migdałowej. Ostatnio byłam na zabiegu Magic Pot. Polecam wszystkim, szczególnie lifting twarzy. Coś cudownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia1982
Najlepszą mobilną kosmetyczkę w Warszawie znajdziesz pod tym linkiem http://kosmetykalila.pl. Prawdziwa pasjonatka. Rzęsy metodą 1:1 zrobi Ci lepiej niż w profesjonalnych gabinetach stacjonarnych. Zniżki dla lojalnych klientek i przy grupowych zamówieniach też się znajdą. Modeluje oko dokładnie, dopasowując wszystkie zabiegi pod specyfikę wyglądu klientki. Nie ma też problemu, aby zrobić nietypowe rzęsy, np. kolorowe czy na specjalne imprezy okolicznościowe. Często z koleżankami zamawiamy wspólnie, znacznie niższe ceny wypadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny osobiscie polecam Wam Panią Natalię z Samui Spa, po zabiegu kawiorowym moja twarz od razu stala się napięta, efekty widocznie niemal natychmiast!! Aaaa najbardziej zaskoczyła mnie regulacja brwi, przy której nie odczułam ani sekundy bólu! Cudowna kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam salon Ikona w Warszawie na Migdałowej. przede wszystkim nie mają tam problemu z terminami, bo są czynni w tygodniu do 20 - trafiłam tam własnie po tym, jak nie mogłam umówić się do "mojej kosmetyczki" - i nie żałuję tej zmiany, wyszła na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno spodoba Ci się w gabinecie Dermiki na Wilanowie - bardzo dobre podejście do klienta, byłam umówiona na godzinę na zabieg i bylam chwilę wcześniej, nie było żadnego problemu żeby już zacząć żebym nie musiała czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolita82
Polecam Panie w gab.Kosmedica w Warszawie. Cały zespół jest bardzo profesjonalny i sympatyczny. Panie kosmetolog,lekarze i linergistka Pani Karolina. Robie sie u nich na bostwo od ok 2 lat i jestem zawsze bardzo zadowolona z zabiegów. Korzystałam oczywićie z dep.laserowej, makijażu permanentnego, lasera Clear&brilliant(jest świetny!!!, a także z med.estetycznej-skinbooster:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolita82
Polecam Panie w gab.Kosmedica w Warszawie. Cały zespół jest bardzo profesjonalny i sympatyczny. Panie kosmetolog,lekarze i linergistka Pani Karolina. Robie sie u nich na bostwo od ok 2 lat i jestem zawsze bardzo zadowolona z zabiegów. Korzystałam oczywićie z dep.laserowej, makijażu permanentnego, lasera Clear&brilliant(jest świetny!!!, a także z med.estetycznej-skinbooster:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka_Wak
Ja chodzę do salonu urody Ikona - jestem bardzo zadowolona. Ostatnio nawet pokusiłam się w tym salonie zrobić depilację laserową i nie żałuję. Bałam się przed bo słyszałam wiele opinii, ale mogę spokojnie powiedzieć że był to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o a ile w studio Ikona kosztuje taki zabieg? o ile wcześniej trzeba sobie rezerwować termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy ktoras z was korzystala moze z oferty www.rezydencja-urody.pl ? zastanawiam sie nad kilkoma zabiegami, ale nie wiem jaka maja opinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę po komentarzach, że nie tylko ja trafiłam do samui spa:) potwierdzam Pani Natalia to zdecydowanie super kosmetyczka, moja twarz na wiosnę promienieje :)))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znalazłam jeszcze super kosmetyczki w warszawie, dlatego do kosmetyczki chodzę w moim rodzinnym mieście. ale ostatnio szukając właśnie coś na temat kosmetyczek w warszawie, wpadłam na stronę, gdzie są zamieszczane usługi kosmetyczne itp, można rezerwować na stronie i nawet są opinie, wiec będzie z czego wybierać :) można jakby co wystawić zawsze negatywną opinię ;) ta strona to www.mbooking.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam taki gabinet - fleur de beaute na Ursynowie. Ciężko tam trafić za pierwszym razem, ale warto, bo mają nowy laser i dorzucają krem za darmo (nie spotkałam się z taką praktyką w innych gabinetach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeżdżę do kosmetyczki do Józefosławia, bo mam blisko jak mieszkam na Ursynowie. Od lat jeżdżę do centrum kosmetycznego http://www.ckesthetica.pl/. Tam wykonywane są porządne zabiegi kosmetyczne na ciało i twarz. Ostatnio byłam tam na strzyżeniu i na zabiegach ujędrniających nogi. Lubię to centrum kosmetyczne, mam zaufanie do kosmetyczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja zdecydowanie polecam http://yennefer-studio.pl/ - mają zabiegi, jakich nie znajdziesz w innych salonach. Sprzęt, który jest unikatowy w skali Polski! Poza tym jest świetna atmosfera dzięki paniom, które tam pracują. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J0asia
Polecam Ikona Studio Urody na Migdałowej. Super salon, chodzę tam od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Mają naprawdę dużo do zaoferowania i bardzo profesjonalnie do tego podchodzą. Panuje tam miła atmosfera, a to wszystko w dobrej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataZ
Polecam http://www.studioikona.pl/ super kosmetyczka :) ja chodzę głównie na mani&pedi , ale ostatnio zdecydowałąm się na usunięcie plam na nogach i powoli widzę efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yastunia
Ikona :) Studio Ikona w sensie, bo tam chodzę :) to jest na Ursynowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×