Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gosia24

szukam super kosmetyczki w Warszawie

Polecane posty

Gość krakraj
dzięki dziewczyny za polecenie Ikony. byłam wczoraj na pierwszej serii depilacji laserowej. nie bolało , atmosfera miła, a efekty-zobaczymy , jeszcze trochę to zajmie ale na pewno napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzę najczęściej tutaj www.rezydencja-urody.pl i mogę polecić - naprawdę :) a naciełam się juz kilka razy i nie było milo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDiana
Polecam Wam dziewczyny świetną kosmetyczkę Panią Anię z salonu Gnatyshyn, znajdującego się w Warszawie przy al. KEN 36A. Naprawdę bardzo delikatna i dokładna kosmetyczka znająca się na swojej profesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyybranka
Super kosmetyczka jest w Ikonie na Ursynowei , p. Żaneta!! Polecam Wam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zależy Wam na profesjonalnych zabiegach upiększających ciało, to powinnyście zacząć od SkinClinic. To naprawdę solidna klinika, z najlepszymi fachowcami w mieście. A oferta ich usług jest bardzo obszerna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agtus
Serdecznie polecam kosmetyczkę w studio Ikona na Migdałowej 10 bardzo profesjonalne zabiegi i super efekty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon „Klinika Urody” na Wałbrzyskiej. Pani Agnieszka Kurpias ma duże doświadczenie, świetnie sobie ze mną poradziła, a każdy zabieg u niej kosztuje o wiele mniej niż w każdym innym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamaraF
Zawsze się dużo śmiałam i nie przejmowałam się, że robią mi się zmarszczki. Jednak po 40-stce postanowiłam się troszkę wspomóc ;) Świetne zabiegi są wykonywane w salonie Extravaganza Wy-Spa Urody. Panie kosmetyczki są bardzo profesjonalne, dlatego nie obawiam się oddawać w ich ręce :) Polecam ten salon wszystkim Paniom, które przez oznaki upływającego czasu straciły pewność siebie i radość życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie. Ja mogę polecić salon futuro (strona internetowa salonfutur.pl) przy rondzie wiatraczna. Wszystko tam miała wykonane bardzo dobrze, ale bardziej polecam ten salon ze względu na atmosferę, która jest tam niesamowita. Zero stresu, bólu, dużo śmiechu i dowcipnych sytuacji. Szczerze polecam także ze względu na dosyć niskie ceny jak na Warszawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nlco
Do wakacji jeszcze trochę czasu, a ja chciałąbym pozbyć sie paru włosów, żeby móc włożyć jakieś ładne bikini. W zeszłym roku moja koleżanka pozbyła się owłosienia chodząc na zabiegi depilacji laserowej do Studio Ikony na Ursynowie. Podobno efekty są super. Więc drogie Panie ja idę na to od przyszłego tygodnia i polecam każdemu kto chciałby mieć problem zwłosami z głowy na zawsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakuk
Regularnie chodzę do Ikony na Migdałowej 10. Fryzjer, robię tam paznokcie oraz kożystam z masaży. SUper ujędrniają skórę. Bardzo jestem zadowolona z tego salonu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marsia
Polecam Studio Ikona na Migdałowej 10 w Warszawie.Super salon, bardzo miła kosmetyczka, jakość zabiegów na najwyższym poziomie! http://www.studioikona.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja owal
Przy al. KEN 36A jest salon Gnatyshyn w którym pracuje pani Ania. Świetna kosmetyczka z profesjonalnym podejściem do klienta. Ja osobiście byłam zachwycona jej usługami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja chodzę w jedno sprawdzone miejsce al.Niepodległości 227/233 lok 25 do Instytutu Estetycznego .Bardzo fajny salon i miła Pani kosmetolog,mogę z czystym sumieniem polecić.Zabieg na który ja chodzę to usówanie rumienia na twarzy laserem,Super efekty.Moja koleżanka kożysta z innych zabiegów i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja chodzę w jedno sprawdzone miejsce al.Niepodległości 227/233 lok 25 do Instytutu Estetycznego .Bardzo fajny salon i miła Pani kosmetolog,mogę z czystym sumieniem polecić.Zabieg na który ja chodzę to usówanie rumienia na twarzy laserem,Super efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorog
Cześć!!! Ja robiłam depilację laserową w studio Ikona na Ursynowie. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Po włosach ani śladu, jest to na prawdę bardzo wygodne :) Polecam zwłaszcz przed wakacjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak super to musi być mowa o salonie Enzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobra kosmetyczka pracuje w salonie Gnatyshyn przy al. Ken 36A. Pani Ania jest doskonałym fachowcem i profesjonalnie podchodzi do każdego zabiegu. Zawsze po wizycie u niej czuję się świetnie zrelaksowana i odmłodzona. Wizażystka naprawdę godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Helenka
Moim kosmetologiem jest Pani Natalia z Samui-SPA http://www.samui-spa.pl/ Chodzę do niej już od dwóch lat, głównie na radiofale, peeling kawitacyjny oraz manicure :) Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobom z problematyczną cerą polecam gabinet sub rosa. Jest tam dobra kosmetyczka, zna się na tym co robi. Jeśli nie będzie mogła pomóc to skieruje do lekarza. www.subrosa.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kilku lat chodzę do Kasi z Instytutu Urody na Wspólnej27A. Bardzo dobra kosmetyczak-umie dobrać zabiegi wg potrzeb klientki i nie naciąga na niewiadomo jakie usługi, które nie są potrzebne a przez to nie wyciąga specjalnie kasy jak to w dużych i modnych gabinetach się modne zrobiło. Dodatkowo Kasia jest podologiem i zajmuje sie moimi suchymi stopami (każdy kto ma Hashimoto wie co to takiego bardzo sucha skóra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na paznokcie zawsze chodze do salonu Impress - http://impress.waw.pl/ Mają bardzo dobre lakiery no i Panie są przemiłe. W przyszłym miesiacu planuje też udac się do nich na oczyszczanie twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam salon przy Pięknej 44, teraz mają tam fajne promocje na depilację laserową i zwalczanie nadmiernej potliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rekomenduję salon "Klinika Urody" na Wałbrzyskiej. Ja tam powiększałam usta. Raz, że załapałam się na promocję (zapłaciłam 600zł), dwa, że wszystko przebiegało bardzo profesjonalnie (konsultacja przed zabiegiem i dokładne wyjaśnienie krok po kroku co się będzie działo) a efekt jest zachwycający :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to skontakuj się ze SPA MOBILNYM Anny Urbaniak :) moim zdaniem the best :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi na światowym poziomie oferuje klinika Beauty Skin ( www.beautyskin.com.pl ) zlokalizowana przy ul. Pokornej (około 3 minuty od stacji metra). Wykonywałam tutaj depilację włosków na twarzy i jestem bardzo zadowolona z efektu (usuwałam nieco widoczny wąsik). Pani dobrała niewielką głowicę do lasera, zabieg był bezbolesny, a efekt naprawdę precyzyjny. Do tego cena była naprawdę przystępna – zapłaciłam tylko 250 zł za całą twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×