Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
gosia24

szukam super kosmetyczki w Warszawie

Polecane posty

Go艣膰 kinga

Chodze do loveskinclinic i z reguly decyduje sie na oczyszczanie twarzy kwasami lub oxybrazje. Moim zdaniem efekty sa swietne i naprawde warto 馃檪聽problemy z cera zniknely i stala sie bardzo promienna 馃檪

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Franka

Ja mog臋 poleci膰 bardzo dobry punkt w Warszawie ale na聽Bia艂o艂臋ce i jest to gabinet聽THALGO DAY SPA & SALON . Najcz臋艣ciej chodz臋 tam na zabiegi takie jak depilacja, piel臋gnacja twarzy, pedicure.聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Barbara

Ja mog臋 poleci膰 salon La Perla - wiele lokalizacji. Generalnie je艣li chodzi o Warszaw臋 to warto skorzysta膰 z serwisu spaandmore.pl. Mo偶na wyszukiwa膰 kosmetyczki po us艂ugach i jeszcze skorzysta膰 z karty z 10% zni偶k膮. 聽

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Alicja333

W Warszawie, w Makeda Clinic pracuje pani Aldona. To do艣wiadczona kosmetyczka, prawdziwy fachowiec. Gabinet rewelacyjnie wyposa偶ony, dogodne terminy. Gor膮co polecam

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Belkaa

Ja by艂am na oczyszczaniu w La Guel na Pelikan贸w 10B. Naprawd臋 fajnie. Lokalizacja super, 艂atwo tam trafi膰, a samo miejsce wygl膮da po prostu zjawiskowo. No a jesli chodzi o zabieg, to od razu wida膰 r贸偶nic臋. Sk贸ra jest promienna, oczyszczona, elastyczna.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 magda781

nie wolisz isc do lekarza na profesjonalny zabieg medycyny estetycznej? bo kosmetyczka to nie zrobi ci nic sza艂owego ze sk贸r膮, efekt utrzyma sie maksymalnie 3-4 tygodnie, a potem znowu bedziesz miec problem z zaskornikami itd. popatrz sobie na klinike melitus, tam robia zabiegi laserem fraxel, nowoczesna metoda, dobrze wplywa na skore. maja tez inne zabiegi w ofercie, ale to juz lekarz musialby zobaczyc twoja skore i cos doradzic indywidualnie, powodzonka w wyborze;)

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 go艣膰

Tatua偶e mia艂am niedawno usuwane w Beauty Skin, 艣wietna, koronkowa robota, polecam ich. Je艣li kto艣 za m艂odu by艂 tak szalony jak ja a teraz chce to odkr臋ci膰 bo tatua偶 nie do ko艅ca wyszed艂 jako dzie艂o sztuki to warto moim zdaniem co艣 takiego sobie usun膮膰. 馃槈 Salon jest dost臋pny online na beautyskin.com.pl .

Udost臋pnij ten post

Sama regularnie chodz臋 do gabinetu na Ursynowie. Jest to gabinet medycyny estetycznej, w kt贸rym wykonywa艂am zabiegi na twarz.聽
Cudowne miejsce i atmosfera! Pi臋kne naturalne efekkty - dzi臋kuje Pani Doktor, do kt贸rej trafi艂am teraz ka偶dego dnia budz臋 si臋 bardziej szcz臋艣liwa!
Mia艂am og贸lnie bardzo du偶y problem ze zmarchami na czole, nie wyglada艂o to dobrze, po botoksie wygladam i czuje si臋 o wiele lepiej. Pozwol臋 sobie og贸lnie dac kontakt聽https://ursynow-ame.pl/zabiegi/botox-wygladzanie-zmarszczek-botoksem/

Edytowano przez maxlen

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 awraaa

Znalezienie dobrego salonu kosmetycznego nie jest naj艂atwiejsze. Ja na szcz臋艣cie trafi艂am na salon http://www.sibella.pl/, kt贸ry znajduje si臋 na Bia艂o艂臋ce. Tam zawsze spotykam si臋 z profesjonaln膮 obs艂ug膮 wi臋c polecam wam to miejsce.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Kasia

La Guel na Kabatach. Powiem tak - doje偶d偶am do nich a偶 z Bielan, ale warto. Ratowa艂y mi cer臋 po zabiegach u mojej dawnej kosmetyczki, co pozapycha艂a mi pory!!!

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Jola

Ja polecam z ca艂ego serca Esteti- Med, maj膮 naprawd臋 du偶y wyb贸r zabieg贸w wiec bez problemu znajdziesz co艣 dla siebie b膮d藕 pracuj膮ce tam panie zaproponuj膮 ci zabieg, kt贸ry dobrze oczy艣ci i zregeneruje sk贸re twarzy.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Ka艣ka

O tak, ja r贸wnie偶 korzystam z us艂ug Esteti- Med i jestem bardzo zadowolona, a moja sk贸ra jest w znacznie lepszym stanie ni偶 kiedykolwiek.

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Sandra

Esteti Med to chyba najlepszy salon kosmetyczny w Warszawie, tam chodz膮 wszystkie moje kole偶anki

Udost臋pnij ten post

Go艣膰 Anita

Jak oczyszczanie i regeneracja to tylko La Guel. Przynajmniej b臋dziesz mie膰 pewno艣膰, 偶e jeste艣 w rekach ludzi, kt贸rzy wiedz膮 co robi膮.聽

Udost臋pnij ten post

Polecam Gabinet Kosmetyczny Afrodyta 鈥 chodz臋 tutaj na zabiegi kosmetyczne, ale wiem, 偶e w ofercie maj膮 tak偶e zabiegi medycyny estetycznej. Osobi艣cie najbardziej sobie chwal臋 przed艂u偶anie rz臋s i manicure. Salon mie艣ci si臋 w samym centrum Warszawy, wi臋c dojazdowo idealnie :-))

Udost臋pnij ten post

Moja kuzynka jest bardzo zadowolona z Dive Clinic na Mickiewicza, numeru nie pami臋tam.... w ka偶dym razie jedno co mi si臋 na samym pocz膮tku podoba, to patrz膮c na kuzynk臋 fakt i偶 swoje motto "dyskretnie wspieramy natur臋" traktuj膮 powa偶nie.... osobi艣cie bowiem uwa偶am, ze nie ma nic gorszego ni偶 poprawa wygl膮du przejaskrawiona na tyle, ze robi si臋 ona karykatur膮...

Udost臋pnij ten post

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋