Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamanaaaa

mój tata popada w alkoholizm!!!! ratunku!!!!

Polecane posty

Gość załamanaaaa

juz nie moge,muse sie komus wyzalic :-( mój tata coraz czesciej sobie popija...ale dzisiaj to juz pomprostu tragedia..dostał białej goraczki,awanturował sie,chciał wszystkich bić,tłukł szyby w naszych samochodach... teraz gdzies poszedł,powiedział ,ze idzie na dziwki... boze jak mi zal mojej mamy :-( nie daje rady,jest mi strasznie źle..boje sie,co bedzie jutro i kazdego astepnego dnia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona a taka jedna
ile la ma Twoj tata? moze ma klopoty wpracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaa
lat ma 45 a kłopotów w pracy nie ma,właśnie chyba tym skutkiem jest dostatek pieniedzy,ma własna firme ,zadnych klopotów. nic i nikt juz sie dla niego nie liczy :-( nie wiem co ma zrobic,jak mu pomoc ale po dzisiajszym dniu mam do niego uraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona a taka jedna
a masz jakies rodzeństwo? moze mnie by zatrudnil, co? jakąś filię bym mu otworzyla hihi...to by zobaczyl jak potrafię zepsuc to i owo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaa
mam straszego brata,ale nawet on nie daje sobie z nim rady .. uwierz nie chciałabys u niego pracowac jest wreddny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaa
mam straszego brata,ale nawet on nie daje sobie z nim rady .. uwierz nie chciałabys u niego pracowac jest wreddny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona a taka jedna
to ja się wezmę za brata:) - ze mną podolamy tatusiowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze to nie odwracać się od niego alkocholizm to choroba, poprostu trzeba mu pomóc, twój tata na nowo musi odnaleść sens życia, musicie mu wskazać drogę. Jedyna droga do sukscesu to dotrzeć do jego psychiki i pracować nad nią i na odwyk jeśli sam sobie nie poradzi. życze powodzenia i polecam strone www.oraj.prv.pl poczytaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaa
niestety wiele razy próbowalismy mu pomóc,promonowalismy odwyk,ale on twierdzi ze nie mam problemu z alkoholem ,ale tak na prawde nie wytrzymuje 1 dnia bez alkoholu. dostaje białej goraczki i wtedy on jest pan i władca całego swiata ,wszyscy sa przy nim malutcy .... jest bardzo agresywny ona a taka jedna >> brat ma zone :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona a taka jedna
buuuuuuuuuuu....................ciągle się spozniam:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaa
eee tam,na pewno w koncu trafisz na swojego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona a taka jedna
łeeeeeeeee, kiedy? 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaa
nie długo ... w najmniej oczekiwanym momencie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona a taka jedna
glupka spotkalam ostatnio i ten glupek mi zlamal serce 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaa
tak bywa,mi tez kiedys chlopak złamał serce,a teraz mam wsoaniałego chlopaka ale za to ojca pijaka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona a taka jedna
ale co on mowi, ze co?co mu nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem trzeba upaść na samo dno żeby znów móc sie podnieść, znam jednego człowieka który był alkocholikiem też bywał agresywny pił bez opamiętania lecz zawsze miał wsparcie w rodzinie troche to trwało zanim postanowił pujść na odwyk. W jego przypadku załamał się po śmierci bliskiej osoby. Wydaje mi sie że chyba zawsze jest jakis powód do picia powód żeby sięgnąć po alkochol poto by oczymś zapomniec żeby oderwać sie od rzeczewistości która dla niego już niema sensu niema po co tam wracać. Ja bym się zastanowił kiedy sie to zaczeło gdzie leży przyczyna. Porozmawiajcie z ludźmi którzy zajmują sie rodzinami alkocholików ich doświadczenie jest bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaa
strasznie awanturny jest,wszystkich chce bic,bo po wódce jest najsilniejszy ( tak mu sie wydaje) ,dzisiaj całej naszej rodzinie groził.... nie przespie całej nocy bo wiadomo co mu strzeli do łba :-( a takim był dobrym ojcem,ale woda sodowa uerzyła do głowki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona a taka jedna
co to za firma? windykacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaa
nieee,warsztat mechaniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona a taka jedna
a moze kurcze, on ma jakies dlugi albo nie wiem co:( popytajcie..moze on sie boi o czyms powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaa
nie to nie w tym rzecz,on zawsze lubił sobie wypic,a eraz to juz sie nasila :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona a taka jedna
moze go czymś zająć? np.niech się nauczy grać na keyboardzie ja umiem uczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaa
o nieee to nie ten tym,on nie ma zadnych zajec.... jedynie to piwooo i wódka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona a taka jedna
on nie ma zadnej pasji? nie czyta, nie interesuje się niczym?:( a tamten mi przyniósł pecha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona a taka jedna
glupek jeden..zmarnowalam tyle miesięcy wiesz, poradze ci cos - moze jest jakies forum i mozna tam o tym pogadac ja nie mialam z kim rozmaiwac, bo u mnie w domu matka smieje mi się w twarz z moich klopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona a taka jedna
mam nadzieję, ze kiedys bedzie sam tak jak ja i zobaczy jak t jest nie miec do kogo ust otworzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaa
wiem co czujesz,bo kiedyś tez byłam baaardzo zakochana... do tej pory ten chklopak jest gdzies w serduszku na dnie i zawsze tam bedzie :-) ile masz lat,długo ze soba byliscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamanaaaa
udowodnij temu chlopakowi,na co cie stac,pokaz mu co stracił..niech załuje!! a jaki był powód ze sie rozstaliscie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona a taka jedna
ja z nim nie bylam on nawet mi nic nie obiecal, zalil sie ze zonaq go zostawila - klamal a w dodatku mi wtedy runelo wszystko a rodzina mi do tej pory nie pomaga, maja zal o pieniadze, jakie kiedys odzidziczylam i wydalam na sprawy rodziny i swoje jestem po studiach, przyniósł mi pecha, ale nie wyzywal mnie od roznych jak matka wolalabym tu na forum nie pisac o tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×