Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bdsm

ile dziewczyn chodzi w skórzanych skóropodobnych spodniach ?

Polecane posty

Gość Flapjack
Owszem, zgadzam sie z Toba . Wiekszosc panien marzy o tym i robi wszystko zeby sie wyroznic z tlumu i moze i sie rozni (w ich mniemaniu), ale dla mnie to po prostu detale . A ta mania ze spodniami wlozonymi w buciory to jakis obled :/ alona: zdjecia i stroj oczywiscie bardzo fajny, ale na ulice to sie raczej nie nadaje ;) Ja mowie o czymsc bardziej stonowanym - "normalnym" . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leatherman1
witam, co tu dużo gadać, dziewczyny w skórach to klasa sama w sobie. i chyba każda dziewczyna o tym wie, że w takich spodniach czy spódnicy wygląda po prostu extra. osobiście wolę laski w spodniach niż w spódnicach. W spodniach jest więcej skóry:). Najlepsze linki to: www.leatherpassion.nl www.leathered-life.net www.leathervideos.com Będę wdzięczny za wszystki nadesłane fotki. I bładgam drogie Panie - wkładajcie skóry zawsze i wszędzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRNEMO
leatherman1 Dobrze Cie rozumiem , ja tez wole laski w obcislych i dopasowanych spodniach! choc przyznaje ze skórzane mini w połaczeniu np. z wysokimi kozakami tez sa bardzo sexi! Zapraszam do udzialu w dyskusjach na forum http://www.leatherforum.fora.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIEPSKIE zeby nie powiedzec BEZNADZEJNE ! byc moze gdyby jakas lepsza modelka. ale nawet - popatrz jak one sie ukladaja ... a po za tym to NIE JEST SKÓRA tylko cos bardziej w stylu lack-latex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby Trini i Suzana z \"jak sie nie ubierac\" zobaczyły te gaciory z 2 ostatnich topikow to by umarły :D boszzzz przeciez to wioska totalna:D To foto gdzie jest angolina joli to sa porteczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bdsm -> ty myslisz ze ja to na serio wstawilam i ze bym sie ubrała w cos takiego ?? :D :D :D chyba ilość buziek i \"LOL\" na koncu mowily same za siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruncio
Mnie się bardzo podobają takie spodnie bo są eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslilem sie NECTARINE ze probowalas \"zakpić\"z mojego temetu wiec twoj dowcip \"rozwaliłem\" solidnym argumentem ;) P.S. ciekawy kroj tych kremowych morganów, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuleczka
fajne! choc lepiej byloby je zobaczyc na Tobie ! nie wstydz sie - UBIERZ Je i zaperezentuj sie nam w nich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yuleczka
bdsm, wiem ze dla Ciebie wszystkie sa fajne :] ale mi chodzi o opinie dziewczyn ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRNEMO
YULECZKA ma racje - pokaz sie nam w nich wtedy ocenimy! Popatrzcie jak chodzą ubrane laski na ZACHODZIE: http://youtube.com/watch?v=s5WBc801GRM A my nadal w ogonie Europy i Świata... nawet w modzie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz powtorzyc adres tego
nowego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja
Halo skóromaniaki macie jeszcze jakieś fotki, Yuleczka - namawiam do pokazania się w tych spodniach bo tylko tak można je dokładnie ocenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka123
SPADAJ SKóRZANY ZBOKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zbanowac TEGO PALANTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
Ja bardzo chętnie ale ze 1005% skóry a nie skóropodobne czy z jakiejś dermy lub lateksu. I ogólnie ja chodziłam po sklepach to taki chłam, że masakra. Pas zbyt wysoko albo biodra jak dla 3 - dzwiowej szafy z dostawką na krawaty :D Jeśli znajdę na siebie napewno kupię :) a do tego jakiś gorset i dłuuuugi do kostek czarny płaszczyk. Wypas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chilli81
I ogólnie uwielbiam skórę mam pełno butów ze skóry, kurtek, torebek i nawet biżuterię ale płaszcza jeszcze nie znalazłam :( chyba sobie uszyję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninka123 - zanim sie wypowiesz zawsze przeczytaj wczesniejsze wypowiedzi! zajrzyj tez czasem do slownika wyrazow obcych - bo jest KOLOSALNA roznica miedzy ZBOCZENIEM a FETYSZEM! Jesli nie lubisz skorzanej odzieży - wypowiedz swoja negatywną oceną i ją uzasadnij ! NAUCZ SIE KORZYSTAC Z FORUM !!! Tu rowniez obowiązują pewne ZASADY ! chilli81 - MIŁO MI SLYSZEC KOLEJNA dojrzała i kobieca wypowiedz. Dobrze slyszec ze sa jeszcze prawdziwe kobiety potrafiące docenić walory skórzanej odzieży (szkoda że jest Was tak malo ale jesli przejrzycie caly ten temat to będziesz już chyba 5 z kolei :) Co do skórzanych gorsetow, tak przypadkiem zauważone na alllegro ;): http://www.allegro.pl/item164102872_sexowny_skorzany_gorset_stringi_ponczochy.html http://www.allegro.pl/item164544873_sexi_skorzany_gorset_stringi_z_regulacja_roz_m.html http://www.allegro.pl/item162430242_skorzany_gorsecik_roz_14_polecam.html http://www.allegro.pl/item162926767_top_shop_bialy_skorzany_gorset_38.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja
Witam Dzięki bdsm za poparcie bo tej nince tochyba faktycznie się coś pomyliło i palantem to jest ona a nie my juleczka chyba się nie da skusić na zrobienie pokazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja
Jeszce raz ja t ę ninkę 123 trzeba wykurzyć wogóle z tego forum bo na innych topikach też wypisuje takie same świństwa jeśli nie lubi ok ale niech nie uważa innych lubiących takie rzeczy za zboków jakby się poczuła jeżeli komuś innemu nie podobały się rzeczy które ona luna i też ją nazwał zbokiem pozdrawiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXTRAPOTRAWA
Nie chodzę w takich gaciach bo cipa by mi się zapociła. A w mini chętnie bym się pokazała ale np. kolor czerwony jakiś oczojebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlamonolaPlusCocacola
o Boże ludzie nie widzicie to cały czas ten sam facet pisze, to jakiś skórzany wariat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze nie BALAGANIC w moim temacie! KAZDY MA PRAWO SIE WYPOWIEDZIEC ale na TEMAT! Tutaj tematem są dziewczyny chodzące w skórzanych spodniach, oczywiscie moze to uogólnić do całej skórzanej odzieży! I o wypowiedzi w tym kierunku prosze! P.S. Prosze tez czytac wczesniejsze wypowiedzi aby uniknąc zbytecznego dublowania np. kwestia \"pocenia\" jest już omówiona na stronie (bodajże) 2 czy 3 - tak SKÓROPODOBNE MATERIAŁY (skaj, skora ekologiczna, pcv) nie przepuszczają powietrza - jednak w przypadku NATURALNEJ SKÓRY nie ma takiego problemu! 9oczywiscie pmijamy kwestia chodzenia np. w 30 stopniowym upale)! PROSZE O WIECEJ WYPOWIEDZI NA TEMAT - czy są jeszcze jakieś dziewczyny (kobiety) lubiące nosić skórzaną odzież ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninja
nareszcie jakieś głosy obrony choć krytyki więcej niestety, a zdjęć jak nie ma tak nie ma czy nie ma już nikogo ktoby miał jakies zdjęcia do tego topiku,np yuleczka która wciąż nie chce pokazać nam swoich wdzięków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×