Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bdsm

ile dziewczyn chodzi w skórzanych skóropodobnych spodniach ?

Polecane posty

Gość cherry coke
ta powyżej ma spodnie miss sixty :-) byłam w tym butiku i już nie mają skórzanych spodni :-( ale są niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
Mrnemo & Cherry_Coke - zgadzam sie :D ta dziewczyna zajefajnie w tym wygląda... Szkoda, że nie mają. No, ale zawsze pozostaje net...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdsm7
hjdgfhjfd - co to za pseudo reklama ??? Jesli juz to reklamuj rzeczy związane z tematem - dzież skórzaną a nie jakie p...... bluzeczki! Naucz sie wypowiadac na temat !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość która jeszcze chodzi w skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss sixty powraca
Gość Shakti 1234
Koles, przestan zmieniac te nicki jak rekawiczki, doskonale kazdy wie ze to caly czas Ty piszesz - jedna i ta sama osoba . Czasem moze i sie Ktos wtraci, ale przewaznie ty wklejasz te zalosne plastikowe ciuszki dla prostytutek . Wbij sobie do tego pustego baniaka, ze tak sie po ulicach nie chodzi . Skorzane spodenki sa super, sama mam dwie pary, nosze to jak jeansy, jak do kazdego ubioru trzeba odpowiednio dobrac reszte . Ale nie te workowate gowna i te wyuzdane panienki, ktore ciagle tu wklejasz . Zrozum to wreszcie koles . Jesli probujesz PRZEKONAC reszte do takich spodenek, to przez takie trucie i wklejanie dziadostwa odnosisz odwrotny skutek do zamierzonego ! Opamietaj sie czlowieku . I nie, nie wkleje swojej fotki . Zeby nie bylo, ze robie offtopik - mam spodnie Diesel, uwielbiam te firme, potrafie tam przepuscic prawie cala pensje ;) Slabosc do firmy... Wpisalam w ebayu i wyskoczyly identyczne : http://cgi.ebay.com/Diesel-leather-pants-UNISEX-SIZE-30_W0QQitemZ120127238667QQihZ002QQcategoryZ63863QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItem Z tymze ja nosze rozmiar 26 . Do tego jakis fajny czarny top i jest ekstra :) Skoreczka jest wysokiej jakosci, zreszta jak to w firmie DIesel . Polecam kazdemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Shakti 1234 bardzo miło słyszec o kolejnej odważnej dziewczynie chodzącej w skorzanych spodniach !!! Co do za mieszczanych linkow - JESLI SA NA TEMAT - prosimy bardzo, ja tam bardzo chetnie zawsze popatrze sobie na fotki - chociazby po to aby je ocenic! NIE MOZNA NIKOMU OGRANICZAC SWOBODY WYPOWIEDZI ! Jesli fotka zamieszczona przez taosobe Ci sie nie podoba - wyraz swoja opinie i tyle... A jesli naprawde chcesz zachęcic inne dziewczyny do chodzenie w skórze- to bardzo prosimy o Twoje fotki w takowych spodniach (zamiesc je np. na www.fotosik.pl - moga byc anonimowo - bez twarzy i tutaj podaj linka do nich)! Chętnie je wszyscy obejrzymy i ocenimy! CZEKAMY z niecierpliwościa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shakti 1234
Chyba do CIebie nie dociera koles co ja napisalam . Przeczytaj jeszcze raz, a jak trzeba to i dziesiec razy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z BDSM - co Cie obchodza inne wypowiedzi na temat: jesli chcesz mozesz je skomentowac i tyle... A laseczka z filmku jest zaje........... :D Ja tam prosze o jak najwięcej takich fotek i filmików!!!! P.S. Shakti 1234 - czekamy na Twoje fotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprasza się o odpowiedzi na temat !!! O ile miss sixty -- dotyczy jeszcze skorzanych spodni, to torebka w grochy NIE ! administrator - prosze o usuniecie 2 ostatich odpowiedzi - NIE SA ZWIAZANe z tematem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz zrobilo sie bardzo
deszczowo i chlodno - to ulice powinny zaroić się od skórzano-skóropodobnej odzieży!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorzanadziewucha
ja noszę skórzane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skórzana dziewucha - miło słyszec o kolejnej fance skórzanej odzieży! Wszystkie kobiety super w takiej wyglądaja! Moze zamieścisz swoje fotki (moga byc anonimowo - bez twarzy) np. na www.fotosik.pl i tutaj podasz linka do nich! CZEKAMY z NIECIERPLIWOŚCIĄ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, w przeciwieństwie do wielu person tutaj, należę do zwolenniczek skór. Skór, podkreślam, żadnego latexu, lacku czy innej ceraty. I wszystkie moje spodnie albo są szyte na miarę, albo przez mnie, to samo się tyczy skórzanych topów czy gorsetów. A wrażenie całości zawsze zależy od dobrego zestawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cadbury - miło słyszec o prawdziwej fance skórzanej odzieży! ;) Brawo! Może namówimy Cię na zamieszczenie swojej fotki w jakimś \"dobrym zestawieniu\" skórzanego ubioru np. na www.fotosik.pl i podaniu linku do niej tutaj! (oczywiscie foto moze byc jak najbardziej bez twarzy - anonimowo). CZEKAMY z NIECIERPLIWOŚCIĄ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość headbanger666
też kocham laseczki w skórach... szkoda że tak mało ich jest ;] dziewczyny przecierz to wabik na 99,99 % facetów!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
Cadbury- brawo, taki styl zawsze zasługuje na uznanie. No i moj poprzednik ma rację- chyba żaden facet nie oprze się odzianej w skórkę dziewczynie. Ja mam wtedy nogi ja kz waty, hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×