Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bdsm

ile dziewczyn chodzi w skórzanych skóropodobnych spodniach ?

Polecane posty

Gość Sweet_Pussy25
HAHA! w ADIDASACH I TO JESZCZE BIAŁYCH TO BYŁO MODNE W LATACH 80 !!! Chyba pozostane przy glanach, mam grube spodnie i szpilki wyglądałyby "za lekko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fetyszyści.... :P ja mam spodnie skórzane, ale nie po to, by machać tyłkiem przed kamerą... tylko dlatego, że mi się podobały- można zrobić naprawdę ciekawe zestawienie. A te linki, co wy tu wklejacie są po prostu dziwkarskie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak uważam albo na sportowo albo w skórze ;) avenuska - może wkleisz swoje fotki aby pokazać jak nie wyglądają \" te dziwkarskie\" , czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet_Pussy25
ładne... tylko nie widze butów do tych spodni, a to ciekawi mnie najbardziej ;) Wydaje mi sie że mam jeszcze grubsze spodnie... i ciagle ten dylemat z butami ... :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłosnik kobiecych pup
zamiast płaszczyka proponowalbym raczej króciutka kurteczkę tak aby Twoja pupcia byla widoczna w całej okazałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jakas wkleilaby swoja fot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie WIECEJ FOTEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziewczyny kupiła juz jaka
takie spodnie na zime ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porąbane jesteście
takie spodnie noszą jedynie dziwkowate laski które chcą się przypodobać swoim facetom fetyszystom wiem co piszę bo moj facet lubi lateksi też go kręcą takie klimaty, ja nie mam potrzeby przebierać sie za dziwkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porąbana to ty jestes
nie dając swojemu facetowi satysfakcji !! To tylko kwestia czasu kiedy znajdzie sobie taką ktora bedzie dla niego nosiła np. ten wspomniany przez ciebie latex. Tylko czekac jak znajdzie sobie lepszą od ciebie! P.S. ja np. bardzo lubie jak moj facet chodzi w skorzanych spodniach - bardzo sexi w nich wyglada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia.22
ja chodze w rurkach skoropodobnych,kupilam w Chinach na bazarku, generalnie uwielbiam skore/skorkopodobne , czern..... np kreacja sukienkowa ala tunika, jak ma no Rihanna tu ; http://www.cocoo.pl/ bardzzooooo mi sie podoba i szukam takiej ! wam tez sie podoba? czy nie? hm.. pozdrawiam czescc ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riana
o gustach sie nie dyskutuje, mim zdaniem koszmar!!!!!!!!!!takie spodnie! porazka modowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super te spodnie ale
ta cena 600 $ ??? uuuuuuuu riana - a chodzilas w takich ? próbowałas kiedys ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze już usunięto ten SPAM o ktorymwspominam w powyższej wypowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prześledziłem ten wątek i chcę się odnieść, to wypowiedzi niektórych osób, które krytykują skórzane spodnie, że to wiocha, obciach, świecący tyłek itp. Jednej pani się te spodnie kojarzą z prostytutkami. Hmm... Przypuszczalnie prostytutka zakłada takie spodnie, żeby się podobać panom. I pewnie się podoba. Z tych samych powodów zakłada spódniczkę mini. Mini też się kojarzy z prostytucją...? Myślę, że większość krytycznych uwag wyrażają osoby, które nie miały w życiu na sobie prawdziwych skórzanych spodni. Co więcej, nigdy nie widziały takich z bliska. Nie mylmy tu ekskluzywnych skórzanych spodni z jakimiś pseudo spodniami ala marchewa lub spodni ze stylu metal. Jest to oczywiście też kwestia gustu i stylu, ale nie podoba mi się taka bezpodstawna krytyka wynikająca z negatywnego nastawienia. Skórzane spodnie to kwintesencja ekskluzywności, elegancji i seksapilu. Myślę, że nie ma faceta na którym, nie zrobi wrażenia kobieta ubrana w piękne skórzane spodnie i szpileczki. I dementuje też głosy, że tak bardzo trudno dobrać skórzane spodnie, że trzeba mieć figurę modelki, aby takie nosić. Nic bardziej mylnego. Po prostu trzeba mieć troszkę pojęcia i umieć je kupić. Nawet gdyby nie leżały idealnie, to dobra krawcowa lub kuśnierz potrafią naprawdę zrobić cuda i świetnie dopasować spodnie. Idea takich spodni, to dokładne dopasowanie na pupie i udach, a poniżej kolana w zależności od sylwetki i własnych upodobań - lekko poszerzane, bądź rurki. Do tego ładny but i można zrobić naprawdę dobre wrażenie. Ważne jest oczywiście co ubierze się na górę do takich spodni. I możliwości jest bardzo wiele, bo praktycznie wszystko pasuje do czarnych spodni (chyba najlepiej się prezentują). W zależności od okazji można wyglądać bardzo elegancko lub bardziej luźno. Ważnym aspektem jest oczywiście rodzaj skóry. No i tu się robi problem, bo nowe spodnie z dobrze wyprawionej, mięciutkiej skóry (nappa - jagnięca, cielęca lub kozia) kosztują naprawdę sporo. Jednak na allegro od czasu, do czasu można spotkać takie spodnie w przyzwoitych cenach. Trzeba po prostu wiedzieć czego szukać. Nie przekonanym paniom radzę po prostu kupić takie spodnie, założyć i cieszyć się nimi i swoim zmysłowym wyglądem. Tu kilka przykładów: http://www.youtube.com/watch?v=ID52TgVvWm8 http://www.youtube.com/watch?v=NIAgdPB3DsE http://www.youtube.com/watch?v=a6oKIIiyHQM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Mam porządne skórzane spodnie, z cielęcej skóry. Czasami sie nzasranawiałam, co faceci myslą o takich dziewczynach - puszczalska, czy nie do zdobycia...... " że jak fajne spodnie to jest ekstra - dziewczyna sie wyróżnia na plus po prostu z tłumu podobno ubranych dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skórzany_expert - brawo bardzo ładne podsumowanie dyskusji! super to ująłeś. kwiatek - w odp. na Twoje pyt. - to co faceci myśla o lasce w skórze zależy od samej dziewczyny, krótko mowiac aby wyglądać (jak to nazwalaś i nie tylko Ty) jak \"dziwka\" nie trzeba przecież zakladać skóry czy innego materiału! sorry ale żadma dziewczyna nawet \"puszczalska\" nie chodzi po ulicy np. w samych spodniach czy mini - równie duże jeśli nie większe znaczenie ma reszta ubioru i umiejętne (czyt. gustowne) polączenie tych różnych elementów (stylów, materiałów, kolorów) ze sobą a ponad to ważne sa tez takie rzeczy jak uczesanie, makijaż, sposob zachowania się , itd, itp. Dopiero z \"całokształtu\" w/w rzeczy wyłania się czy mamy do czynienia z \"dziwką\" czy też oryginalną extra dziewczyną/kobietą !!! Tak więc apeluje raz jeszcze do wszystkich dziewczyn i kobiet - NIE BÓJCIE się wyrażać siebie przez noszenie np. skórzanych spodni. to tylko od Was zależy jak bedziecie w nich wyglądać (gwarantuje Wam że w odpowiednio dobranych zwrocicie uwage przynajmniej 8 na 10 facetów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzial ktos laski w takich
spodniach w czasie sylwestra ? zrobił fotki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×