Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lemonkowa

JAK SKONCZYC Z NAPADAMI, KOMPULSAMI I WRESZCIE SCHUDNAC???

Polecane posty

Gość guzioleczek
Dziewczyny!!! Jak dobrze, ze moglam Was znalezc! Jak odbicie w lustrze widze siebie posrod tych zdan! Co zrobic?! Innym wydaje sie, ze jakies glupie jestesmy; a to przeciez siedzi w nas gleboko, gleboko... i nie da sie tak po prostu powiedziec sobie "nie"!!! Moj problem trwa dosyc dlugo; mam 22 lata (juz wkrotce;))- dam znac- i ciagnie sie to od czasow liceum, gdy poznalam super kolezanke(wydawaloby sie), ktora "zarazila" mnie odchudzaniem! Chorowala wtedy na bulimie...moze do dzis? Teraz jest jeszcze gorzej, poniewaz mieszkam z dala od domu(Irlandia) i moge sobie pozwolic na co dusza zapragnie!!!Jedzenie jest tanie, ja robie glownie zakupy, gotuje dla chlopaka....i takim sposobem ciagle tyje!!! Kazdy dzien zaczynam jedna mysla:co zjem teraz?! Nie mysle o umyciu zebow albo o ubraniu sie- nic poza zarciem! Wiem, wiem- strasznie to brzmi; co nie?Ale taka jest prawda, a niedawno uswiadomilam sobie, ze cos jest nie tak chyba??? Zaczelo sie, gdy w sierpniu schudlam na kopenhaskiej 5 kg,a po niej do dzisiaj jem tyl ze szok! Nie moge wpasc w rytm, zeby ograniczyc sie troche..po prostu pelen luz; jak w jakims snie. Jem, jem i czuje sie dobrze, a potem mowie, ze od jutra, ze od poniedzialku, ze od 1 list. i tak wiem, ze za pare godzin wyjde do centrum i zjem te pyszne rzeczy! Dzisiaj wzielam nawet offa, zeby tu sobie z Wami pogadac, ale Wy pewnie zajete swietem? Tutaj wczoraj Halloween obchodzili, a dzis zwykly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzioleczek
Dziewczyny!!! Prosze tylko Was- nie bierzcie tego !!! Pomyslcie o swoich dzidziusiach, ktore chcecie miec w przyszlosci?! A wiem, ze chcemy! Ja tez zamowilam kiedys tabletki, ale na szczescie znalazlam pare inf. o nich i dzieki Bogu, ze nie zazylam! Substancje w nich zawarte utrzymuja sie do 7 lat w organizmie i naprawde szkodza! Przeciez to amfetamina i baaaardzo skoncentrowane metale ciezkie, ktore truja!! Prosze Was poczytajcie najpierw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzioleczek
No wlasnie! dzieki, ze odpisalas;))) Najgorsze u nas sklepy, gdzie wszystko za 2 euro- takie niezliczone ilosci slodyczy mozna nakupowac (no jak tu nie kupic-mysle sobie) chociaz dla mojego faceta, ale zawsze jestem szybsza i dla niego malo co zostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guzioleczek a zarcie nie wyniszcza nam organizmu?? Nie wiem co lepsze, bo ja juz od ponad pol roku nie mam okresu i watraba mnie boli....sama pomysl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam okresu juz prawie rok.... i juz wiem, ze dzieci nie bede miala. co do Twojego pytania ktore sie pewnie pojawi: tak, leczylam sie i nie odzyskalam okresu. boze co to zarcie zrobilo z moim organizmem.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzioleczek
Dziewczyny?!? Nie moge uwierzyc, ze przez jedzenie nie macie okresu?! Ja nie mialam tylko wtedy jak ostra diete prowadzilam...ale jak zaczelam normalnie jesc to potem wracal. Skad wiesz, ze dzieci nie bedziesz mogla miec? Moze nie jest jeszcze przesadzone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guzioleczek
Kurde!!! Zeby tak mozna po prostu zaczac jesc normalnie!!! Gdusiaczek- watroba Cie juz boli; to pomysl co po tych tabletkach bedzie? Przemysl to. Ja stwierdzilam, ze pewnie chcialambym byc chuda i w ogole, ale takie dziewczyny jak my sie nie nadajemy po prostu...nawet jesli schudniemy na jakis czas to potem znowu jedzenie, ktore tak w nas siedzi i tak kolo sie kreci! Wiem, straszne to jest.dlatego potrzeba nam czegos silnego, czegos co pomogloby w walce, czegos madrego....ale co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luffka dzieci na pewno bedziesz mogla miec, tylko idz do dobrego specjalisty, da CI tabletki na wywowalnie @ :) Przy zaburzeniach odzywiania wlasnie okres zanika, czy to sie odchudzamy czy najadamy. Tu chodzi o to, ze my chudniemy i zaraz sie obzeramy tak, ze wszystko wraca...organizm szaleje, co 2 tyg ma inna wage, dzieki temu jajniki przestaja pracowac, tak jakby cofaja sie w rozwoju :( Dlatego tylko lekarz nas ratuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie gdusiaczek ma racje:( aczkolwiek ja okres juz mam:P luffka jak sobie radzisz?buziak:* u mnie mozna pwiedziec ok. ostatni atak slodyczowy w zeszla sobote z rzyganiem;/ wczoraj zjadlam miedzy 1500-1800 jcal z tego czesc tez wyrzygane;/ porazka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem.to silniejsze ode mnie.najpeirw kompulsy a teraz edhh raz tak a raz tak;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem jem jem nienawidze siebie niedobrze mi jak na siebie patrze brzuch wyglada jak w 6 miesiacu ciazy wstyd mi za siebie wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Info wspomagajace
luffka keidys sie uda.wierze w Ciebie;* tak jak i w lemoncie:> :* :P ja nie chce kompulsow.nigdy.od 2 tygodni takowych brak.czasem tylko napad(1 byl duzy) i wymiotowanie.ale nie tedy droga.zdrowa dieta jest i bedzie zawsze. luffcia 3maj sie mocno;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u Was? u mnie ok prawie 3 tygodnie bez kompulsów. czasem rzygam ehhc ale napady malutkie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssunshinee
Ja nie wiem jak się wyleczyć ze słodyczy... po prostu jak widzę np. czekoladę to siedzę tak długo aż ją zjem albo ktoś mi ją schowie ale potem przeważnie jej szukam :( Nie dość że jestem gruba to jeszcze strasznie samotna... ;( :( Chcę coś zrobić z moim życiem ale nie mam silnej woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssunshinee
ale jutro zaczynam dietę... mam nadzieję że wytrwam... 3majcie za mnie kciuki... z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymamy :) ja tez znowu od jutra ale to juz nie to co bylo...o wiele lepiej jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tragedia. caly czas. zreszta co to za roznica jak wygladam, co robie, czy zyje. i tak siedze ciagle w domu. i tak nikt mnie nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna pannica
dziewczyny najlepiej zakochac sie-ja wczesniej mialam wciaz takie napady-jadlam, tylam, a teraz zakochalam sie i jest super,dawno nie byo i nie wroci!!powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lufki
a ile wazysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pannico---> no zakochalam sie 5 lat temu i kocham nadal. i co? jajco. on mnie nie chce... nie wazne ile waze. naprawde. zreszta boje sie wazyc teraz bo to grozi psychiatrykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ja woczraj maly kompulsik(taa wafle i 2 batony;/) od 3 tygodni...czyli niezle. dzis uz sie zbieram(ale mysle o zarciu;/) i kupilam sobie bio chrom ktora tak zachwalala ewa wredna zmora:> ;0 zobaczymy co z tego bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dawno mnie nei bylo anoxa- trzymaj sie dziewczyno :D juz naprawde b. dobrze CI idzie... Luffka ona miala na mysli odwzajemniona bezwarunkowa milosc- mysle ze by Ci to pomoglo w koncu nie masz cielpego domu prawda? a tym w ktorym sie zakochalas 5 lat temu- zastanow sie czy to fkatycznie milosc czy tylko zauroczenie.... a u mnie przejebane .. nie ma dnia zeby mnie szef nie wqurwial..... wyobrazacie to sobie?i mam ochote isc sie nawpierdalac slodyczy i wszystkiego ehhhh glupie nie? komu tak zrozbilabym na zlosc? tylko sobie przeciez... milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj nie wiem czy tak dobrze:( mialam napady 4 dni;/ no alejuz sie zbieram w sobie i zyje na nowo:) 3majcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja okres dostalam rowno po roku niezle opoznienie nie ma co ;) boze jak ja sie ciesze, ze sam wrocil... bo to chyba dobry znak... co ja gadam to NAPEWNO dobry znak :D :D pierwszy raz w zyciu ciesze sie tak z okresu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez strasznie tesknilam za okresem... strasznie zazdrosilam np w sklepie kiedy patrzylam jak jakies panienki kupuja podpaski :o taki dziwny bol wtedy czulam... nie potrafie tego wytlumaczyc... teraz po okresie pojde do gina na kolejne badania hormonow i zobacze czy szansa na dzieci bedzie, ale jestem dobrej mysli. u mnie z jedzeniem jest tak srednio... jak narazie zwalam to wszystko na okres... zobaczymy co bedzie pozniej... pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×