Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość camillee
ja tez nie moge sie doczekac pierwszego usg :) chyba bedzie w polsce za miesiac. juz bym chciala miec brzuch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
agnieszka, po zwolnieniu jak zaszlas w ciaze to juz nie placil ci pracodawca tylko job center?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
chodzi mi o macierzynski...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienisz zdanie jak bedziesz sie probowala podniesc z luzka :] z taka pileczka :] ja juz marze o tym zeby urodzic i zeby mi brzuch zniknal... nie moge butow zawiazac, ciezko cos podniesc z ziemi.... ale sama sie przekonasz :] aaaa no i oczywiscie skopana watroba i zaladek w gardle.... i to uczucie lamiacych sie zeber sama slodycz :D ach to moje slodkie malenstwo.... jak czuje te nozki to az mnie serce sciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwolnili mnie z pracy zanim dowiedzialam sie,( tzn.podejrzewalam) ze jestem w ciazy. Dlatego zasilek macierzynski dostaje z Job Center.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
aneczka, ale pozniej jest co wspminac :) aga, jesli bylas juz wtedy w ciazy, to gdybys im pokazala to na pismie to musieliby cofnac zwolnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camille: oj tak bede pewnie marzyla o powrocie mojego lobuziaka do brzucha.... bo juz mi pokazuje jaki z niego rozrabiaka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
aneczka, bedziesz rodzila w anglii czy w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Mam pytanko ... czy ktos wie cos o : SURE START GRAND i innych benefitach jakie mozna dostac na dziecko , jakis odpowiedznik polskiego becikowego ?! Gdzie i kiedy sie o to ubiegac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
kohhanah, jak wroce do domu, to am gdzies zapisane strone i tam sa wypisane wszystkie benefity, z ktorych mozesz korzystac. wkleje te strone wieczorem :) jak sie czujesz? bo ty chyba za kilka dni masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
becikowe wynosi ok 500 funtow, ale ostatnio slyszalam ze nie dostajesz tego jednorazowo, jest chyba "na raty" rozlozone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
super camilee , ciesze sie , poslij tego linka to sobie chetnie poczytam , bo kazdy mowi co innego i juz sie gubie , a kasa by sie przydala heh , kochanych pieniazkow nigdy dosc. termin mam dopiero na 20 kwietnia wiec nie tak zaraz , mamnadzieje ze nie urodze predzej niz 12 kwiecien , zreszta przede mna w kolejce jest jeszcze Flowerska ... 11 kwiecien jak pojdzie zgodnie z planem heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camille: ja rodze tutaj w angli, ciesze sie bo po wrazeniach dziewczyn z polski to mam dosc... bylam u siebie na porodowce (tu w angli) przez 3 dni i bylam bardzo zadowolona wszyscy sa mili i uprzejmi :] a co do tego Sure Start Grand to jest dla rodzin o niskich dochodach, i mozna to dostac TYLKO jak ma sie income support albo child tax credit, albo working tax credit albo cos jeszcze nie pamietam dokladnie chyba child benefit w kazdym razie jedno z tych wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kohannah o SURE START GRAND mozesz ubiegac sie od 11 tygodnia przed rozwiazaniem i chyba do 3 miesiaca zycia dziecka. Po wniosek musisz isc do Job Center a potem z tym wnioskiem do poloznej zeby ci go podpisala. Jest to jednorazowa wyprawka dla dziecka w wysokosci 500 funtow. Ja na pieniadze czekalam okolo tygodnia od zlozenia wniosku. Mozesz rowniez starac sie o zasilek macierzynski jesli pracujesz to od pracodawcy a jesli nie pracujesz ( a pracowalas) to z Job center.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka: a masz ktorys z tych benefitow co pisalam wyzej??? bo przejrzalam chyba wszystkie mozliwe strony i nie wiem jak to zalatwic bez nich (a zadnego nie moge dostac bo jeszcze nie urodzilam a boje sie ze nie zdaze do 3 miesiecy po urodzeniu zalatwic tych taxow itp zeby dostac wyprawke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
no coz wychodzi na to ze trzeba najpierw urodzic a potem z bolem w kroczu i placzacym niemowlakiem stac w kolejkach zeby cokolwiek dostac i karmic w poczekalniach i tam przewijac smierdzace kupki .. ale coz jaktak chca , prosze bardzo ja tam bede wlaczyc o kazdy grosz ... nie ot zebym nie miala ... ale ktos musi zaplacic za moja kosmetyczke i fryzjera i pileuszki dla malego co nie !!!!! Poza tym czarne dostaja to dlaczego i ja mam nie brac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na to wyglada....:] ja zamierzam zebrac wszystkie dokumenty i aplikacje teraz a potem je tylko zaniesc zaraz jak tylko bede mogla wstac z lozka :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
ja meza wypchne z domu i on bedzie zaltwial co bedzie mogl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
aneczka, moze powinnas miec jakies tabketki na podtrzymanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Aneczka, jak Cie mocno przycisnie, to jedz do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
moze powinnas sie zglosic po tabletki, albo isc do szptala jak sie nie poprawi.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie dziewczyny...:P:P Jak sie czujecie ???:>:> Mam takie zapytanie bo ja zalatwialam pieniadze przez adwokata i to bylo z miesiac temu co powiedzial ze pieniadze beda mi wplywac na konto co tydzien za 2 miesiace .....czyli za miesiac to juz bedzie po urodzeniu mojego Kacperka czy oni mi wyplaca wszystkie pieniadze te ktore teraz powinnam dostawac???.... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×