Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

czy to wazne kto ile zarabia? najwazniejsze jest to zebysmy byli wszyscy szczesliwi, czy tu czy w polsce to chyba nie ma znaczenia. Magda dziekuja za wiadomosc tak tez zrobilam:) nie wiem jak mam sie dodac do tej tabelki i jak mam dokladnie sobie policzyc. termin sie chyba liczy tak: do dnia pierwszej miesiaczki dodajemy siedem i odejmujemy 3 miesiace??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena4b- masz racje, od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki dodaj 7 i odejmij 3 miesiace🌼 🌼 🌼 A tabelke skopiuj w miejsce gdzie piszesz posty i tam sie dopiszesz.:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesio
p.s. warto wiedziec- artykul - Narodziny ludzkiego ssaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tak
TO JEST FORUM O CIAZY A NIE GDZIE I KTO PRACUJE I ZA ILE. sama chwaliłas sie zarobkami wiec jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tak
Państwo nie zapewnia Nam wszystkim pracy.???? Co za bzdurne myslenie wiesz co jakbym ja czekała az mi panstwo załatwi prace to umarłabym z głodu Mam dwie rece i głowei sama potrafie ja sobie zapewnic TO w socjalizmie tak było Chcesz powrotu socjalizmu ?Wyjedz na kube albo do korei połnocnej tamte panstwa zapewnija prace A jak na tym wychodza --wiadomo Kazdy sobie szuka jej sam albo tu albo gdzie indziej Ale nie piszcie ze to panstwo ma zapewniac wam prace do diabła!!!!! Moi znasjomi handluja jakami na bazarze kupuja i sprzedaja Nie sa producentem jaj zarabiaja około 10 tys miesiecznie Czyli mozna ale trzeba pomyslec i zajac sie czyms A nie czekac na panstwo czy na kogos kto was poprosi o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w takim kontekście to pisałam, ale to nic...i tak zawsze znajdzie się coś do czego się przyczepicie. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Cześć dziewczyny!! Ja niestety nie wiedzieć czemu obudziłam się o 6 i ani mi się myśli spać dalej...zrobiłam mężusiowi śniadanko do pracy no i zaglądam do Was. Niestety coś tu pusto ostatnimi czasy i odzywa się więcej \"nieciężarnych\"... Co z Wami dziewczęta?? Mam nadzieję, że to tylko nieobecność spowodowana weekendem. Pozdrawiam. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie. Jak się mają ich rozmiary do naszych centymetrów i wagi?? Chodzi mi konkretnie o wymiary z suwaczka... Jestem ciekawa bo wszędzie o rozmiarach dzidzi w danym tygodniu piszą inaczej i rozbieżności moim zdaniem są duuże. Z góry dzięki. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro tak
a w jakim kontekscie to pisałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!!! Na poczatek male nawiazanie do niemilej kolezanki.Dajcie sobie na spokoj z odp na jej glupie zaczepki bo i tak to nic nie da.Kazdy ma swoj jakis poglad na pewne sprawy i nie zmienimy tego.Poza tym skad ktos moze wiedziec jak tu jest naprwde skoro tu nigdy nie byl. zeby sie w jakies kwestii wypowiadac trzeba miec podstawe a takie wiadomosci tylko z gazet czy telewizji czesto sa niewiarygodne i koloryzowane.Jedno jest pewne nikt by z nas tu nie siedzial gdyby nasz kraj stwarzal normalne mozliwosci do zycia.A tak niestyty nie jest i nie oszukujmy sie. Poza tym jest wspaniala niedziela.Zaraz obiadzik i jedziemy z wizyta do starszych znajomych-----zoabczymy jak bedzie. Kasiu0110-dzieki za informacje.Dalam sobie na spokoj z ginem tutaj nie ma szans a poza tym czekam na tel od poloznej w sprawie naszego spotkania zobaczymy jak to bedzie wygladac. Pracuje w PBL pewnie wiesz co to za miejsce. Jest ok posadzili mnie w biurze i strasznie sie mna opiekuja. A ty gdzie pracujesz? Moze sie kiedys spotkamy? pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Witajcie kochane poleczki melduje sie nadal w dwupaku , biegam z mama po miescie , zwiedzamy sobie jak szalone poki jeszcze Antek siedzi grzecznie w srodku , choc przyznam ze juz nie daje rady , nogi jak balony no i doopka juz ciezka ... ale zyje iczekam spotkania z moim synusiem kochanym - nie moge si edoczekac ! Pozdrawiam wszystkie , korzystajcie z sloneczka jak mozecie No i jeszcze zmieniam dane w tabelce ... bo to juz tuz tuz NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska.....11/04.......40.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...20/04.......39.....London Wood Green ..synus....Anthony zeluchna......26/04.......36......Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........36.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....32...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......27.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....22........Croydon......dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......22....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........20........Harrogate......chlopak na 75%......? Kalcia64.....31/08........20.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna kaska0110....16/09........18........Leicester........... .? ..............? edziulka...........05/10...10.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .14........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...13.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10......12....Southampton.....?........ ..Iz a/Robert karina82........01/11.....11....chichester..........?... ......julia/antoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuszki 🌼 🌼 🌼 Jaki dzisiaj cieplutki dzien:):):):):) az nie chce sie w domu siedziec wiec zaraz znowu ide na ogrodek sie wylegiwac. Pozniej znowu zajrze. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkam
witam jestem w ciazy ale jeszcze niewiem ile,mialam 4l temu kolizacje szyjki macicy wiec ta ciaza jest z ryzyka powinnam byc juz do konca na zwolnieniu lekarskim ale niewiem do kogo i gdzie sie udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkam
teraz zauwazylam ze plamnie jest to brazowata wydzielina jest niedziela co mam robic doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkam
niewiem co mam robic poniewaz to jest poczatek ciazy niewiem 5-6 tydz lbylam u lekarza ale niedal mi nic zadnych tabletek na podczymanie powiedzxial ze do 12tyg nic nie moze zrobic i umowil mnie na badania do szpitala mam czekac na termin ma przyjsc poczta ale ja juz plamnie niemoge czekac co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonkam- powinnas jak najszybciej isc do szpitala , tam cie przyjma na 100% i zbada cie lekarz i zrobia scan. Powiedz im o problemie jaki mialas wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nic nie dostaniesz na podtrzymanie w szpitalu to przynajmniej skontaktuj sie ze swoim ginem w Polsce niech ci przepisze np Fenoterol na podtrzymanie lub cos innego. A co do takiej wydzieliny to tez mialam na poczatku, a w 8 tyg mialam normalne plamienie - takie rzeczy sie zdarzaja ale powinnas sie skonsultowac z kims kompetentnym. Nie martw sie , bedzie ok.:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkam
mam jechac do szpitala a do jakiego general

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojedz do najblirzszego szpitala tam cie na pewno przyjma albo skieruja do wlasciwego gdzie jest oddzial wczesnej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkam
madzia moze ta wydzielina to normalne moze nie panikowac i poczekac bardzo sie boje.powinnam lezec w luzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkam
jak bylo u ciebie jak dlugo mialas taka wydzielinei czy bolal cie brzuch lub krzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedż do szpitala
Pisze z Polski. Ja też byłam rok temu w ciąży i w trzecim m-cu zaczęłam plamić i już nic się nie dało zrobić. Poroniłam. A dziś mam schizę, ciąle chcę zajść w ciążę, kiedyś nie planowałam dzieci, a tteraz mam obsesję odwrotną. Ratuj tę ciążę. Szybko do szpitala i zażądaj czegoś na podtrzymanie. Tu już w pierwszych tygodniach to sie daje kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta wydzielina jest na pewno efektem spowodowanym przez hormony. Jesli nie pojawila sie \"swierza\" krew to wydaje mi sie , ze nic zlego sie nie dzieje. Ale jak chcesz byc spokojniejsza to podejdz do szpitala lub jutro do swojej midwife lub GP na pewno ci pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkam
przepraszam robie wielkie bledy ale denerwuje sie i nie mysle sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkam
ok jade do szpitala moze mi pomoga jak wruce to napisze jak bylo dzieki za pomoc ale teraz placze niewiem dlaczego ale zal jest wemnie okrutny czekam na meza zaraz ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkam
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonkam dziewczyny mają rację!!!! Pakuj się i do szpitala!! Nie bagatelizuj tego, bo potem możesz sobie tego nie wybaczyć... Życzę zdrówka. Daj znać co z Tobą ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonkam- w 8 tyg jak pojawila sie krew to mnie bolal brzuch- mialam skurcze. Tez sie troche przestraszylam bo w 1szej ciazy nic takiego nie mialam. A zeby doszlo do poronienia to musi byc normalna krew- to swiadczy , ze cos jest nie tak, choc nie zawsze. A brazowa wydzielina nie swiadczy , ze cos sie dzieje zlego. Ale naprawde dla twojego spokoju udaj sie do szpitala niech cie zbadaja- zawsze mozesz powiedziec ze masz normalne plamienie i boli cie brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedź do szpitala
nieprawda. U mnie zaczęło się właśnie od takiej brązowej wydzieliny i cienkich jakby niteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×