Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

hej dziewczyny, pewnie sie z wami pozegnam, niestety, 5 tydzien i dostalam rano plamien, obudzilam sie z silnym bolem brzucha, pojechalam do szpitala i niestety, nie udalo sie niejestem juz w ciazy. powiedzieli ze to normalne. zrobili mi krew, i maja zadzwonic jutro ale powiedzieli ze prawie na 100 % nie jestem juz, zaczal mi sie okres leze w lozku i brzuch bardzo boli, nie dali mi lekow niczego, szkoda. bedziemy probowac dalej. nie zalamuje sie, troche przykro, ale widocznie musialo tak byc:( pozdrawiam, i zycze zdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena4- bardzo mi przykro, ale sie nie zalamuj- bedzie dobrze. Teraz troszke bedziesz musiala odczekac i probujcie dalej. Nastepnym razem na pewno sie uda ale wczesniej zrob sobie badania krwi na toksoplazmoze- przez to czesto dochodzi do poronien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobie, zapisana jestem do gina w polsce, nie zalamalam sie, moze to byl za duzy szok dla mojego oganizmu. moj facet jest kochany, i moze dlatego jest mi znacznie latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camillee
arvena, szkoda :( napisalam ci maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie tak musialo byc. a czy tutaj moge zrobic sobie bada nia na toksoplazmoze chyba dobrze napisalam, prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena - przykro, naprawdę przykro.... Ja jednak wychodzę z - brutalnego może - założenia, że \"jak nie tym razem - to następnym; jak nie to dziecko, to następne\".. Wiem, takie słowa mogą szokować :-0 ale mnie pomagają przyzwyczaić się do myśli, że wiele rzeczy może się zdarzyć i na wszystko trzeba być przygotowanym. Nie można sie oszukiwać, że wszystko będzie super, gdy wiadomo, że wcale nie musi być. Lepiej patrzeć trzeźwo na świat, nawet jeśli jest to dalekie od optymizmu. Taka jest moja metoda.. Utrata nienarodzonego dziecka to nie koniec świata... miesiąc-dwa-trzy i można wszystko zacząć od nowa. Ja w ten sposob sie pocieszam. iwonkam - ja też mialam takie plamienia. Wlasciwie to nie byly nawet plamienia, tylko zabarwiony śluz.. taki brunatny jakby. Podobno - tak mi lekarz napisał - powód do zmartwienia jest, gdy pojawia sie żywa, czerwona krew. Póki jest brunatna i w śladowych ilościach - nie trzeba sie martwić. flowerska - pewnie siedzisz jak na szpilkach! :) Cyk-cyk-cyk - to jak bomba zegarowa... w każdej chwili może wybuchnąć. Choć w sumie - nie - to raczej coś odwrotnego do bomby, bo bomba zegarowa przynajmniej wiadomo, kiedy wybuchnie :P Ja mialam coś w rodzaju załamania, mega-chandry. Bylam chora i wydawalo mi się, że moje dziecko przez to umarło. Ciągle mam obawy, że po jutrze, na usg - dowiem się, że ciąża obumarła. Zaczynam wierzyć, że jednak nie... choć wątpliwości mną nadal targają :( Dobrze, że to juz po jutrze. Dowiem się wszystkiego, cokolwiek to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka, tez tak mysle, i staram sie byc optymistka, to co nas nie zabije tylko nas wzmocni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie ostatnio zastanawiam czy z moja ciaza jest wszystko ok, bo czuje sie bardzo dobrze, i nie mam zadnych dolegliwosci ciazowych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena :( przykro mi strasznie... trzymaj się cieplutko i głowa do góry. Jutro przyjdzie nowy, piękniejszy dzień! Musisz w to wierzyć. Dziewczyny czy mi się wydaje czy Wy strasznymi pesymistkami jesteście?? Ja rozumiem być przygotowanym na różne ewentualności...ale kochane troszeczkę wiary i optymizmu!!!! Pozdrawiam serdecznie 🌼 Iwonkam daj znać co z Tobą!!! Czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie sie pesymistka robie... :( we wtorek ide pierwszy raz do gp i zobaczymy co mi powie i ew na jakie badania skieruje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camillee - niepotrzebnie. Musisz być dobrej myśli. Nawet jeśli spodziewasz się, że coś może być nie tak, pomyśl, że przecież zawsze jest iskierka nadziei!!!! Nie wolno Wam się ciągle zamartwiać!!!! Przecież ciąża ma być najpiękniejszym okresem w życiu każdej kobiety. Ja też od początku miałam silne bóle brzucha i np. przez cały okres ciąży codziennie - przynajmniej raz - leci mi krew z nosa. Każdy ma swoje obawy - jedna martwi się dolegliwościami, inna ich brakiem...ale pamiętajcie, że to bezsensu ciągle się zamartwiać. No a przynajmniej w takiej skali. Camillee - ja wierzę, że wszytko będzie z Twoją dzidzią dobrze i życzę Ci tego z całego serca 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska, do tej pory tak nie myslalam, wszyscy sie pytaja jak sie czuje, jakie mam dolegliwosci a ja nic!! no wtedy przychodza czarne mysli :( ale dziekuje za dobre slowo!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszek, ciesze sie ze wszystko sie szzcesliwie zakonczylo mimo lekow ;) wize ze termin porodu masz na dzien nauczyciela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie martwcie sie:):):):) czasami bywa , ze nie ma sie zadnych objawow w ciazy typu mdlosci czy zawroty glowy. Ja w 1szej ciazy w czwartym miesiacu wogole zwatpilam czy tam ktos rosnie- mimo, ze juz dzidzie widzialam na usg- nie mialam zadnych problemow i bardzo dobrze sie czulam. Nawet brzuch mialam bardzo maly-w 9 mies wygladal jak w 7ym- a corcie urodzilam prawie 4kg. Ale tym razem jest troche na odwrot. Brzuchol juz widac wiec w 9 mies. pewnie bedzie wielki hahahha. Poza tym to dzidzia juz daje kopniaczki- ciekawa jestem czy bedzie tak ruchliwa jak siostra czy maly powolniaczek hahahah:):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada, ja wlasnie mam takie watpliwosci... nie czuje sie jakbym byla w ciazy... pewnie dlatego. za dwa tygodnie bedemiala usg, wiec sie wszystko wyjasni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee- na pewno jestes w ciazy, przeciez robilas test i wyszedl pozytywnie i nie masz miesiaczki. Nie martw sie :):):):):) a za 2 tyg wszystko sie potwierdzi i zobaczysz malego dzidziusia na monitorze:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loboszek- tez jeszcze nie spisz? Ja tez na razie nie mam ochoty na sen ide cos zjesc- wiem, ze nie powinnam o tej godzinie ale mam ochote na sliwki hahahhahaha:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska.....11/04.......40.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...20/04.......39.....London Wood Green ..synus....Anthony zeluchna......26/04.......36......Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........36.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....32...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......27.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....22........Croydon......dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......22....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........21........Harrogate......chlopak na 75%......? Kalcia64.....31/08........20.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna kaska0110....16/09........18........Leicester........... .? ..............? edziulka...........05/10...10.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .14........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...14.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10......12....Southampton.....?........ ..Iz a/Robert karina82........01/11.....11....chichester..........?... ......julia/antoś Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk< br />

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez rano pewnie bede miala problem ze wstaniem ale zaraz musze sie klasc bo corcia jutro idzie do przedszkola. Na dodatek sliwki juz sie skonczyly:(:(:(:(:(:( a tak mialam na nie ochote:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loboszek- Ja juz zmykam bo mi maz jeczy , ze chce spac hahahaah i mu komp przeszkadza:):):):). Buzka, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada robilam dwa testy, jeden po spoznionej @ a nastepny 4 dni pozniej. oba pozytywne i @ ciagle nie ma. mam niby jakies objawy ksiazkowe, ale wydaje mi sie ze za malo ;) chcialabym juz miec pewnosc!! wlasnie zjadlam kilka ogorkow kiszonych :) mialam ochote na kapuste kiszona, ale nie bylo :( dobranoc cezarowki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Tak jak Kasia mówiła odzywam się sama :) U mnie wszystko ok!Wiem, że raczej juz tu być nie powinnam :( (niestety), ale kurde przyzwyczaiłam się do Was, a poza tym mam w domu kobitke w 25 tc, która jest \"obrażona\" na komputery :) i może dla niej jakies informacje od Was mi sie przydadzą :) Kurde jeszcze chciałm cos powiedzieć do iwonkam!Skarbie jedź do szpitala!plamienia + ból podbrzusza+ ból krzyża :( to nie brzmi dobrze :( wiem z własnego doświadczenia :( Nie wiem czy dadzą Ci tu jakieś leki na podtrzymanie, bo ten system ich opieki nad ciężąrną to same wiemy jaki jest :( ale ja bym jechała!U mnie właśnie były takie brązowawe plamienia ( a nie świeża krew i dlatego to troszkę zbagatelizowałam), ale jak dołączyły się do tego bole brzucha i krzyża to wiedziałam, że cos jest nie tak :( arvena mi też jest bardzo przykro i nawet nie wiesz jak ja Cię rozumiem!i podoba mi się Twoje podejście :) Wiecie co?Na jednym z topików wyczytałam, że w Holandii pojawiło sie urządzenie, które może kupic każda przyszła mama.to urządzenie wyczuwa bijące serduszko, tylko oczywiście trzeba wiedzieć gdzie szukac tego serduszka :) Kosztuje 45 euro!Myślę, że to już nieduży krok do \"przenośnych usg\" ;) Kobitki nie martwcie się na zapas!Podobno stres to najgorsze co może dziecku zaszkodzić!Będzie dobrze! Dobrej nocki zycze i mam nadzieje, że sobie mogę od czasu do czasu coś do Was skrobnąć :)? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 🌼 🌼 Widze, ze sa tu osoby cierpiace na bezsennosc:):):) Ja juz nie spie bo mnie moje male sloneczko obudzilo chociaz do przedszkola ma jeszcze duzo czasu bo na 13ta-chodzi na popoludnie. Ale idziemy jeszcze polezec- moze jeszcze pospimy do 10ej:):):):) Camillee- jesli masz nawet malo oznak ksiazkowej ciazy, a przeciez jakies objawy masz, to nie martw sie. Nie kazda dziewczyna spedza ranki w toalecie, nie kazda ma zawroty i zachcianki:):):):):) gawit_27- jak milo cie widziec:):):):):)mozesz tu zagladac i pisac bo przeciez dalej bedziecie sie starac o dzidziusia ❤️ ❤️ ❤️ Uciekam dalej do lozka,papap na razie:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
Dziewczeta, cos mi sie wydaje, ze jakies czarne mysli zagladaja na te strony. Nie mozna tak ciagle myslec, ze cos jest nie tak z dzieckiem! Ja tez mam obawy, z roznych powodow, ale szybko odganiam zle mysli i czekam na zdrowego, szczesliwego dzieciaczka. Postarajcie sie, prosze o to w imieniu Waszych malenstw, ktore nie lubia sie denerwowac :D Arvena, jestes bardzo fajna kobitka. Ja tak dlugo pragnelam dzidziusia, ze jakbym poronila, to caly swiat by mi runal, ale uwazam, ze to zle podejscie. W tak wczesnej ciazy dokonuje sie selekcja naturalna i slabe, moze chore plody po prostu obumieraja... Ktos napisal, ze co Cie nie zabije, to Cie wzmocni, wiec odczekaj troche i bierzcie sie z facetem do roboty! Zaloze sie, ze za kilkanascie miesiecy spotkamy sie na Matkach Polkach... A reszta, blagam, bez czarnowidztwa!!!!!!!!!!!!! Tyle kobiet rodzi zdrowe dzieci, wiec dlaczego nie mamy byc w ich gronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruch12
zapomnialam o tabelce NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska.....11/04.......40.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...20/04.......39.....London Wood Green ..synus....Anthony zeluchna......26/04.......36......Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........36.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....33...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......27.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....22........Croydon......dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......22....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........21........Harrogate......chlopak na 75%......? Kalcia64.....31/08........21.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna kaska0110....16/09........18........Leicester........... .? ..............? edziulka...........05/10...10.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .14........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...14.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10......12....Southampton.....?........ ..Iz a/Robert karina82........01/11.....11....chichester..........?... ......julia/antoś Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk< br /> Nie wiem, dlaczego wydawalo mi sie, ze jestem w 34 tyg. Chyba juz nie moge sie doczekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, kiedy ja sie w koncu rozsypie?? Juz dziewczyny z kwietnia mnie przescignely z terminami a ja dalej siedze jak kura na jajkach Jak sie nie zacznie do piatku to mi zrobia membrane sweep :( NICK...........TERMIN.....TC........MIASTO..... ......PŁEĆ....... IMIę flowerska.....11/04.......41.....Londyn- Enfield........?...............? kohannah...20/04.......39.....London Wood Green ..synus....Anthony zeluchna......26/04.......36......Hillingdon........chlo pczyk... Kacper aneczka21..12/05........36.......Bedford........chłopczy k....Mateusz Okruch12....1/06....33...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania iwtek29......22/06.......27.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....22........Croydon......dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......22....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........21........Harrogate......chlopak na 75%......? Kalcia64.....31/08........21.......Waltham Abbey.......?........Zuzanna kaska0110....16/09........18........Leicester........... .? ..............? edziulka...........05/10...10.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .14........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...14.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert Skorpionka81..24/10......12....Southampton.....?........ ..Iz a/Robert karina82........01/11.....11....chichester..........?... ......julia/antoś Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ... .Aleksander asiek 392...22/03....3,074g......Londyn.......chlopak......Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×