Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość ania Grimsby
Nio tak faktycznie wczesnie sie tym martwie"co zabrac do porodu" ale ja juz taka jestem hehehe niecierpliwa tak bardzo nie moge sie doczekac dzidziusia upragnionego ukochanego a tak wogole to tata wrocil z pracy i kupil dzieciakowi lizaka heheh oczywiscie ja go zchrupie ale tatus juz pamieta ;) Aniu nie musisz pytac o zgode mysle ze chodzi tu raczej o ustalenie wizyty z polozna w odpowiednim dla Ciebie terminie. Ja na przyklad jade do polski (samochodem, bo chcemy zabrac pare rzeczy juz pod katem malucha) i powiedzialam poloznej skan mialam umowiony na 24 ale wtedy wyjezdzamy wiec przelozyla mi gop na 20 bedzie to akurat 20 tydzien:) wiec powiedz poloznej i dopasujecie sobie terminy a tymczasem pedze opodac obiadek mojemu ukochanemu a potem Wam powiem cos smiesznego cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania Grimsby
Nio to jestem .... podalam obiadek sama tez zjadlam (ale mam apetyt):) Chcialam napisac Wam o tym jak moj maz stara sie rozladowac moje zle samopoczucie bo bywam wredna oj ostatnio bardzo:P Wiec wieczorem gdy on zmeczony kladzie sie spac mi sie lzy cisna do oczow bo znowu bede sama patrzyla sie w telewizje, ale on widzac to przyciaga mnie do siebie i jak co wieczor opowiada wymyslone przez siebie historie. Ostatnio opowiadal o wezu ogrodowym ktory przyszedl do niego na kawe i byl z niego kiepski kumpel bo mu ukradl cala kawe ktora on kupil w polskim sklepie. Calosc histori nie trzymala sie kupy bo w polsnie mowil mi ze znajdzie mi prace i bede odczepiac czerwone wagony hahahaah (tak wogole to on jest kierowca ciezarowki i takie sny na jawie zdazaja mu sie czesto). Zawsze jak zaczyna opowiadac mi jakies historie( byla nawt taka ze jezdzil kolejka i dodawal gazu by popchnac babcie ktora ukradla jego kumpla weza i miala go w kieszeni) konczy sie na tym ze sasypia. Zmiezam do tego ze nawet iz zasypia bardzo szybko to jego zaangazowanie w ta cala sytuacje jest tak budujace dla mnie, zamiast plakac smieje sie do rozpuchu widzac jak wszystkei historie sie mu mieszaja bo tak bardzo chce mnie rozbawic. Jest kochany moj aniolek - to jak nam sie urodzi dzidzia to bede miala dwoch lobuziakow hihih:) A teraz ide lulu to znaczy;) do lozka ogladac TV:) do juterka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_daga,,,jesssuuuu jaki glaz z serca!!!!!!! super ze zakwalifikowali wyniki jako nie to swinstwo!!!! ciesze sie razem z toba :D a mowili ci czy beda za jakis czas powtarzac adanie zeby miec pewnosc ze nie rozwija sie dalej nic, ze te wartosci nie rosna?czy juz to zostawili? arvena,,,nie wiem jak tam u ciebie ale moj organizm zwariowal po stracie ciazy 2 lata temu i stalam sie bezplodna:( nie mialam owulacji,mialam krwawienia,juz od 21 lub 23dc ktore dopiero w swoim czasie przeksztalcaly sie w okres... okazalo sie ze ja juz dawno mam(od urodzenia) pcos i jesli krwawi sie lub plami tak wczesnie to mi lekarz powiedzial ze w tym cyklu nie bylo owulacji,,,,ja mialam takie cykle przez 2 lata !!!!!!!!!! moze sie okazac-choc oby nie oczywiscie ze masz ten cykl bezowulacyjny, udaj sie do lekarza,,,zanim sie organizm unormuje to nieraz troche trwa,moze to byc jedyny taki cykl-oby jesli juz:D na zapas sie nie martw bo to moze byc rownie dobrze jakas drobnostka:) podalam ci moj przyklad wlasnie dlatego zeby pokazac ze niekoniecznie tak sie cos w srodku zlego dzialo, ale zawsze takie cos trzeba po prostu skonsultowac buziaki i trzymaj sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
tak bede miala czesciej badani abo sa to warosci z gornej granicylub delikatnie przekraczaj wiec trzeba kontrolowac ale narazie jest ok co mnie cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_daga,szczerze mysle ze masz super opieke! oby tak dalej,,,och ale masz ulge na weekend,a ja nadal nic nie wiem ,przy dobrych wiatrach dowiem sie w srode :( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję dziewczyny właśnie strzeliła nam 200 setna strona Ania Grimsy mnie męczyły mdłości przez 3i pół miesiąca a póżniej 1,5 miesiąca mdlała także to normalne.Dobrze że ci juz przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
hej dziewuszki z tą kresą to nie wiem czy prawda ten mongoł twierdzi że jego żona dwójke dzieci urodziła jak jej krecha doszła do biustu ja dokładnie nie wiem kiedy pojawiła się u mnie ale pnie się w góre!!! dziś byłam na badaniu kontrolnym szlag mnie trafia bo co wizytę to inna położna a na dodatek jakaś kobitka wymęczyła mnie psychicznie zadając mi pytania o plan porodu nie dość że mój ang nie jest mocny to ja mam decydować jaka pozycja, ze znieczuleniem i jakim, naturalnie, z mężem, ze znajomymi w domu, szpitalu itp a skąd ja mam wiedzieć teraz chcę bez specyfików a jak przyjdzie co do czego to wezmę wszystko!!! dodam że jestem w 38 tc a kobita mi mówi że powinnam w przyszłym tygodniu urodzić bo dziecko już się ułożyło no teraz to już się boje!!! czy któraś z was miała też taki wywiad???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i żegnam sie jednoczesnie, bo jestem zmęczona tym dniem. USG, pierwsze nieśmiałe zakupy - dzien pełen wrażeń :P Dziś minął mi półmetek. Idę spać -jutro poczytam i popiszę (laboszek - dzieki za pamięć) :) 🖐️ Wszystkiego najzdrowszego wszystkim dzieciaczkom z okazji ich pierwszego święta ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duila - ja jestem w 36 i położna mi mówiła o tym wywiadzie ze następnym razem jak przyjdę to też przeprowadzi ze mną ten wywiad, on się znajduję na koncu naszej karty ciążowej i tojest podobno standardowa rutyna przed porodowa,zeby w trakcie porodu położne wiedziały co i jak.Ale w praktyce to się i tak nie sprawdza jeśli chodzi o znieczulenie bo podobno się pytaja jakie chcesz a jak przyjdzie co do czego to ci nic nie dadzą albo co najwyżej paracetamol, tak miała moja koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze dzisiaj ja rozpoczełam dzień to mówię wszystkim brzuszkom Dzien dobry u nas piękna pogoda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuszki. S daga, gratuluje dobrych wynikow. Laboszek, ale numer z tym rojem pszczol. Ja tez bym sie wystraszyla, bo przed taka chmara chyba trudno uciec. Odpowiadam Ci na pytanie: moja polozna przychodzi do mnie, bo tak sie sklada, ze jak mam wizyte, to jest jakis Bank Holliday i przychodnia jest zamknieta. Kaska, jak tam nowy domek? juz przywyklas? Arvena, nie mam pojecia, dlaczego krwawilas. Jesli chcesz miec pewnosc, to powinnas isc do swojego GP i poprosic o skierowanie na konsultacje ginekologiczna. Moze Ci da. A w ogole w mojej przychodni jes ulotka na temat osrodka planowania ciazy i moze powinnas dowiedziec sie, czy nie ma takiego osrodka gdzies w twoim poblizu i zasiegnac opinii. Aneczka i Mati, jak sie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avena ja tez krwawilam, pojechalam na pogotowie i nawet mnie nie zbadali zmierzyli tylko cisnienie i tempke a o konsultacje ginekologiczna nie moglam sie doprosic, a jak ja juz wyblagalam to w szpitalu nie wiedzieli jak mnie zbadac i nie zbadali w koncu zastanawiali sie czy mi wlozyc wziernik do srodka w 6 miesiacu czy nie...koniec koncow wrocilam do Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam tylko
tam tak traktuja wszystkich czy tylko polaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam tylko
troche głupie pytanie bo skad wy wiecie jak maja traktowac innych skoro jestes tam dla nich polaczkami czyli tania siła robocza podziwiam was za to ze pozwalacie sobie na takie przedmiotowe traktowanie czegoz to Polacy nie zrobia dla pieniedzy? newet ryzykuja własnym i dziecka zdrowiem i zyciem naprawde nie moge sie wam nadziwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam tylko
im dłuzej was podczytuje tym bardziej sie dziwie wam ze tam jeszcze siedzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana tzn wlasciwie juz południe ... dzis dostalam pismo na badanie szyjki macicy ale niewiem czy mnie to obejmuje jesli jestem w ciazy... dzis wybieramy sie ze znajoma na zakupy... zobaczymy co z tego wyjdzie ... musze kupic sobie lzejsze buty gdyz coraz cieplej... cos czuje sie zmeczona i mnie mdli.. dosc mocno... i moja cera szok jak bylam w ciazy z Martyna cera jak pupcia niemowlaka a teraz masakra... :( widze że pomarancze puszczaja swój jad ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam tylko
a gdzie ty tu jad widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinia
Cześc kobitki! Dawno mnie nie było na forum ,bo 29.05.07 o godzinie 14.30 urodził się nasz Synek!!!!! 3500 waga 57 dł. Teraz już jesteśmy w domku 1 dzień. Poród zaczoł się normalnie,a skończył się na cesarce. Troche się umęczyłam 18 godz. Od narodzin małego chdzimy na rzęsach!!!!!Karmie piersią i mały od cyca nie odchodzi!!!! :) Jest śliczny i taki malutki! Opieka w szpitalu super ! Mam już za sobą to wszystko teraz same przyjemności! Okruch,a co u Cebie? masz już swojego szkraba?! POZDRAWIAM WSZYSTKIE BRZUCHATKI! Macierzyństwo to wspaniały okres!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam tylko
Macierzyństwo to wspaniały okres!!!????? ciekawe stwierdzenie zwłaszcza gdy jest sie matka od kilku dni hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinia
Wpisuje się do tabelki.Okruch12....1/06....40...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....38.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...38.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....35......Manchester...dziewczynka.. .Marysia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......30....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........27........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........27.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09......25.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......23........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.......14/10...21.....Swindon....dziewczynka...N atasza?/Nela? migotka_bober....15/10...21...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......20....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....17....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....15.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....14.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....8.....Preston........?....... ..Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz sinia..... 29/05.... 3500 ....Coventry ....... synuś.... Philip :) http://image.lafemmebonita.com/c/bg379106.jpg< /a>[/url

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinia
Do zapytam tylko. Stara coś cię w dupe od rana ugryzło?!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam tylko
nic mnie nie ugryzło zapytac nie wolno?czy to pytanie niewygodne czy jakas tajemnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
człeku znajdz sobie inne forum i "nie pytaj tylko" w dodatku głupio może ci poprostu szkoda bo sam/a siedzisz w kraju bez perspektyw na życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam tylko
bez perspektyw? a po czym wnioskujesz ze mieszkam w Polsce w dodatku bez perspektyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam tylko
pytanie było jak widze retoryczne bo nie potraficie na nie odpowiedziec czyli faktycznie traktuja was anglicy bardzo brzydko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam tylko
a wy im na to pozwalacie załosna ta opieka medyczna nawet gorsza niz wpolsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sinia GRATULUJE SERDECZNIE!!!!! Jaki duzy bobas!! :D:D dawaj fotki raz dwa 🌼 🌼 🌼 jak sie czujesz?kiedy wyszlas do domu po cesarce>jakie mialas znieczulenie??? chcemy wiedziec wsio :P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinia
taaaaaaaaa )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
sinia gratulacje!!! jestem następna i jeśli usg się potwierdzi będzie następny Filip!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sinis serdeczne gratulację dla sciebie i synusia. Ja jestem następna więc jeśli znajdziesz troche czasu to czekamy na relace mnie też czeka cesarka i dlatego podwójnie jestem ciekawa:-) Ale ci zazdroszczę (oczywiaście w dobrym tego słowa znaczeniu) tez już bym chciała mieć maleństwo przy sobie Jeszcze raz serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×