Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Okruch, bierz meza jesli jest pod reka i sami jedzcie, bo sie nie doczekasz!! kciuki puscilam tylko zeby napisac, ale jak skoncze to znowu zacisne ;) niunia, jesli masz skurcze w lydkach to lykaj magnez, albo jedz produkty bogate w magnez, to powinno minac. mi moja ginka z pl przepisala i zaczelam brac dopiero jak zaczely sie skurcze :/ ale po 3 dniach zazywania magnezu minely ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia, a do szpitala na jakie badania idziesz? na jakies ogolne? czy sobie cos specjalnego zazyczysz? no i bedzie cie badal lekarz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka0629
Okruch 12!!! Zycze powodzenia i trzymajcie sie dzielnie Dzieki za rady i wracajcie szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka0629
Kaska 0110 Okruch 12 Mada 744 Luboszek Wszystkim wielkie dzieki za mile powitanie i uprzedzam pytan mam sporo wic napewno bede Was dreczyla:))) Prosze wyjasnijcie mi jak to jest z chorobowym i kiedy jest dobrze na nie isc,czy ciezarne dostaja jakis dodatek albo albo zasilek?Czy oprocz przychodni gdzies powinnam zglosic swoj stan?Zeby czegos nie przeoczyc! Kaska 0110-droga Leicesterowiczko bardzo na Ciebie licze Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka0629
Laboszek-przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
okruch- zycze szybkiego i lekkiego porodu, daj znac co i jak, a teraz nie czekaj tylko zmykaj na porodowke...:-) dziewczynki podajcie mi ten przepis na ciasto z truskawkami bo strasznie sie nudze niepamietam ktora ale wiem ze robila ostatnio no i z gory dzieki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
a i zmieniam sie w tabelce to juz 31 nie wierze NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ Okruch12....1/06....41...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania duila...........13/06...38.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....36......Manchester...dziewczynka.. ....Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......31....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........28........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........28.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09......26.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......23........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10.....23....Swindon......dziewczynk a.....Natasza migotka_bober..15/10..22...Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......21....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....19....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....14.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruszku jedz do szpitala!!! Jak jak mialam skurcze co 3-4 minuty i zadzwonilam do szpitala zapytac czy mam przyjechac to kazaly natychmiast mi sie tam stawic. Nie czekaj tylko jedz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam okruszku zycze bezbolesnego rozwiazania jejka przymomnialo mi sie w jakim napieciu sie zyje pod sam koniec ... Olenka👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. wlasnie dostalam ochrzan na innym forum, ze jestem zla kobieta i pewnie bede zla matka, bo zdecydowalam sie na porod w uk :( :( :( czy wam tez sie cos takiego kiedys zdazylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ciezarowki:) okruszku duzo ciepla i odwagi ci zyce, i zeby szybciutko bylo wszystko z glowy:) camille, olej, tacy polacy wlasnie sa, zawistni i wogole, i zazdrosni, bedziesz najlepsza matka na siwecie, a im mozesz napisac zeby sie cmokneli. olej ich, i wogole po co placzecz sie w takie idiotyczne dyskusje? niepotrzebnie sobie nerwy psujesz. na mnie naskoczyli i to nawet znajomi polacy, jak powiedzialam ze jak bede w ciazy i urodze to dam dziecku pewnie takie imie co tak samo sie pisze po angielsku i tak samo po polsku, zeby dziecko latwiej mialo. bo ja nie mam latwo i to wywnioskowalam na swoim doswiadczeniu bo kto poprawnie wymowi imie Malgorzata?>??a co dopiero zapamieta, normalnie urzywam gosia ale czesto pisza to ja gosha jak hinduski ime. wiec ja sie wy...sr..na to co inni sadza:) narazie nie jestem w ciazy:( @zbliza ie za dwa dni, ale mysle pozytywnie i bedzie kolejny miesiac pelen seksu:) tylko przyjemnosc pozdrowionka dla nowych zaciazonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagle zapominam z tymi fotkami, postaram sie:):):):):) i moze jakos ostatnio tez w humorze nie bylam:( czytam was codziennie, ale nie bardzo po co mam sie odzywac. moze jak zajde bede miala wiecej do powiedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Okruszku- zycze szybkiego i bezbolesnego porodu 🌼 🌼 🌼 Z tym czekamiem to w szpitalu naprawde maja niepokolei. Przeciez skurcze co 5-4 min to juz dzidzia moze wyjsc w kazdej chwili. s-daga- ten przepis jest na 193 stronie prawie na samym poczatku:):) Zmykam odebrac Olcie z przedszkola:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena- no wlasnie gdzie fotki ze slubu:D:D:D Oleczka- ja tez nie pracuje wiec nie mam pojecia z tymi chorobowymi. Ale sa dziewczyny co beda wiedzialy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
czesc mamuski mam pytanie. nie wiem co sie dzieje ale bylam przed chwila w sklepie i mialam caly czas wrazenie ze dziecko chce mi wyjsc czy to cos zlego bo ja sie znowu denerwuje napiszcie co to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
mada dzieki za stronke z przepisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny. troche mnie pocieszylyscie... najgorzej jak ktos zabiera glos a nie zan argumentow dlaczego sie podejmuje takie albo inne decyzje... przeciez kazda kobieta stara sie zrobic wszystko jak najlepiej jesli chodzi o dziecko, wiec tym vardziej denerwuja mnie takie zarzuty.... dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
camillee nieprzejmuj sie ja rodziłam w UK i niezwracałm uwagi na to co kto mowi ja to zrobiłam to dla dzidzi. rodziłam 7.04.07 i jest dobrze.opieka w szpitalu rewelacyjna.po 14 godz. byłam w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, jestem ciekawa czy Okruch jest juz po i sciska swoja dzidzie w ramionach czy jeszcze w trakcie porodu. Juz nie moge sie doczekac kiedy nam napisze jak poszlo no i oczywiscie czy to chlopbzyk czy dziewczynka 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
niop ciekawe ja rodziłam jedyne 4 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
i to przy pierwszym dzidziusiu poszło gładko poszło by szybciej ino kapturek nie chciał sie odkleic i straciłam 1 h na tym czekaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania Grimsby
Witajcie drogie mamusie :) Mam male pytranko. Wczoraj pierwszy raz polecial mi pokarm z piersi (jestem w 5 miesiacu ciazy) i chcialabym wiedziec czy to nie za szybko, jak to bylo u Was??? Dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam brzuszki:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka s_daga dzwonilam po wyniki mam 34 a normy to 35-50 wiec mowia ze jest wszystko ok:D mam nadzieje ze tak bedzie ok jeszcze przynajmniej kilka miesiecy:) badali kilka rzeczy ale wynik oparli na jednej,nie wiem na ktorej :P ulge poczulam, jesli znow mnie bedzie cos niepokoic do na badania w te pedy ,,,, jak u ciebie? lepiej cos? bylas w tej spr powtorzenia wynikow? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
migotka_bober to masz alt dokladnie takie samo jak ja oni po tym oceniaja cholestaze mi powiedzieli ze zawsze w ciazy jest do podwyzszone i dochodzi do dolnej granicy, ja wyniki mialam wczoraj z drugiego pobrania i sa takie same jak z pierwszego wiec narazie nie panikuje ....ale swedzi nadal...juz nie wiem moze to jakies meszki mnie gryza ale nie mam zadnych sladow na ciele...nie mam pojecia glupieje..a jak u ciebie...swedzi? dzidzius aktywny daje popalic , szczegolnie cierpia zebra, ale najwazniejsze ze fika koziolki stad wiem ze u niego ok. dzwonilam dzisiaj do polskiej przychodni bo bardzo chce miec jeszcze jedno usg to ktore w Polsce robia standardowo w 34 tyg (ja zaczelam 31) kosztuje ono £50 i chyba sie skusze chce ''zajzec'' jak tam moje malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usadzona
no moze nie calkiem w ciazy ale swiezo po i jestem bardzo zadowolona z opieki w czasie ciazy. jeszcze milej wspominam porod tutaj i opieke po porodzie. szczeze polecam a przyznam ze zastanawialam sie nad powrotem do kraju na czas porodu.to bylby ogromny blad!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ Okruch12....1/06....41...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania duila...........13/06...39.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....36......Manchester...dziewczynka.. ....Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......31....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........28........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........28.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09......26.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09......23........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10.....23....Swindon......dziewczynk a.....Natasza migotka_bober..15/10..22...Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......21....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....19....chichester..........?... ......julia/antoś anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....14.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? eulalia............25/12.....9......Londyn.............. ....................... asiulek27.........06/01....8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Hej właśnie mi stuknął następny tydzień ostatnio położna powiedziała że powinnam urodzić w tym tygodniu zaczynam się bać Okruch życzę szybkiego i w miarę bezbolesnego porodu Camillee jeśli to czy będziesz dobrą czy złą matką oceniają tylko po tym że rodzisz w uk no to dołączam do tych "złych matek" bo też rodzę w anglii hihihi olej totalnie takie wypowiedzi bo szkoda się denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s_gada czyli taki wynik tzn ze jest podwzszone? przeciez jest ponizej normy o jedna jednostke? to sie na odwrot interpretuje? kurcze a ja sie ucieszylam :( ale ani o jeden ci sie teraz nie zaminilo? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
migotka_bober u mnie w wynikach norma jest podana do 38 a ja mam 35 wiec interpretujac to co mi dali a mam wyniki w domu jestem blisko dolnej granicy drugich wynikow nie widzialam tylko mi powiedziano ze jest ok i wynosi tez 35 wiec obydwa sa takie same, ja powiem ci szczerze ze juz sama nie wiem odpuszczam sobie to cale zamartwianie bo mnie szlag trafi i tak mnie trafia jak musze sie ciagle drapac mam juz obsesje bo teraz doszukuje sie w domciu jakich insektow bo dla mnie jest nieprawdopodobne zeby tak swedzialo bez przyczyny...no wie pozdrowionka i nie zamartwiaj sie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a idz !!!! idzie sie zalamac,a nie wiesz jak w pl podchodza do wynikow takie jak nasze??? od kiedy traktuja to jako cholestaze? kazala mi polozna zadzwonic do szpitala jesli GP da mi wyniki,wiec chyba jutro zadzwonie i zglosze,,,,moze cos mi powiedza?? wiesz ,mi juz o nic nie chodzi tylko ze ja jestem dopiero w polowie ciazy,,,,i sie boje o dziecko na tym etapie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×