Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

cześć dziewczyny ja spać dzisiaj nie mogę :) kalcia64 🌻 dużo płacicie, ale co region to inaczej. Ja tez mam 3 bedroom + living z ogrodem do okoła, umeblowane ale różnica kolosalna ja płace 495Ł co miesiąc + counsil i rachunki (gaz woda prąd) to kolejne jakieś 150Ł miesięcznie). Ale tak jak piszę co region to inaczej, my mieszkamy bardzo blisko centrum dom po remoncie i tak nam się trafiło. Teraz przerabialiśmy własnie pokoje, tzn dla starszego synka daliśmy większy, a mniejszy dla maleństwa naszykowaliśmy no i jeden nasz troszkę odświeżyliśmy :) dobra nie nudze od rana idę lepiej cos zjeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Placimy tyle za dom nie umeblowany bo ja niechcialam wynajmowac z meblami po pierwsze przy dzieciach to maly problem bo potem placic komus trza , a po drugie moze przyznaja nam dom z consilu wiec meble sie przydadza a jak nie to za jakes trzy lata chciala bym kupic dom, bo nie mam zmiaru tulac sie rok w rok po kolejnym czyjims domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry brzuchatki!!! ja juz jestem po wizycie u GP dzisiaj w koncu sie zwazylam , przytylam 13 kilo nie wiem czy to duzo czy w sam raz ale dla mnie to bardzo duzo ale na pocieszenie pani doktor wychwalila mnie jak nikt dotad ze pieknie wygladam jak na kobiete w ciazy i caly czas sie mna zachwycala az do przesady ale czasami milo od kogos obcego uslyszec cos milego. mierzyla mi brzusio centymetrem ale nie wiem ile mi wpisala cm. jest takie cos napisane 30/40 to moze to jest 30 cm pewnie tak, ogolem wszystko jest wporzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odp. Zaraz ide do GP, moze cos sie dowiem pocieszajacego.. Poprawiam tabelke bo dawno mnie nie bylo. Ale przybylo nam mamus :-) Gratuluje NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......38....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 35........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......35.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....34........Enfield............synu s.............? ***niunia***....14/09.....33......Wolverhampton....synek .......Bartek kaska0110....16/09.....33.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....30........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...29..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 28....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....27....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...26.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....26....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....16.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam sie w tabelce NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......38....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 35........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......35.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....34........Enfield............synu s.............? ***niunia***....14/09.....33......Wolverhampton....synek .......Bartek kaska0110....16/09.....33.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...29..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 28....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....27....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...26.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....26....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....16.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteeeeczka - spotkałam się z tą koleżanką, o której Ci mówiłam. No więc ona przylatując tutaj (mniej więcej w połowie ciąży) miała przetłumaczone najważniejsze badania (z tego co mówiła to obyłoby się bez tego ale ona dla świętego spokoju to zrobiła), poza tym przyjechała tu do męża, który tu pracował i był ubezpieczony. Poszli od razu razem zapisać ją do przychodni, zapisała się do GP i do położnej, wyrobili jej NIN (przy staraniu się o Working Tax Credit). Była normalnie na początku ubezpieczona jakby poprzez męża ubezpieczenie. Nikt nie robił jej żadnych problemów, za nic nie płaciła. To chyba tyle. Jeśli o coś jeszcze chcesz zapytać to proszę bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to witam Was wszystkie :) Leeds - nie ma sprawy, mogę być Anka :P Z tymi benefitami na chatę to mnie zaskoczyłyście, myślałam, że się więcej dostaje. Skąd wziąść rentbook?? No i jakie oni ogólnie mają wymagania?? Jak to się wszystko odbywa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska0110 wymagaja wszystkiego i jak pewnie zauważyłaś od każdego czegoś innego. Mam na górze listę potrzebnych dokumentów jak chcesz to na gg ci później napiszę czego chcą od nas. Bo właśnie jutro idziemy złożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuszki:):):) Ja dzisiaj paskudnie sie czuje. Jakos slabo:(:( Bola mnie kolana i rece (łokcie) jakbym wczoraj ciezko pracowala. Ale to chyba przez ta ciagle zmieniajaca sie pogode:( Na dodatek to moje malenstwo wiercilo sie przez prawie 2 godz a obok Ola tez sobie skakala:) Wogole to dopiero niedawno wstalam z lozka:(:(: choc obudzolam sie po 9tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia ten suwaczek juz ma prawie kazda z nas a wynalazla go ktoras z dziewczyn tylko nie pamietam ktora jak ci sie podoba to zrob sobie taki sam mi tez sie bardzo podoba. acha to jezeli 30/40 to sa tygodnie to ona mi dzisiaj nie zapisala ile cm ma moj brzuchol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia - jakbyś mogła to mi napisz. Może mnie nie być na gg bo zaraz wychodzę, ale wtedy później odczytam. Będę Ci baaardzo wdzięczna 🌼 Mada - to odpoczywaj duuużo jak się źle czujesz. U Ciebie to nie są przelewki. Tak naprawdę to w każdej chwili \"coś\" może się zacząć, a tego jeszcze chyba nie chcemy!!! Kalcia, Ivonka - a jak Wy się dziś mamuśki czujecie??? Sprawdzam obecność najważniejszych dwupaków na naszym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska- ja bym chciala jeszcze ze 3 tyg poczekac. Ale mysle, ze dzidzi raczej sie nie spieszy bo nie mam takich typowych objawow. Brzuchol jeszcze jest na miejscu a jak mam skurcze to raczej takie delikatne:) Tym bardziej, ze do terminu mam jeszcze 5 tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu00 - to 30/40 to 30 tydzien z 40 tak oznaczja to przynajmniej umnie. Ja tez mam jakis leniwy dzien dzieciaki obudzily mnie przed 9 zrobilam im sniadanko a potem oni patrzyli na bajki a ja do 12 dzrzemalam sobie. Moje malenstwo tak kopie ze czsami budzi mnie w nocy a i ty cialgle nocne latanie na susiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Dziś mój mały skarb obudził mnie o 6 rano :) ....... w drodze negocjacji udało mi sie zawlec ją spowrotem do łóżeczka i pospała do 9.30 :)) . Niestety teraz strasznie nam obu sie nudzi ... za oknem jak zwykle deszcz :( w telewizji nudy :( , ale wiecie mimo to jestem szczęśliwa ponieważ w poniedziałek opuszczją nas po 8 m-cach nasi \"goście\" :) ktorych mam już po dziurki w nosie. Nareszcie będziemy sami :). Pozdrowionka dla wszystkich brzuszków Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no mój maluch mnie dzisiaj tak dotkliwie kopie, że aż jestem w szoku...co chwila skacze z bólu normalnie. Niby to nie jest takie mocno bolesne, ale jak tak nagle kopnie pod żebrami to aż się gwiazdki pokazują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziatko - niestety dzieci nie rodza sie na zawolanie:) jutro wizyta u poloznej to sie okaze czy moja dzidzia powoli wybiera sie do mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - wierzę, że samotność jest teraz dla Ciebie najbardziej pożądaną rzeczą...my też mieszkaliśmy sporo czasu ze znajomymi 😠 MASAKRA!!!! Szkoda słów i nerwów! Pozwoliłam sobie oglądnąć Twoje zdjęcia. Piękną rodzinę tworzycie :) Śliczna Twoja córeńka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzior29
czesc dziewczyny,wzielam dzisiaj te forme co mowilyscie na 500f,tak ja sobie przegladam i czy dobrze rozumie zeby dostac te pieniazki to trzeba pobierac te wszystkie zasilki???to chyba nie ma co jej wysylac bo i tak mi nie przyznaja ja dopiero zlozylam tylko o child benefit,jak myslicie nie mam co wysylac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka - Piękne dzieki za miłe slowa :) trzymaj sie dzielnie :) dzidziuś napewno za jakiś czas sie uspokoi i przestanie cie kopać - z drugiej strony to dobre przygotowanie do finiszu :) wtedy też będzie sie działo :) Buziaczki :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzior- musisz pobierac 1 z tych swiadczen. Jesli pracujesz i bedziesz na tym urlopie wychowawczym - nie pamietam jak sie nazywa po ang- co juz przysluguje przed porodem to dostaniesz ta kase. Zreszta mozesz tez wziasc druk na Tax Credit i wypelnic ta czes na Child Tax Credit. I w Tym SSMT zaznaczasz, ze czekasz na ktorys z benefitow/ swiadczen. To wtedy dostaniesz. A najlepiej zapytaj sie w Job Center- oni ci najlepiej pomoga:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga racja :) W sumei Ci powiem, że wolę żeby mnie kopał...jak jest cisza to się za bardzo martwię :P No i już niewiele mu zostało na te akrobacje...potem już mu się nie pozwolę kopać :P Magdzior kochanie. Z tego co ja wyczytałam, to należy pobierać przynajmniej jeden z tych zasiłków. Nie wszystkie!!! Wysyłałaś na child, skąd wzięłaś druki? Też z Job Centre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia2
Czesc wszystkim:)wlasnie wczoraj zrobilam sobie test i okazalo sie ze jestem w ciazy*ok 5 tydzien po moich wyliczeniach.Mieszkam w Wellingborough.Moze ktos by mi poradzil gdzie moge sie udac do jakiegos lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzior29
dzieki sliczne mada za info.:)":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! czy dobrze zrozumialam: ten benefit jednorazowy nalezy sie gdy masz juz jakis inny, czyli juz wysylacie o child benefit?mozna zanim sie malutki urodzi??a czy working tax credit mozge sie starac jesli maz jest self employed?ja pracowalam rok tylko do marca tego roku pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzior29
kasiu na child wydrukowalam sobie forme z neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×