Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Mamusia2! Gratuluje serdecznie! Spokojnej ciazy :D i zaczernij sobie nick zeby sie nikt pod ciebie nie podszywal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......38....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 35........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......35.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....34........Enfield............synu s.............? ***niunia***....14/09.....33......Wolverhampton....synek .......Bartek kaska0110....16/09.....33.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...29..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 28....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....27....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...26.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....26....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... leeds1977aga.. 30/12.... 17....Leeds.Księżniczka Mikal, Król Dawid :) karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....16.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzior29
ja wyslalam bo mam juz 5 letniego synka to bedzie na niego ,a na drugiego wysle jak sie dopiero urodzi:))w sumie moglam poczekac do rozwiazania i wyslac od razu oba dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli z tego co wnioskuje to na child benefit mozna wyslac wnosek zanim sie dziecko urodzi? Osoba ktore maja self emplojet naleza sie wszystkie benefity taksamo jak osobie ktora jest u kogos zatrudniona. Wiem to bo sama do marca tak bylam zatrudniona a przes jakis cza moj maz pracowal na czarno wiec ja pobieralam wszystko na siebie. A od 1 lipca moj maz przeszedl na samo zatrudnienie i sytuacja sie nie zmienila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia2
Mógł by mi ktoś powiedziec jak sie zaczernia nick:):):) jestem pierwszy raz i jeszcze niekumam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia2 serdeczne gratulacje!!! Udaj się do najbliższe przychodni i umów na wizytę do GP. Tam Cię też umówią z położną. No a teraz raduj się tą piękną chwilą ❤️ Magdzior - Ty sobie też zaczernij nicka coby Cię nikt nie podejrzewał o niecne zamiary :P hehheh Podasz stronkę z tym formularzem?? Z góry dzięki!!! Aga miałam pisać już ostatnio, że Twoja córa to normalnie aparatka - imionka wprost powalające :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisałam sie do tabelki :) mam nadzieje że po poniedzialkowm usg mój termin nie ulegnie zbytniemu przesunięciu :) jakby co zmienie :) jesli chodzi o imiona napewno dojdziemy z moja coreczka do kompromisu .... musze nad tym popracować :) mam jeszcze troche czasu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mammusiu 2 witamy na forum - zapraszamy jesli masz ochote do dopisania sie do tabelki i do zagladania do nas jak najczesciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia - na górze stronki masz coś takiego jak preferencje. Wchodzisz na to - wpisujesz swój nick i do niego hasło. nikt inny nie będzie pisał pod Twoim nickiem. Za każdym razem jak będziesz pisała wiadomość do nas będziesz musiała podać hasło :) Migotka - tak jak Kalcia napisała - te same warunki obowiązują. Skoro pracuje tylko Twój mąż a nie zarabia dużo to się starajcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu - wejdz w preferencje i tam masz dwa podpunkty to jesli sie logujesz pierwszy raz to mosisz zatwierdzic podpunkt A dale mysle ze sobie poradzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, To ja sie dopisuję: NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......38....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 35........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......35.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....34........Enfield............synu s.............? ***niunia***....14/09.....33......Wolverhampton....synek .......Bartek kaska0110....16/09.....33.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...29..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 28....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....27....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...26.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....26....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... leeds1977aga.. 30/12.... 17....Leeds.Księżniczka Mikal, Król Dawid karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....16.....Preston........?....... Judytka/Szymon fasolka..........26/01.....14......Belfast........?..............?............. Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan A tak przy okazji to czy często was bolała głowa w II trymestrze, bo ja co dopiero rozpoczęłam II w głowa mi normalnie pęka. Czuję jakbym nosiła beczkę z wodą na karku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juska27
czesc laski jestem z nottingham ,obecnie jestem w 6 tyg.ciazy.pozdrawiamNICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ ivonka79......11/08.....38......Tonbridge.....coreczka.. .....Maya gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......38....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 35........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......35.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... magdzior29...04/09.....34........Enfield............synu s.............? ***niunia***....14/09.....33......Wolverhampton....synek .......Bartek kaska0110....16/09.....33.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....31........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10...30....Leicester......dziewczyn ka.........? Justyna M........03/10....30........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...29..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 28....Southampton.....dziewczyn ka......Iza Ania Grimsby...20/10.....27....Grimsby........synulek........... .Aaron MONDZI25...26/10...26...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...26.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....26....Chichester.....chłopczys ko ..karolek czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....24.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....22.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......17.....Milton Keynes..............?........... eulalia............23/12.....18....Londyn.............. ....................... leeds1977aga.. 30/12.... 17....Leeds.Księżniczka Mikal, Król Dawid karinella.........05.01.....16.....SOUTHEND............. ..?............... asiulek27.......06/01.....16.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania juska27..........?...........6......nottingham.....?.........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzior29
czesc jozia witamy cie :):):)i gratuluje dzidiusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka-bolala mnie nieraz wtedy glowa-tam migrenowo,nawet mialam czas gdy codziennie leciala krew z nosa... kasia no niewiele zarabia, wiec moze jakas tam szansa jest,,,ae te wszystki wnioski to z job centre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzior29
przepraszam pomylilam sie mialo byc dzidziusia:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juska27
Witam!!Jestem tu nowa osobka na stronce, dzieki mojej kochanej szfagierce Madzi. Pewnie i ja za nie dlugi czas bede miala do was wiele pytan:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia - ja wysylam wczesniej ten druk na Child Benefit. Pozniej dosle im tylko akt urodzenia. Bo cala procedura i tak dlugo trwa ok 3 mies. Wiec jak juz wysle im papiery to bedzie wszystko zarejestrowane i tylko poczekaja na akt ur:):):) Kobitki- co to tego SSMT to trzeba pobierac Child Tax Credit nie Child Benefit. O ten ChTC sklada sie dokumety razem z Working Tax Credit. Witam nowe ciezarne mamusie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka z Revenue. Dzwonisz i prosisz o druki. najczęściej od razu pytają ile zarabasz itd. i jeżeli się nie łapiesz to nawet Ci nie wyślą wniosków. Więc od razu mów im ile (tzn mąż powie) i że Ty w ciązy i nie pracujesz itd. My mamy podobną sytuację i dostaliśmy!!! Uważam, że jaka by to nie była kwota, zawsze warto. Żaden pieniądz droga nie chodzi :) Witaj Juska. Gratulujemy !!! 🌼 Zaglądaj kiedy masz ochotę i napisz cosik więcej o sobie. Która Madzia poleciła Ci nasze forum ? :) Fasolka a Ty co tak się nic nie odzywasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze ze mnie informujecie, bo bym potem czekala . Druk moge sciagnac z neta ,. Ma ktoras z was link z tych dokumetow. Dobrze ze jez te nasze forum bo czlowiek nigdy nie jest doinformowany do konca. CALUSKI DLA WAS WSZYSTKICH ZE JESTESCIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie obudzila sie moja Juleczka starsza coreczka wiec ja narazie musze konczyc::::::::::::::::::::)pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada ale to idiotyczne jest. Ja teraz nie mam jeszcze dzieci. Niby mogę się starać wcześniej o te tzw. becikowe (500f), ale jak skoro trzeba mieć najpierw ChTC, a to się wyrobi dopiero gdy ma się dzidizulka...idiotyzm. Nie kumam już chyba tego 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juska27
Magdzior29 polecila mi te strone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juska27
Dziewczyny jak to wyglada jak sie urodzi juz mala dzidzie, czy oni nie powinni za to zaplacic, wiem ze wysyla sie jakas forme, ale czy to mozliwe ze dostaniesz tylko kase jak bedziesz pobierac inne zasilki?? Dla mnie to jest troche jakies nie realne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzior29
ja tez nie kumam,ja slyszalam ze te becikowe sie kazdemu nalezy na start,no ale moze i jest tak jak piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienko - w pierwszej kolejnosci mozesz sie starac o WTC . Moja tesciowa chociaz nie ma dzieci po nizej 16 roku zycia to to dostaje.Ale musisz spelniac 2 warunki jesli nie masz dzieci to musi ktores z was pracowac na papierze miac ukonczone 25 lat i ninimalana ilosc godzin tygodniowo to 30 h po sredniej krajowej czyli 5.35f z godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juska27
Oj przepraszam, zapomnialam napisac co nieco o sobie:) Mam na imie ~Justyna, przezwisko dostalam od mojego chlopaka i jego siostry Magdy ktora wlasnie tez jest na tym forum. Mam 27 latek, mieszkam w Nottingham od 3 latek, no moze prawie 4 :))I potym co tu czytam nie jestem bardzo zadowolona z opieki lekarskiej i chyba bede musiala uciec do kraju:). Bo jednak wszedzie dobrze ale w domku najlepiej. Ale przyznam szczerze ze nie wiem jaka opieka jest w Nottingham??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzior29
ja juska mysle ze na pewno lepiej jest za londynem niz w u nas,zreszta sama zobaczysz ,kiedy masz 1 sza wizyte u poloznej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska0110 - ja tak z doskoku piszę, ponieważ jestem w pracy. Jeśli chodzi o mnie to już nie mogę się doczekać 16 sierpnia, kiedy to lece do Polski na USG naszego maluszka. Na razie nie jestem zarejestrowana u tutejszego GP. Co miesiąc latam do Polski na badania, gdzie bardziej przykładają się do opieki nad ciężarnymi ( z tego co przeczytałam o UK). Z podróżą samolotem nie mam na szczęście żadnych problemów. Na razie odpukać nudności i wymioty, które mnie męczyły przez ostatnie 2 miesiące ustąpiły. Niestety jestem ciągle bardzo śpiąca, ale najwidoczniej organizm tego potrzebuje. Raz nawet usnęłam w pracy na biurku hi hi. Tak się zastanawiam czy należy mi się becikowe jeśli zamierzam urodzić dziecko w Polsce, a po macierzyńskim znowu wrócić tutaj? madzior29 - ja już też się zupełnie pogubiłam z tymi benafitami :-)) Pozdrawiam wszystkie mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×