Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

i zmienie sie juz dzis w tabelce bo jutro mnie nie bedzie :) Szczęśliwe brzuchatki: karina82..........28/10.....42....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....40....Croydon........synus.. ........Dorian? czarna101........08/11.....40....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....38.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......32....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......30... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......28.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...26...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...13.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...13.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....22....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuski i te 2w1 i te co maja dizeciaczki Oj już 3 noc mam nie przespaną moją Julcia przez ząbi nie dość ze cały dzień marudzi to jeszcze wnocy budzi się co chwile i marudzi niechce jeść tylko leży i gryzie ręcę i marudzi a ja nie śpię razem z nią.Przez te jej ząbki wykończe się, smaruję je jej maścią, na noc to nawet zaczełam jej dawać paracetamol żeby pospała trochę a i tak śpi mało.Niemam siły a tu jeszcze dziś trzeba posprzatać cały dom, zrobić zakupy, zacząć przygotowywać jakieś jedzonko na jutro oj ale mi się nie chce:-( Jak koleżanka chrzciła synka to ksiądz zgodził się nawet żeby chrzestnym był je brat który nie ma ślubu kościelnego,co u nas w polsce jest nie dopomyślenie, ale w sumie dobrze nie trzeba kombinować z chrzestnymi i przyjazdami.U nas nikogo z polski nie będzie tylko szwagier z Londynu przyjedzie jako chrzetny i znajomi. Pozdrawiamy idę się jeszcze położyć bo widzę że mała usneła 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADA-te swiece do uszu to konchy,lub hopii,wpisz w wyszukiwarke wyjdzie ci mnostwo,u nas mozna je kupic w sklepach np.u chinczykow gdzie maja masaze,akupunkture,itp..,kosztuje 10f 2 op.sa b.dobre na przeziebienia,zatoki nawet dzieciom zrobic czasami zeby uszka sie oczyscily,-mam na mysli starsze dzieci bo niemowleta chyba jeszcze nie.:-)ja sobie robilam taki seans w polsce jak bylam b.przyjemne uczucie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes23 zobaczymy jak to będzie. Wiem, że o wiele bardziej komfortowo byłoby wynająć mieszkanie, ale jak się okaże, że jednak nas nie stać, to będzie trzeba zdecydować się na pokój. Mi to się trochę w głowie nie mieści, bo jak tu ze szpitala do domu, gdzie są inni ludzie, inne bakterie, być może nawet i goście, którzy do tego kogoś mają prawo przychodzić. :/ Bardzo bym chciała, by naszym lokum był osobny kąt. Ogólnie to miewam się dosyć słabo, byle duperela jest w stanie doprowadzić mnie do płaczu, a najbardziej mi brak męża po prostu. Wczoraj mu się w słuchawkę rozpłakałam, że idą święta i jak ja zrobię ciasto, gdy nie będziemy mieli miksera ;) No mówie Wam, to co się ze mną dzieje, to ciężko mi samej zrozumieć. Ech. Agnes masz mikser, pożyczysz jakby co? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie mam takiej rzeczy jak mikser.... :( ale tez juz o tym myslalam zeby upichcic cos na swieta, zobaczysz bedzie dobrze. wspolczuje bardzo rozlaki z mezem... :O ale jeszcze miesiac i bedziecie razem. my bysmy chcieli jeszcze jedna osobe wziac do mieszkania ale kurcze nie mamy kogo bo ktoz by chcial mieszkac z ciezarna w zaawansowanej w sumie juz ciazy bo to za miesiac i wiesz... cicho spokojnie bez imprez i syfu w domu a juz jak dzidzia sie urodzi to tez przeciez jakos trzeba sie zachowac, nawet nie chodzi o halas jakikolwiek ktory by dzidzi przeszkadzal bo nie chce w ciszy kompletnej jej np usypiac zeby pozniej nie bylo ze ledwo halasik i bedzie sie budzic. ale chodzi o mnie, zmeczona porodem i tym wszystkim bym chciala spokoj a ja kolezanki to nie mam do przeprowadzki a moj chlopak ma samych kolegow ktorzy jeszcze nie wiedza co to jest zobowiazanie... wiec pozostaje samym sie wyprowadzic. bedxzie dobrze musi byc. lece na miasto jeszcze buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada,przepraszam,ze odpowiadam dopiero teraz, widzialam Twoje pytanie o świecowanie uszu już kawałek czasu temu,ale wybacz 😘 jestem tu teraz tak sporadycznie :D Moja Hania ssie naokrągło a jeszcze doszły troche kolki :P Co do angielskiej nazwy, to nie pamietam,ale świece nazywają sie albo Hopi albo Konchy - jedne są proste, te pierwsze,a drugie jak stozki, tylko bardzo długie. Jedne i drugie bardzo skuteczne,konchy chyba nawet bardziej :) Jak dowiem sie od mojej mojej kumpeli nazwy angielskiej to dam znac :) wiem jedno,ze jak sie tegi nie robilo nigdy,lepiej isc i za 10 f zrobia tow gabinecie :) Polecam, to duza przyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNKI...CZEKACIE NA MOJA RELACJE Z PORODU ZAPEWNE...OTO I ONA: URODZIŁAM TYDZIEN TEMU W PIATEK. PORÓD MIAŁAM BARDZO CIEZKI, OD ODEJSCIA WÓD PŁODOWYCH I PIERWSZYCH SURCZY, UPŁYNEŁO 36H ZACZYM MALA BYŁA JUZ NA SWIECIE. WSZYSTKO TRWAŁO TAK DLUGO DLATEGO BO ROZWARCIE NIE POSTEPOWAŁO. PO 24 GODZ OD ODEJSCIA WÓD I SKURCZY, MIAŁAM TYLKO 1,5 CM A PÓZNIEJ OD 9-TEJ DO WIECZORA NA OKSYTOCYNIE W SZPITALU I ANTYBIOTYKACH ZROBIŁO MI SIE MAKSYMALNIE NA 3 CM!. COS STRASZNEGO! WIADOMO ZE BÓL BYŁ NIE DO WYTRZYMANIA I DLATEGO POPROSIŁAM O ZNIECZULENIE ZEWNATRZOOPONOWE-EPIDURAL W KREGOSŁUP. NIESTETY, ANESTEZJOLOG SIE DOBRZE NIE WSTRZELIŁ W ODOPOWIEDNI PUNKT I CIERPIALAM DALEJ. PO GODZINIE SPRÓBOWALI PONOWNIE MNIE ZNIECZULAC. UDAŁO SIE, ALE NA PÓŁ GODZ! ZA CHWILE POCZULAM SILNE PARCIE. NIE MOGŁAM MAŁEJ URODZIC BO ROZWARCIE BYŁO ZA MAŁE.WYPADŁ MI WEFLON Z DŁONI, ZALAŁAM SIE KRWIA TAK MOCNO ZE MNIE DOMYC NIE MOGLI....WIELE RZECZY SIE DZIAŁAO TAKICH KTÓRYCH W NAJCZARNIEJSZYCH SCENARIUSZACH NIE PRZEWIDYWAŁAM. KRZYSIU BYŁ CAŁY CZAS ZE MNĄ..STRASZNIE CIERPIAŁ WIDZAC TO CO SIE ZE MNA DZIEJE. MÓWIŁAM LEKARZOWI ZE MAM MIAŁA TEZ PROBLEM TEGO TYPU I MIŁA CC. ODPOWIEDZIAŁ MI NA TO, ZE MIMO WSZYSTKO BEDZIEMY PROBOWAC BO DAJA KAZDEJ KOBIECIE SZANSE NA NATURALNY PORÓD.W CZASIE CC KRZYSIEK TEZ BYŁ NA SALI..ZNIACZULILI MNIE PONOWNIE, BYŁAM TAK SŁABA I OBOLAŁA ZE NIE WIEDZIAŁAM CZY PRZEJDE TEN PORÓD,OBAWIAŁAM SIE ZE ZA CHWILE ZNAJDE SIE NA TAMTYM SWIECIE..KRZYSKA W PEWNYM MOMENCIE WYPROSILI Z SALI I MÓWIŁ MI JUZ PO WSZYSTKIM ZE MYSLAŁ ZE JUZ NAS OBYDWIE STRACI, STRASZNIE TO PRZEZYWAŁ I JAK MAŁA MU PRZYNIESLI ZAWINIĘTA TO OPOWIADAŁ ZE DOSTAŁ TAKIEGO UCZUCIA JAKBY SNIŁ... PÓZNIEJ NIE MIALAM POKARMU WCALE...W SUMIE TO NATURALNE PRZEZ PIERWSZE 3 DNI Z TEGO CO WIEM ALE OCZYWISCIE ANGIELSKIE POŁOZNE STWIERDZIŁY ZE MAM PODAC MIESZNKE SZTUCZNA BO JAK NIE MAM POKARMU TO MAŁA MOZE SIE ZAGŁODZIC. ZROBIŁAM BŁAD, ZAMIAST LICZYC NA SWÓJ INSTYNKT I TRENOWAC Z NIA SSANIE PIERSI, PODAŁAM BUTELKE. TERAZ MAM NAWAŁ POKARMU I ZAPALENIE PIERSI BO W SZPITALU PODDALI MNIE POD ODCIAGACZKE ELEKTRYCZNĄ I ROBIŁAM TO NIEREGULARNIE..BYŁAM WYKONCZONA BO CIEZKO BYŁO MI PSYCHICZNIE TAM WYTRZYMAC NA SALI Z PAKISTANAMI, MALEZYJCZYKAMI I INNYMI, KAZDY W SWOIM JEZYKU ROZMOWY PROWADZIŁ.CZUŁAM SIE SAMOTNA A SZWY MNIE CIAGNEŁY STRASZNIE. TUTAJ NA 2 GI DZIEN PO CC IDZIE SIE DO DOMU JUZ! JA POPROSIŁAM O 3 -CI DZIEN BO NIECZUŁAM SIE NA SIŁACH.NAJGORSZE BYŁO TO, JAK MUSIAŁAM WSTAWAC DO MAŁEJ W NOCY A WSZYSTKO MNIE TAK BOLAŁO ZE NIE MOGLAM SIE PODNIESC NA ROWNE NOGI.. PO POWROCIE DO DOMU, WSZYSTKO DO MNIE WRÓCIŁO I NIE MOGLAM SOBIE DAC RADY PSYCHICZNIE. BAŁAM SIE O TO, ABY NIE WPASC W DEPRESJE..DOBRZE ZE BYŁ I JEST PRZY MNIE MÓJ KRZYS KTÓRY PO TYM WSZYSTKIM ZACZYNA SIE ZASTANAWIAC CZY CHCIALBY MIEC WIECEJ DZIECIE:) HEHE..CO JA MAM POWIEDZIEC! MIMO WSZYSTKO, DZIEN PO POWROCIE ZE SZPITALA, MIMO ZE PŁACZLIWY, BYŁ DLA MNIE TAKZE SZCZESLIWY. OTO MIALAM JUZ PRZY SOBIE NAJWIEKSZY SKARB NA KTÓRY TAK DŁUGO CZEKALISMY. MAŁA ŁADNIE SPI. JA ODCIAGAM SOBIE POKARM Z PIERSI(OLA PRZEZ PODANA BUTLE OD POCZATKU, NIE POTRAFI SSAC MOJEJ PIERSI) I PODAJE JEJ PÓŁ NA PÓŁ ZE SZTUCZNYM MLEKIEM BO ONA JUZ JE TAK DUUUUZO..OK 100ML..ZACZELISMY SIE NAWET OBAWIAC CZY NIE ZA WIELE:)JA MAM CORAZ WIECEJ POKARMU I IDE JUZ NIEDŁUGO DO SZKOŁY KARMIENIA. MOZE TAM COS PORADZA. W TEJ CHWILI NAWET JAK MALA CHCIALABY SSAC PIERS, TO NIE MOGŁABY PRZEZ TO ZE MAM TAK TWARDE I DUZE ZE NIE MA CZEGO ZASSAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzior- dzieki🌼 jovka- rowniez dzieki🌼Ten zabieg juz kiedys robil moj maz to juz wie co i jak. A chce go zrobic Oli i sobie🌼 Mondzi- dzielna z ciebie mamusia i tatus tez dzielnie sie spisal❤️ Niech corcia teraz zdrowo wam rosnie. A o bolu porodowym niedlugo zapomnicie i napewno postaracie sie o rodzensto dla waszej gwiazdeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuchatki i juz rozpakowane :) MONDZI25 gratulacje, Jestes naprawde dzielna, ja w ogole uwazam ,ze kobiety powinny dostwac oskara za chodzenie w ciazy, urodzenie dzidzi a pozniej za wychowanie... Sasania - co do przeprowadzki to rozumiem wasze obawy, sami jestesmy w nie lepszej sytuacji...Obecnie mieszkamy w pokoju a dzielimy flat jeszcze z 2 os. Moze to nie duzo ale ciezko bedzie zyc pod jednym dachem z obcymi ludzmi i malenka istotka ktora bedzie na swiecie...? Myslimy przeprowadzka ale moj partner sie upiera, zeby wciac dom z 3-ma sypialniami i oczywiscie z livingiem i 2 pokoje wynajac...czyli tak naprawde sytuacja sie nie zmieni. Mnie sie nie podoba pomysl ale tak naprawde mieszkania sa zajeb.... drogie i nie kazdego stac, zalezy jeszcze gdzie sie mieszka. Moj nazeczony tylko pracuje, ja siedzialam w polsce ze wzgledu na studia..teraz jestem tutaj no i coz, bedziemy musieli sobie jakos radzic, choc czasami naprawde kiesko to widze i pewne rzeczy mnie przerazaja :( Z malenstwem tez wiaza sie pewne wydatki, prawda?. wiem ,ze mozna sobie odmowic wiele rzeczy ( nie mowie o jedzeniu) a dac naszej dzidzi :) Normalnie czasami to mam taki burdel w glowie,ze nie wiem co robic, moze dlatego,ze siedze tu sama tak naprawde...i co ? zadna nie ma ochoty na spotkanie i pogadania? wspolne zakupy?spacerek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, naprawdę wirtualnie ale można dostać tu otuchę. Mondzi ❤️ gratuluję Ci wytrwania i tego, że jesteś z nami, potrzebna córeczce i mężczyźnie. Jak czytam te czekania angolskich lekarzy na danie szansy na poród naturalny, to czasem aż mnie szlag jasny strzela. Przecież nawet w twoim wypadku, po co męczyć kobietę i czekać na rozwarcie, skoro po oksytocynie i tak długim czasie nie ma żadnej poprawy. Maddalen jak czytam Twoje słowa to się w nich odnajduję. Pewnie, że gdy nie będzie nas stać na mieszkanie, będzie trzeba wziąść pokój, ale napawa mnie to jeszcze większym przerażeniem - z kimś obcym, a my z maleństwem. Jeszcze ja po porodzie. Jakoś mi się to wszystko razem kupy nie trzyma i w głowie nie mieści. No, ale pożyjemy zobaczymy. Wiem, że najbardziej destrukcyjnie działa na mnie ta rozłąka z mężem. Dalej... będzie dalej, jakoś się ułoży. Nie mówię tak w tym sensie - jakoś to będzie - bo przejmuję się i myślę, mam instynkt wicia gniazda, i nijak mi tu obcy lokator nie pasuje. Inna sprawa, że to wicie muszę przełożyć na po przeprowadzce do Anglii. Wiele już było u mnie takich podbramkowych sytuacji, gdy nie wiadomo było - co dalej. Ale lądowaliśmy na cztery łapy. Pozostaje mi wierzyć, że i tym razem będzie podobnie. Trzymajcie się ciepło. Piszę już ze swego pokoiku, po remoncie. Jeszcze dziś nie będę tu spała. Ale cieszę się niezmiernie bo podlączyłam wszystkie kable w komputerze, wieży (głośniki) i w innych sprzętach i tym razem wszystko działa. Ostatnio siedziałam 3godziny nad ustawieniami kamery, której komputer nie wykrywał. Chyba się dziś nade mną zlitował. ;) Alem zmęczona. Dziś w nocy też miałam przerwę w spaniu od 3.00 do 5.30. Dobrze, że mam ciekawą książkę... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasania podobalo mi sie zdanie, ze nijak nie pasuje obcy lokator, beda chodzic ,dmuchac ,chuchac...goscie beda przychodzic bo tego zabronic nie mozna...az mnie krew zalewa Sasania a Ty w Polsce jestes? Bedziesz sie do Anglii przeprowadzac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh Sasania i Maddalen widze ze sama nie jestem.... Mondzi gratuluje trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiyam popoludniem. Kupil mi maz dzis ta Gripe water ale tam jest napisane zeby nie stosowac dla dzieci ponizej miesiaca zycia,a moja Oliwka ma dopiero 2,5 tygodnia.Powiedzcie mi czy wy stosowalyscie ta wode przed skonczeniem miesiaca przez wasze dzidzi?Nie wiem co mam robic? pomozcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maddalena jestem tu w Polsce, w Szczecinie. Mąż mój w Northampton. Przylatuje 10.grudnia, a 13.tego jedziemy już do Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny po porodach, napiszcie prosze co stosowalyscie do pepuszka. czy tylko ten klips wystarcza czy kupowalyscie cos jeszcze? a ja czasami chcialabym zeby ktos z nami mieszkal, szczegolnie jak maz pracuje na noc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maddalen ja bym poszla z Toba na spacer ale za daleko mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella Dziekuje, i zdaje sobie z tego sprawe ,ze mimo, ze mieszkamy w jednym miescie to dojazdy zajmuja sporo czasu... No i czasami sie nie chce...albo nie ma sily. Sasania - ja jestem od niedawna w anglii i jakos nie jestem zachwycona...tzn. nie pisze dlatego,zeby Cie w jakis sposob zniechecic czy wystraszyc...Takie sa moje odczucia. Musze poczytac topik bo i tutaj nie jestem dlugo, moze otrzymam odpowiedzi na niektore pytania, ktore mnie drecza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maddalena ja też do zachwyconych nie należę. W sercu wcale nie jestem gotowa na wyjazd, zostawienie wszystkiego tutaj. Ale mąż mój jest tam, tam ma pracę, tu nie mógł znaleźć. Jest pełen chęci i wiary, że tam uda nam się być samodzielnym, walczyć o swoje. I jeśli można tak powiedzieć, to ja za mężem idę. Jakbym miała kierować się swoim sercem, miałabym wielki problem. Staram się nie zadawać za dużo pytań, co dalej, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. Niech to wszystko samo się o siebie martwi. Dla mnie w tej chwili najważniejsze jest byśmy wreszcie byli razem, obydwoje za bardzo tę rozłąkę przeżywamy. Został już równo miesiąc, 10grudnia Maciek będzie tu. Co dalej... Zobaczymy. 🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka dzieki, a czym przemywalas- spirytusem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinella spirytusem w Anglii!!!??? hehe oczywiście że wodą przegotowaną :P Filipowi pępek odpadł piątego dnia i tylko wodą przemywałam, byłam w szoku ale wszystko było ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania grimsby- synus slodziutki to dla niego ❤️👄❤️👄❤️👄 🌼Ktoras z dziewczyn wklejala ostatnio linka z piosenkami dla dzieci. Szukalam taraz tego linka i nie moge znalesc. Moze go ktos wkleic jeszcze raz.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki. juz mialam zamiar zaopatrzyc sie w spirytusik w polskim sklepie w Londynie, ale jak nie trzeba koniecznie to nie bede kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! chce wam tylko przekazac ze 09/11. o godz. 16:15 przyszedl na swiat moj synus z waga 3410 jak znajde czas to wam opisze wiecej o moim porodzie ktory nienalezal do lekkich bo trwal az 40 godz pozdrawiam was goraca pz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora gratulacje dla Ciebie i Synusia 🌼🌼🌼 no to Cię biedulko wymęczyli wracaj szybciutko do sił. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamuski z pociechami oczywiscie te w 2w1 jak i rozpakowae:)) OCZYWISCIE WIELKIE GRATULACJE DLA MONDZI I DLA DORY ;) :) Czyzby nadszedl jakis czas ciezkich porodów?? ...ale czemu teraz kedy ja czekam na rozpakowanie sie;) Dziewczyny jestem pelna podziwu:) :) karina pewnie tez juz po wszystkim wiec teraz kolej na mnie :) jak do czwartku nic sie nie ruszy to niestety czeka mnie nieszczesny masaz mam tylko taka cicha nadzieje ze sie nie doczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiana w tabelce
Szczęśliwe brzuchatki: karina82..........28/10.....42....Chichester.....syn.... ....maks/julek? czarna101........08/11.....40....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....38.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......32....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......30... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......28.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...26...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...13.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...13.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....22....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus.. ......Dorian? dora23 nie bylam pewna co do imienia synusia wiec wkleilam te co bylo podane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe brzuchatki: czarna101........08/11.....40....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....38.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......32....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......30... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......28.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...26...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...13.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...13.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....22....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn.... ....juliusz hej ja juz po!! lekko w szoku ale daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, Karina hurtem... gratuluję! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Karina tatuś wpatrzony w małą, aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora, Karina olbrzymie gratulacje !!! Dora szkoda ze byl ciezki porod ale na pewno juz teraz prawie zapomnialas jak patrzysz na dzidzie Karina widzisz ile mialas stresu przed, a teraz masz takie szczescie w oczach i oczywiscie na rekach ze az milo popatrzec. slicznie wygladacie! a ja coraz wyzej w tabelce. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×