Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Goscinnie

Misza usunęła filmy?

Polecane posty

Zapowiedziała nowy format kanału, oczywiście nic się nie zmieniło, także po co to zrobiła tylko ona wie.

Zapracowany skarbuniek to jej wątasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co tam u naszej gwiazdy? Nadal pracuje w żłobku/ przedszkolu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2023 o 19:09, Montmorlonit napisał:

Zapracowany skarbuniek!

Już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem chyba zniknęła na dobre i faktycznie się zajęła pracą bo cisza i na Instagramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2024 o 12:44, Oh Celinee napisał:

Tym razem chyba zniknęła na dobre i faktycznie się zajęła pracą bo cisza i na Instagramie.

Myślę, że tam się coś grubego musiało zadziać. Może musieli się nagle wyprowadzić z domu albo rozwód? I po prostu nie chce tego pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Anitka napisał:

Myślę, że tam się coś grubego musiało zadziać. Może musieli się nagle wyprowadzić z domu albo rozwód? I po prostu nie chce tego pokazywać.

Może teściowa wróciła z facetem i mieszkają teraz w 6? No ale możliwe też, że to przez pracę bo jednak jej wyczyny w sieci zbyt mądre nie były i może się bać, że to wypłynie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2024 o 22:47, Oh Celinee napisał:

Może teściowa wróciła z facetem i mieszkają teraz w 6? No ale możliwe też, że to przez pracę bo jednak jej wyczyny w sieci zbyt mądre nie były i może się bać, że to wypłynie w pracy.

Ale przecież to była jej wielka pasja 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że w pracy się wydało jakie głupoty pokazywała w internecie, może któraś z koleżanek wiedziała albo rodzic… ale potwierdzone jest, że pracuje w żłobku. Wystalkowałam tą placówkę i wstawia zdjęcia dzieci na Facebooka i Misza się na kilku załapała. Ale w sumie szkoda, że już nie nagrywa. No i że zniknęła tak bez słowa, nagle, z dnia na dzień. Mogła chociaż się pożegnać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, phodopus napisał:

Też mi się wydaje, że w pracy się wydało jakie głupoty pokazywała w internecie, może któraś z koleżanek wiedziała albo rodzic… ale potwierdzone jest, że pracuje w żłobku. Wystalkowałam tą placówkę i wstawia zdjęcia dzieci na Facebooka i Misza się na kilku załapała. Ale w sumie szkoda, że już nie nagrywa. No i że zniknęła tak bez słowa, nagle, z dnia na dzień. Mogła chociaż się pożegnać. 

Brak kultury, klasy i szacunku dla widza i ogólnie człowieka. Nic nowego.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, phodopus napisał:

Też mi się wydaje, że w pracy się wydało jakie głupoty pokazywała w internecie, może któraś z koleżanek wiedziała albo rodzic… ale potwierdzone jest, że pracuje w żłobku. Wystalkowałam tą placówkę i wstawia zdjęcia dzieci na Facebooka i Misza się na kilku załapała. Ale w sumie szkoda, że już nie nagrywa. No i że zniknęła tak bez słowa, nagle, z dnia na dzień. Mogła chociaż się pożegnać. 

 

1 godzinę temu, Anitka napisał:

Brak kultury, klasy i szacunku dla widza i ogólnie człowieka. Nic nowego.

No dokładnie. Bez klasy się zachowała z tym brakiem pożegnania no ale pozostało jej życzyć powodzenia w pracy bo dobrze, że ją w końcu ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2024 o 16:22, Anitka napisał:

Ale przecież to była jej wielka pasja 🙄

Wzięła się za robotę i mądrości na temat dobrej organizacji czasu wyparowały wraz z kanałem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×