Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

co do tematu swiat to tak sobie mysle ze beda takie troszke inne pierwszy raz bedziemy je spedzac u siebie w domku i tak jak chcemy, mam wielka ochote przystroic mieszkanko w przerozne gadzety swiateczne ( oczywiscie z umiarem;) ) by bylo naprawde czuc ta atmosfere swiateczna, co do jedzonka to mysle ze czesc rzeczy zrobimy sami a czesc kupimy gotowe ;) zapewnie w kuchni wiecej bedzie rzadil moj malzonek bo on to bardzo lubi a ja oczywiscie nie bede protestowala :) mamy tez juz zaplanowane ze swieta bedziemy spedzac z bliskimi znajomymi:) sasania - wybrazam sobie jak bardzo sie cieszysz ze juz niedlugo przjezdza mezulek:) my tez kiedys mielismy taka rozlake i wiem jak jest wtedy ciezko, najwazniejsze ze wiecie ze juz niebawem bedziecie razem :) a co do mikseru ...ja tez moge Ci pozyczyc;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Wczoraj bylismy w konsulacie zlozyc dokumenty na paszport tymczasowy. Bylismy 1.5 godz wczesniej ale nikt z tym nie robil problemu. Cala wizyta ze zlozeniem wniosku, zaplaceniem kwoty trwala 30 min:D:D:D. Oczywiscie mieszkajacy daleko moga poprosic o wniosek na przyslanie paszportu do domu- koszt 5 f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WORKING TAX CREDIT
Ma on zastosowanie tylko wobec osób o niskim dochodzie rocznym.Czyli jakich zarobków nie moge przekroczyc wie ktos bo jestem tu od niedawna i nie bardzo wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) mamusie i te 2w1 :) Mam pytanko do mamus - od jakiego czasu po porodzie mozna zaczac pracowac nad swoja sylwetka? no wiecie wycisk na brzuszek bo taka oponka zostala ;) pozdrawiam i zycze slonka w ten ponury dzionek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponuro, ponuro jest, az chyba zrezygnowali u mnie z wymiany dachu, bo cos scafoldow nie stawiaja. Sasania, a moj maz jak nigdy przedtem zaczal wariowac na punkcie swiat i juz planuje kupno choinki, bombek itp. w tamtym roku po obiado- kolacji u tesciowej poszlismy do pubu, a potem szybko w drugi dzien swiat ( bo w pierwszy nic nie lata) ucieklismy do Hiszpanii. nawet stroika nie mielismy. no ale to nasze pierwsze swieta jako malzenstwo i dzidzia juz na wybiegu wiec moze dlatego tak sie rozkrecil z tymi przygotowaniami. ja osobiscie boje sie ze zaczne rodzic w ta wigilie i bede miala cala chate ludzi i pobojowisko w kuchni, a potem pojedziemy do szpitala, a tesciowka zostanie i poprzeklada mi wszystko w szafkach po swojemu- bo tak ma kobietka! a naprawde nie mam juz ochoty sie z nia drzec o takie sprawy co do przygotowania swiat to tutaj naprawde mozna zrobic to malym kosztem, szczegolnie jak sie wszystko kupi w ostatniej chwili, a sprawdzilam - i mam dwa miksery zdatne do robienia ciasta i maz mowi ze jeden faktycznie kupil za 4 funty w asdzie. On ich uzywa do robienia plackow i nalesnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada pocieszylas mnie z tym konsulatem Sasania lepiej bierzcie to klitkowate, pomeczycie sie , ale mzoe potem dostaniecie jakies spoldzielcze szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna TY juz patrze troszke po terminie, trzymaj sie podczas tego masazu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeszcze jedno pytanie - czy ten konsulat gdzie sie zalatwia paszport dla dzidzi jest na New Cavendish Street? bo jutro mam spotkanie i chcialam sie upewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ogromne gratulacje dla nowych mamus!!! i serdecznie witam nowe brzuchatki :) ja od wcz\\oraj jestem na macierzynskim i myslalam ze bede mogla troche odpoczac, ale wlsnie sie przeprowadzamy wiec jeszcze troche potrwa zanim odpoczne..... dzisiaj bylam u poloznej :) wszystko w porzadku. czy po 36 tygodniu polozna nie powinna przychodzic do domu? bo ja tak mam napisane w ksiazce a ja caly czas do niej jezdze.... mala juz jest ulozona 1-2/5m ale polozna powiedziala ze to wcale nie oznacza ze bede rodzila wkrotce :o pozdraiwam i postaram sie zagladac czesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam wasze placki
On ich uzywa do robienia plackow i nalesnikow plackow ziemniaczanych oczywiscie wytwornego jak na wasze warunki obiadu oj to chyba czesto go uzywa dobrze ze te miksery takie tanie bo byscie z głodu bez nich popadali :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ogromne gratulacje dla nowych mamus!!! i serdecznie witam nowe brzuchatki :) ja od wczoraj jestem na macierzynskim i myslalam ze bede mogla troche odpoczac, ale wlsnie sie przeprowadzamy wiec jeszcze troche potrwa zanim odpoczne..... dzisiaj bylam u poloznej :) wszystko w porzadku. czy po 36 tygodniu polozna nie powinna przychodzic do domu? bo ja tak mam napisane w ksiazce a ja caly czas do niej jezdze.... mala juz jest ulozona 1-2/5m ale polozna powiedziala ze to wcale nie oznacza ze bede rodzila wkrotce :o pozdraiwam i postaram sie zagladac czesciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella- ano juz troszke po terminie :( Dzieki bardzo :) stresuje sie na ten masaz ale z dwojga czego najbardziej sie obawiam to wole ten masaz niz isc na wywolanie ..wole sprobowac a moze pomoze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee- ja chodzilam do 40 tygodnia normanie do midwife dopiero teraz w 41 ona przyjdzie do domu - ale cos kojarze ze byla taka mowa ze ona z czasem bedzie przychodzic moze o to trzeba poprosic? mi akurat na tym nie zalezalo by przychodzila do domu ale jezeli Tobie wygodniej to moze warto sie upomniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, kiedy masz masaz?? ja do przychodni mam jakies 10min samochodem. teraz jest w porzadku, ale nie wiem jak sie bede czula np za 2 tygodnie..... czy bede w stanie prowadzic.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes... czekam z niecierpliowścią czy będziecie mieć synka, czy córcię. Chyba, że tak nogi ściśnie, że nie będzie wiadomo... No i trzymaj się w tym poznawaniu nowej rodzinki. Długo będziesz w kraju? Czarna trzymaj się kochana... Już osttanie te dni. Jeszcze trochę i będziecie w czwórkę. :) Ale Ty chyba daleko od Northampton...Najwyżej pocztą ;) Anibas, nam na szkole rodzenia mówili, że trzeba sobie dać spokój w trakcie połogu, czyli pierwszych 6.ściu tygodni po porodzie. Po tym czasie można wracać do wysiłku fizycznego. Oczywiście powoli, stopniowo. To optymistyczne, co piszecie o kosztach świąt. Dziś już zmęczona jestem, za oknem padał śnieg z deszczem... Trzymajcie się matki, dziatki i brzuchatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Kochane Mamuśki serdecznie gratuluje 🌼 U mnie wszystko oki :) dziś miałam wizytę u połoznej , kolejne już co 2 tygodnie. Brzucholek coraz większy i chodzic coraz trudniej , ale ogólnie nie jest źle. Niestety moja córcia się przeziębiła i strasznie męczy ją katarek, mam nadzieje że szybko się z nim uporamy ;) chociaż jak mówią leczony trwa 7 dni , a nie leczony tydzień ;) Zmieniam się w tabelce i pozdrawiam wszystkie mamuśki czarna101........08/11.....40....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....40.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....38.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......32....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......32... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......28.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...26...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...13.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...13.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....22....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka.S.
Serdecznie dziekuje drogie kolezanki za cenne informacje,troche mnie to uspokoilo.Mam nadzieje, ze z moim brzuszkiem wszystko w porzadku.Angielki pewnie sa przyzwyczajone do takiego podejscia,mi trudno zrozumiec ograniczanie wizyt do minimum.Na szczescie czuje sie swietnie, bynajmniej fizycznie - zero mdlosci i wymiotow. Cycuszki jedynie bola, ale przy okazji rosna sobie co mnie cieszy. Troche gorzej z psychika, czasami lapie takie nastroje,ze szkoda gadac.Wiem, wszystko przez te hormony - czasem tak trudno jest zapanowac nad soba i wszystko wydaje sie czarne.Na szczescie tych dobrych dni jest ciagle wiecej, no i moj kochany maz bardzo mnie wspiera. Mam jeszcze pytanie- co z farbowaniem wlosow? Slyszalem przynajmniej 3 wersje- a)lepiej wcale tego nie robic,b)nie ma zadnych przeciwskazan,c)mozna ale po I trymestrze. No i co Wy na to? Mozna czy nie? A jak nie , to wytlumaczcie mi jaki to ma zwiazek?Pozdrawiam i dziekuje za cieple przyjecie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee- masaz czeka mnie w czwartek...brrr... zapytaj sie czy rzeczywiscie nie moze przychodzic do domu bo skoro bylaby taka mozliwosc to czemu masz nie skorzystac a zawsze to lepiej ograniczyc jazde samochodem, choc ja teraz czesciej jezdze bo coraz zimiej i nie chc mi sie chodzic na piechotke glownie rano jak zaprowadzam synka do szkoly;) sasania- hmm...no troszke daleko od Northampton, rzeczywiscie poczta... albo mam inny pomysl zawsze mozecie do nas przyjechac skorzystasz z miksera a my przy okazji zjemy pyszne ciasto:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Dawno mnie tu nie bylo i nie wiem co sie dzieje bo nie mam zawiele czasu. Odkad urodzila nam sie coreczka nie mam czasu na nic ale teraz i tak mam wiecej czasu niz wczesniej. Widze ze coraz wiecej mamusiek ale i dziewczyn w ciazy tez jest troszke. Wszystkim dziewczynom ktore juz urodzily przesylam GRATULACJE a przyszlym mamom zycze powodzenia. A oto zdjecie mojej krolewny [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=64e1e290b061cb1f]http://images25.fotosik.pl/111/64e1e290b061cb1fm.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka- rzeczywiscie co do farbowania wlosow jest kilka wersji, moja kolezanka fryzjerka uwaza ze skoro nie przeszkadza zapach farby nie ma zadnych przeciwskazan by farbowac bylam tez u innej fryzjerki ktora w stwierdzila to samo a w koncu u fryzjera wyladowalam jeszcze u innej kobitki ktora tak samo uwazala ze nie jest to zaden problem, slyszalam ze czasami przy rozjasnaniu moze nie wyjsc do konca taki kolor jaki zamierzamy ale u mnie wyszlo wszystko swietnie co prawda bylam w okolo 5-6 miesiacu :) a jest tu przeciez fryzjerka... przepraszam nie pamietam ktora to z dziewczyn ale moze ona cos doradzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka S. czytałam w książce, która rozwiewa moje wszelkie lęki (W oczekiwaniu na dziecko), że w farbie do włosów coś tam chemicznego jest, ale ilość jaka przechodzi przez skórę jest niewielka. Nie ma więc ryzyka, że szkodzisz dziecku chemią. Taka porada moja, to uważaj z kolorem, bo w ciąży włosy wydają się mieć swoje życie i inaczek reagują na odcień, czy trwałą, niż wcześniej. Mogą wyjść dużo bardziej intensywne, albo i o wiele jaśniejsze. Chyba, że lubisz ekperymentować :) Ja farbowałam w pierwszym trymestrze dla poprawy nastroju i wyszło pozytywnie. Czarna, Ty to mnie potrafisz ucieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wlosow, to mi niestety wychodza rudawe w ciazy, a robili mi tym czym wczesniej i ten sam fryzjer, wiec mam porownanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec zmieniam!!!!!!! :):):):)::):):):):):):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 czarna101........08/11.....40....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....40.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....38.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......32....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......32... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......28.....Northampton.....corcia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...26...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...13.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...13.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....22....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak. mialam USG dzis i znow nozki moje malenstwo tak scisnelo ze ledwo cos bylo widac i w sumie na 80% corcia a 20% synek. mi obojetnie byle bylo zdrowe. Darek moj to pewno wolalby chlopca jak kazdy facet ale corunia tatusia.... to dopiero bedzie co do wlosow Beata to ja juz bede farbowac trzeci raz i jest wszystko dobrze. pierwszy raz jak bylam w 7 tyg, drugi jakok 19 i teraz bedzie trzeci :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko poprawiam sie w tabelce bo to juz 15 tydzien, ale ten czas leci coraz szybciej z gorki. Szczesliwe Brzuchatki: czarna101........08/11.....40....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....40.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....38.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......32....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......32... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......30.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Kasia78...........20.01 ? .....29...Gosport.......?........?............... fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......28.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania...22.02...26...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...15.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...13.......Coventry............ ?.... ........? Maddalen83.....02.03.08....22....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia edziulka...........15/10....???...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus...........D awidek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasania- cala przyjemnosc po mojej stronie;) anka00- sliczne dzieciatko:) agnes23- u mnie tez nie bylo widac, ale masz racje najwazniejsze zeby bylo zdrowe :) ...choc nie ukrywam ze ma cicha nadzieje ze bedzie to dziewczynka..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×