Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość rokita1988
Kurcze, to ja jestem przerazona, bo mam termin mniej wiecej tak jak Monia miala!!! Wpisalam sie do tabelki:) Szczęśliwe Brzuchatki: Monika.stansted..22.06.2008...40...stansted.....synek... ..Oscar Rokita1988........02.07.2008....38...Bedford......?...Amelia/Jacek Aneta_s.............07.07.2008...36...Slough...........c orka.....Jessica Borowa.............12.07.2008....37...Thornton Heath......córka...... Julia...8............13.07.2008...36...Telford......? .....Oliwia/Olivier arvena4-Gosia....08.08.2008...33...Basingstoke..chlopak. .Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. agnieszka75......06.08.2008....30...Ash, Surrey.....synek.....Kubus Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.......? natusia22..........28.08.2008....28.....Londyn.......... ....? ..........? asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby......... ..... ?...........? onyx1..............18.09.2008......27....Ealing.......Ma ksymilian Mikolaj mama Eli...........02.10.2008.....25.....WGC........synek...Jakub Jan monika820227....15.10.2008.....23.....Londyn..........?. ...............? Asanna.............11.11.2008.....20......Wood Green.......?...........? mala79.............14.11.2008.....19......Londyn....corc ia.............? .?................? Katelka25.........09.12.2008r....15....Cheshunt.......?? ?.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena do samego konca mozna :) choc powiem szczerze ze nie jest latwo!! ale mozesz sobie pomuc w porodzie-bedzie latwiej :) dzis tez namowie mojego na \"male co nie co\" moze szybciej urodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten pochmurny poranek. Gratulacje Monia - ale niespodzianka!:) Napisz koniecznie jak było (to taka forumowa tradycja), oczywiście w WOLNEJ chwili. Mój synek wczoraj NIE MIAł kolki.marudził tylko troszkę.A my z mężem czekaliśmy prawie 2 h na atak płaczu.Nie doczekaliśmy się.:):):) Może to nie kolki (klasyczne), albo już mu przechodzą.Kupki zaczął częściej robić, mimo że idzie mu to z trudem, ale jest już lepiej. Tak poza tym to ten mój synuś to typ marudnika. MamaEli - życzę powodzenia w potyczkach z polskim systemem administracyjnym (słyszałam wiele niepochlebnych uwag na ich temat) - czekam na relację \'po\'. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja sobie nie wyobrazam tak dlugiej przerwy :) kurde a po porodzie????? podobno 4-6 tygodni nie wolno :( chyba sie zpalacze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziewczyny no i co otrzymalyscie juz odpowiedz z jobcentre????? bo ja juz mam odp, i przyznali m i MA 117. z hakiem tygodniowo. i papiery mam wyslac jak skoncze pracowac, np koncze 16tego i wysle im 17tego. jakis taki inny formularz mi przyslali. poprostu trzeba do nich dzwonic i sprawdzac na bierzaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 16 kg ale juz od 4 tygodni nie tyje :) arvena mozesz mi podac nr tel do job centre chcialabym zadzwonic i zapytac czy moje papiery doszly czekam juz ponad 2 tygodnie i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonisz 08000556688 i tam nie pamietam ktora opcje wybierasz podajesz swoj kod pocztowy, znaczy mowisz do sluchawki i wtedy automat podaje ci nr pod ktory musisz zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam nawet nie czekalam na zgloszenie operatora :) tak maja moj wniosek musze czekac na decyzje :) ulzylo mi bo juz sie matrwilam ze nie doszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak dlugo bedziesz czekala mowili ci????? trzeba ciagle dzwonic i dowiadywac sie mi jakos szybko to poszlo, ale to moze zalezy od papierow jakie sie przesyla czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,dziekuje za gratulacje,wzruszylyscie mnie. Bardzo jestem zdowolona z porodu i calego personelu w tym szpitalu w ktorym rodzilam,chociaz moj porod przebiegal zupelnie inaczej niz to wczesniej planowalam.Oliwierek urodzil sie w 37 tygodniu,spieszylo mu sie.A zaczelo sie w srode w nocy od dziwnego bolu brzucha a raczej klucia.Caly nastepny dzien napinal mi sie brzuch na pare minut i puszczal i za pol godziny,znowu i tak mi minal caly dzien.Stwierdzilam ze to juz czas na skurcze przepowiadajace,ale na wieczor nasilily mi sie i zaczely byc w miare regularne.Njpierw mialam kilka co 20 min.potem co 7min. a potem co 6min. i tak przez cala noc.W miedzyczasie wyczytalam ze to moze byc pierwsza faza porodu ale jakos nie chcialo mi sie wierzyc ze to juz,przeciez zostaly mi jeszcze 3tygodnie.W nocy mialam takie bole ze zadzwonilam do szpitala i powiedzialam co i jak,ale nie moglam jeszcze tam jechac bo porod zaczyna sie wtedy kiedy skurcze sa od 3 do 5 min.wiec nad ranem zadzwonilam znowu bo mi wszystko przeszlo i mialam skurcze ale tak raz na godzine.Pojechalam do szpitala zeby sprawdzic czy z dzieckiem wszystko w porzadku bo nie czulam ruchow po tych skurczach.Wszpitalu podlaczyli pod ktg i nic sie nie dzialo,maly spal a skurcze przeszly na dobre,skierowali mnie na scan zeby sprawdzic co sie dzieje ale musialam czekac wiec stwierdzili ze poloza mnie na obserwacje na jeden dzien.Mialam prawo wyboru,moglam jechac do domu ale stwierdzilam ze jednak zostane.Ciesze sie ze zostalam bo w nocy powtorzylo sie wszystko,dziwne bo mialam skurcze tylko w nocy.Rano lekarz zbadal mnie i powiedzial ze mam juz 3 cm.i zaczyna sie porod.Polozna ktora mi sie trafila byla naprawde swietna,taki maly zbieg okolicznosci ze jest polka hehe.Niestety nie rodzilam w wodzie i ciesze sie z tego bonie dalabym rady bez znieczulenia.Skurcze byly bardzo silne i dostalam epidural,polecam.Bez tego ani róz.Gas byl ok. ale troche tak oglupial,ale na samym gazie nie da rady.Tak wiec porod trwal 6 godz.i wyciagali malego przyssawka.I tak minal mi caly porod,bardzo duzo smiechu przy tym bylo i zostanie wiele milych wspomnien.Naprawde niesamowite przezycie,kiedy klada maluszka ci na piersi po porodzie.A opieka po porodzie rewelacja,czulam sie jakbym byla w hotelu,nawet jedzenie robili na zmowienie,poprostu swietny szpital.Moze dlatego ze nie jest duzy i dbaja wtedy o pacjenta.Musialam zostac w szpitalu 3 dni bo maly Oliwierek nie chcial jesc i mial zoltaczke,ale juz jestesmy w domu i jest lepiej.Takze dziewczyny nie obawiajcie sie porodu,jest ciezko ale tak ma byc nikt nie mowil ze bedzie latwo.To jest tylko troche bolu przez kilka godz.w moim przypadku a potem ile szczescia.Zycze powodzenia i pozytywnego nastawienia,wszystkim brzuchatkom,bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOnia GRATULACJE:):) mam nadzieje ze wszystko poszlo gladko, bez przepraw z tutejsza sluzba zdrowia:)) Monika2 mozesz tez sprobowac termometrem, jak widzisz ze Czarek nie moze zrobic kupki, na Tymona to dziala. Moj tez nie taki aniolek:) nie spi tak jak kiedys prawie calymi dniami.Teraz wstaje ok 6, zasypia ok 20-21, a pomiedzy spi max 3 godz, w tym polowe tego czasu na spacerze, reszta drzemki przy cycku:) , czasem godz w lozeczku, wiec w ogole nie mam na nic czasu. Wybralam sie tez do naszej przychodni zaptac co z wizyta kontrolna Tymona i dobrze,ze poszlam to mam ta wizyte inaczej by sie nie odbyla. Iii widze, ze mam ja z pielegniarka nie z lekarzem, u Was tez tak bylo? co oprocz bioderek badaja? Druga rzecz ze ja chyba tez powinnam byc zbadana ginekologicznie, ale mam tylko smear test, to odpowiednik cytologii? A jak sie brzuchatki czuja?dzis chyba w koncu popada wiec pewnie kiepskie nastroje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wlasnie przeczytalam opis porodu, rewelacja, podeslij link do zdjec swojego maluszka:) Ja czytam forum bardzo chaotycznie stad pytanie jak bylo? hehehe:) avarena z tym seksem po porodzie to nie regula min 4 tyg wstrzemiezliwosci:), wydaje mi sie, ze jak rodzi sie przez cesarke i wszystko jest dobrze to mozna wczesniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia super ze jestes zadowolona z porodu !!! zadko sie to zdaza. Najwazniejsze ze synus zdrowy i Ty sie dobrze czujesz. No i fajnie ze znalazlas czas tak szybciutko zeby nam tu wszystkim spragnionym wiedzy, opisac co i jak. arvena- powiedziano mi ze czeka sie do 3 tygodni na odpowiedz wiec jeszcze tydzien i powinnam dostac list. Mam nadzieje ze tak bedzie. A skladalam wniosek z data 1.06 wiec powinnam dostac zwrot. znowu na kefir z truskawkami mnie wzielo...mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia super ze milo porod wspominasz :) maja ja nie wiem co po porodzei robia, ale ten smear test to cytologia. Aneta cieakwe dlaczego ja tak szybko dostalam list a ty jeszcze musisz czekac??? znaczy ty jestes juz na macierzynskim??? bo ja zaczynam 16tego lipca i 17tego mam odeslac list co mi przyslali. i zaczna wyplacac, znaczy ze chyba podjeli juz decyzje. a moze ze mna jest inaczej?? nei wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! nie wiem jak u was ale u mnie jest pogoda z tych paskudniejszych, niestety... :( monia, dzieki za opis porodu! jeszcze raz gratuluje, jestem zaskoczona tym, ze cie nie odsylali. ja sie tego najbardziej chyba boje, ze beda mnie odsylac z rozwarciem i skonczy sie tym ze porod odbierze moj maz gdzies na poboczu... :) arvena, aneta - ja wyslalam wniosek na ma drugi raz 13.06, dzis otrzymalam juz list. jak przestane pracowac mam odeslac czesc i to tyle. szybko to poszlo, a ja sie tak denerwowalam. nie wiem od czego to zalezy. trzymam kciuki! ciekawe czy przelewy tez zaczna tak bezproblemowo... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta Maja2008 sama widzisz jak tutaj trzeba sie pilnować, bo jak nie to dla nich nie istniejesz. przygotuj sie tez na to ze to może byc pierwsza i ost wizyta kontrolna Tymona do czasu pojscia do przedszkola chyba. U mnie tak bylo. poprostu Ty sama jestes najlepszym lekarzem dla swojego dziecka :)) Ja mialam wizyte na 6 tyg po urodz i mala też . Z lekarezem. Mila badane bioderka, zmierzono jej głowke i wzrost - wczesniej tego nie zrobiono, serduszko i ogolnie klatka piersiowa, oczka, zajrzl lekarz do uszek, pomacal brzuszek, a przed lekarzem mialam wywiad z HV, i to zdaje sie ze na tyle. co do badania mnie to lekarz sprawdzil czy rana sie zagoila (mialam pękniecie i szwy), zadnego smear test, zadnego badania ginekologicz, pomacal mi brzuch - to mialo na celu sprawdzenie czy wszystko sie oczyścilo, no i wywiad, jak sie czuję , bla bla bla. Aha i pogaducha o antykoncepcji Ty mialas cesarskie wiec u ciebie pewnie to troche inaczej przebiegnie. Jestem po wizycie z pol. Czasem mam bole podbrzusza i wiem skąd to sie bierze, napewno nie zwiazane z ciążą. Powiedzialam jej o tym z ciekawości co ona na to, a nuz powie wreszcie cos innego niz wszyscy? A ona: jesteć nieduża( no jakas taka szczuplutka jestem 62,5 - przybylo 10,5 kg tak przy okazji powiem) i a dziecko juz duże i potrzebuje miejsca wiec wszystko sie rozciąga!!! Łaaaa, co za odpowiedz! zbila mnie z nog!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! Ale super ,ze ten porod tak fajnie no a jak juz z polka to juz wogole mniej stresu ,ciesze sie,ze tak ladnie to przebieglo,w ktorym szpitalu rodzilas i gdzie? Dziewczyny jak wam cos powiem to sie zdziwicie bo ja jak czytalam powiadomienie o terminie scanu to juz nawet tego nie skomentowalam, dzis dostalam list po 4tej jak mowia sasiedzi,a scan mialam dzis na 11.45 - angielskie szpitale. Jak ja tam jutro wparze to. Ach nie ma co dobranoc laseczki. Spijcie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Monia - gratuluję i ciesze się,że też masz pozytywne komentarze na temat rodzenia.Dużo zdrówka. :) Maja2008 - metoda na termometr na Cezarego nie działa.Próbowaliśmy.On potrzebuje czasu na zrobienie kupki.Jak nie może zrobić to się pręży, ale jak zacznie robić kupę to pielucha pęka w szwach.Wydaje mi się,że ten typ (Marudnik - Paskudnik) tak ma.Dziś marudził od 12:00 do 17:00.Spał tylko na moich rękach, a jak próbowałam go położyć do wózka lub łóżeczka to się budził, więc przysypiał max 15 min i przerwa. Po kąpieli znów marudził, więc dostał Gripe Water z okazji 1-ego miesiąca.Mam nadzieję,że chociaż jeden powód marudzenia wyeliminowaliśmy tym ponoć cudownym płynem.Jestem trochę rozczarowana,że nie ma w opakowaniu żadnego dozownika.Trudno. On ma bardzo dużą potrzebę ssania i smoczek nie bardzo przypadł mu do gustu.Myślę,że to także jest powód marudzenia.Czytałam,że przechodzi po 2 miesiącach. Dziewczyny Brzuchatki - cieszcie się każdą chwilą noszenia brzuszka, bo potem trochę się do tego tęskni.A bóle będziecie wspominać z sentymentem. Dobrej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) arvena ja wyslalam wniosek 1 czerwca i z data MA od 1.06 wiec powinni mi wyplacic do tylu. Czekam z niecierpliwoscia na list. czuje sie taka ociezala i nie mam ochoty nic robic te ostatnie dni to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Aneta nie jestes sama. ja nie mam dzis ochoty na nic, to chyba po wczorajszej wyprawie. wogole to opisalam Wam ja z detalami ale mi wcielo caly tekst wiec juz mi sie nie chce opisywac z takimi szczegolami tej kleski zwanej kolejka pod konsulatem. napisze tylko ze po calym odstaniu swego w kolejce ktora praktycznie sie nie ruszala z miejsca przez godzine nareszcie nastapil przelom bo ktoras pancia skonczyla pic kawe i otworzono dodatkowe okienko . na koniec jednak wisienka na torcie: wyszlam juz z konsulatu, popakowalam manatki bo zmienialam malej pieluche a ochroniarz mowi do mnie \" trzeba bylo powiedziec ze pani w ciazy to bym wpuscil bez kolejki, jedna pania juz dzis wpuscilem\". ubila bym gdybym dala rade. w zamian za to zgryzliwie aczkolwiek grzecznie zapytalam \"to pan nie widzial ze jestemw ciazy? podchodzilam do pana dwa razy i nie widzial pan ze mam brzuch wyzej nosa? dziekuje bardzo, odstalam juz swoje, do widzenia.\" jak mowia we wlatcach moch : uboj gospodarczy to za malo. Asanna widzialas mnie, czy mozna nie zauwazyc mego stanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra strona calej wyprawy to to ze w koncu wyprobowalam pas podtrzymujacy, ktory kupilam 2 tygodnie temu. rewelacja! polecam na dluzsze wyprawy. zero bolu plecow, zero ciagniecia w dole brzucha :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.stansted
hej wszystkim! dobry numer z tym konsulatem! jakie dokumenty trzeba tam zaniesc? powinnam isc z malym i mezem czy sama? aha! narazie nie rodze, ale dol brzucha i krzyz bola prwie nonstop!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby zlozyc wniosek o paszport trzyba byc we dwojke. zeby odebrac wystarczy jedno z Was. zalezy jaki paszport chcesz wyrobic dziecku. jesli to zwykly, na powrot do kraju wystarczy angielski birth certificate, Wasze dowody tozsamosci i to chyba wszystko. zeby wyrobic paszport roczny trzeba miec juz polski akt urodzenia i pesel, zeby wyrobic piecioletni potrzebne sa chyba takie same dokumenty jak w przypadku rocznego plus pisemny wniosek obojga rodzicow (formularz dostaniesz w konsulacie). Monika wspolczuje i Tobie i reszcie z samej gory. wiem jak boli ostatni tydzien ciazy,w moim przypadku byly to prawie trzy bo bylam przeterminowana. Maja i Monika2 \"ureguluja\" sie wam chlopcy, poczekajcie jeszcze ze 3 miesiace a zobaczycie ze 4 i 5 miesiac to sama radosc i przyjemnosc obcowania z dzieckiem :). Monika2 gripe water podaje sie niestety lyzeczka (ja wlewalam w momencie placzu kiedy Ela miala otwarta buzke) jesli masz z tym problem uzyj strzykawki (mozesz o nia poprosic przy okazji wizyty kontrolnej lub przejdz sie do GP w czasie baby clinic i pogadaj z hv).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki: Monika.stansted..22.06.2008...40...stansted.....synek... ..Oscar Rokita1988........02.07.2008....38...Bedford......?...Am elia/Jacek Aneta_s.............07.07.2008...36...Slough...........c orka.....Jessica Borowa.............12.07.2008....37...Thornton Heath......córka...... Julia...8............13.07.2008...36...Telford......? .....Oliwia/Olivier arvena4-Gosia....08.08.2008...33...Basingstoke..chlopak. .Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. agnieszka75......06.08.2008....30...Ash, Surrey.....synek.....Kubus Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.......? natusia22..........28.08.2008....28.....Londyn.......... ....? ..........? asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby......... ..... ?...........? onyx1..............18.09.2008......27....Ealing.......Ma ksymilian Mikolaj mama Eli...........02.10.2008.....26.....WGC........synek...Jakub Jan monika820227....15.10.2008.....23.....Londyn..........?. ...............? Asanna.............11.11.2008.....20......Wood Green.......?...........? mala79.............14.11.2008.....19......Londyn....corc ia.............? .?................? Katelka25.........09.12.2008r....15....Cheshunt.......?? ?.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier dziewczyny, Wam tez bardzo brakuje tchu jak np wstaniecie z kucek czy pochodzicie, i tez macie takie zawroty glowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, mamo eli, tez mamy zadyszke. wczoraj malo nie zemdlalam jak dziarskim krokiem wmaszerowalam na pietro z koszem pelnym prania (suchego) a cos mi sie stalo z przeponka... a najlepsze jest kiedy zjem obiadek a dzidzia sie zaczyna wiercic. czuje, ze na moje pluca nie ma juz miejsca :) :) :) pozdrawiam wszystkich! lece do roboty :( jakos po tej ostatniej aferze nie chce mi sie tam chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki: Monika.stansted..22.06.2008...40...stansted.....synek... ..Oscar Rokita1988........02.07.2008....38...Bedford......?...Am elia/Jacek Aneta_s.............04.07.2008...38...Slough.........corka.....Jessica Borowa.............12.07.2008....37...Thornton Heath......córka...... Julia...8............13.07.2008...36...Telford......? .....Oliwia/Olivier arvena4-Gosia....08.08.2008...33...Basingstoke..chlopak. .Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. agnieszka75......06.08.2008....30...Ash, Surrey.....synek.....Kubus Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.......? natusia22..........28.08.2008....28.....Londyn.......... ....? ..........? asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby......... ..... ?...........? onyx1..............18.09.2008......27....Ealing.......Ma ksymilian Mikolaj mama Eli...........02.10.2008.....26.....WGC........synek...Jakub Jan monika820227....15.10.2008.....23.....Londyn..........?. ...............? Asanna.............11.11.2008.....20......Wood Green.......?...........? mala79.............14.11.2008.....19......Londyn....corc ia.............? .?................? Katelka25.........09.12.2008r....15....Cheshunt.......?? ?.......????? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek...Olivier poprawiam sie jeszcze raz bo ostatnio ktos wkleil stara tabelke ale nie chcialo mi sie znowu jej kopiowac :) ja juz nie mam zadyszki przeszlo mi niedawno i zgaga tez minela za to bol w podbrzuszu coraz gorszy. Juzto ide na wieczor panienski a za tydzien jak dotrwam mam wesele :) kupilam sukienke na e-buy i wiecie co troche ciasna :) ale jakos sie w nia wcisne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. po jakim czasie dostalyscie w szpitalu swoja ksiazke ciezarnej, i kiedy mniej wiecej mialyscie nastepne usg juz po stwierdzeniu plci. Bo mi wczoraj powiedziano ze za jakis czas dostane kolejny apoitment na usg.Czy pod koniec oni tak czesto robia te usg,a co z wynikami krwi.tego juz nie powtarzaja.Powiedzcie mi prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×