Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

anecia widze ze poniedzialek jest dniem zmian :) tez mam fryzjera na poniedzialek :D co bedziesz robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nic nie czekasz, rejestrujesz sie od reki. jesli chcesz polaczyc swoje konto bankowe z paypal'em wtedy to zabiera ok 2-3 dni. natomiast zeby cos kupic wystarczy sie zarejestrowac z ebay i paypal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, ide sie ogarnac :) bede troszke pozniej. wogule to bedzie mnie tu dzis mniej bo mam zaplanowane mycie okien (tylko od wewnatrz, bo na zewnatrz robi to firma) i pranie zaslon, poscieli itd. zobaczymy czy wystarczymi sily :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede balejaz robic,bo po ostatnim mi tylko blond zostal,odrosniety,a mialam jeszcze winna czerwien:)uwielbian czerwienie i rude kolory!!!I nie wiem czy scina c czy zostawic,z adasiem zaposcilam w ciazy i musialam sciac na krotko bo mnie strasznie ciagnol,a nie lubie wiazac,teraz mam takie do ramion... no to nie jest tak zle na tym ebayu znalazlam duuzo wozkow co mi sie podobaja huuuura!!!Z rejstracja jeszcze musze se poradzic bo moj inglisz is nooooooo good!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli uwazaj z tymi oknami,bo jeszcze sie rozpakujesz!!!kurcze moje tez by sie przydalo umyc bleeeeee,ale u mnie na zewnatrz firma nie myje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek dziewczynki dopiero wstałam, i nawet nieźle spałam. Popijamy już kawe i ja herbatke i chyba nawet pogoda znów ładnie się prezentuje :) Czuje się wybierzemy się na basen, dzielnie chodzilam do 28 tygodnia a teraz już za cięzko mi co drugi dzień latac wiec pójde tylko z moją kumpelą z racji odwiedzin Mamo Eli, ty bądź ostrożna z tymi oknami!! Ledwo się ruszasz a wszystkie okna chcesz myc!! Okna nie zające...... A chłopiec czy dziewczynka.. też pisałam ostatnio, że po wróżbach to mi obojnak wychodzi. Wyglądam na dziewczynke, bo utyłam wszędzie, ale twarz wyglada mi ładnie.. śpie i na lewym i na prawym boku itp... śniło mi się dziś że karmiłam piersią i nagle pomyślałam, o sprawdze płec i zobaczylam małego pisiorka.. wiec pewnie urodzi się dziewczynka... ale to tylko to dziecko w środku wie! acha no i zgagi nie mam. Oleniga bardzo ci współczuje.. ja się bardzo boję tego cierpienia pod koniec. Pomyśl, że to już taaak blisko :) Idem zrobic śniadamko, bo kupiłam wczoraj polski chlebek :D do napisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez bardziej brudzi niz myje :D:D:D jeszcze te od sciany poludniowej to przetra ale te od pn-wschodniej to tylko woda poleja i to by bylo na tyle. jak sie zdazy ze ich widze jak myja, to wtykam im piataka i wtedy umyja mi rowniez te pn-wsch ;) :) . co prawda place za to w czynszu ale wole dac im te 5 funtow za dwa male okienka i cieszyc sie ze cos przez nie widac :). ja tylko scinam na krotko. moje tez sa do ramion i po porodzie nie bede miala czasu na ich suszenie, poza tym wypadna wiec beda wygladaly malo estetycznie. wole dzialac zawczasu :) farbowac bede dopiero na wiosne jak beda znow w fazie wzrostu a nie wypadania ;) dobra ide po topielice bo skora jej w tej wannie odejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila _black to rzeczewiscie moze byc dziewczynka,mi z Adasiem,w ciazy snily sie rozowe spiochy,czesto!Ja narazie brzuch mam jak pilka,na chlopca...zobaczymy...najwyzej wyniose sie do honolulu!!!!mi lekarz w pl jak urodzilam adasia i pyta czy mam parke,a ja ze nie 2chlopcow,to on eeeeeee maz w anglii to poszukac se takiego co robi dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz MamoEli chyba masz racje z tymi wlosami mi tez juz straasznie wypadaja,a ja prostuje,pewnie przy mej TROJCY czasu na to nie bedzie...ojeju jeszcze pol roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha! zobaczysz jak Ci zleci :) ja nie wiem kiedy ta ciaza mi minela, pierwsza za to ciagnela sie okropnie i na dodatek na koniec przenosilam. teraz nie mam czasu na cieszenie sie ciaza tak jak za pierwszym razem... troche szkoda. wazne jest jednak to ze bedzie drugie dziecko, to wyliczone, zaplanowane, wyczekane ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przespałam się trochę jeszcze dziewczyny i wzięłam prysznic, no jakoś ożywiłam się i jeszcze dogodziłam sobie białym serem z Polski, pyszny jest ...:) Za te okna Mamo***Eli to ja nie brałabym się na Twoim miejscu... u mnie mąż myje okna, w ogóle to wszystko robi odkąd jestem w ciąży, ja tylko gotuję i czasem zmywam :) :D... Ebay jest fajny, polecam z korzystania :) Anecia1702, a ten wózek to niezły znalazłaś ale cena jest powalająca... Fainie macie dziewczyny, Kamila na basen :) Wy do fryzjera na pon. się szykujecie... takie aktywne jesteście..chociaż Wy to jeszcze macie troszkę więcej czasu niż ja, no z wyjątkiem Mamy***Eli, która mimo zbliżającego się terminu daje radę ze wszytskim 🌼 . ja to jem i czekam ;) :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) ja już po śniadanku i teraz skończyłam czytać co się działo od wczorajszej nocki. dziś znów miałam super nockę. cała przespana tylko jedno wyjście do toalety:) mam nadzieję, że te ostatnie 5 tygodni się wyśpie za te co nie mogłam. Kamila_black widzę, że teraz ty się zamieniasz w śpioszka :D Jeśli chodzi o płeć, to ja od samego początku miałam takie przeczucie, że będzie chłopczyk. Nudności do 4 miesiąca i teraz zgaga to jeszcze bardziej potwierdzało mi chłopca. A do tego musiałam codziennie mieć na obiad mięso, żadne serki, jogurciki itp. tylko mięso, ogórki kiszone, śledzie i dużo przypraw ostrych. No i sie potwierdziło, że będzie Kubuś. Ale mamcie fajnie dziewczyny z tymi fryzjerami. Też bym z chęcią sobie poszła ale do salonu nie pójdę bo boje się że się nie dogadam co do tego co chce na głowie a żadnego polskiego tu nie znam i nie mam sprawdzonego. Jak latałam do polski to zawsze zahaczyłam o salon, a teraz to dopiero chyba na święta:( Mamo***Eli nie przesadzaj z tymi oknami. Angole i tak tutaj o to nie dbają. oni to dopiero maja zapuszczone okna. A z tym myciem przez firme fajna sprawa. Mi też myją ale jak pierwszy raz odebrałam domofon z prośbą o zamknięcie okien bo będą myte to byłam w szoku i oczom nie wierzyłam. Idę zrobić sobie gorącą czekoladkę i może coś słodkiego jeszcze wynajdę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniapud to fajnie masz... możesz sobie kupić śledzie i ogórki kiszone, my mamy daleko do polskiego sklepu, raz na jakiś czas jeździmy, jadłam tylko kilka razy :( Ja na początku ciąży strasznie miałąm ochotę na słodkie, potem mi przeszło bardzije właśnie na śledzie i kwaśnie rzeczy, teraz to mam ochotę na wszystko... brzuch mam nisko, zgagę często, nudności miałam na początku ciaży jakieś dwa albo trzy miesiące ( bez wymiotów, one wskazują na dziewczynkę)... poza tym...chyba nie zbrzydłam, ale duzo przytyłam cała, brzuch jest mocno z przodu...no i ma być chłopiec...podobno ;) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,ze zleci bo tu juz na swieta ozdoby sa...to zawsze przyspiesza!!!Ja mam chec od poczatku na serki,jogurty,najbardziej to na ser bialy almette mniam mniam ide se kromalka zaraz zrobie,a z chlopakami to tak frytki i placki ziemniaczane,a i z adaskiem ogorki gruntowe ze skorka,pomidory!no i fast foody!!! Oleniga dobre to ,,jem i czekam,,haha Jesli chodzi o nudnosci to mialam z 1 i z 2,ale nie wymiotowalam,a teraz to tylko przez kilka dni troche mi niedobrze bylo,no i lepiej spalam,a teraz prawie wcale:(takze jest troszke inna ta ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, probowalam zwykle nosidelko ale jakos ta chusta dla mnie wygodniejsza, bardziej czuje Lennoxa przy sobie bo styka sie ze mna calym cialkiem bezposredni a nie tylko brzuszkiem przez nosidelko.poprostu wrazenie jet takie jak bym go nosila na rekach tylko rece wolne :). i jemu tez sie bardziej podoba.no i mozna ta chuste wiazac na kilka sposobow tak jak pisalam wczesniej. to chyba kwesta indywidualna ale radze wyprobowac bo moze akurat Wam tez sie spodoba a nie jest to majatek przeciez. http://zolowear.com/Wearing.aspx\\ na tej stronce jest wszystko opisane razem z filmikami jak zakladac itp.mozna na niej chyba tez zamowic chuste. ja kupowalam na ebayu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też podobno nie zbrzydłam tylko wyładniałam, a z mdłościami to do 4 miesiąca to się bałam obudzić i poruszyć bo wiedziałam, że zaraz będzie wyścig do łazienki. i przez 4 miesiące zamiast przytyć schudłam 3 kg. brzuch mam szpiczasty więc jakby wszystko sprawdza się na chłopca. oleniga szkoda że nie pisałas tu wcześniej. robiłybyśmy ci zakupy w polskim sklepie i pocztą wysyłały:) anecia a ty wiesz co będziesz mieć teraz albo jakieś czutki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie wydaje,ze i chusta i nosidlo dobre!Husta jest od pierwszych miesiecy,a nosidlo czesto od 4mz,ja takie mialam,mi nie byla husta potrzebna bo ja do sklepu mialam,przez ulice,a pozniej jak wiekszy to do miasta jezdzilam,tak wiec nosidlo sie przydalo,cyca moglam wyciagnac i se jadl,nie wyciagalam go nawet,a cyc zasloniety byl. Co do przeczuc to z 1 iz 2 wiedzialam,ze sisiol,a teraz narazie nic,nadzieje mam na dziewczynke,ale z drugiej strony zadnej nadziei,buzia mi jakby gladka sie zrobila,chociaz wiekszosc mi mowi,ze dziewczynka,bo zabiera mi urode,ale sa tez tacy,ze nic po mnie nie widac.czekam na przeczucia moze i tym razem sie sprawdza:) pycha kromal z almette!!!a nawet 3;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!u mnie dzis nocka spokojna tylko rano sie wkurzylam bo musialam dzis zabrac auto mezowi a mamy tylko jedno,no i przez to wstac wczesniej aby go zawiesc do pracy. Z tego co piszecie wywnioskowalam ze ja tez moge miec chlopca byloby fajnie bo corke juz mam.Tez mialam mdlosci do 4 miesiaca, cala ciaze zgage(choc slyszalam ze jak sie ma zgage to dziecko urodzi sie z dluzszymi wloskami).Ja mialam zgage w pierwszej ciazy choc nie tak czesto jak teraz,fakt ze moja Nikola urodzila sie z dlugimi wloskami ale to pewnie nie ma nic wspolnego ze zgaga.Brzuch tez mam szpiczasty,niewiem czy zbrzydlam czy wyladnialam choc niektorzy mowia \"ty Kamila mozesz latac w ciazy bo ladnie wygladasz\"ale moze tak mowia zeby pocieszyc :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila spiczasty brzuch wlasnie najbardziej sie sprawdza,ja sie smialam,ze pilke bejsbolowa( nie wiem jak sie pisze)polknelam,teraz narazie tez tak wyglada,ale to 14 tydz,podobno moze sie to zmienic,skan mam na 3listopada,ale maz sie upiera zeby nie pytac o plec,ja jajeczka adasia widzialam,teraz tez sie bede uwaznie przygladac,jak mezus zdania nie zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny od ktorego miesiaca zaczelyscie kupowac jakies rzeczy dla dziecka np.ciuszk itp.Ja sie nie moge doczekac i jak cos widze to odrazu chcem kupic ,ale niektorzy mowia ze nie mozna kupowac na tyle wczesniej.Ja w poniedzialek zaczynam 23 tc myslicie ze to za szybko aby kupowac ubranka?czy lozeczko?wiem napewno ze wozka sie nie kupuje wczesniej bo tak juz mi wbili do glowy z pierwszym dzieckiem wiec czekalam do rozwiazania.Boje sie czasem tych zabobonow i dlatego za bardzo chyba wbijam sobie to do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia tylko ze ja mialam tez taki spiczasty z moja Nikola tylko ciaze tamta bardzo lagodnie przchodzilam i innaczej a teraz tez jest zupelnie innaczej ale bardzo bym chciala synusia choc dziewczynka tez moze byc aby bylo zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak ruchy poczulam to po ciuszki ganialam!Teraz tez sie doczekac nie moge,w zabobony nie wierze!Wozek mialam 2mies wczesniej dla adasia,a z1 ciuszki juz pierwsze mialam,w 3 miesiacu:)Mojego meza siostra bedac w 4tym miesiacu ciazy nie wytrzymala i kupila wszystko lacznie z wozkiem,lozeczkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia to ty juz lepiej sie przygotuj do tej wyprowadzki o ktorej wspominalas:-D :-D :-D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh no widzisz,roznie jednak z tym brzuchem,a na skanie nie pytalas?Moja mama 1 i 2 tak samo przechodzila ciaze i wyglad i brzuch,a chlopa 2go urodzila,ja oczywiscie pierwsza wredota podobno ze mnie byla.beczalam do 6miesiaca!Moi chlopcy byli grzeczni bardzo,mama mowi ze jak bedzie teraz dziewczynka to nadrobi pewnie,ale ja raczej wesola,spokojna jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mi dane miec skan caly czas walcze o to.Mialam tlko jeden na poczatku ciazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia i co Twój mąż na Twoją propozycję... ? ;)... no chyba sie zbuntował, co?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×