Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

anusia23 U mnie nie zwlekaja z cesarką. Miałam rodzić normalnie. Dzisiaj zaczynam 42 tydz i cesarka wczoraj została zatwierdzona z powodu czasu. U mnie czekaja maxymalnie 10 dni po terminie i tną :) bez wzgledu czy sa wskazania do cesarki czy nie. Więc w poniedziałek mija mi 10 dzień i własnie w poniedziałek mają mnie ciąć. Ale wszystko przede mną. Może coś przecież lada chwila mie ruszyć i nie doczekam poniedziałkowej cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka na te guzy masz przykladac ta kapuste najlepiej stluczona a nie jesc :) a poza tym czesto karm malenstwo to tez pomaga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna i Anka 00 dziękuję za rady, własńie wczoraj koleżanka przyniosłąm mi vicka i posamrowałam się na noc, ale tak strasznie mnie plecy bolały że nie mogłam się odwrócić, niewiem czy po tym vicku? podobno takie leki przenikają do organizmu i nie wolno stosować ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz mam pytanko czy wasze dzidzie maja sucha skore? Jakich kosmetykow uzywac i czy ktoras z was wie gdzie moge kupic Balhneum Hermal Plus to jest taki olejek do kąpieli ? Uzywam oliwki i kremu Johnsona ale niewiele to daje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka manchaster lepiej kup oilatum jest podobne do preparatu o jakim piszesz a tutaj go dostaniesz bez problemu najlepiej emulsje do kapieli i dolewaj do wody ...i po jakims czasie zoabczysz poprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie ma w aptece, to poszukaj na necie, sa internetowe apteki i niektorewysylaja za granice. ja uzywam balsamu j&j i jest ok. ale moja wszystkie mialy taka skore, moze to wina twardej wody, albo mydla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna101
anusia23 hmm...niewiem czy przenikaja do organizmu wydawaloby sie ze to bezpieczny srodek ale... jak sie nie ma tej 100% pewnosci to strach stosowac. Wspolczuje Ci biedactwo tego chorobska i to jeszcze w takim okresie kiedy niewiadomo co zastosowac, wiem cos o tym bo w poprzedniej ciazy okolo 8 miesiaca zlapalo mnie okrone przeziebienie i choc bylo to dawno pamietam jak sie meczylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za rady slyszalam o tym oilatum nawet ma ulotke z polski ale wydawalo mi sie ze tylko w polsce mozna go dostac nie orientujesz sie jaka cena tego specyfiku? Tak tez mysle ze to wina twardej wody bo u mnie w kranie prawie mleko leci i nie wiem czy nie przesadzilam z plynem do kapieli j&j wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za rady jesteście super, dzwoniłam do mojego Gp i właśnie kazał mi brać paracetamol, tu to jest lek na wszystko. Anka Manchester nie nie jestem pielęgniarką jestem care assiastant to coś jak polska polożna tylko mam też uprawnienia do podawanie leków, nie znam tego lekarz ja pracuję na oddziale Am1, 2 i 3 to taki oddział gdzie są ludzie którzy są na obserwacji i czekają na szczególowe badania, głównie osoby starsze. Anka a próbowałaś odciągać mleko i podawać małej, skoro masz pełne piersi to powinnaś odciągać mleko będzie tobie lżej i piersią a tak to może się wdać stan zapalny, położna ma rację liście świeżej kapusty są the best, ja też je stosowałam jak miałam stan zapalny piersi. Niunia może umyj okna to zawsze pomaga na wywołanie porodu, ja tak miałam w sobotę rano pomyłam okna w całym dowmu a wieczorem miałam skurcze ,rano nasza malutka była juz z nami i nie doczekałam planowanej cesarki. Cesarkę miałam dlatego,że mała była odwrócona pośladkowo, a ja byłam z wąska w biodrach, nie dałbym rady urodzić więc poród naturalny nie wchodził w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka Manchester - moja mała miała taki sam problem, ja używam parafiny ciekłej z polski, wygląda jak oliwka tylko jest bardziej tłuszciejsza lepiej nawilża, choć oilatum tez mam, lekarka mi przepisała ale moja Julka dostała od niego wysypki, ile kosztuje nie wiem my dostałyśmy na receptę, a że mam tę karte na darmowe leki to miałyśmy go za darmo, jak masz szansę na produkty z polski to polecam, ta parafina w pl kosztuje ok. 2zł a jest naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna101
to fakt paracetamol tu jest lekiem na wszystko kilkakrotnie sie z tym juz spotkalam w roznych dolegliwosciach, kiedys moj maz poszedl z podejrzeniem ze ma zapalenie pluc (mial kiedys wiec wiedzial jak sie moze objawiac) lekarz nawet go nie obsluchala tylko zapisala oczywiscie paracetamol i dala jeszcze czysty formularz zeby sobie sam wypelnll ile chce zwolnienia z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie dostaje paracetamolu, bo wiem kidy sama moge go wzias. a czytala ktoras z was co to jest ten paracetamol. ja sie pokwapilam i docztala, ze znany jest na swiecie od poczatku wieku, tylko wpolsce wprowadzono go w latach 90-tych. wczesniej mielismy tabletki z krzyzykiem tez byly na wszystkoo hahah. co do lekarzy, to chyba mam szczescie, bo trafiam tam gdzie trzeba, zreszta doswiadczenie i obserwacja sie przydaje. w polsce tez jest roznie. mialam taki przypadek - w polsce- stoje czekam na wizyte u pediatry, a przedemna akwizytor medyczny, reklamujacy agumentin( nie wiem czy dobrze napisalam) , moj syn byl przeziebiony, wchodzimy do pani doktor i co przepisuje antybiotyk, na ktory dziecko jest uczulone. a ja pozniej musialam kupic zovirax i madra pani doktor nie posluchala glupiej matki, bo po co. wydalam okolo 100 zl na leki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego gdzy dziecko bylo w szpitalu , to oprocz antybiotykow, reszte lekow musilam kupic. np krople do nosa dla niemowlecia lekarz przepisal mi drogi i powiedzial, ze tylko te mam kupic. pani w aptece stwierdzila, ze ma polski odpowiednik tanszy i dokladnie to samo. zaplacilam 26 zl za krople, a te tansze kosztowaly 7, 20zl. tutaj przynajmniej tego oszczedzaja rodzicom. dzieci do 16 lat maja za darmo leki przepisane na recepte. pozatym nikt mi nie robi laski, ze zajrzy dziecku w gardlo. no, ale sie naprodukowalam ahahh, sorry. czasami kre mi sie gotuje , jak slucham o tym paracetamolu :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKA MANCHESTER Aniu , moja Klara jest uczulona na kosmetyki Jonsona( jak z resztą słyszałam , ze dużo dzieci ma na tę firmę uczulenie)...byłam z nia tutaj u mojego GP i on też mi przepisała na recepte Oilatum i dodatkowo taki krem Dermatological E45 i to pomogło . Teraz jej skurka jest bardzo delikatna ijędrna.Oilatum mam na recepte ale teraz spojrzałam , że jest też wybita tu cena i tak 250ml -5.73, E45-9.69. Tak one kosztują w mojej aptece . Najlepiej jak pójdziesz do GP i niech Ci to przepisze , powinno pomóc. Pozdrawiam;) Dziewczyny , mam ogromny problem ...Ratujcie >>> od dwóch dni mam zatwardzenie , i za nic w świecie nie mogę się wypróżnić...próbowałam pic rumianek i nic, brzuch mnie boli i tak jakoś mi dziwnie ;( Jak któraś z was ma jakiś pomysł na zatwardzenie , to prosze poratujcie :(:(:( z góry dziękuję🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna101
purpurowa rzeko- oczywiscie masz racje z tymi lekarzami ja tez leczylam dziecko w polsce (glownie przez niedopatrzenie podczas porodu) i spotykalam sie z roznymi lekarzami (przez pierwszy rok maly byl pod opieka pieciu specjalistow, kilkakrotnie tez lezalam w szpitalu)z roznym rowniez podejsciem byli oczywiscie tacy co jak wspominasz by dostac prowizje wypisywali najdrozsze leki nie informujac ze mozna kupic tani taki sam tyle ze innej firmy, ale musze przyznac ze spotkalam tez takich jak to sie mowi z powolania i duzo im zawdzieczam, wszedzie na calym swiecie znajda sie lekarze ci dobrzy i ci ktorzy robia wszystko dla kasy a dziekuje i satysfakcja pomocy ich nie obchodzi:) Nie mniej uwazam jednak ze przepisyanie paracetamolu na kazda doleglwosc jak leci jest lekko przesadzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna101
ola 26 mojej kolezance pomaga jogurt z ziarnami zboz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNA101 Oj wielkie dzięki, mam nadzieje, że pomoże , bo już nie mogę wytrzymać:( . Jeszcze raz dzięk 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna101
ola26 a moze jakas kawke wypij jak nie pijasz naturalnej czy rozpuszczalnej to chociaz cappucino albo zbozowa jak masz to takiej dostep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja mam jeden sprawdzony.cala ciaze lapie mnie zatwardzenie. kupuje wtedy 5 fioletowych albo takich czerwonawych sliwek i jem wszystkie naraz.po paru godzinach poprawiam 2 sztukami kiwi.i od razu.... a ostatnio zaczelam jesc codziennie 2 kiwi okolo 10 wieczorem i od 3 tygodni mam spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNA101 Czarna pije kawe codziennie rano , tą naszą polską INKE i zawsze było ok. Nie mam pojęcia co się stało , może żeczywiście spróbuje wypić taką zwykła bądz rozpuszczalną. Będę musiała pokombinować troszeczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kosmetyki oilatum sa w bootsie.ja uzywalam zawsze przed ciaza plynu do kapieli junior dla siebie.swietnie nawilza moja polozna powiedziala ze kosmetyki johnson sa okropna sprawa bo sa perfumowane.zakazala mi mydla uzywac , bo mylam sie nim i dziecku tez nie kazala kupowac, tylko oilatum. zreszta ja odkad tutaj przyjechalam to w pracy zawsze stykalam sie z oilatum lub E45 i savlonem. wszyscy lekarze to propaguja wiec chyba cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARINELLA skoro mówisz , że pomaga , też będę musiała spróbować. Zawsze coś pomoże... miejmy nadzieje.. Dziękuję za pomoc :) pozdrawiam i lece do sklepu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia23 ja własnie skończyłam wczoraj okna szorować, trzy pokoje na pietrze, salon, kuchnia i dwie łazienki. NIC :( a przedwczoraj prałam schody tzn wykładzinę na nich. Dzisiaj miałam w planach pastować panele na dole a mam ich trochę ale tak mnie bolą biodra i pachwiny że nie dam rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola 26 mojej małej też przepisali krem do twarzy dermatiological E45 ten krem możemy stosowac nic jej po nim nie jest ale te oilatum niestety nie mogę.Dziewcyzny mają rację Anka powiedz położnej albo idz do Gp to ci je przepiszą. Niunia no to masz upartego synusia,tyle się biedna napracowałaś a on dalej siedzi u mamusi w brzuszku, to pozostaje ci juz chyba tylko czekanie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki:):) BEDE ZYLA!!!!! udalo mi sie opanowac zgage:-) pije mietowa herbate, jem migdaly(i tu polecam sa cudowne) pije mleko i jem czesciej ale mniejsze ilosci. Myslalam ze to moje ostatnie dni na tym swiecie heheh;) Zastanawiam sie jeszcze nad jedna sprawa- gdzie ta moja niunia mam miejsce tak figlowac w tym brzuszku. Musi byc jej cisno bo widze kazda czesc ciala mojego skarba, a on i tak napiera ze ho hoh ho. Myslalam ze w tym tygodniu a nawet juz wczesniej jego ruchliwosc powinna spasc a okazuje sie ze pnie sie do gory heheheeh. Oczywiscie jestem szczesliwa ze tak szaleje, ale mam nadzieje ze to nic zlego. Moze jest mu zle dlatego tak sie kreci. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zatwardzenie jogurt p.t Activia tylko nie przesadzac bo rozrywa tylek :) No to pieknie jak moze miec uczulenie na J&j bo wlasnie wysmarowalam jej sucha skore oliwka tej firmy :( pojde i kupie to o czym mowicie bez recepty bo moja polozna przychodzi dopiero we wtorek GP nie przyjmuje w sobote :( len patentowany :) a nie bede czekac do wtorku az mala dostanie wysypki :) Szkoda mi jej bo miala sliczna skore jak sie urodzila a teraz jej wyschla i to jeszcze moja wina przez te kosmetyki qucze starczy ze mamusia walczy ze swoimi przeslicznymi rozstepami :) a fuj A ak na marginesie co dla mamusi na rozstepy zeby chociaz troche zbladly czekac czy moze macie jakis srodek ? Dzieki dziewczyny dla was @ll 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNKI DZISIAJ PRZYSZŁA NAM POSCIEL Z POLSKIEGO ALLEGRO I WÓZEK. SPRZEDAWCA JEST NAPRAWDE GODNY POLECENIA. GDY TYLKO PIENIAZKI WPŁYNEŁY NA JEGO KONTO, WSZYSTKO WYSŁAŁ W JEDNEJ PACZCE. BYŁO TO TAK: JAK ZWYKLE PRZY TAKIEJ POGODZIE MNIE BIERZE NA SEN.POŁOZYŁAM SIE WIEC I ZASNEŁAM ALE OBUDZIŁ MNIE DZWONEK DO DRZWI. POMYSLAŁAM:FAJNIE ZE SIE KTOS ZAPOWIEDZIAŁ!( NIE SADZIŁAM ZE TAK SZYBKO PRZESYŁKA PRZYJDZIE.)SCHODZE ROZCZOCHRANA NA DÓŁ I PRZED OTWORZENIEM DZRZWI SPOJRZAŁAM W LUSTRO...TRAGEDIA:) KAZDY WŁOS W INNA STRONE SWIATA.CÓZ. ZOSTAŁAM WYCIAGNIETA Z ŁÓZECZKA..CO ZROBIC. OTWIERAM, A TAM WIELKA PACZKA I MAŁA KOBITKA, KTÓRA BYŁA ZALANA POTEM. POMOGŁA WTARGAC MI TO DO DOMU. HA! JAK SIE UCIESZYŁAM! ZACZEŁAM ODPAKOWYWAC PACZKE JAKBYM MIALA CONAJMNIEJ JAKIES SWOJE SWIETO! CO DO WÓZKA. JEST PRZESLICZNY!!!!:):):) JESTEM BAAAARDZO ZADOWOLONA ZE ZAMÓWIŁAM WÓZEK Z POLSKI. POSCIEL PRZEPIEKNA, CHOC OCZYWISCIE PRZYSZŁA INNA PACZKĄ I PRZESŁAŁ JA MI BRAT(SPRZEDAWCA NIE WYSYŁA JEJ ZA GRANICE) CAŁOSC Z WYSYŁKA ZA WÓZECZEK WYNIOSŁA NAS 1360ZŁ. WÓZEK JEST TRZYFUNKCYJNY I NAPRAWDE SOLIDNIE WYKONANY. MA PIEKNY KOLOR I WYGLADA BARDZO NOWOCZESNIE. JEDYNYM MANKAMENTEM WÓZKA JEST TO, ZE TROCHE MA DZIWNY ZAPACH ALE PEWNIE DLATEGO ZE JEST NOWY I TYLE. MAM JESZCZE MIESIAC DO PORODU TAKZE ROZŁOZYLISMY GO I BEDZIEMY WYSTAWIAC NA DWÓR JAK DOPISZE POGODA, ZEBY SIE TROSZKE PRZEWIETRZYŁ. http://www.allegro.pl/item245827866_titi_3_w_1_triton_fotelik_samoch_nowe_kolory.html -TO LINK DO WÓZKA ..OBEJRZYJCIE SOBIE KOCHANE... A OTO POSCIEL DO ŁÓZECZKA...JEST W TYCH WIEKSZYCH WYMIARACH, GDZYZ NASZE ŁÓZECZKO MA 140/70-DUZE..WIEC POSCIEL TEZ DUUUUZAhttp://www.allegro.pl/item243847148_posciel_6el_do_lozeczek_140x70_z_szyfonem.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna101
mondzi25 posciel zamowilam ta sama, ma mi ja dostarczyc kuzyn za 2 tyg.:) sliczniutkie sa:) co do wozka tez bardzo fajniusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×