Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

powiem szczerze na szczescie ja nie mialam zadnych problemow w ciazy tzn nie mam .bo nie wiem jakby ti bylo gdybym miala.z polozna widzialam sie zaledwie kilka razy w okresie calej ciazy.oni maja tu swoje sposoby inne niz w polsce jezeli masz problemy i boisz sie ze oni ci nie pomoga moze jakis prywatny lekarz?wiadomo ze łaczy sie to z kosztami ale jesli to mialo by pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Magdalenka napisalam Ci maila. nie pisalam na forum bo chyba ze trzy razy o tym pisalam :P co do benefitow to napisze co wiem tylko opisz sytuacje czy pracowalas czy pracujesz czy masz NIN i HO. duzo dziewczyn sa pomocne jesli chodzi o benefity, ja wszystkiego nie wiem ale wspolnymi silami do czegos dojdziemy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie
czesc dziewczyny,prosze napiszcie mi co zrobic z tym czekiem na 250f co dostalyscie na dziecko?moj syn ma konto w banku czy wystarc\zy wlozyc to do koperty jako wplate z czekiem???czy co zrobic???dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poradzcie
karinko jak dzidiza ma juz chbenefit dostajesz czek na 250f,i kompletnie nie wiem co z nim zrobic???pisze ze trzeba otworzyc konto dziecku on juz ma,i nie iwem czy mam to wplacic jak normalny czek??czy cos trzeba z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli jest to normalny czek to idz z nim do banku i oni przeleja go bezposrednio na konto i to bez zadnych oplat.to trwa do 5 dni zeby kasa byla na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwkajuzjest
hej oswiadczam iz izabella urodzila sliczna corcie dzis o 10;39 przez cesarskie ciecie mama i corcia czuja sie swietnie wiecej szczegulow pozniej pozdrawiamy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasania gdzie ja tu kakao kupie.zreszta przy moich niedoborach ( cale zycie sie z tym zmagam) to pewnie i tak nie starczy No to mamy nastepna Mamusie. Izabela gratulacje! Magdalenka witam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabella OCZYWISCIE WIELKIE GRATULACJE :) :) :) :) skorpionka81- trzymam kciuki aby to bylo dzisiaj :) :) co do tego czeku na 250 £ to wydaje mi sie ze jest to czek ktory dostaje dziecko od krolowej i trzeba zalozyc dziecku konto i tam ten czek zrealizowac natomiast wyplacic pieniazki bedzie mozna dopiero po skonczeniu bodajze 18-go roku zycia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka teraz wszystkie kciuki sa trzymane za Ciebie- wiec powinno byc juz z gorki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinella a to zwykłe kakao np.wedla, albo niepolskie, tylko bez tych wszystkich witamin. Takie najprostsze jest najlepiej przyswajalne i wartościowe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki, powiedzcie mi prosze jak to jest z ta midwife, bylam dzis 1 raz u swojego GP, nawet mi cisnienia nie zmierzyl..wypisal jakies karty i powiedzial ze mam czekac na midwife, ale jak ona sie ze mna skontaktuje? jakis list mi przysla czy beda dzwonili, jak to wyglada w praktyce...plss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ewelinka moge tak pisac bo bez myslnikow wygodniej :) ?? do mnie dzwonila moja midwife i umowila sie ze mna na wizyte. powiedzieli moze ok ktorego dnia powinnas miec wizyte?? bo jesli okreslili jakis termin to jesli n ie bedzie dzwonic dlugo to po prostu przejdz sie do przychodni i powiedz co jest grane. ale jesli tylko wzieli numer od Ciebie i powiedzieli zeby czekac na midwife to na pewno zadzwoni. do mnie zadzwonila w tym samym tyg w ktorym bylam w przychodni. wiec czekaj na telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,, chyba bylam dzis za mocno ze stresowana i podyktowalam im swoj stary nie dzialajacy juz numer, od wczoraj mam nowy.. ja cie..a on juz wyslal ten list do szpitala...w takim razie jutro zadzwonie i powiem im ze zmienilam numer telefonu, mam nadzieje ze nie ma tam zadnych oszolomow i midwife dostanie moj nowy numer od przychodni...dzieki za info:) no jasne ze bez myslinikow;) za duzo klikania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze nie bedzie problemu, oni zyja dzieki telefonii i komputerom i sieci itd. jesli szpital nie moglby sie z Toba skontaktowac a musialby to by zadzwonili do przychodni po informacje. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi2-27
SERDECZNE GRATULACJE DLA SWIEZYCH MAMUS I ICH MALUSZKÓW- WIELKIE BUZIAKI. No to chyba zostałam sama po terminie(5 dni), ale ciesze sie ze macie to juz za sobą, opiszcie jak poszło. Jeszcze raz wielkie gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Izabeli oczywiscie. a reszcie mamus i ich leniwych dzieciatek ktore nie chca wyjsc zycze szybkiego i szczesliwego rozwiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratulacje
dla nowych mamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! wielkie gratulacje dla izabeli i malucha!!!! 😘 ja faszeruje sie tabletkami :) samopoczucie juz lepsze :) mam pytanie, jakie kosmetyki powinnam kupic dla malucha????? czy johnson sa w porzadku?? nie mam mozliwosci kupienia nivea w pl, wiec musze kupic cos co jest dostepne tutaj. czy mozecie mi doradzic co i jakiej firmy??? dzieki!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja polozna powiedziala ze johnson nie jest zbyt dobry bo perfumowany i bardzo czesto uczula. kupilam oilatum w bootsie i zamiast kremu ochronnego wazeline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszku pochwal sie swoim skarbem!!! :) ja tez lsyszalam ze johnson nie jest az taki super jak go przedstawiaja dlatego sie pytam :) chociaz niektore matki w polsce sa zachwycone ;) karinella, oliatum kupilas tylko do mycia, czy tez balsam po kapieli i szampon? czy wszysto jest dostepne z tej firmy? slyszalamz e to bardzo dobra firma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camille kupilam mydelko, plyn do kapieli i krem w tubce na wszelki wypadek 150 ml, szamponu jeszcze nie, bo nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie kupilam balsamu bo nawet nie wiem czy jest.kupilam co bylo. na tym kremie jest napisane zeby wcierac po kapieli jak sa suche miejsca.zreszta sama uzywalam plynu do kapieli oilatum i on tak nawilza ze nie musialam sie smarowac balsamem potem. Laboszku witaj ! czekam na relacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O prosze jak pozytywnie! Takie opisy dobrze przeczytac, od razu mniej sie czlowiek boi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszku, jeszcze raz gratuluje i ciesze sie ze mialas w miare szybki porod :) nie ma to jak dobra organizacja!! 😘 dla mamusi i malutkiej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie grastuluje wszystkim nowym mamom:))ja tez b.milo wspominam porod z tad nie ma sie do czego przyczepic-personel i warunki tez b.dobre!!dziewczyny pisze by wam powiedziec ze ja uzywalam kosmetykow jonhsona przez mc bylo ok,a po mcu maly na buzi ma tak wysypana twarz zrobila mu sie doslownie skorupka na buzi,a teraz przeszlo na piersiatka,wczoraj bylismy u gp,i maluch dostal masc juz mu lepiej-ale to wlasnie od jonhsona!!teraz nie wiem co kupic boje sie ekperymentowac na dziecku.co nie znaczy ze u innych dzieci tez tak bedzie moga tolerowac dobrze te kosmetyki.pozdraweiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×