Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość Ania i Babel
Hej! Camille nie chce Cie rozczarowac ale to o czym piszesz to zalozenie zwyklego account w sklepie. Oferuje to chyba kazdy sklep w tym kraju, a wiem, bo moj tez ma taka oferte. I choc nie znam warunkow zalozenia karty w MotherCare to zakladam, ze by taka karte zalozyc nalezy mieszkac w Anglii min. 2 lata a i tak nie ma pewnosci, ze sie ja dostanie. Jesli ja juz dostaniesz to najzwyklej w swiecie musisz jej uzywac by otrzymac pozniej kupony rabatowe. A gdy uzywasz takiej karty to sie poprostu zadluzasz. U nas w sklepie nie placi sie odsetek do 56 dni, potem naliczaja Cie ekstra. Wedlug mnie lepiej poszukac lepszych ofert w innych sklepach bo czasem te 10 funtow mozna zaoszczedzic idac kilka krokow dalej do mniej znanego sklepu :-D Ale co do zakupow to juz sie rozpisalam w poprzendim poscie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki i brzuszki :)) 🌼GRATULACJE DLA ŚWIEŻO UPIECZONYCH MAMUŚ I ICH BOBASKÓW🌼 Troszke mnie tu nie było i jak widze ktos cofnął mnie w tabelce ;)). U mnie i mojego brzuszka wszystko oki, w piątek byłam u położnej ktora oznajmiła mi że mój synuś napewno urodzi się większy niż córeczka ( Klaudunia miała 56 cm i 3560 gr) , aż się przeraziłam mam nadzieje że nie będzie większy niż 4kg :)). Faktem jest jednak to że w chwili obecnej moje brzusio jest takie duże jak w dniu pierwszego porodu:)) a do porodu pozostało jeszcze duuuuuuuuuuuużo czasu :) Wiecie dziewczyny , właśnie oglądam studio wyborcze i tak się zastanawiam , że może już niedługo będzie po co wracać do POLSKI hmmmmm było by miło ....... Pozdrawiam serdecznie :)) dobrej nocy ............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Izabela26.........12/10.....42....Kidderminster....córka .......OLIWIA edziulka...........15/10.....41...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......41....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....39.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....39....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....38....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......37....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....37....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....35.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......30....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......29... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric agnes23............09.02......25.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania........22.02... 23...Szczecin/Northampton...córeczka...Gabrysia Monika2........10.05.2008.....Coventry.............?.... .........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n.............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester...corci a.....Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah migotka_bober..19/10....3508...Londyn...syn...Maximilian lub Samuel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasania tylko pamietaj ze ta Anglia jest taka dziwna ze oni sprawe kazdego traktuja inaczej. mam nadzieje ze uda mu sie to jakos zalatwic. nie wiem czy mojej siostrze przyznali to tak szybko i na podstawie tych dokumentow ze ma synka i jest z nim tu czy tak po prostu. czasem trzeba przepracowac rok czasu bez przerwy zeby mozna bylo sie o jakies sprawy ubiegac. nie chce zebys sie rozczarowala.... ja juz tyle o tym czytalam i czasem myslalam ze moge na cos liczyc a pozniej sie okazalo ze nic z tego :( a ten social centre to juz tam ide chyba ze dwa miesiace. mozesz mi na[isac jak cos wiesz o nim co tam jest i jak to tam dziala? jaka tam pomoc oferuja. ja to nie wiem nic o tym i nie wiem nawet czego moglabym sie spodziewac po tym. dobranoc dziewczyny. dalej kciuki trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a te payslipy to taki dowod dla taxow ile pracuje i ile dostaje. dlatego zawsze zalecaja je trzymac i nie wyrzucac. tak jak opisalam moja siostre to tak bylo mam nadzieje ze Wam sie uda :) poza tym jak bedzie sie o to staral to tam chyba trzeba duzo rzeczy powysylac tj. akt urodzenia swoj orginal, oni go oddaja po tyg, nawet NIP polski, no wlasnie te wyciagi i payslipy i pewnie cos jeszcze ale nie pamietam. pisze to na podstawie siostry, ale moze jakas dziewczyna tez sie starala o to to moze cos napiszse jak wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANia i babel, ja te karte dostalam bez zadnego problemu innikt sie mnie nie pytal jak dlugo jestem w uk. a jesli nie chcesz korzystac z ddebetu to nie musisz. ja akurat z tego nie korzystam i od razu place gotowka w sklepie, czyli w ogole sie nie zadluzam, a tylko zbieram punkty i dostalam kupony za 20f za nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Babel
A to w takim razie przepraszam camillee! Ale po tym co my mamy z tymi kartami u mnie w sklepie a takze historiach roznego rodzaju kart we wszystkich sklepach etc, bla bla bla myslalam, ze to jakas podpucha. Ale widac sie mylilam :-/ Wybacz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sprawie zakupow. :) Bede zawsze agitowac do kupowania na Ebayu a jak ktos ma mozliwosc, to na polskim Allegro. Naprawde mozna tam znalezc wszystko, wybor lepszy niz w kazdym sklepie i co najwazniejsze- sporo taniej! No i do domu, pod same drzwi przysla towar ;) Juz wiele razy mowilam- mam cala wyprawke od A do Z Allegro a wszystkie ciuszki z Ebaya. Kupilam wszystko na Allegro bo wiedzialam ze bede jechac do Polski i bede se mogla to odebrac. Jesli wiec ma taka mozliwosc, warto skorzystac, bo naprawde podliczajac wszystko to sie oplaca. Wydalam lacznie moze max 2300zl co jest na pewno mniej niz bym wydala w funtach. I mam tylko wozek uzywany i ciuszki - jedno i drugie w stanie idealnym. Jesli wiec moge sie powtorzyc- namawiam do zakupow na Ebayu i Allegro. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania i babel, jesli ktos nie zaplaci na czas, to faktycznie moze sie troche zadluzyc, ale wcale nie trzeba jej uzywac jako debetowej ;) ja nie mam zamiaru!!! kupony distalam od razu w sklepie przy rejestracji, a karte do domu przyslali po tygodniu :) uwazam ze jeszcze warto zapisac sie do parenting club w bootsie ;) ja dzisiaj sie zapisalam ;) skorpionka, co do ebay i allegro to masz racje! co prawda ja wole wszystko obejrzec i dotknac przed kupieniem, ale jesli opis jest wystarczajaco dokladny to moge kupic :) nie mam nic do rzeczy uzywanych. oczywiscie zalezy co to jest, ale wozek, lozeczko i wiele innych rzeczy moga byc uzywane i nie ma to znaczenia dla dziecka ;) a swoja droga to widze ze ty allegowa maniaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzbym dzisiaj ja zaczynala?? ;) mam pytabie: czy skoki cisnienia mattki sa szkodliwe dla dziecka?? pytam bo w sobote mialam b nieskie cisnenie a w niedziele bardzo wysokie, ale nie wiem czy dzieckio to jakos odczuwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka 81 to ja już powoli wiem, co ma robić w kwestii zakupów - tam, czy tu. Wiele rzeczy mam już na allegro, bo w sklepach polskich tanio to nie jest. Na pewno ceny są atrakcyjniejsze niż, jeśli przeliczyć w funtach. A poza tym, mimo że tylko raz zawiodłam się na jednym sprzedającym, mam pozytywny stosunek do alllegro. Siedzę sobie w domku, popijam ciepłą herbatkę, pieniądze lecą przelewem, i do domu przychodzi paczka. Zakupy w sklepie \'na żywo\' traktuję raczej jako wyjątek - tak jaendorazowa przyjemność, można pójść, podotykać, porozmawiać ze sprzedawcą. I ja się pod allegro podpisuję, ale ebaya trochę się boję. Na allegro czuję się swojsko, a do ebaya musiałabym się jakoś poprzyzwyczajać. Camilee nie wiem jak nadciśnienie, ale niedociśnienie np. w moim przypadku jest chlebem codziennym. Gdy nie byłam w ciąży miałam niskie ciśnienie, teraz w ciąży mam jeszcze niższe. Lekarz powiedział, że to są moje uroki ciąży. Na raty wchodzę po schodach, wykonuję wolniej różne rzeczy, które przed ciążą robiłam w tempie torpedy ;) Dziecku to moje niższe ciśn. nic nie szkodzi. Pozdrawiam! Agnes23 zapytam się męża, bo wiem, że on i w tych siódemkach był, i w revenue, to zapytam gdzie lepiej pójść i co gdzie można załatwić. Wiem, że nie da się upiec paru pieczeni na jednym ogniu. Nie chcę być łasa na pieniądze, chciałabym, byśmy święta spędzili już razem, i by nam na życie starczyło. I nawet jak będzie trudno, to i tak w Anglii jest to, na co nie byłoby nas stać w Polsce, żeby z przeciętnej pracy jednego człowieka utrzymać mieszkanie, siebie i żonę i dzidziulkę w drodze. Jak tylko coś będę wiedziała napiszę! Mówiłam mu już o tych warunkach na WTC (ale skrót kojarzy się z USA), ale podejrzewam, że Maciek nic nie załatwi póki nie będzie miał już NINu, tudzież HO. Trzymaj się. Dziewczyny które czekają jak tam u Was sytuacja wygląda? Co robicie, jak już nie wiecie co robić, bo czas się tak wlecze? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie bo on tego NIN nie ma jeszcze ale to nic wszystko w drodze niech sie popyta i cos wymyslicie. wiem ze to tak wyglada ze Polacy aby tylko na jakis benefit sie zachaczyli i zgarneli kase od krolowej, ale jesli planujecie zostac dluzej i tu ukladac sobie zycie to trzeba sobie jakos pomoc, jak Polska nie chce to moze tu :) jesli chodzi o spedzenie swiat razem to uwazajcie na bilety bo z dnia na dzien coraz drozsze. teraz sa taniutkie ale wiesz jak to bilety. maz na pewno pracuje przez jakas agencje wiec jesli ta praca sie skonczy to beda go wysylac pewnie gdzie indziej. wiem tez ze ciezko jest zostawic jedna agencje dla innej, to jest zawsze ryzyko... ale niech probuje. najwazniejsze to przezyc ten start. my sie chcemy teraz przeprowadzic zeby mieszkac w innym ladniejszym jakims mieszkaniu bo tu gdzie jestem aktualnie to ble ble ble i nie wyobrazam sobie urodzic i dzidzie tu miec. ale oczywiscie nie stac nas na chate jakas... ale mam nadzieje ze cos wymyslimy. trzymam za Was kciuki. a jak tam reszta dziewczyn rodza juz czy nie?? biedactwa. ja juz bym chciala miec dzidzie przy sobie a u mnie dopiero 6-ty m-c a co dopiero Wy. dalje trzymam kciuki za szybki latwy porod. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes revenue to urząd podatkowy. Maciek ma mi jeszcze dosłać smsem nr. tel. i dokładny adres. W każdym bądź razie te siódemki, czyli to, co ja nazwałam social centre nazywa się oficjalnie Center Advice, a resztę Ci napiszę, jak dostanę smsa od męża. Mówił, że lepiej jest najpierw zadzwonić, i przez telefon wyłożyć swoją sprawę, a wtedy umawiają na spotkanie. I choć tel. kosztuje, to nie ma sensu się tam wybierać przed dzwonieniem, bo jak przyjdziesz to dadzą Ci nr telefonu, by tam się umówić na spotkanie :/ Z tym grudniem, to wiem, że nie ma co się ociągać, ale myślę, że pierwsze dni jeszcze nie będą tak tragiczne jeśli chodzi oceny biletów, w porównaniu do tego, co będzie się działo przed samymi świętami. W pierwszych dniach listopada wybieram się do biur by zarezerwować już konkretny termin na busa do Northampton. Zyczę Wam powodzenia w szukaniu mieszkania, może uda się znaleźć nie takie drogie, tak, że da się jeszcze wyżyć? Trzymaj się :) U dziewczyn po terminie, albo około jego coś cicho. Czyżby się działo? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Agnes 23 pełna nazwa to Welfare Right Advice Service, 3-7Hazelwood Road, North.NN1 1LG, tel. 01604636112. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasania revenue to wiem gdzie :) ide tam niedlugo po zwrot podatku. tylko wlasnie ciekawily mnie te siodemki bo mi mowili wlansie zebym do Wafe Right poszla i to jest cos w rodzaju wlasnie urzedu jakiegos socjalnego wiec moze to to samo. a to Ty busem jedziesz tak? ja myslalam ze lecisz. ojej to chyba ciezko Ci bedzie taki kawal w busie zgnieciona :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja madra jestem :P widzialas co ja napisala Wafe hehe no taka wlasnie mam pamiec. dzieki za pelna nazwe to o tym samym mowimy. slyszalam ze tam po polsku mozna gadac z kims. i co oni tam doradzaja jak o co kiedy mozna sie starac? pewnie tak. ale to fajnie. ja to teraz sie staram o Incapacity benefit ale czy go dostane.... to jest jaby chorobowe i kobiety w ciazy 6 tyg przed urodzeniem moga dostac i do dwoch po urodzeniu. ok 60-70 f tyg. zawsze cos. nie wiem czy Ty bys mogla sie o to starac. poczytaj o tym na jakis stronach poczekaj zaraz jakas znajde. a ja sie staram bo nie zasluguje na zadne maciezynskie bo ja od ponad trzech miesiecy nie pracuje bo mialam zagrozenie ciazy i kazali mi wziac pare dni wolnego ale i tak juz nie wrocilam do pracy... balam sie o dzidzie a poza tym jak juz sie lepiej poczulam to mialam juz brzusio i ktoz by ciezarna z zagrozeniem ciazy przyjal :O sama bym nie poszla. dla mnie dziecko wazniejsze. a poza tym jak bylam u midwife to na moja \"nowine\" ze mam zagrozona ciaze w ogole nie zareagowala moze dlatego ze bylam w drugim miesiacu. o matko to ja juz cztery miesiace nie pracuje. ach jak ten czas leci... a pozniej to juz tez nic o tym nie mowila. ale jest ok teraz. rosnie i dobrze sie rozwija. USG mi wykrylo zagrozenie jak kiedys zwijalam sie z bolu w pracy i sie zwolnilam. najgorsze z emusze wziac od midwife zaswiadczenie ze od czterech miesiecy jestem niezdolna do pracy i czy mi to da to nie wiem. poczukam stron i zaraz napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! no dziewczyny wybory poszly po mojej mysli, moze kiedys tam wroce! Ssania niestety dopoki maz nie zalatwi NIN nie ma mozliwosci sie starac o benefity, ale to tylko procedura wiec nie bedzie problemu dlaczego macie problemy z tymi kartami- ja posiadam karte z prawie kazdego sklepu w ktorym lubie kupowac, i nie mam z tym zadnego problemu, tak samo z banku- nawet ostatnio ciagle dzwonia bo chca mi wiekszyc mozliwosc kredytu do kilku tysiecy. dzieki tym kartom ze sklepow kupuje duzo ciuchow , butow i kosmetykow taniej, dostaje poczta kupony znizkowe lub smsy w ktorym dniu bedzie znizka z ta karta, wystarczy zawsze zmienaic adresy i placic w terminie- ja uwazam ze sie bardzo oplaca. a sporo rzeczy , przezde wszystkim lozeczko , materac i bumper dzidziusiowi kupilam wlasnie w mothercare, bo to jest jedyny skelp na wiosce gdzie moge na zywo zobaczyc te rzeczy ( i dali te kupony).poza tym na przyklad tylko w mothercare jest najlepszy wklad do wanienki do kapania niemowlaka a propo\'s - jakby ktoras z Was szukala kolka dmuchanego do siadania po porodzie to sa wlasnie w mothercare za 1.99 duzo slicznych ubranek , nosidelko, spiworki do spania, kocyki, pieluchy tetrowe, laktator, butelki , sterylizator i mnostwo innych gadzetow kupilam w TK MAxie. jak macie blisko to polecam. zaoszczedzilam na tych wszystkich rzeczach jakies 200 funtow, jak nie wiecej., bo tam wszystko jest polowe taniej i naprawde mozna znalezc fajne , sliczne rzeczy, szczegolnie cudowne ubranka poprzecenaiane na przyklad z 20 na 4 funty. tam jest wszystko od moses basket, przez posciele, rozki, albumy ze zdjeciami itp., kurcze powinni mi zaplacic z reklame! dziewczyny urodzilyscie juz, jak nie, to szybciutko- poprosze o wiecej zdjec slicznych dzidziusiow???????????????????? pozdrawiam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wiesz co wszedzie jest napisane ze zeby dostac go musialabys miec NIN a nie masz.... trzeba liczyc na tamte taxy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes ja przestalam pracowac dla panstwa od razu jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy- pzreprowadzilismy sie za Londyn i musialabym codziennie dojezdzac, poza tym pracowalam czesto z chorymi ludzmi (hiv, zoltaczka itp ), oczywiscie zasilku dla bezrobotnych mi odmowiono, tak wiec mi tez nie nalezy sie macierzynski i raczej mozesz nie dostac tego incapacity benefit , bo ja akurat w piatek o to pytalam, ale mozesz sprobowac, oni to jakos dziwnie przyznaja. ja nie mam sily juz z tym walczyc.pol roku walczylam z pracodawca o poprawne P45, bo baba w glownym biurze sie pomylila i nikt nie chcial wziac za to odpowiedzialnosci.odsylali mnie od jednego biura do drugiego i wszystkie nerwy mi to zjadlo. moze cos w koncu zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karinella mi ei wydaje ze u mnie kwestia zalatwienia tego zwolnienia ale nie wiem czy mi babka wypisze. ale szczerze to tez mi sei nie chce tego wsyztskiego zalatwiac, ale warto sprobowac a kasa nam sie bardzo przyda. ale tez mialas przeboje o p45. mieszaja tutaj tak :O a Ty jak sie staralas o IB to mialas zwolnienie od lekarza ze jestes niezdolna do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes 23 to własnie to miejsce na doradzenie czy Ci coś przysługuje, czy nie, jakie trzeba spełniać warunki i konkretnie już jak to osiągnąć. Tu w Polsce pracowałam u jubilera, zmiany po 12godzin, dwa dni pracy na dwa dni wolnego. Z tego powodu już od miesiąca jestem na zwolnieniu lekarskim. Byłam osłabiona, czułam już że się zdzieram, że nie daję rady fizycznie, zwłaszcza wystać tyle godzin. Dlatego lekarz sam proponował. Wiem, że w Anglii nie ma takiej możliwości pójścia na zwolnienie tylko dlatego, że specyfika pracy jest za ciężka. Niemniej cieszę się, że miałam taką możliwość - całkiem inaczej się czuję, i psychicznie i fizycznie, wypoczęłam trochę. Pozdrawiam Was ciężarówki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Drogie. Chcialam obwiescic, mysle ze sie kolezanka nie obrazi, ;) ze Laboszek urodzila wczoraj, po dlugim oczekiwaniu, swoja corcie Natashe. :D 🌼 Malutka urodzila sie wczoraj, czyli 21.10 o godz. 21:25 i wazyla 3275g. Byloby milo, gdyby ktoras z Was zmienila wiec Laboszek w tabelce, bo ja pisze z komorki, wiec nie mam jak skopiowac tabelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Babel
Haha! No to najogromniejsze gratulacje dla Laboszka i jej coreczki!!! Super!!!! Duzo zdrowka zyczymy i samych radosnych chwil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla Laboszka ❤️ 🌻 zmienilabym ja z mila checia ale nawet nie wiem skad ona jest :( Skorpionka Izabela bierzcie z niej przyklad i do dziela!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboszkowi gratuluję córy... :D Nie wiem skąd świeżo upieczona mama jest, niech ktoś bardziej wtajemniczony uzupełni tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee- jak sie zapisalas do parenting club w bootsi? tam chyba trzeba kupic pampersy ? i na miejscu to wypelnilas i dalas przy kasie? czy jakos inaczej to wyglada? wlasnie mam zamiar wybrac sie dzisiaj albo jutro do bootsa by zapisac sie do tego clubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla wszystkich nowych mamus :) 🌻❤️kwiat]❤️🌻❤️🌻 Dziewczyny ratujcie co zrobic z potowkami????:( Chcialam zeby malej cieplo bylo i przesadzilam znacie jakas inna metode oprocz kapania w krochmalu ? pozdrawiam Acha i przypomnijcie mi jak nazywa sie to urzadzenie do czyszczenia noska? kasialud ja tez mieszkam w Manchesterze i anusia23 tez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda744 wielkie dzieki za informacje :) mam jeszcze pytanko bo w sklepie jest ulotka ze jak sie zapiszesz to dostaniesz torbe czy cos takiego sa jak to jest jak zapisujesz sie przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna101- nie mam pojecia jak to jest z ta torba. Przez neta to sie chyba jakis kupon rabatowy dostaje- tak mi napisali w zwrotnym mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×