Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

izabela, trzymaj sie kochana :) ja tez ciagle mysle o tej wanience :) mi sie bardzo podoba wyglada na porzadna, tylko nikt jej jeszcze nie wyprobowal :) izabela, daj znac jak bedzie z nia wszystko w porzadku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka, dziecku sie nie spieszy bo mu teraz wygodniej ;) nasluchalo sie tyle zlego o swiecie to nie chce wychodzic :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam takie kocyki w internecie, ale chyba ich nigdy nie widzialam naocznie ;) musze sie w sklepie rozejrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee wielkie dzieki za informacje, podejde tam i wypelnie ten formularz ostatnio czesto tam zagladam wlasnie na te dziedziece rzeczy i chyba warto sobie taka karte wyrobic i zbierac te punkty:) co do tych kocykow to nasza \"polska\" midwife bardzo je zachwalala, zreszta moja kolezanka taki ma i tez bardzo sobie zachwala ten kocyk jest zrobiony z jakis specjalnych wlokien ktore wlasnie odpowiednio ocieplaja dziecko nie przegrzewajac i jednoczesnie przepuszczaja powietrze, w naszym miescie uzywaja ich na oddzialach polozniczych ( w kolorze zoltym) slyszalam ze tak samo jest w innych szpitalach w anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta wanienka tez fajna. tylko ja mam cholerna awersje do wilgoci angielskiej i staram sie miec jak najmniej rzeczy ktorych nie da sie suszyc w tumble dryer co do cellular blanket to tez uwazam ze sa swietne.i ja kupilam dwa rozmiaru 150/80 czyli duze w jednej paczce za 7 f w TKMaxie, a w mothercare sprzedaja je w kompletach z przescieradelkami i kocykami falanelowymi za dwadziescia pare funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy ze mam nie brac go do szpitala?? zapakowalam sobie bialy, ale jak daja to nie bede ciagnela, bo w zasadzie duzo miejsca zajmuje budze sie codziennie o tej porze i koniec, do 5 nie spie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki. rodzicie juz?? :P karinella widze ze naprawde spac nei mozesz. kurcze a chociaz odsypiasz pozniej cos, ja to bym nieprzytomna chodzila caly dzien :O pozdrawiam wszystkie mamusie i przyszle mamusie camillee dzieki za odpowiedz ze zdjeciami :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:) :) :) karinella- prawdopodobnie u Ciebie w szpitalu tez beda te kocyki wiec chyba rzeczywiscie nie ma potrzeby brac go z domu:) widze ze pelnisz nocna sluzbe na topiku -biedactwo, mi jakos minely te parogodzinne przerwy w spaniu, budze sie w nocy ale zazwyczaj w ciagu milku minut zasypiam ponownie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja ostatnio budzę się ok 4.00 rano i tak się turlam, ostatnio grałam w puzzle na komórce, by oczy zmęczyć :P Chciałam się z Wami podzielić tym, że mój mąż dostał już Home Office :) Powoli ma się ku lepszemu. Jeszcze tylko NIN. No i data wyjazdu staje się konkretniejsza - pierwszy tydzień grudnia :D Jeny jak się cieszę, że nasze spotkanie przyjmuje relany, kalendarzowy wymiar. Agnes 23 Ty masz być fajną dziewczyna! :) Bo jak już będę w Northampton, to będę miała kogo odwiedzać. I dzielić się radościami bycia mamą po raz pierwszy. Pozdrawiam Cię serdecznie! Pozdrawiam Was serdecznie dziewczyny poterminowe - Laboszek przetarła szlaki, i u Was to ostatnie dni z brzuchem i dzidzią po tamtej stronie brzucha. W Szczecinie mroźno. Wczoraj nawet nosa z domu nie wychychnęłam, ale dziś jadę \'na miasto\'. Piszę na miasto, bo mieszkam w odległej od centrum dzielnicy. Zapłace rachunek, mogę to zrobić przez int. ale mam motywację do wypuszczenia się na to zimno. W kurtkę zimową jeszcze wchodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, co u naszej Izabeli26. Dzis jej Wielki Dzień. Mam nadzieje, że szybko da znać, jak poszlo. :) Ja chyba zaraz wezme zimny prysznic - ponoć wywołuje skurcze. :) Wczoraj mialam mega doła - dzisiaj jest juz lepiej. Pozdrawiam Was dziewczyny i wysyłam mnóstwo buziaków Wam i Waszym brzuchom! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry dziewczynki! ja dzisiaj bylam u mojej poloznej i w sumie sie niczego konkretnego nie dowiedzialam. jestem juz w 38 tyg i 5 dni a tu dalej d...a! chodzi mi o to ze termin wg OM mialam na 21/10 a ten wg USG mam na 02/11. wiec pozostalo mi tylko czekanie a ja juz bym chciala urodzic!!! w czwartek jade do mojego polskiego gin bo mi kazal jezeli nie urodze do 21/10 to mam sie z nim skontaktowac bo wg niego termin mialam na niedziele. a dzisiaj jest 23/10. myslalam ze zrobie mezowi przesliczny prezent na urodziny bo ma je jutro a tu nic!!! niestety musze sie wybrac dzisiaj na jakies zakupki i cos mu kupic tylko niewiem co! bole mam ale od czasu do czasu i to zazwyczaj takie jak na okres i zawsze jak klade sie spac. chociaz z tym spaniem to tez nie jest tak dobrze bo ja w nocy niemoge spac klade sie o 23 a usypiam dopiero 4-5 nad ranem. i tak w dzien dzien niewiem czym to jest spowodowane ale chyba to znak ze ciaza dobiega konca bo z dnia na dzien czuje coraz wiekszy stres i strasznie sie boje! LABOSZEK gratulacje dla ciebie i coruni niech chowa sie zdrowo i wracaj do nas szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka trzymaj sie na pewno lada chwila i bedzie Twoj wielki dzien :) 🌻 Sasania nawet nie wiesz jak sie ciesze poznalam kogos kto bedzie w tym samym miescie co ja. bede miala niedosc ze kolezanke to jeszcze brzusiata :P a w sumie to szczerze mowiac znam tu tylko dwie dziewczyny ale z nimi kontaktu zadnego nie utrzymuje. jedna ma synka 3 latka czasami sie jakos odwiedzimy a druga no coz 20 lat szaleje pracuje i sie bawi hihi. wiec tez raz na jakis czas sie spotkamy i to wsio. zycze Wam jak najlepiej. staram sie wyobrazic co Ty tam biedna przezywasz jak jestes w domku bez meza... ciagle pytania do siebie czy jemu sie uda czy nam sie uda... najwazniejsze zebyscie mieli na mieszkanie czy pokoj i na jedzonko. mieszkania oczywiscie drogie jak cholera jedzonko juz tak nie. a byl maz w tej agencji co pisalam?? slyszalam ze w Pl jest strasznie zimno a ja lece za trzy tyg i nawet kurtki nie mam... mianowicie ostatnio jak moja mamusia leciala do mnie to ktos nam ukradl torbe w ktorej byly moje dwie kurtki zimowe :( no coz. i nie wiem jaka mam kupic. szkoda mi kasy ktorej nie mam w sumie na specjalne kurtki dla ciezarnych bo to drogie i na jeden sezon... :O ale chyba bede musiala. macie jakies namiary na ladne i w miare tanie kurteczki dla mam z brzuszkiem?? Izabela trzymaj sie cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki pozdrowionka w ten piekny dzionek:):):) Skorpionka tak wlasnie chodzi o to ze mi wisi jako nie zaplacone a ja nie wiem jak to usunac:( Siedzimy na eBayu od tygodnia wiec jeszcze troszke sie mieszamy z tym wszsytkim ale nie widze tam opcji usun :( A ta wanienka ktora masz kupilas ja w Argosie??? jezeli tak to ile dalas za nia bo widzialam wlasnie takie na ebayu ale nie wiem czy sie oplaca bo i przesylka itd :) pozdrawiam Cie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam tę wanienke na polskim Allegro - taniej wyszlo niz w Argosie i Ebayu - musisz porownać ceny, gdzie najlepiej wyjdzie. A co do usuwania transakcji. Tam gdzie masz swoje aukcje w dziale WON czyli wygrane - masz mozliwosc zaznaczenia (po lewej stronie przy kazdej rzeczy jest taki kwadracik, ktory mozna kliknąć, czyli zaznaczyc) a potem nacisnąć REMOVE czyli usunąć. Jak bedziesz miala problem, to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuchatki i mamusie !!! 🌻 Wlasnie wrocilam od poloznej,zbadala tetno dzidziusia,pomacala rzuch i poiedziala,ze moja corcia jest \"very lazy\",bo wszystko jest w porzadku a ona nie spieszy sie do wyjscia. Teraz czekam do 15 aby zadzwonic do szpitala i upewnic sie,czy jest wolne lozko dla mnie. noi jesli powiedza,ze tak to o 16:00 bede juz w szpitalu.Nawet nie macie pojecia jak sie denerwuje! Mam nadzieje,ze wszystko pojdzie dobrze. Dziekuje dziewczyny,ze o mnie pamietacie i za slowa otuchy. 🌻 odezwe sie jak najszybciej :)) Skorpionka81 trzymam kciuki,mam nadzieje,ze jak wroce,to Ty tez bedziesz juz ze swoim malenstwem:)) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka jestes niezastapiona :):):):) udalo mi sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Troszke mnie to kolilo w oczy heheheehe dziekuje Ci jeszcze raz pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dziwnie w nocy sie budze jak nigdy jest mi strasznie gorąco!!!obudziłam sie zlana potem.i nerwowa chyba podświadomie czuje ze to juz niedlugo nie mysle non stop zeby nie zgupiec tylko sobie tak czekam .nie mam boli moze czasem takie jakby bolal mnie zoladek albo jak na okres ale to czasami bardzo rzadko.juz sny mam o dzidziusiu!!! w niedziele bylam na spacerku z mężem i znajomymi mężuś przepracowany takze to byl dzionek dla niego wreszcie byl tam gdzie pragnął w muzeum łodzi podwodnej a ja odpoczęłam na świeżym powietrzu. mam zamiar jechac do polski autem 15 grudnia podobno na tymczasowy paszport czeka sie tylko tydzien bo pisalam do konsulatu.nie uwazacie ze troche za szybko na tak dlugą podroz z maluszkiem (miesiecznym)?trzymajcie sie .Boże laboszek juz!!!czekam na zdjecia jej niuni !!!pozdrawiam skorpionka cierpliwosci juz niedlugo.ania grimbsy chyba bedziemy razem rodzic tzn w tym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane mamusie!!ma do was pytanko czy wy musialyscie miec jakis list zeby zapisac maluszka do przychodni???bo mi hv powiedziala ze cos wysla i z tym mam isc zaraz minie 6 tyg malucha a listu nie widac,nie wiem co robic,tym bardziej ze maluszek moj wyglada jak potworek ma zsypana cala buzke,jak tarka:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela- trzymam kciuki za szybki i jak najmniej bolesny porod❤️🌼❤️ no i zeby bylo dzisiaj wolne to lozko w szpitalu specjalnie dla ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku składam wielkie gratulacje świerzo upieczonym mamą🌼 🌼 🌼 ANKA MANCHESTER Aniu , moja Klarcia urodziła się z ząbkiem i jak miała dwa tygodnie , to dwa jej się wyżynały. Najgorsze było to , że Klara była za mała , żeby móc stosować jakiekolwiek żele do ząbków, czy jakieś środki przeciwbólowe. Twoja kruszynka ma już 6tyg , więc myśle , że jak powiesz to HV lub GP , to coś poradzą na to , by maleństwu pomóc w cierpieniu, a na potówki ?????? spróbuj smarować dzieciątko mączką ziemniaczaną zamiast olowki , czy pudru, powinno pomóc. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola wlasnie ogladalam twoje zdjecia czy ty rodzilas w wodzie?jesli tak to napisz wrazenia prosze bo ja mam zamiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARINA 82 Tak Karinko , Klare rodziłam w polsce w wodzie , a Maksa tu.... powiem Tobie , że nie zamieniła bym porodu w wodzie na żaden inny, może dlatego , że nie rodziłam normalnie, ale i tak nie zmienie zdania , że woda pomaga. Tu jak przyjechaliśmy do szpitala , to niestety basenik był już zajęty , a ja miałam za częste skurcze , by pojechać do innego szpitala. Na szczęście położna która opiekowała sie nami przy i po porodzie wiedziała jak bardzo chcę rodzić w wodzie, bo tydzień wczesniej oprowadzała nas po odziale i stwierdziła , że mogę rodzić w wanie , takiej większej -szpitalnej. Tak więc jak tylko weszłam do wody odszedł mi ten diabelny ból krzyżowy i wogle nagle robi się miło i tak jakoś chłodniej . Poza tym maluszek po wyjściu na świat jest czysty-Taka była Klara( przywioze zdięcia z polski jak jeszcze pływa sobie w wodzie-naprawde piękne . Natomiast jak Maksik wychodził miał już główkę owiniętą pępowiną i położna musiała spószczać wode i przecinać pępowinę by mój maluszek mógł oddychać, dla tego na zdięciach jest od krwi . Ale i tak było cudnie(jeśli tak to mogę nazwać) , bo przynieśli mi gaz bym nie czuła bólu , ale nie był on wcale potrzebny. Tak węć Karinko , ja ze swojej strony serdecznie namawiam Ciebie na poród w wodzie , jak będziesz miała jeszcze jakieś pytanka to pisz , a ja z chęcią Ci odpowiem . Pozdrawiam Ciebie i maluszka w Twoim brzusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski i dwupaczki:) serdeczne gratulacje dla \"nowych\" mamusiek:) nie mam czasu na nic, z kafe jestem do tylu od samego porodu:) maly jest swietny! rosnie jak na drozdzach, ma juz 4400g:) dostal mi jakiejs wysypki na policzkach, nie wiem od czego, moze od mleka??? nie karmie piersia bo nie mialam dlugo pokarmu, bylismy na sma gold, przeszlismy na polski bebilon ale tym sie nie najadal i teraz dop od dzis jestesmy na zielonym cow&gate, nie wiem czy nie za czetso bo je mi co 2h!!! a jak chce go przetrzymac z 15min dluzej to sie wydziera, nie placze a krzyczy!!! sama juz nie wiem, ile jedza wasze maluchy? najlepiej gdyby odpowiedzialy mamusie z podobna waga dzieciaczkow bo wiadomo to ma b.duze znaczenie. dzieki serdeczne, buziole😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wczoraj mąż dostał HO, a dziś przyszedł pocztą numer NIN :D Jest coraz lepiej! Agnes 23 ubierz sie cieplutko, bo naprawdę bez zimówki można zmarznąć. No to rzeczywiście trafiłaś w sedno - siedzę i myślę. Martwię się też o pieniążki, jak sobie damy radę z wynajmem mieszkania, ale wiesz nie jest dla mnie tajemnicą, że wiele sił daje mi wiara. Wiem, że to niemodne, i wydaje się, że dla moherowych beretów. Ale dla mnie to prawdziwe źródło siły. Inaczej nie dałabym rady. Ty wiesz, że jak na razie mojemu mężowi nie przysługuje WTC bo ma za duże dochody %) Zobaczymy, czy będzie ta możliwość dofinansowania opłat za mieszkanie. Bo jak na razie to na życie zostanie nam 200f, co jest kwotą nieco przerażającą. Aniu Grimsby dopiero dziś w atlasie Pascala zobaczyłam jak daleko jest Grimsby od Northampton (bo tą mapą googlową jakoś nie umiem się posługiwać). Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna M- z jedzeniem to zalezy od dziecka. Moj Julek teraz mniej wiecej je co 2-3 godz w ciagu dnia 40-60ml jak sciagne mleko do butelki- nie wiem dokladnie ile to bedzie kiedy ssie bezposrednio cyca:D ale pewnie tyle ao wysysa lub wicej . W nocy jesli wypije o 24h tak 60ml to nawet zdarza mu sie spac do 4.5godz:D:D W ciagu dnia daje mu tez tak ok 50 ml herbatki koperkowej lub rumiankowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Sasania to musze po jakas zimowke skoczyc bo ja to w ogole do Kielc lece to tam to juz w ogole... :O a z tym WTC to bardzo dziwne ze mu nie przysluguje..., ale nie martw sie jak nie teraz to jak juz bedziesz na miejscu to wtedy bedzie lepiej o wszytsko sie starac. chociaz myslalam ze moglby to zalatwic bez Ciebie tutaj. a gdzie on byl sie pytac o te WTC w tym socjalu?? zapytam sie siostry skad ona wziela papiery na WTC czasem lepiej jest przeslac papiery niz sie pytac w jakis biurach czy gdzie tam. zapytam sie moze nie wszystko stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasania jak to mu sie nie nalezy. zaznaczyl ze ma na utrzymaniu Ciebie?? nawet jak jeszcze Ciebie tu nie ma, to Oni nie musza o tym wiedziec. nie spie po nocach a potem odsypiam do 12 Mam nadzieje ze Izabela juz lezy w tym lozku i czeka! Mialam byc twarda i nic nie robic z wlosami oprocz scinania do konca ciazy, ale nie moge wytrzymac, jutro ide do fryzjera bo patrzec na siebie nie moge. wystarczy mi ze 10 kilo przytylam, to chociaz cos z glowa zrobie. od niedzieli mam takiego dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dzisiaj bylam u poloznej. babeczka jest bardzo mila ale niezbyt pomocna!!!! krew pobrali mi 2 miesiace temu, dopiero dzisiaj sie dowiedzialam jakie sa wyniki, ale chyba tylko dlatego ze sama sie zapytalam! nie iwem czy miala mnie zamiar informowac ze mam anemie!!!!! przedzial jest od 12 w zwyz a ja mialam 10 2miesiace temu! w dodatku powiedziala mi ze nie musze brac zelaza skoro dobrze sie czuje :o nie iwme co sie dzieje z tej slubie zdrowia.... czasem stana na glowie, a czasem kompletnie nic nie robiom :o dzisiaj znowu zle sie poczulam i przez kilkanascie minut prawie nic nie widzialam, powiedziala zebym dzwonila do szpitala jka jeszcze raz cos takiego sie stanie :o cos kiepski mam humor dzisiaj, wejde pozniej 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×