Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

LABOSZKU WIELKIE GRATULACJE 🌻 👄 🌻 !!!!!!!!!!!!! SAMYCH SZCZESLIWYCH CHWIL Z CORUNIA !!!!!!!! Ja zmnienie Cie w tabelce: NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Izabela26.........12/10.....42....Kidderminster....córka .......OLIWIA edziulka...........15/10.....41...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19/10......41....Southampton.....córka.. ..........Iza MONDZI25........26/10.....39.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....39....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....38....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......37....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....37....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....35.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......30....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......29... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric agnes23............09.02......25.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania........22.02... 23...Szczecin/Northampton...córeczka...Gabrysia Monika2........10.05.2008.....Coventry.............?.... .........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n.............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester...corci a.....Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah migotka_bober..19/10....3508...Londyn...syn...Maximilian lub Samuel Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia........Natasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nadal nie rozpakowana:(( strasznie uparta ta moja corcia.... Jutro ide na wywolanie mam nadzieje,ze wszystko pojdzie dobrze:)) Pozdrawiam...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabela26 - jejku, dziewczyno, ale masz fajnie! Już jutro!!! Z jednej strony Ci bardzo wspolczuję, że tyle musialas czekac (ja czekam dopiero 3 dni od terminu a już mam doła totalnego, więc co dopiero Ty). Ale z drugiej strony, zazdroszczę Ci, że to już jutro. Teraz możesz byc juz spokojna, bo do jutra zaledwie pare godzin!! Mam dzis total doła 😭 i kazdy mnie denerwuje, wszystko mnie wkur....a 😠 - juz nie wiem co robic - ciągle to samo, nic sie nie dzieje 😭 NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ Izabela26.........12/10.....42....Kidderminster....córka .......OLIWIA edziulka...........15/10.....41...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria Skorpionka81....19(24)/10......41....Southampton.....córka.. ...Iza MONDZI25........26/10.....39.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....39....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....38....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......37....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....37....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....35.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......30....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......29... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......24.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny.............02.02.....22......Stratford on Avon........synek/Eric agnes23............09.02......25.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania........22.02... 23...Szczecin/Northampton...córeczka...Gabrysia Monika2........10.05.2008.....Coventry.............?.... .........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia bebka_k......21/06.....?..........londyn.........chłopa k.............Ryan s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield...........sy n.............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester...corci a.....Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn...........Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka81,nie martw sie,ja juz tydzien po terminie przyzwyczailam sie do mysli,ze bede musiala czekac na wywolanie.Najgorsze sa pierwsze dni od terminu,wtedy najbardziej sie niecierpliwilam,szalu dostawalam ale co moglam zrobic.Cieszylam sie przynajmniej,ze moja mala sie strasznie wierci i nie musialam sie martwic czy cos nie tak. Jutro ide do poloznej na 11:30 a na 16:00 do szpitala...mam nadzieje,ze nie przesuna mi tego wywolania,bo tu w Anglii wszystko jest mozliwe. Moja mala strasznie kopie...pewnie jak sie urodzi to bedzie niezle rozwiercona :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny oswieccie mnie bo zglupialam do reszty Czy to mozliwe zeby 6-cio tyg dziecku rosl zabek? Moja malutka ma na dziasle biala ostra kropke wyglada to wlasnie jak zabek I co tu z tymi potowkami poczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R0ma34
Laboszku wielkie gratulacje, duzo zdrowia i usmiechu wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bylam ja zle wpisalam nica. Jeszcze raz wielkie gratulacje Laboszku dla ciebie i coreczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Manchester - baby nose- clear nasal aspirator spisalam z opakowania dostepne w tesco za 6.99 :) Gratulacje dla nowej mamusi:) usmiechu na twarzy zdrowka i dumy z kazdego malenkiego kroczka Twojej niuni:) Skorpionka zgadzam sie co do Ebaya ja ostatnio kupilam termometr elektroniczny , podgzrewacz taki do samochodu do jedzonka i mleka oraza domowy z aventu , samochod heheheh posciel itd tylko mam jeden problem moze sie orietujesz bo kupilismy z mezem jedna rzecz metoda bay now ale sie okazalo ze facet juz sprzedal to minute przed tym jak my kupilismy no i dobrze bo jak tak zrobil to my juz nie chcemy tylko jest problem bo mi to wisi jako niezaplacone podkreslam tylko ze nacisnelismy bay now ale po zkontaktowaniu sie ze sprzedawca dowiedzielismy sie ze nie mamy placic bo on sprzedal to a w gre wchodza 860L pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania manchester- tak to czasami bywa, ze dzidzi bardzo szybko zabki rosna. Czasami moze sie zdarzyc, ze juz urodzi sie z zabkiem. Jednak powinnas\\o tym powiedziec HV lub na pierwszej wizycie u GP. Co do potowek to moze zacieplo mala ubierasz lub masz za duza temp. w domku. czarna101- ja wlasnie dostalam karte boots i dodatkowo kupon na podwojna ilosc punktow przy piewrwszych zakupach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszek - GRATULACJE!!! 🌻 wreszcie i ty sie doczekalas :) wszystkiego najlepszego dla Ciebie i corci ❤️ AniaManchester - na potowki polecam przecieranie spirytusem 70% moze brzmi okropnie ale dziala choc na poczatku balam sie ze podraznie skore Malej ale jest ok, jak wyschnie to smaruje kremem Balneum Hermal Baby (sklad niemal identyczny jak kremu E45) czarna - jak sie zapiszesz do klubu Bootsa to oni ci przysla kupony z ktorymi bedziesz mogla kupic pieluchy i dostac za free torbe (choc mi nic nie przyslali :O ale mniejsza o to bo mam wozek z Polski z torba w komplecie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczynki! Witam Nową Mamusię 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘GRATULACJE :D A ogłaszam ze z dowodem starym osobistym spokojnie mozna przejechac :D :D :D Przyjaciółka w domku u mnie i nawet nikt za bardzo nie robil prolemó, pani chciala angielska passport,ale sie dziewczynie nie doczekslo i musiala puscic : D i super, bo wlasnie przerwa semestralna, a ja bym nie dala rady z dziecmi znów wszystkimi w domu :) A powiedzcie mi , jak sie mają bilety w grudniu na samolocik? Chcialabym poleciec po swietach przed nowym rokiem, ciekawa jestem. Zaraz spojrze oczywiscie,ale tak pytam, może wiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka - nie wiem jak teraz ale sprawdzalam pod koniec lipca i wtedy bilety kosztowaly prawoe 300 funtow (jeden oczywiscie) az strach pomyslec ile teraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Sassania, uspokoilas mnie z tym cisnieniem :) ja przed ciaza mialam zawsze za niskie,a le w ciazy mialam idealne, az do weekendu :o, aldetgo tak nagle pomyslalam czy to nie jest szkodliwa taka hustwaka ;) wielkie dzieki :) KARINELLA, mozesz mi wkleic link do tego lwkladu do lazienki? bo ja mam zamiar kupic ten fisher price, ale mowisz ze w mothercare jest jakis fajny....? LABOSZEK!!! ogromne gratulacje :) w koncu sie udalo :) czekam na zdjecia i relacje ze szpitala ;) CZARNNA101, musisz sie zapytac kogos z obslugi o parenting club w bootsie i w zaleznosci czy masz juz zwykla karte czy nie dadza ci odpowiedni formularz do wymisania :) mnie jeszcze facet zapisal do health club zebym miala witaminy za pol ceny bo powiedzial ze przy dzieciach sie przyda ;) nie musisz jeszcze nic kupowac przy zapisie, a jak juz bedziesz zapisana to korzysia jest: * przy zakupie wybranych pieluch dostajesz changing bag * podwojne punkty na karte przy zakupie akcesorow dzieciecych * dostajesz jakies znizki i informacje o rozwoju dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za informacje jutro sie przejde i to wypelnie a mam ten formlarz zostawic w bootsie czy go wyslac? a skoro nie trzeba nic kupywac od razu to moze przez internet wypelnie bo i tak bym musiala czekac na ta karte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LABOSZEK- moje gratulacje!!! Strasznie mi ulzylo kiedy przeczytalam, ze doczekalas sie rozwiazania nareszcie! Ciesze sie wraz z Taba!! I duzo zdrowia malenstwu jak i Tobie zycze. Buzak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, ja zostawilam ten formularz w klepie :) nie wiem jak to wyglada w internecie bo ja zawsze do nich chodze ;) co jakis czas przysylaja kupony ze znizkami albo podwojnymi kuponami :) i wywoluja tam zdjecia bardzo dobrej jakosci!! cena jest bardzo niska ale jakos zachwycajaca!!! myslalam ze za takie grosze \"doslownie\" bedzie kiesko, ale bylam mile zaskoczona jak odebralam zdjecia :) niedlugo niose kolejne partie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee mozesz napisac ile kosztuja takie zdjecia w bootsie (o bootsie mowa tak?) ale bez jakis znizek z karta bo jej nie posiadam. a siostra chciala zebym je w Pl wywolala ale moze tu bedzie lepiej albo na to samo wyjdzie. i czy z plyty mozna. pewnie mozna ale dla pewnosci. z gory dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania_Grimsby - a próbowalas po prostu wykasowac tę transakcję? Bo nie wiem czy dobrze rozumiem - chodzi Ci, że to Ci wciąż wisi jako do zapłacenia, tak? Bo jesli tak, to można to po prostu usunąć. Czekam, czekam, czekam.... :( Dziś sobie troche popłakałam z tego wszystkiego, z tego czekania, z tej niecierpliwosci i troche mi przeszło. Mam nadzieje, że jestescie bardziej cierpliwe niż ja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee- sorki ze zawracam Ci z tym glowe wiec jak zostawie w sklepie ten formularz to oni potem przysla mi karte i kupony ze znizkami do domciu tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skorpionka81 biedactwo nie smuc sie napewno wkrotce juz sie doczekasz, dzidzia zapewnie czeka zeby byc malutkim skorpionkiem:) rozumiem Cie co to znaczy czekac -moje pierwsze dziecie kazalo czekac na siebie az dwa tygodnie po terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes babka w job centre powiedziala mi ze jak nie przyznali mi zasilku dla bezrobotnych, chociuaz wedlug wszelkich praw nalezal mi sie, to tym bardziej nie dostane tego, zreszta polozna i tak nie wypisalaby mi zaswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde... ja nie skladalam o zasilek tylko chorobowe no i wlasnie wszaystko w rekach tej moejj midwife nie wiem, nie licze na nic bo wiem jak tu jest ale moze.... mam na kartce wypis z USG gdzie jest napisane ze mam zagrozenie ciazy tylko ze wlansie to bylo 4 miesiace temu i nikt mi nic pozniej nie mowil o zagrozeniu ani o leczeniu. jak moiwlam o tym to w sumie lekarz jakos nie zwrocil na to szczegolnej uwagi a ja wtedy bralam tabletki przeciwporonne bo bylam w Pl. no nie wiem. trudno jak nie dostane swiat sie nie zawalil tylko ze nie z mojej winy nie moglam pracowac. nikt nie powiedzial kiedy moge wrocic do pracy. trudno takie realia mam nadizjee ze pozniej z tymi taxami nie bedzie juz problemu. dziwne tez ze Tobie nie przyznali. kurcze nie wiedzialam ze to az tak ciezko bedzie. papiery o IB mi juz przyslali i mam wlasnie tylko poprawic to co jest zle i wyslac wlasnie to zwolnienei. trudno jak mi nie wypisze. a najsmieszniejszse to to ze powiedzieli mi ze job center do mnie zadzwoni po 8 tyg z zapytaniem czy moge juz pracowac a ja wtedy bede w 32 tc bo z nimi gadalam jakies trzy tyg temu. heh no lece do pracy na skrzydlach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNA101, napisze co zrobilam jak ja zakladalam karte kilka miesiecy temu. wzielam wniosek ze sklepu i wypelnilam wszystko co powinnam (wtedy jeszcze nie wypelnialam o parenting club) i im odeslalam. nie placilam za znaczek bo oni mieli juz swoja peczec przybita ;) a teraz tylko mnie dopisali do tego klubu wiec nic nie wysylalam. musialabys sprawdzic na stronie albo przejsc sie do sklepu i wziac formularz :) jak sie przejdziesz to od razu zobacz jakie maja rzeczy dla dzieci ;) mnie to interesowalo :) agnes23, cena za zdjecia jest bez wzgledu na posiadanie karty ;) ale zalezy od ilosci zdjec wywolywanych i jakie termin realizacji. mozesz je miec w 1godz (drozej) lub w 24godz. ja wywoluje 10x15 (z plyty, lub innego dysku nosnego), jesli sie nie myle to 7p/100z-150zdjec lub 6pensow powyzej 150zdjec. mniej nie wiem bo nigdy nie wywolywalam, ale cena nie jest drastycznie wyzsza ;) jednak musisz sie rozejc u ciebie w miescie bo widzialamze inne ceny byly u mnie i inne w londynie :) maja jeszcze maszyne, przy ktorej sobie stajesz, wkladasz plyte lub karte pamieci i wybierasz z nosnika ktore zdjecia chcesz wywolac na poczekaniu. sa wtedy zdjecia troche drozsze, ale nie wiem jakiej jakosci bo nie probowalam :) KARINELLA, mowisz ze ten wklad jest taki dobry? uzywasz go? napisz mi cos wiecej :) skorpionko, nie smutaj sie tylko ciesz sie pieknym brzuszkiem bo to juz ostatnie godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camille uzywalam takiego cztery lata temu jak pracowalam jako niania. nie jest z materialu wiec nie trzeba go suszyc,na spod kladzie sie pieluche, jest dobrze wyprofilowany, dziecko jest latwo umyc. znam tez kilka mam angielek, ktore urodzily w ostatnich szesciu miesiacach i wszystkie maja ten wlasnie wklad i go chwala, i mowia ze ich wszystkie kolezanki taki maja.ja wiem ze mala sie wygodnie na tym kapalo . zaznaczam, ze kapalam ja odkad miala 3 miesiace ale tym bardziej mysle ze jest dobry na poczatek, zwlaszcza jak trzeba uwazac zeby nie zamoczyc pepusia. Chociaz nie powiem na pewno, bo to bedzie moje pierwsze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camillee: Ja wlasnie zamierzam kupic ta wanienke,jest w argosie.Od razu mi sie spodobala i do tego jest wygodna (tak mi sie wydaje).Potem mozesz zdjac ten wklad jak dzidzius troche podrosnie. Jeszcze jej nie probowalam ale wydaje mi sie,ze bedzie wygodna i praktyczna. U mnie zapowiada sie spokojna noc...Jutro sadny dzien:)) ZYCZE WSZYSTKIM SPOKOJNEJ NOCKI🌻 🌻 🌻 🌻 DOBRANOC 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×