Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Anka właśnie też tak sobie kiedyś myślałam że mogłybyśmy się spotkać ja jak najbardziej jestem chętna tylko teraz gdzie i kiedy mi pasuje najlepiej w tygodniu bo w weekendy jest mąż a wiadomo lepiej pogadać bez facetów,czekam na propozycje A ty pomarańczo odpieprz się od naszych dzieci pwenie sama nie masz i zazdrościsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina nie denerwuj sie. co mi tu strasznie smierdzi- ostatnio pamietam pomarancza atakaowala Jovke dzien przed cesarka, a teraz Karine dzien po terminie. zazdrosc, zlosliwosc czy rozpacz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, dajcie spokoj ;) nie ma czym sie przejmowac :) i reagowac!! i witam po kilku dnioach nieobecnosci :) mialam super weekend, ale jestem padnieta bo z goscmi jezdzilismy wszedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala78
Cześc dziewczyny, mam problem. Skłądalam miesiąc temu podanie o mieszkanie komunalne i kazali mi dostarczyc umowe o wynajem. Obecnie mieszkamy z mężem plus cztery osoby w domu z trzema sypialniami , a ja jestem w siódmym miesiący=u ciąży. Oboje pracujemy. Problem tkwi w tym, że umowa na dom jest na mojego meza i przysłali nam wiadomość z bpha, że przysługuje nam tylko jeden punkt na 20 mozliwych, bo mamy umowe na dom na siebie. Pomóżcie mi jak zdobyc to mieszkanie, bo juz nie daje rady mieszkac z ludzmi, a samemu nas nie stac na wynajem tego domu, bo jest za drogo po prostu. Myslicie ze moze przepisac dom na kogos kto mieszka i jeszcze raz wypelnic aplikację?Czy to nie będzie podejrzne? Nasz pokój jest stanowczo za małay aby nawet umiescic w nim wózek, a co mówić o łózeczku? Ale jak to zrobic najlepiej?pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam sie :) NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ edziulka...........15/10.....41...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria MONDZI25........26/10.....40.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....41....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....38....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......38....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....38....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....36.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......30....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......29... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......28.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......26.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania....22.02...24...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Monika2......10.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a......Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn ..............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10....?.....Kidderminster....córka .......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...?.....Southampton.....córka.... .....IZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuuugiej nieobecnosci :D Dla mnie te pare dni to jak tygodnie. Mała ciągle je, rosnie, jest rozkoszna ale zajmująca, jak to małedzidzie :D :D :D Do tego jeszcze moja dwójka rozrabiaków - w tym zazdrosna moja córeczka, która bidula nie wie jak sobie z tym poradzic, żeby wszystkim było dobrze. Wlasnie obmyslam jakby tu jej mądrze pomóc. Zrobila sie tak nieznosna i dokuczliwa,a do tego placze strasznie o byle głupoty. A była slodkim rozrabiakiem,a nie zlosliwa dziewuszyca,wiec mi jej naprawde szkoda i serducho mnie boli ze sie tak meczy. A co do karmienia piersia, to widzialam na którejs stronie, że pokutuje 4 m-c. Otóz karmic mozna dokąd to mozliwe - czyli np. jesli dziecku pasuje i jest mozliwosc to jak najbardziej do roku, ponad roku albo półtor roku. Zalezy od dziecka. I nie m co słuchac gadania, że to rozpuszcza, rozpieszcza i ze niezdrowe. Wrecz przeciwnie- dojadajac mamusinej piersi, dziecko zdrowo rozsnie i ma zawsze pod reką antyciala ochraniajace przed róznymi choróbskami. Ja tam karmilam wlasnie do 13 m-ca syna, tylko córa sie wywinela w 8 m-cu zycia. Po prostu jadla juz dodatkowo kaszki, marcheweczke, zupki i widocznie jej to bardziej odpowiadalo. Co do pomaranczki, to pozdrawiam, szkoda tylko, ze takie dziwne słowa padaja. Ale pomaranczko nie ma sie co przejmac - dziewczyna jest ok, tylkozadziora z letka i zazdrosniczka moze czy jak? :P :P :P Pozdrawiam dziewczynki i mam pytanie wagi panstwowej: jaki wózek kupic? Mam wózek, który jest zbyt duzy,zbyt wielki i ciężki. Na szczescie kosztowal mnie tylko 50 f,wiec teraz chcialabym kupic inny - tylko jaki? Podpowiedzcie mi z doswiadczenia :) Plizzz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna242
Witam wszystkie mamuski te rozpakowane jak i te 2w1:) :) Ania Grimbsy - ciekawe ktora z nas bedzie pierwsza ale tak jak piszesz najwazniejsze by dzieciaczki byly zdrowe:)) Ja niestety w ostatnich dniach nie czuje sie juz najlepiej niewiem czy to poprostu uroki ciazy czy moze zblizajacy sie TEN dzien, od kilku dni boli mnie w dole brzuch mniej wiecej tak jak na zblizajacy sie okres i mniewam jakies mdlosci i czuje sie zmeczona, pozatym wszytsko jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po terminie ale nic.dzis nad ranem mialam lekki bol tak jakby piekącyod dolu do góry.ale to chwilowe i poza tym nic.mama bedzie w czwartek to pewnie mnie jeszcze z brzuszkiem zobaczy.w poolsce na samym poczatku ustalili mi termin na 1.11 takze czekam na ten termin.poza tym czuje sie b.dobrze dzidzi kopie.a ja mam pelno energii. dziewczyny pytanie czy jak moj mąż pracuje w dwoch pracach jednej 3 godz.dziennie i drugiej 8 dziennie.i ma isc na paternity leave z tej głównej pracy (8 godz) czy moze nadal chodzic do tej drugiej?????// prosze pomozcie bo boje sie ze jak bedzie chodzil do tej 3 godzinnej moga byc problemy skoro bedzie bral kase z tej drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna 101 :):) ja tez mam takie bole w dole brzucha czasami mam wrazenie ze jak chodze to mi malenstwo wyleci hihihi takie pchanie do dolu. Nie wiem czy to jakis objaw zblizajacego sie porodu ale mam nadzieje:) Ostatnio dokuczaly mi straszliwe zaparcia( a nigdy nie mialam z tym problemu) teraz jednak wszystko wrocilo do normy i zaczely sie te bole wlasnie. A masz takie cos ze czasami dzieciatko uklada sie tylko po jednej stronie to jest widoczna roznica miedzy polowkami brzucha. U mnie tak jest to dziwnie wyglada bo z prawej strony mam wielka kule a z lewej prawie plasko hihihihihi Ktos kiedys pisal o o tej kresce na brzuszku nie wiem czy nim dluzsza czy nim ciemniejsza ale u mnie i to i to hihihi na calosci. Ale sie nie moge doczekac i tego kiedy urodze i tego kiedy Skorpionka opisze swoje poczynanai:) Ania Manchester mam pytanko chyba kiedys Ty pisalas o antykoncepcyjnym plastrze to znaczy wszywce jezeli tak prosze napsiz mi jak to sie nazywa po angielsku chcialabym popytac moja polozna o to chyba sie na to zdecyduje po pordzie:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania tak moja dzidzia tez ulozyla se po jednej stronie po prawej a po lewej w ogole go nie ma hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mam taka wszywke nie ma ona konkretnej nazwy poprostu musisz powiedziec ze chcesz implant po porodzie dadza Ci informacje o metodach anty moim zdaniem implant jest bardzo wygodny nie ma skutkow ubocznych tylko reka boli przez pare dni pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia23 wczoraj mi sie cafe powiesilo wiec nie pisalam :( ja bardzo chetnie przejade sie do centrum M bo dawno nie bylam ale jesli masz ochote odwiedzic mnie to goraco zapraszam pewnie wiesz gdzie jest Royton ja mieszkam trzy przystanki 409 od Royal Hospital przez dwa tyg (ten i nastepny) nie mam kiedy bo tesciowie przyjezdzaja ale po tym czasie bardzo bardzo chetnie pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki 🌻 Nie zagladam do was zbyt czesto,bo moja Oliwka jest taka slodka,ze moglabym sie na nia patrzec caly dzien. Niewiarygodne,ze takie malenstwo zmienia cale nasze zycie :)) Pozdrawiam wszystkie mamusie i brzuchatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ edziulka...........15/10.....41...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria MONDZI25........26/10.....40.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....41....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....38....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......38....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....38....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....36.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......30....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......29... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......28.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......26.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania....22.02...24...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Monika2......10.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a......Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn ..............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10...3370....Kidderminster....córka .......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...?.....Southampton.....córka.... .....IZA uzupelniam wage mojej Oliwki....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie ale mam cicha nadzieje, ze nie zapomnialyscie o mnie :) Nie mialam czasu na pisanie a jak mialam to za chwile juz nie mialam. Leze teraz w wannie i pisze z komorki. Po napisaniu tego posta zobacze dopiero co pisalyscie od mojej nieobecnosci. Widzialam jedynie ze ktos wpisal mnie do dolnej tabelki, wiec juz wiecie ze urodzilam :D Dlugo bym musiala opowiadac cala historie z porodem bo dzialo sie b. duzo. Napisze wiec w kilku zdaniach. 24-go, czyli 5 dni po terminie wg usg a dokladnie w dzien terminu wg OM odeszly mi wody. Lezalam sobie kolo godz. 14, zachcialo mi sie siku (najpierw co innego) wiec zaczelam wstawac by isc do wc. A tu- trach! Trysnal wodospad, myslalam ze popuszczam siku, ale nie dalo rady go powstrzymac wiec wiedzialam ze to wody. Tyyyle tego bylo! Cieple i bezwonne. Panika! Zeby sie nie rozwijac - mama zadzwonila po meza, pojechalismy do szpitala. Podlaczyli do ktg, zbadali rozwarcie i... wyslali do domu bo rozw. tylko na 1,5 cm a skurcze slabe. Wieczorem zaczelam plakac z bolu wiec pojechalismy znowu. Dali jakies painkilery, ktore nie pomagaly. Kazali jechac, ale odmowilam. Napuscili wody do wanny co mialo pomoc a nie pomoglo w ogole. Dali gaz do wdychania, co tez nie pomogl. Byl srodek nocy. Dalej pamietam wszystko jak przez mgle. Wiecej wiem z opowiadan. :( Tyle mi dali lekow,ze bylam ledwo przytomna. Powiedzialam ze chce epidural, bo inaczej umre. Takiego bolu nigdy nie wyobrazalam se w najgorszych snach. (juz sie zaczynam rozpisywac za bardzo, koniec) A wiec, zawiezli do sali, dali epidural, pomoglo troche. Rano rozwarcie na 3 cm. Czekamy na wieksze. Ja nadal w dziwnym stanie, ale juz lepiej. Rozwarcia nie ma i nie ma. Nie moga zaczac wywolywac poki nie bedzie 10 cm. Wieczorem jest 8 cm. Czekamy. Dalej boli ale duzo mniej. Rozwarcie osiaga 9 cm i koniec. Czekanie nie pomaga. Zapada decyzja o cesarce, inaczej moze byc niedobrze. Jedziemy na inna sale. Konska dawka epiduralu i jedziemy. (CDN -reszta za moment)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz po pierwszym skanie i w 13tc wiec wpisuje sie w tabelke. Pozdrawiam wszystkie dwupaki i mamusie. NICK............TERMIN....TC......MIEJSCE.............PŁ EĆ...........IMiĘ edziulka...........15/10.....41...Bristol....córeczka... Laura/Wiktoria MONDZI25........26/10.....40.....Banbury.......córka.... ..Aleksandra Kiki26..............31/10.....27.....Liverpool ......syn................Staś karina82..........28/10.....41....Chichester.....syn.... ....maks/julek? Dora23............02/11.....38....Croydon........synus.. ........Dorian? Ania Grimsby.....02/11......38....Grimsby.....synus.............. Dawid czarna101........08/11.....38....Hereford............... ..?...............? anagro............15/11.....37.....Alcester..........?.. ........Maya/Alex camillee..........29/11.....36.....Bristol.........córka ...........Noemi? yagoda13.........11/12.....24.....Windsor........córka.. ........nabela lorenka...........22/12......17.....Milton Keynes.......?.................... eulalia.............23/12.....18......Londyn............ ...................... SuleViae...........24/12....19?.....Grimsby..?...Joshua , Marie.Natalie? karinella...........05.01......30....Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......29... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........15/01......28.....Preston.........?.... Judytka/Szymon fasolka.............28/01.....17.....Belfast.........?.. ............?.......... Jennny........28/01.....27......Stratford on Avon........synek/Tristan agnes23............09.02......26.....Northampton........ ?...............? asiamaks..........14/02....15.......Londyn............?. ...................? Kagimka ...........15/02.....6.......Watford.......?......Julian/Ste fania juska27............26/02.....12......nottingham......... .....?............? mamunia2..........?....14......Wellingborough........... .......?............ Sasania....22.02...24...Szczecin/Northampton...córeczka. ..Gabrysia Karolinah.....04.05.2008...13.......Londyn................?..............? Monika2......10.05.2008...13.......Coventry............. ?.... .........? Szczęśliwe Mamusie : purpurowa rzeka....02/03...3540..Wolverhampton..syn.....Szczepan sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester......06/09.....3470...Manchester..dziew..Wiktoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a......Julka agata27.........../09.....?......Londyn........dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn ..............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10.....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10....?.....Kidderminster....córka .......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...?.....Southampton.....córka.... .....IZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zalamana... dzis dostalam list ze szpitala ze pierwsze badanie bede miec 7 grudnia , czyli 13 tydzien ciazy.. to normalne??? czy mam jakos ingerowac czy co...doradzcie pls..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CD: Telepalam sie od tych dragow jak gola na mrozie. Bylam przytomna, ale srednio docieralo do mnie co robia. Dlugo nie musialam czekac na pierwszy krzyk mojej coreczki. Glosny, zdrowy, taki jak trzeba. Ryknelam spazmatycznym placzem, oczywiscie ze szczescia i wzruszenia. Moja coreczka! Nareszcie jest! Dali mi ja juz umyta i opatulona, pomyslalam ze to najpiekniejsze dziecko jakie widzialam. Oddalam jednak im ja bo sie ciagle telepalam i balam sie ja trzymac. Potem na inna sale, mama, maz, brat. Nareszcie koniec i corunia juz z nami. 54 cm i 3748g. Zdrowa jak ryba! :D Wiecej pisac na razie nie bede, bo i tak macie swoje sprawy i swoje dzieciaczki, a ja bym tak mogla pisac bez konca! ;) W kazdym razie - jestesmy w domu i jestem najszczesliwsza osoba na swiecie :D Musze wychodzic z wanny i isc nakarmic malutka. Potem koniecznie poczytac, co u Was, bo powaznie i szczerze stesknilam sie za tym topikiem. ;) Caluje Was wszystkie ❤️ do zobaczenia niebawem! 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka - GRATULACJE !!! 🌻 🌻 🌻 dobrze że już masz izunie ze sobą :) pamiętam jak ja przeżywałam... ach, co to był za czas, a teraz moja córka już 7 tyg skończyła... i kiedy to zleciało??? ;) laboszku - ja mam ten nappy bin z bounty packa i jestem zadowolona, stoi obok naszego łóżka i nic nie śmierdzi. Zamówiłam od razu z tymi kartridzami za 10f i wraz z nimi przyszła kartka na zamówienie następnych (też trójpak za 10f + 0.99f przesyłka) w sklepie tych kartridzy nei widziałam ale z tego co doświadczyłam wysyłaja bardzo szybko bo ja wsobote dostałam maila ze otrzymali zamówienie i dostałam jakiś numer (order nr bodajże) a w sobotę już miałam przesyłkę Ania Manchester - kochana, gdybyś mi mogłanapisać coś o tym contraceptive implant, bo ja sie umówiłam na założenie jego w ten czwartek ale boję się bólu... wiem, że dają znieczulenie ale jednak :( i jeszcze mam pyanie - ty karmisz Małą piersią? nie zmniejszyła ci się ilość pokarmu po założeniu implanta? i jak długo goi się ramię po jego załozeniu? czytałam ze on ma 4 cm długości :O i 2mm grubości - tną ramię na 4 cm??? ranyyy, chyba się posram w majtki przed tą wizytą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Grimbsy- ja dokladnie mam tak samo ze jak chodze to czuje jak ciagnie mi wszystko w dol, dzidzia tez uklada mi sie po jednej stronie tylko tyle ze po prawej i rzezywiscie bardzo zabawnie wyglada wtedy brzuch, nawet podobnie jak Ty posiadam linie na calosci brzucha:))jedyna roznica to taka ze nie mam zaparc i nie mialam a wrecz przeciwnie od paru dni:) Bylam dzisiaj na wizycie u midwife i ta stwierdzila ze mimo tych doleglwosci sadzi iz dziecko raczej jeszcze nie jest przygotowanie do wyjscia...hmm mam nadzieje ze nie bede czekac zbyt dlugo po terminie, wolalabym uniknac masazu szyjki(jakos bardzo mnie to przeraza) jaki i wywolywania porodu... Co do implantu, tez biore ten sposob pod uwage, znam dwie osoby majace implant i tak jedna sobie chwali i nie ma zadnych zastrzezen natomiast druga ma go od trzech miesiecy i ma problemy z krwawieniem, wiec chyba trzeba go przetestowac na sobie po prostu i wrazie \"draki\" poprostu zrezygnowac, choc wydaje mi sie jest to jeden z najlepszch sposobow ale poczytam jeszcze o tym :) skorpionka- jeszcze raz wielkie gratulacje :) i swietnie ze juz sie odezwalas i napisalas to na co tak czekalismy:) widze ze jednak coreczka miala dobry zamiar i chciala wyjsc 24-ego czyli w moje urodziny:) :) swienie ze jestescie juz w domku i co najwazniejsze ze niunia jest zdrowa, zycze Wam wszystkiego nalepszego i odzywaj sie tak czesto i zdawaj nam relecje ja tylko mala ksiezniczka Ci na to pozwoli:) ewelinka- ciezko mi cos doradzic ale wydaje mi sie ze niewiele \"zwojujesz\" ja pierwsza wizyte mialam gdzies okolo 8-10 tygodnia a moje znajome rowniez puzniej, dla nich to jest sprawa fizjologiczna i nie ma potrzeby wczesniejszego badania itp. ale uwazam ze nie masz powodu by sie martwic to wcale nie jest tak puzno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skorpionka jeszcze jedno:) czy mialas jakies objawy czy cos co zapowiadalby ze wlasnie w ten dzien zaczniesz rodzic? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko, czy ktoras z Was zgodzila sie na wykonanie tych potrojnych testow na ewentualny zespol Downa u dzieciaczka jeszcze nie narodzonego. Moj midwifa mi zalecala aby je zrobic, i ze jest to 1% ryzyka tylko. Czy ktoras z Was z Londynu rodzila w Charlotte Quenn Hospital kolo White City?? Dajcie znac. Pozdrawiam i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinah- wiekszosc z dziewczyn robila ten test, ja tez. Robi sie go mniej wiecej w 16tyg ciazy i polega na pobraniu krwi z zyly i nic wiecej. Na tej podstawie sa przeprowadzane badania na prawdopodobienstwo choroby genetycznej. skorpionka- jeszcze raz ci gratuluje🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) tylko rzucilam okiem na to co napisalyscie, bo znowu padam :( coraz czesciej jestem zmeczona.... smieje sie ze dopiero od tygodnia zaczelam odczuwac ze naprawde jestem w ciazy ;) jeszcze tylko ten i przyszly tydzien i uciekam na macierzynski ;) mam glupia nadzieje ze malutka zechce wyjsc przed terminem :d pozdrawiam!!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinah, czemu polozna namawia cie na ten test?? ja mialam robic ten test ale stwierdzilam ze jak wyjdzie mi prawdopodobienstwo to tylko sie bede denerwowala, a tak naprawde to nawet po wykonaniu testu to jest 50/50, czyli tak jak i przed testem ;) z mezem stwierdzilismy ze i tak i tak bedziemy kochac dziecko i zrezygnowalismy z tego testu. istnieje ryzyko uszkodzenia plodu dopiero w drugiej fazie badan, czyli dopiero wtedy jesli w pierwszej fazie wyjdzie ci duze prawdopodobienstwo downa. wiec jesli chcesz robic to badanie to nie powinnas o nic sie martwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Manchester
Ziarnko_piasku nic nie pekaj bo to nie boli :) tylko przez jakis czas czujesz rwanie w rece :( ten implant wszywa sie pod skore a wiec nie wymaga to jakiegos drastycznego ciecia co do karmienia to niestety nie karmie piersia ale nie zauwazylam u siebie zmiany po wszyciu a pokarmu mialam duzo i mam nawet jeszcze troche do tej pory ale nie wiem jak to dziala w przypadku kiedy karmisz pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka Manchester
A dlaczego moj nick jest pomaranczowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×