Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Jennny ja dalej z brzuszkiem.zrobilismy dzis z mezem parokilometrowy spacer, mam skurcze od wczoraj, ale w sumie chyba niezbyt regularne. co do wywolywania to polozna mi powiedziala ze jak nie urodze , to beda wywolywac porod w 12 ,13 lub 14 dniu od terminu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zos29 ja w takich wypadkach to zawsze do Pl wyganiam jak jest plamienie i bole, a jak samo plamienie i wynik z USG \"pozytywny\" to nie wiem... ale i tak lecialabym do Pl. tutaj ciaza zajmuja sie dopiero od trzeciego miesiaca i nic nie wskorasz mi sie wydaje. zero seksu mi tak lekarz powiedzial i tabletki przeciwporonne dostalam. bo ja mialam plamienie razem z bolami i mialam ryzyko poronienia. co mi USG w UK wykazalo i kazali lezec lekarze z Uk, ale ja polecialam i uratowalam moja Fasoline :D a to ze zajmuja sie ciaza dopiero od trzeciego miesiaca to taka ich polityka lekarska i nic na to nie poradzimy :( i to ze kazda chorobe lecza paracetamolem :O oni probuja najpierw paracetamol jak nie pomoze to wtedy cos zaczynaja dzialac, zeby antybiotykow niepotrzebnie (ich zdaniem) dawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tutaj poszlam do gina Polaka, bo plamilam a w ciazy bylam (test pozytywny i serduszko na ekranie) wczesniej poronilam jedna ciaze,, gdy polski gin potwierdzil ciaze i kazal lezec ja polecialam do pl do swojego gina, wzielam torbe progesteronu i nospy i tutaj juz przeszlam cala ciaze,,,na swoich lekach od mojego gina,,, synek ma ponad 2 miesiace :D czasem brakuje progesteronu i sie ciaza nie utrzyma,,,ale wtedy sie daje suplementacje w tabletkach i jest duza szansa,, a czasem sie odleja trofoblast, nic oprocz lezenia nie mozna wtedy zrobic Pozdrawiam i czekamy na pozytywne wiesci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika_25
Witam Was wszystkie w nowym roku!!! :) Karinella jak samopoczucie przed porodem??? Ty teraz jesteś najbliżej porodu... Mi też już się robi coraz ciężej i chciałabym mieć to już za sobą,choć nie powiem,że troszkę mnie ogarnia lęk... Torbę już po części spakowałam,łóżeczo też już kupione i tylko pozostało czekać!! Aha i jeszcze zmiana w tabelce : Agata85 ....24/12...41...Ząbkowice Śl.(Grimsby) ... syn ... Nataniel karinella...........05/01......40...Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......40... Leeds............synuś......Daniel.... agnes23............09.02......35.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiulek27........15/01......32.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Sasania.......27/02...30......Northampton......córeczka. ....Gabrysia Kasia78...........20/01 ? .....29...Gosport.......?........?............... Jennny............28/01.......36...Stratford on Avon...synek/Robert Vika25......4/02.......35........Peterborough.... .syn......Kacper Maddalen83.....02.03.08....29....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Karolinah.....04.05.2008...20.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...20.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...21.......Coventry...........s ynek .....Filip mona7712.....26.05.2008...19......Coventry.............? ..........? Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a.......Noemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samopoczucie mam zmienne.strasznie juz chce urodzic, a tu ciagle falszywe alarmy zjadlam wlasnie pol pizzy, nic mnie juz nie obchodzi ile przytyje i czy mi alergia wyskoczy. najchetniej siedzialabym juz w szpitalu bo skurcze mam ciagle i ciagle to nie to. a skad ja mam wiedziec czy to to jak to moja pierwsza ciaza.dobrze ze mala jest ruchliwa - przynajmniej czuje ze wszystko w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izbert
Witam w Nowym Roku!!!Dzięki za podpowiedzi dziewczyny.Jeszcze w starym roku byłam u GP powiedzieliśmy co i jak owszem dał skierowanie na badanie nasienia męża ale bardzo przekonywał do leczenia się w Polsce.Ogólnie jego nastawienie było bardzo anty...Ale ja się nie poddam i będę walczyła o własne szczęście.Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane :)) Mam za sobą niestety niezbyt udany dzień. Rankiem miałam wizytę u położnej . Po obejrzeniu wyniku z ostatniego usg dotyczącego ułożenia maluszka , bardzo się zdenerwowała , ponieważ wg. niej powinnam tuż po usg zostać poddana próbie zmiany ułożenia maleństwa czego nie uczyniono. Bezzwłocznie zadzwoniła do szpitala i umówiła mnie na wizytę w dniu dzisiejszym. W szpitalu , wykonali mi kolejne usg, które wykazało , że dzidzia jest już prawidłowo ułożona, jednak mam za mało wód płodowych i są one nieprawidłowo rozmiejscowione co może wskazywać na cukrzyce ciążową. Przez całą ciążę nie miałam wykonanego testu z glukozą , chociaż pytałam o niego. Teraz wyznaczyli mi termin badania na najbliższy piątek, mam nadzieję że wszystko będzie oki, bo to co przeczytałam o skutkach nieleczonej cukrzycy w czasie ciąży dla dzidziusia bardzo mnie przeraziło :((..... Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki , mam nadzieje , że strach ma wielkie oczy i wszystko ułozy się pomyślnie. Pozdrawiam Was serdecznia papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga trzymaj sie! wszystko bedzie dobrze trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leeds1977aga trzymaj sie,mam nadzieje ze to nie okaze sie zadna cukrzyca,a gdyby nawet to nie bedzie zlych konsekwecji,głwka do góry. Karinella wygaje mi sie takim glownym objawem bedzie odejsciw wod albo tego calego czopa..co prawda nie znam sie bocto moja pierwsza ciaza rowniez,ale tak mi sie wydaje:) Laseczki macie jakis pomysl co mozna nasciemniac poloznej zeby dali mi skierowanie na usg? U mnie leci juz 36tc i ostatnie mialam w 20tc wiem,ze tu nie robia wiecej ale ja bym chciala dowiedziec sie ile mniej wiecej moze wazyc,bo nie wierze w te ich diagramy na podstawie wagi co mi wykreslili,a wykreslili mi 4,5 kg a zastanawiam sie czy nie bedzie wieksze ...no i chcialabym sie wrazie co nastawic na cesarke. Jutro mam spotkanie z polozna i cos jej musze nasciemniac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jennny ja jak juz pisalam pojechalam do szpitala na emergency w 32 tyg i powiedzialam ze sie boje bo dziecko jest za male, wogole wszystko mnie boli i bylam tak spanikowana ze mi na drugi dzien zrobili a polozna to raczej ciezko namowic jak sama nie stwierdzi ze potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zos29
nie wiem czy dobrze zrobilam, ale umowilam sie na wizyte o polsiego ginekologa.. zaplace 120 wraz z usg, mam nadzieje ze sie oplaci.. rozmaiwajac z nim, od razu mi powiedzial ze musze dostac leki podtrzymujace...ide jutro, zobczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mi został tydzień do cesarki....wahania nastrojów to norma i wogóle nie nastraja mnie obecnosc mojej tesciówki w domu... niby miala pomagac ale ja bardziej sie denerwuje niz to warte.... ae czy sama bym sobie dala rade z dwójka dzieci w tym jednym 2 letnim a drugim swiezo urodzonym.... wpływa to nie tylko na mnie ale tez na relacje miedzy mna a mezem ... i wszytko jest jakos dziwnie .... co do samopoczucia to strasznie mi juz ciezko czasami jakby mi rozwalalo zeberka bola mnie strasznie mocno, do tego skurcze ... :( leeds mam nadzieje ze to nie cukrzyca zycze Ci zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE W NADCHODZACYM NOWYM ROKU,SZYBKICH PORODÓW,POCIECHY Z MALENSTW ORAZ DUZO MIŁOSCI ZYCZYMY WAM Z CAŁEGO SERDUCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK TROSZKE CZYTAŁAM CO PISZECIE ,JA URODZIŁAM VICTORIE 2 MIES TEMU. U MNIE PORÓD ZACZĄŁ SIE W SRODE POPOŁUDNIU MIAŁAM BÓLE CO 10 MIN O 2 W NOCY MIAŁAM CO 7 I POJECHALISMY DO SZPITASLA GDZIE STWIERDZILI ZE I OWSZEM PORÓD SIE ZACZĄŁ ALE ROZWARCIE NA 1-2 PALCE I ODESŁALI DO DOMU ZALECAJĄC PARACETAMOL CO 4 GODZ(ha ha bardzo pomógł)NA ODCHODNE USŁYSZAŁAM -do zobaczenia jutro-NO I FAKTYCZNIE O 2 W NOCY W CZWARTEK POWRÓT DO SZPITALA O 9.35 W PIĄTEK RANO URODZIŁA SIE NASZA KRUSZYNKA . ACHA WODY MI NIE ODESZŁY PĘCHERZ PRZEBIJALI W SZPITALU DO SZPITALA JECHALISMY JAK BÓLE BYŁY CO 3 MIN A JA ZACZĘŁAM KRWAWIC.POWODZENIA WSZYSTKIM ZYCZE I KRÓTSZEGO PORODU NIZ JA MIAŁAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovka-wielkie dzieki :) ;) lekarz zadzwonil i po konsultacji telefoncznej kazal przyjechac nam do przychodni, po zbadaniu synka przepisal antybiotyk a dla malutkiej krople do noska i krem na wysypke - ktora naszczescie pomalu przechodzi, ten lekarz uwaza ze to nie skaza bialkowa i tak kazdy mowi co innego wiec bede musial a sama stwierdzic metoda prob i bledow skad u malej te krostki. Synek czuje sie juz lepiej ale meczyl sie biedulek niemilosiernie, plakal biedny z bolu i jeszcze meczyla go wysoka goraczka na cale szczescie dosc szybko poczul ulge po lekarstwach:) Niewiecie jak dlugo powinnien zostac w domu by nie dopuscic do jakis powiklan? Natomiast u malenkiej roznie , raz czuje sie lepiej a raz gorzej po kaszel i katar utrudniaja oddychanie....dzisiaj przezylam chwile grozy to bylo cos strasznego ...po nakarmieniu malej wzielam ja do oddbicia i nagle mala zaczela sie robic granatowa usta jej cale zsinialy i nie mogla zlapac oddechu zaczelam ja walic w plecy ukladac glowa w dol okazalo sie ze przeszkadzala jej flegma z ktora nie potrafila sobie poradzic... przestarszylam sie bardzo az sie poplakalm a kolezanka ktora akurat byla zbladla z przerazenia... w tej chwili jest zdecydowanie lepiej ale boje sie ze znow cos takiego sie przytrafi...siedze jak na szpilkach i obserwuje by w kazdej chwili jechac z nia do szpitala....to takie to przykre i smutne jak choruja dzieci a glownie jak takie malutkie i czujemy sie bezradni... mam nadzieje ze szybko to minie:( leeds1977- trzymam kciuki :) wszystko bedzie dobrze napewno:);) jenny- zazwyczaj tydzien po terminie robia tutaj masaz szyjki a jezeli to nie spowoduje porodu to tydzien puzniej wywoluja porod :) zos29- trzymam kciuki za Ciebie i Twoja fasolke i miejmy nadzieje ze nie naciagnie Cie ten polski gin tak jak tu jedna z babeczek tylko pomoze ;) izbert- mysle ze lekarz namawial Cie do leczenie w Polsce bo tutaj jest to kosztowne a dla pacjenta bezplatne ale masz racje nie poddawaj sie a my wszystkie tutaj bedziemy trzymac kciuki by udalo sie jak naszybciej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziarenko Piasku ogladalam zdjecia julki- mala jest przeslodka a mama -ladna mamusia ladna coreczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh zobaczymy jutro na wizycie czy uda mi sie cos wykombinowac z tym usg:) niestety nie mge martwic sie ze dziecko jest za male ja skolei martwie sie w druga strone,ze bedzie za duze zeby rodzic naturalnie,ale wszystko okaze sie jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Mam ogromnie wielką prośbe Czy mogłybyscie podac mi adres jakiegos polskiego lekarza alergologa badz pediatry. Okazało sie że moj Kubatek jest alergikiem i potrzebuje sie skonsultowac z Lekarzemw U.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felkaa
POJECHALISMY DO SZPITASLA GDZIE STWIERDZILI ZE I OWSZEM PORÓD SIE ZACZĄŁ ALE ROZWARCIE NA 1-2 PALCE I ODESŁALI DO DOMU ZALECAJĄC PARACETAMOL CO 4 GODZ(ha ha bardzo pomógł) oczywiscei to jakis zart z tym paracetamolem?prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felkaa
a czemu ten lekarz ma byc polakiem koniecznie katelko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czecs dziewczyny mam pytanie czy ktoras z was zazywala tabletki antykoncepcyjne CERAZETTE?????? Bo ja je zazywam. Jestem po porodzie 3 miesiace i nie wiem czy jest cos ze mna nie tak bo co 2 tygodnie mam okres. jak ktoras zazywala je to niech sie odezwie na moje gg 682943 dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie w Nowym Roku2008. Nie zaglądałam często ostatnio, więc nadrabiam zaległości. Witam nowe forumianki - powiększajcie tabelkę, tak, tak. U mnie goście od 20 gru do przedwczoraj. A wczoraj - lenistwo, nawet komputera nie włączałam, tylko łóżeczko i książeczka.Dziś już wróciłam do normalności. Karinella, Aga - leeds - życzę szybkich rozwiązań Mona7712 - witam w gronie Coventrowianek (to jest angielsko polski neologizm).Bardzo chętnie się spotkam, żeby pogadać - weekend ok. Nie bardzo mogę pomóc w sprawach chorób dzicięcych - nie mam doświadczenia ani nie mieliśmy kontaktu z kliniką bezpłodności - Tu mogę tylko polecić dobrą książkę [\"Naturalna Regulacja Poczęć\" autor:Dr Med.Josef Rotzer], ale jak ktoś jest na etapie kliniki to etap lektury ma pewnie już za sobą. Mam też ciekawą informację dla dziewczyn z Coventry - dostałam namiar na polską położną w Coventry i okolicy.Organizuje zajęcia szkoły rodzenia, asystuje przy porodach, udziela porad oraz pomaga ubiegać się o zasiłki macierzyńskie.Tel. 07515100997 Alicja No i zmieniam się w tabelce Szczęśliwe Brzuchatki: Agata85 ....24/12...41...Ząbkowice Śl.(Grimsby) ... syn ... Nataniel karinella...........05/01......40...Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......40... Leeds............synuś......Daniel.... agnes23............09.02......35.....Northampton.....cor cia.......Zuzia asiulek27........15/01......32.....Preston.........?.... Judytka/Szymon Sasania.......27/02...30......Northampton......córeczka. ....Gabrysia Kasia78...........20/01 ? .....29...Gosport.......?........?............... Jennny............28/01.......36...Stratford on Avon...synek/Robert Vika25......4/02.......35........Peterborough.... .syn......Kacper Maddalen83.....02.03.08....29....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Karolinah.....04.05.2008...20.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...22.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...21.......Coventry...........s ynek .....Filip mona7712.....26.05.2008...19......Coventry.............? ..........? Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a.......Noemi Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki: Agata85 ....24/12...41...Ząbkowice Śl.(Grimsby) ... syn ... Nataniel karinella...........05/01......40...Southend.....córka. ........Kornelia leeds1977aga.....8/01.......40... Leeds............synuś......Daniel.... asiulek27........10/01......38.....Preston.........?.... Judytka/Szymon agnes23............09.02......35.....Northampton.....corcia.......Zuzia Sasania.......27/02...30......Northampton......córeczka. ....Gabrysia Kasia78...........20/01 ? .....29...Gosport.......?........?............... Jennny............28/01.......36...Stratford on Avon...synek/Robert Vika25......4/02.......35........Peterborough.... .syn......Kacper Maddalen83.....02.03.08....29....Łódź/Londyn......córecz ka...Julia Karolinah.....04.05.2008...20.......Londyn.............. ..?..............? Monika2......07.05.2008...22.......Coventry............. ?.... .........? Felicity001....9.05.2008...21.......Coventry...........s ynek .....Filip mona7712.....26.05.2008...19......Coventry.............? ..........? Monika.stansted....17.06.08...9...stansted......?....... ............? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk katelka25...07/04....3200g....WalthamAbbey....chłopak... .....Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos zeluchna.....26/04.......?........Hillingdon.......chło pak.........Kacper aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn......chłopa k.............Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka agata27.........../09.....?......Londyn.......dziewczyn ka.........Lania magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corci a.......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford.......coreczk a.....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a.......Noemi poprawiam sie w tabelce w tym tyg czeka mnie wizyta u poloznej (04.01) badania (08.01) i cesarka 10.01 wiec zostal mi tydzien czasu .... ciagle o tym mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ws wszystkie ja dzis z no problems !!! bardzo sie ciesze , choc jest jeszcze wczesnie i wszysko sie moze zdarzyc.. mimo wszystko ide do tego polskiego gina.. mam nadzieje ze to nie bedzie naciagacz.. w sumie jak znim rozmawialam wczoraj przez telefon , to nie bardzo mi sie podobal.. powiedzial mi jedynie ze musze dostac leki.. a tu juz dobrze, bo zaden z lekarzy z ktorymi sie do tej pory widzialam , nawet o tym nie wspomnial..trzymajci kciuki z mnie, please !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia :) dzięki, to miłe 👄 anka00 - gdzieś na kafe był temat o tabletkach cerazette i dziewczyny pisały że okres miały po kilka razy w miesiącu :O więc może i twój organizm tak reaguje. Ja mam implant od 1 listopada i coś a'la okres miałąm po dwóch tyg od jego założenia i od tego czasu mam spokój. zos - a na jakiej podstawie lekarz stwierdził ze musisz brać leki na podtrzymanie? wiesz, mi się wydaje że polscy lekarze w UK to naciągacze :O ale to tylko moje zdanie Pozdrowienia dla Was wszystkich! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziarnko ... bo mialam jakies plamienia, bylam z tym nawet w szpitalu, tam mnie skierowali na usg, usg ok, ale plamienia mialam nadal.. kontaktowalam sie z gp, a on ze jak to nie jest krwotok , to n razie nic nie beda robic.. bardzo sie martwie, bo bylam juz raz w ciazy i poronilam zraz na pocztku, pare dni po tescie.. mam mieszane uzucia do tego gina, na prawde nie wiem co robic..czuje sie taka bezradna, dla lekarzy poczatek ciazy nie jest tak bardzo istotny, a ja tak bardzo chce miec moje malenstwo.na dodatek nie pracuje od miesiaca ( zmienila prace i jeszcze nie zaczelam drugiej, choc juz ja mam) i nie chce wyrzuc 120 funtow na jakiegos naciagacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka00: ja caly czas biore te tabletki ale nie mam zadnego okresu.Moze dlatego,ze miedzy opakowaniami nie robie zadnej przerwy(z polecenia pani doktor).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zos29 miejmy nadzieje ze lekarz da Ci cos dobrego. nawet jesli to naciagacz to jak da Ci tabletki na podtrzymanie to sie nic nie stanie bo one sa bezpieczne dla dzidzi. ja bym kazdemu zaplacila zeby tylko dostac te tabletki. wiem ze moze to glupie ze liczylabym na tabletki na podtrzymanie tylko a nie na jakas specjalna diagnoze, ale wydaje mi sie ze przy plamieniach coz moze byc innego jak nie zagrozenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha
jestescie beznamietne w swoich wypowiedziach ze hej az zal czytac nie mowiac juz o bledach jakie robicie poleczki dziweczki co wyzej sr*acie niz d*upe macie bo pare groszy wam do rekawka wpadlo zal mi was a jednoczesnie smiech mnie ogarnia jak sobie wyobrazam was jezdzace na szmatach i sprzatajace rzygowiny w pubach po pijanych Anglikach ha ha ha i dobrze wam tak zebyscie tam pozdychaly od smrodu kibli w angielskich domach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha
TEGO ZYCZY WAM W NOWYM ROKU SWIATECZNA POMARANCZA HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×