Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość anka00
katelka 25 ja ci nie pomoge bo nie mam pojecia jak to sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
a ja mialam dzisiaj bardzo glupi sen i teraz caly czas o nim mysle oczywiscie musialam sprawdzic co on oznacza i nic dobrego snily mi sie ptaki tylko nie jestem pewna czy to byly kruki jak tak to nie dobrze chociaz juz sama nie wiem czy wierzyc w te sny a wy dziewczynki wierzycie w sny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
szkoda aniu lecz licze na to iż znajdzie sie dobra duszyczka ktora pomoze nieudolnej katelce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka 25
aniu ja nie wierze w sny ale sa osoby ktore wierza sama odpowiedz sobie na to pytanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No Oleńka w Leicester to już dawno nie było takiej pogody, ja się stęskniłam :) Pewnie niedługo będę miała dość, ale na razie mi pasi :D Gratuluję Ci - miesiąc za tobą :) Tylko współczuję problemów żołądkowych - moje trwały 2,5 miesiąca, za to teraz czuję się jak nowo narodzona :) A te klimaty....wiem o czym mówisz, też mi ich brakuje... Zostajecie tu na stałe? Jak długo tu jesteś?? My jeszcze nie wiemy w sumie, a jesteśmy tu rok. Tylko, że teraz to musze mykać do garów :P Kurczaczku - mój mąż ma taki sam rytuał - i to jest naprawdę kochane i wzruszające :) Dla męża buziaki w czółko za to, że załatwił Ci położną :) Zuch chłopak :) Skorpionka - no to pierwsze koty za płoty. Teraz już będzie częściej falował :) Fajne uczucie, co? Mój mąż jak to zobaczył pierwszy raz to omal z krzesła nie spadł :P Moim zdaniem to jest ok. Ja w 22 tygodniu mniej więcej też tak miałam, dopiero z tydzień temu zaczął mnie smyk tak naprawdę mocno kopać. Wszystko w normie, ważne że już czujesz. Teraz będzie coraz mocniej. Weź pod uwagę, że dzidziuś jeszcze chudziuteńki i nie ma siły żeby tak mocno kopać :) Teraz będzie szybciej rósł to i więcej sił będzie miał :) 😘 Anka ja w sumie czasem poczytam co mi się tam wyśniło ale nie przywiązuje do tego uwagi, bardziej traktuję to jako rozrywkę. Czasami miałam takie koszmary, że chyba bym osiwiała gdybym miała w nie wierzyć, chociaż i tak się przejmowałam po obudzeniu. Bo np. śniło mi się że moja mama zmarła :( to było straaaszne, a sen taki realny, że aż płakałam mężowi w ramię po przebudzeniu. No ale z dobrych wieści - to np. ja cały czas myślałam, że będziemy mieli córę, a będzie chłopiec i mi się tylko raz dzidzia śniła i to właśnie chłopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katelka ja też nie umiem 😠 a szkoda, bo chciałam Wam wczoraj wysłać moje \"studniówkowe\" zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
dziewuszki sorki za glupie pytanie ale nie kumam o co chodzi z ta ''studniowka''????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s_daga
dzieki dziewczyny za wyjasnienie to ja juz mam mniej niz 100 ha ha ale gapa ze mnie ....:-) laboszek wszystkiego naj z okazjii 6 tej rocznicy 🌼 udanego dzionka za tem 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboszku - moc całusów, i wielu lat pożycia w szczęściu, zdrowiu i miłości 😘❤️😘 z okazji 6 rocznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S_daga - ale gapcia z Ciebie. Ja świętowałam - kupiłam nowe ciuszki :D no a mąż nic nie mógł powiedzieć...studniówka to studniówka :P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
laboszek zycze wam szczescia milosci spelnienia marzen i oby wasze malzenstwo trwalo 600 lat buziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboszek - wszystkiego naj naj naj naj najlepszego w dalszym pożyciu małżeńskim i jeszcze wiecej wzajemnej Miłość, my w tym roku będziemy świętowaś 4 rocznicę, też nie wiem kiedy to zleciało. Ja też niestety przespałam naszą studniówkę:-( ale za to teraz zostało mitylko 16dni.Moja ciąża jest już donoszona więc robię wszystko żeby urodzić wcześniej, właśni skończyłam sprzątac cały dom wraz z myciem okiem i szczegółowym odkurzaniem, teraz siedzę i czuje skurcze może te moje sprzątanie coś poskutkowało, ciekawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duila
hej dziewuszki no ja to już chyba ostatnia - Okruszku gratuluje dziewuszki faktycznie chłopcy to się będą w kolejce ustawiać!!!hihihi życzę ci dużo sił i wracajcie szybko do domku Laboszek - najlepsze życzenia z okazji rocznicy ślubu oby więcej takich latek a ja nadal czekam niby termin mam na 13 ale już bym chciała być po!!! i w dodatku jakieś choróbsko się chciało przyczepić na szczęście przeszło bokiem ale co się dziwić jak taka pogoda a dzisiaj duszno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszek - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!! ❤️ Mą teraz w robocie, ale potem chyba poświętujecie, co? :P My ostatnio obchodzilismy 10-tą, ale nie ślubu a związku, bo po slubie to dopiero 3,5 roku. :) Licytuję sie wlasnie z bratem, żeby pozmywal naczynia - chce mu dać 10f. za to, a on się zastanawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ duila...........13/06.....39.......londyn............syn ek ............Filip iwtek29......22/06......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....cearka 25/06 36...Manchester...dziewczynka .. Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......31....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 28........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......29.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09.....26.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....24........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10....23....Swindon......dziewczynk a.....Natasza migotka_bober..15/10...22...Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......22....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....19....chichester..........?... ......julia/antoś Ania Grimsby...11/11.....18....Grimsby.............?............. .?/Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... .................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....8/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Hania poprawiam jak zwykle troche wczesniej tabelke:) uwielbiam to robic bo widze ze do konca coraz blizej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia - ale sie pospieszylas ze zmiana w tej tabelce hahaha❤️ ❤️ ❤️ kupilam sobie dzisiaj mloda kapuste i zaraz ide ja zrobic- mysle ze wyjdzie dobra bo ostatnio to jadlam mloda rok temu:( i to robila moja mama- ja tak jak ona nie potrafie robic:(:(:(ale sprobuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia ja napisalam to w pozytywnym sensie z ta zmiana tabelki❤️ ❤️ ❤️ Ja tez musze sobie zmienic:):):) ale wczesniej nie mialam czasu.Kurde, ale ten czas biegnie. Kalcia pamietasz jak niedawno wpisywalysmy sie do tabelki a niedlugo bedziemy wsrod szczesliwych mamus:D:D 🌼 NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ duila...........13/06.....39.......londyn............syn ek ............Filip iwtek29......22/06......36.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....cearka 25/06 36...Manchester...dziewczynka .. Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......31....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 29........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......29.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09.....26.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....24........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10....23....Swindon......dziewczynk a.....Natasza migotka_bober..15/10...22...Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......22....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....19....chichester..........?... ......julia/antoś Ania Grimsby...11/11.....18....Grimsby.............?............. .?/Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... .................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....8/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem-- tak napisalam , nie martw sie wiem ze bys nie napisala tego zlosliwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laboszek- gratulacje z okazji Rocznicy!!!!!!!!!!!!! Bawcie sie dlugo i goraco:) UPOJNEJ NOCY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loboszek- to noc przed wami upojna:):):):)❤️ ❤️ ❤️ To teraz tylko aby Ninka smacznie spala do samego rana i nie przeszkadzala rodzicom w swietwaniu 🌼 🌼 🌼 A takiego schlodzonego szampana tez bym sie napila. Akurat moj maz ma za poltora tygodnia urodziny to mu kupie dobrego szampana i sobie wtedy wypije:):):):):) A kapustka byla dobra ale moja mama lepsza robi. Tu mi czegos brakowalo. Na pewno tez duzo robi smietana:(:( Oczywiscie tez za ostra zrobilam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada robisz młodą kapustkę ze śmietaną?? Ciekawa jestem jak smakuje, bo nigdy takiej nie jadłam. Jak możesz to podaj przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska0110- to przepis: kapuste gotuje z woda- nie za duzo wody- ,dodaje kilka lisci laurowych, ziele angielskie- kilka, doprawiam do samku sola i pieprzem. Na koncu jak kapusta zmieknie dodaje smietane z maka zeby sos zgestnial i kilka minut jeszcze gotuje. Tutaj smietane mieszalam slodka z kwasna i do tego dalam make. Mona tez dodac troche masla lub margaryny- na poczatku gotowania. Ogolnie smakuje dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie {kwiatek] No i u mnie znowu pogoda pod psem - szaro i buro 😠 Ja dzisiaj miałam dzień dziecka i dopiero wstałam :P No a męży=uś oczywiście w pracy :( Ale na szczęście jutro i we wtorek ma wolne to wetdy my będziemy mieli weekend :) Mada - ciekawy ten Twój przepis. Ja inaczej robię kapustkę, też trak jak moja mama, ale u nas dodaje się do tego chudziutkie mięsko lub kiełbaskę, na koniec, jak kapusta jest miękka to dodaję odrobinę koncentratu do smaku i zasypuję to koperkiem. Mmmm też pychotka. Twój przepis wykorzystam przy najbliższej okazji. Zmykam jeść śniadanko :) 🖐️ Laboszek jak tam po "świętowaniu" :):):P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedobry mamuski:) Umnie dzisaj piekna sloneczna pogoda, rodzinka juz po sniadanku i powali szykujemy sie na market.Z obiatkiem tez naszczescie nie musze sie meczyc bo zrobimy sobie grila. Dzieciaki ciagna nas do wesolego miasteczka bo zabawilo nie daleko nas przejezdnie. Wiec prawie caly dzien zaplanowany. Zycze przyjemnej niedzieli:) Moj organizm chyba powoli przygotowuje sie do przyjscia malenstwa, coraz czesciej mam bezsenne noce i a zato wdzien mnie spanie lapie. Wstaje coraz czesciej obolala tak jak by mnie ktos przez sen kijem obil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na kapustę wydaje się niezły. Moja mama jak robila, to dawała jeszcze kosteczki z wędzonego boczku i to razem z tą kapustą sie dusiło w tym sosiku. Zrobilabym może, ale boję sie późniejszych wzdęć :-0 i tak częśto mnie wzdyma, a co dopiero po takiej kapuście. Ja wczoraj robilam kopytka z mięsnym sosem. I mimo, że przyznać trzeba, kucharką jestem dobrą - kopytka mi nie wyszly. Byly za twarde. Ugotowane ziemniaki zmieszalam z mąką i wyrabialam z nich ciasto. Ale wciążbylo za rzadkie - ciapowate, wiec dodawalam coraz wiecej mąki. I jak konsystencja byla juz o.k. to po ugotowaniu sie okazalo, że jednak za twarde ciasto wyszlo :( I co? Jak to zrobic, by byly mięciutkie, ale żeby ciaste nie bylo papowate?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×