Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Mada - na tym zdjęciu przypominasz mi moją dobrą kumpelę :) Tak w ogóle to jesteś maleńka - brzusio jakbyś była w 6 a nie w 8 m-cu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziatko brzusi to ty masz ale reszta to szczuplutka tak ze za duzo nie przybralas ja to sie tocze hi hi:) wklej cos jeszcze jesli posiadasz?????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik cos to kupila za wozek- uzywka i z jakiej firmy. Wpierwszej kolejnosci sprawdz czy jest mozliwosc rozebrania poszycia i doprowadzenia go do czystosci. Bo jesli sie go da prac to sprobuj jakas czesc na szybko przeprac i potem zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziątko jakas ty drrobniutka a brzusio wydaje sie rzeczywiscie jak na 6 miesiac a Kalcia to jak by połkneła piłke lekarska tak ok.6kg (hi hi hi) no nie ciotka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edede
JAK TO TAK CZYTAM TO MAM WRAżENIE ZE NASZ KRAJ ZA NIEDłóGO ZNIKNIE Z MAPY ALBO ZOSTANIE ZAMIESZKANY PRZEZ CUDZOZIEMCóW..cudze chwalicie swego nie znacie,wszedzie dobrze gdzie na nie ma...ach szkoda słów wyjeżdżajcie w cholerę wszyscy zamiast tutaj roboty sie chwycić i trochę z siebie dać choć sama doskonale wiem jak to jest,ale trzeba się trzymać swoich korzeni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzusio to troche jednak urosl:P Ale inne czesci sie znacznie powiekszyly, w szczegolnosci te tylnie :D:D:D i nogi. Ale tak jak to bylo przy Olci, brzuchol taki sobie a dziecko prawie 3850g. I teraz bedzie pewnie tak samo albo jeszcze wieksze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt jest faktem ciotka TY to się toczysz ale niełam sie ja tez sie toczyłam,tez miałam spory brzusio cosik takiego jak Twój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalcia to wózek graco quattro tour deluxe. Coś się tu ściąga...zaraz spróbuję przeprać plamę na tym śpiworku tak jak radzisz. Zobaczymy czy to w ogóle schodzi...No używany, tylko totalna lipa, jak można komuś sprzedać coś tak usyfionego 😠 Tak poza tym to faktycznie wszystko jest ok i nie jest zniszczony, tyle co od normalnego użytkowania. Ehhhh...szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada miałam własnie tez to napisac ze dzidzi teraz moze byc nawet wieksze niz przy Olci -POWODZENIA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to powiedziala ostatnio moja polozna: Nie wazne ile sie przytyje wazne aby byc szczesliwym , ze jest sie w ciazy i ze niedlugo bedzie dzidzio:):)Bo to jest przeciez najwazniejsze, co nie kobitki??? Kalcia- ty to moze powinnas wiedziec. Za tydzien jest koniec roku(przynajmniej przedszkolnego) Tutaj tez dzieci przynosza jakiegos kwiatka lub ciasto na zakonczenie. Bo nie mam pojecia jak to wyglada a wiem , ze u Oli bedzie rozdanie dyplomow itp a troche glupio mi sie pytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA,UWAGA!!!!!!! POMARAŃCZE ZNÓW ATAKUJA!!!!!!! PROŚBA KOBIETKI BRZUCHATKI NIECZYTAJCIE I NIESTRESUJCIE SIE !!!! PODARUJMY WSPANIAŁY PREZENT POMARANCZY - TOTALUS IGNORUS ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katelka - dobre :P Mada - Ty tego nie traktuj jako przygany. To fajnie, że tak mało widać po Tobie, potem będzie Ci łatwiej :) Klacia - znalazłam w necie, że z tego wózka ściąga się \"poszycie siedzenia\"...ale nie wiem jak :P Śpiworek przeprałam, wygląda na to, że się sprał...no ale zobaczę dokładnie jak wyschnie. To jest taki sam model wózka jak ten: http://www.allegro.pl/item211805279_graco_quatro_delux_autum_leaves_folia_gratis_.html Dziewczyny czy te nosidła (na zdjęciu obok wózka) można prać?? Bo to jest najgorzej brudne... 😭 a tak się cieszyłam zakupem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska- wszystko ok:):) Tak napisalam bo mi ostatnio tak powiedzial polozna, super babka. Ze w ciazy trzeba byc szczesliwym:):):):) Zmykam zaraz po Olcie . Pozniej sie pojawie Acha polecam fajna stronke. Znalazlam tam swoich znajomych co ostatnio sie widzielismy w liceum lub na studiach. www.nasza-klasa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja juz po zakupach mozna powiedziec ze byly udane. tylko ja w sumie nie mam takiego duzego wyboru bo nie wiem co bede miala a wiec musze patrzec tylko za takimi co beda pasowaly i dla chlopca i dla dziewczynki a takich jest malo przewaznie biale albo kremowe ale ja sie nie bede pzrejmowala napewno nie bede kupowala rozowych bo to tylko na dziewusie ale inne kolory czemu nie ???? mam pytanie bo kiedys ktoras z dziewczyn wkleila fantastyczna stronke z poscielami dzieciecymi w polsce i mi sie tam takie dwie podobaja bo tutaj patrzylam dzisiaj i nie ma takich ladnych tylko ja mam pytanie czy taki ladny seledynkowy kolor bedzie pasowal dla dziewczynki lub chlopca. bo chcialabym zamowic w polsce tylko nie wiem czy pasuje jak myslicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha i patrzylam za lozeczkiem i nie ma takiego jak ja chce. w polsce sa fajne nie wiem tez co robic czy zamawiac z polski????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka00 ja nie mam poscieli seledynkowej ale za to w tym kolorze mam rożek i Kubuś wygladał ładniusio w tym kolorku a pozatym to uniwersalny kolor czemu miałby niepasowac dziewuszce? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasulku -mysle ze da sie prac wiekszosc produkowanych wozkow jest przystosowane do prania poszycia . Na zdjeciu wyglada na solidny i lekki wozek. Jak tylko jest brudny i da sie go doprac to mysle ze powinien ci sluzyc jesli nie jest jakis rozklekotany bo anglicy to nie zbyt dbaja o co kolwiek widac po zaistnialej sytuacji. A ile cie on kosztowal jak mozna zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaska jak mu nie glupio bylo-nic na sile-prac nie musisz,placisz za to nie miej wyrzutow i oddaj jakby cos :D gosciu se od pocztku w kulki lecial,zakup cie mial cieszyc a nie dolowac -zrob takj zeby tobie bylo z tym dobrze-tych wozkow jest pelno w dobrych cenach,,, daj znac czy gosc sie wogole pojawil z fotelikiem :P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Witam.Dzis poczulam pierwsze ruchy dzidziusia a to juz 18 tydz odczuwalam je jak laskotanie motylka i od razu zadzwonilam do mojego kochania sie pochwalic.Wczoraj bylam u poloznej i slyszalam bicie serca mojego aniolka.31 lipca mam 2 skan i poznam plec dziecka,ja szczeze mowiac ja nie chce wiedziec ale moje kochanie chce bo mowi ze jak to bedzie chlopczyk to wszyscy beda mu zazdroscic bo w mojej rodzinie i w jego sa same pannice takze same rozumiecie,facet i jego duma!! Hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Poprawcie mnie w tabelce bo mam 18 tydz.Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczaczku to wspaniałe uczucie -(pamietam pierwszego motylka w 16 tyg.). no i trzymam mocno kciuki za chłopca jesli tak bardzo oboje chcecie(najwazniejsze by bobasunio bylo zdrowe-zawsze to mowie) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......35....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 33........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......33.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....31.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....28........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....27........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...26..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 26....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...24...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra karina82........01/11.....23....Chichester.....chłopczys ko ...........? Ania Grimsby...11/11.....22....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....20.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania na życzenie kurczaczka-mówisz i masz ;-) Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaczek13
Katelka dzieki za poprawke w tabelce.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odswiezam tylko tabelke bo nie za bardzo sie dzis czuje :-( NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......36....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 33........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......33.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....31.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....28........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....27........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...26..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 26....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...24...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra karina82........01/11.....23....Chichester.....chłopczys ko ...........? Ania Grimsby...11/11.....22....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....20.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania na życzenie kurczaczka-mówisz i masz Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......36....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 33........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......33.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....31.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....28........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....27........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...26..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 26....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...24...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra karina82........01/11.....23....Chichester.....chłopczys ko ...........? Ania Grimsby...11/11.....22....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....20.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan wnosze malusia korekte ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak sobie przeczytałam co napisałyście to pomyślałam, że jesteście baaardzo kochane. Kurcze, aż mi się gęba uśmiechnęła, że mnie tak pocieszacie :) No i zaraz mężowi powiedziałam, że mam kochane dziewczyny :P No koleś już był. Zanim przyjechał, wrócił mąż z pracy i oblukał, że właściwie prawie wszystko można wyprać. Jak przyszedł koleś to mu powiedziałam, co o tym myślę, że wózek miał być excellent condition, a co to jest...i zaczęłam mu wszystkie plamy pokazywać. A ten burak oj wie Pani jakie są dzieci 😡 Co za baran jeba..y!!! Co dzieci mają do tego, że rodzice to brudasy i niechluje???? W każdym bądź razie powiedziałam mu, że ma mi oddać 10 f za pralnie, i że jak plamy nie zejdą to będę do niego dzwonić i będzie mi się tłumaczył. Poza tym ja do niego mówię, że to nie fair, bo brudny, i czy zejdzie z ceny a on, że baza pod fotelik jest ekstra i kosztowała 50 f - a ja do niego, a co mnie to obchodzi??? To było zawarte w cenie. Zamknął się i oddał 10 f. Niby nic ale niech sobie bobek nie myśli, że na głupiego trafił...W sumie to jestem zadowolona bo sobie tak pomyślałam, że i tak prałabym ten wózek (to co się da) a tak mam 10 w kieszeni :) No ale nerwy na brudasie musiałam wyładować :P Kalcia zapłaciłam za niego 100 f + 15 f za przesyłkę no ale tą 10 zaoszczędziłam czyli wyszło 105 f :) Dlatego w sumie mi zależało bo wózeczek ładny naprawdę, nie zniszczony tyle że bruuudny no i przede wszystkim niedrogi. Jutro wszystko wypiorę i poskładam to zrobię zdjęcia i Wam pokażę :) Dzięki kochane kwiatuszki za wsparcie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×