Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Skorpionka ciuszki miałam rozne i na newborna i na 0-3 miesiaca (rozmiar rozmiarowi jest strasznie nierowny) a cm miał 53 długosci a zaczał wyrastac jak skonczył 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewaznie miał body i pajacyki .A teraz ma śpiochy pajace i body z ktorych zaczyna wyrastac rosnie jak na drozdzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam, bo ja mam kilkadziesiąt ubranek :P 0-3 mies. i wygladają jak duże! Kupilam wiec takie newborn a one z kolei są takie maciupkie, że nie wiem czy to nie dla lalek są ciuszki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze paczka z polski przyszla na ktora czekalam ponad 2 tygodnie :) skorpionka, wczoraj podczas lunchu, obserwowalam brzuszek i zobaczylam uwypuklenie i poczulam wtedy w tym samym miejscu TO kopniecie :) wieczorem maz lezal z uchem przy brzuchu i czulismy ruchy razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam dobry dzien :) no i mysl ze dzisiaj piatek i dwa dni lenistwa ;) wszystko pozytywnie mnie nastraja :) moze uda mi sie ta radoscia was zarazic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka Ja niechce sie chwalic ale niejedna kobitka chciałaby miec tak grzecznego bobaska(ma to po mnie tez byłam taka do 4 roku zycia,mama mi opowiadała ze jakby miała nawet 10-raczki nieodczułaby ze ma wogole dzieci hihihih) Choc czasami daje popalic ale mowie sobie i mezowi ze musimy poczuc ze mamy dzidziusia w domu,bo inaczej to jak lalka tylko je spi siusia i kupcia,czasami to az chce go usłyszec jak płacze, ale coraz czesciej zaczyna krzyczec jak chce flaszke a jak juz gada ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camillee zarazaj zarazaj bo cos ja dzis nie mam chumorku ino niewiem czemu ;-) Skorpionka czasami na metkach jest nadrukowane na jaki wzrost ale lepiej miec ciuszki przyduze bo i tak sie nieogladniesz a juz wyrosnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katelka25 - zazdroszczę. :) Ciekawe czy to genetycznie jest czy jak? :) Też bym tak chciala. Takie dziecko to podwójny skarb - nie dość, że najdroższy dla rodziców, to jeszcze same przyjemne chwile przynosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiek -dzisiaj skonczylam 33 tydzien i zaczal mi leciec 34tc a w sowaczkacz cos mi sie poprzestawialo i nie umiem tego zmienic termin mam na 31 sierpnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia- to zrob jeszcze raz sobie tego suwaczka i wklaej ponownie w stopke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj suwaczek tez jest nieaktualny, przesuniety ma termin o kilka dni, ale moze sie okaze w poniedzialek ze mam inna date niz teraz, wiec bedzie zmiana w przyszlym tygodniu :) oby nie bylo przesuniecia na pozniej. chcialabym juz dzidzie miec przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka Fakt jest faktem ze jest grzeczny ale potrafi czasem dac w kosc to nie jest tak codzien piekinie np. dzis to jakbym dzidzi w domku nie miała spi i spi patrzec jak zaraz otworzy swe oczka spojrzy na mnie usmiechnie sie i zacznie krzyczec bo bedzie chciał flache :-) Kalcia jak twoje samopoczucie dzis??? Mam nadzieje ze zwolniłas tepo w sprzataniu :-d Camillee tez tak mowiłam ze chce juz miec Kube przy sobie a teraz tesknie za brzusiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robilam wszystko od nowa ale sie nie da. Za kazdym razem jak wklejam nowy to wyskakuje to stare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katelka, juz czasem mi sie smutno robi, jak mysle ze brzuszka nie bedzie :) ale moze za dwa lata bedzie kolejny ;) o ile pierworodny nie da nam w kosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katelka, doklandnie :) nie chcialabym miec za duego odstepu :) a dzicei by sie razem bawily (albo pobily) i mialy dobry kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki brzucholki!!!! jak dzisiaj u was samopoczucie???? bo u mnie nawet nawet tylko ta pogoda ble bleee ja dopiero jem sniadanie bo bylam na zakupach bo jutro moj facet ma urodzinki i musze jakiegos torcika upiec chociaz mi sie za bardzo nie chce ale czego sie nie zrobi dla ukochanego .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee- byloby ok tylko w tych suwaczkach wyskakuje 28 tydz a nie 34tydz.:(:( Zmianiam tez swoj tydzien:):) NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......36....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 34........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......34.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....31.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....29........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....28........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...27..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 26....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...25...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra Kiki26..........31/10...24.....Liverpool .........synek............Staś karina82........01/11.....24....Chichester.....chłopczys ko ........... Ania Grimsby...11/11.....22....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....21.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...18.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Rya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam to dobrze sentyment do brzuszkow i plany na kolejne- mnie to juz kolejny brzusio nie wyrosnie to juz raczej trzecie i ostatnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Madziatko twoj dzidziuch moj mi dzisiaj spac nie dal o 4 mnie obudzil kopniakami i do teraz urzeduje czasami jak trafi to mi gwiazdki sie pokazuja.Wczoraj wypilam lampke winka i moze to po tym tak rozrabia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam pytanko bo tu kolezanka mi na pisala ze jak w ciazy draznia zapachy na mieso to ze bedzie dziewczynka i jak pepek jest w srodku to tez na dziewusie czy to moze byc prawda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem mnie nosi jak cos robie z miesa mielonego ( czasami mnie do tej pory mdli) a z tm pepkiem to mam wklesly. A na usg wyszlo ze 90% procent chlopczyk. Wiec gdzie tu prawda. w poprzednich ciazach mialam gruba brazowa linie od pepka w dol a teraz ani sladu. Jak ogolilam nogi jakies dwa miechy temu to dopiero tera odroslo mi pare na krzyz. Wiec zewszystkich oznak jakie teraz mam to wychodzi ze powinnam miec corcie a bede miec syncia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Ja tylko na chwilunie się przywitać z Wami. Deeeeszcz...bleeeee 😠 Zawsze jak mąż ma wolne to pada 😡 Camillee - ale masz fajowski dzionek 🌼 Cieszę się, ze troszkę mogłam podpowiedzieć :) To widać u Ciebie 13 piątek jest dniem szczęśliwym. Życzę ogromnych kopniaczków :) Anka - to takie zabobony tylko...mi też wyszło, że niby dziewczynka a będzie synuś. Katelka - śliczniusi Twój Kubuś. No i fajnie, że taki grzeczny :) Oby każda miała to szczęście :) Dobra mykam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia wysli mi kody na wasze blogi tu masz moje gg193384 bo nie da sie tej twojej stronki otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia moje malenstwo cos sie wierci i po zebrach mnie obija. Troche to dokuczliwe hahahah. Ale jeszcze prawie poltora miesiaca i koniec:) anka00- ja pepek mam wklesly, na poczatku mnie zapachy draznily ale tym razem bedzie chlopak. Tak samo mialam przy pierwszej ciazy tylko, ze z zapachami to wogole byla tragedia- i byla dziewczynka. Wiec to chyba nie ma regoly no chyba , ze czeka mnie niesamowita niespodzianka jak urodze-- ale moj mezulek by sie cieszyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×