Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

Gość anka00
nie pisz na moim nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
WYMYSL SOBIE SAM SWOJ NICK DEBILU BEZ SZKOLY!POJEBANY CIULU JESTES ZLODZIEJEM I PODSZYWACZEM CIPO POJEBANA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
kazdy kto przeczyta to co napisalas to bedzie wiedzial kto jest kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
i jeszcze jedno ja nie przeklinam a ty tak!!!!!ile masz lat gowniaro?idz sie leczyc ty niedobra szescionoga pszczolo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00- najlepiej zarejestruj swoj nik w preferencjach to nikt nie bedzie sie podszywal. Ja tez mialam kiedys podobna sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
mada 744 tylko ja nie wiem jak mam sie zarejestrowac pomozesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
mada juz wiem jak tylko jak wpisuje haslo to pisze mi ze wpisane haslo jest bledne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na samej gorze sa preferencje , tam wchodzisz i sie rejestrujesz- jest wszystko opisane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sproboj jeszcze raz. Jesli sie nie uda tzn, ze juz ktos zarejestrowal twoj nik i bedziesz teraz musiala swoj zmienic na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ok. Przynajmniej teraz bedziesz miala swiety spokoj. A tym wyrzej sie nie przejmuj bo to pozniej zostanie wymazane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada pisalam juz kilka razy mialam spotkanie w poprzedni piatek tylko zastanawiam sie cz do taxu cos beda chcieli? jakies payslipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje zawsze sie ktos znajdzie kto potrafi wkurzyc. ale ja sie z tego w sumie smije komus sie nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowa nasturcja
HEJ . Mam pytanie odnoscie kasy . CZY KTORAS Z WAS SLYSZALA ZE PO URODZENIU DZIECKA , ZWRACAJA MATCE CALY DOTYCHCZAS ZAPLACONY PODATEK ? To dla mnie bardzo wazne , jesli ktoras z Was slyszala cokolwiek na ten temat prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela26
czesc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela26
wiem,ze znów mnie dlugo nie bylo ale caly czas uwaznie was czytam.Pomagacie mi odpowiedziec na wiele nurtujacych mnie pytan.DZIEKI!Pozdrawiam wszystkie kobietki z brzuszkami i oczywiscie te które maja juz swoje pociechy.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........TERMIN.....TC.......MIEJSCE.. ............PŁEĆ...........IMIĘ gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynka ....Amelka s_daga.......15/08.......35....london/richmond...synek.. .............? Mada744.....26/08...... 33........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......33.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....29......Wolverhampton....synek .........?.... kaska0110....16/09.....31.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....28........streatham......?.. ....Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .24....Leicester......dziewczynka..........? Justyna M........03/10....27........London.......synus.....Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier lara27............10/10....24..........Hull..........?.. ................?....... Izabela26.......12/10.....27...Kidderminster....córcia.. ......OLIWIA migotka_bober..15/10...26..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel jovka.............19/10......25.....Londyn.........synek .............Olaf Skorpionka81..19/10.... 25....Southampton.....dziewczyn ka......Iza MONDZI25...26/10...24...Banbury.......dziewczynka...... Aleksandra karina82........01/11.....23....Chichester.....chłopczys ko ...........? Ania Grimsby...11/11.....22....Grimsby........synulek........... .Aaron czarna101......08/11.....20....Hereford................? .................? anagro..........15/11.....21.....Alcester.....synus?. .. ..... Maya/Alex camillee..........29/11....20.....Bristol............? .........Oliwia/Dawid kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes..............?............? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01.....12.....Preston........?....... Judytka/Szymon Kagimka ........15/02......6....Watford........?..........Julian/Ste fania Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk ...... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja duila.........14/06.....3755.........Londyn........synek ..............Filip iwtek29..... 16/06.....2275....Cochester....dziewczynka .........Julia anusia23.... 17/06.....3200....Manchester...dziewczynka ....... Julia bebka_k......21/06.....?.......londyn............chlopc zyk .......Ryan PRZY OKAZJI ZMIENIAM SWÓJ TYDZIEN W TABELCE.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek27- sorki chyba zle odczytalam:(:(:( Oni w taxie maja wszystkie twoje dochody wiec nie musisz juz im wysylac dodatkowo. Wystarczy, ze przy druku ktory wyslals tam podalas wasze dochody. Oni i tak wszystko sprawdzaja. Jesli cos by jeszcze potrzebowali wyslaliby wam jakies zawiadomienie. A jesli nic takiego nie dostaniecie musisz cierpliwie czekac na decyzje o przyznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nagietkowa nasturcja
a wie ktos moze czy zwracaja ten podatek w calosci po urodzeniu dziecka ? PROOOOSZE o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasturcjo o niczym takim nie slyszalam... Mada dziekuje za informacje ..czasami wiele osób mówi wiele rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki! mam do was pytanko jakie ciuszki wy kupujecie na pierwsze 3 miesiacy,jesli tu wogole nie mozna kupic koszulek,kaftanikow ani spioszkow,tylko body z dlugim rekawem i pajacyki,czy bedzie cieplo nowonarodzonemy dziecku jak je ubiore w body z dl.rekawem na to pajacyk i czy to body nie bedzie uciskac na pepek,ktory jeszcze nie odpadl.Dzieki za odpowiedzi :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagietkowa nasturcja- nic takiego nie zwracaja, pierwszy raz o czyms takim slysze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki26- ja kupuje body, pajacyki i takie kompleciki dla maluszka. Na pewno te ubranka nie przeszkadzaja dzidzi. Nawet wtedy jak ma jeszcze nie zagojony pepuszek. Oczywiscie ubranka musza byc troszke luzne a nie tak bardzo przylegajace do cialaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie mamusie! Kiki body nie bedzie dzidzi uciskac na pepunio ,niemartw sie no i zimno tez nie powinno byc moj malujszek był tak ubierany i bylo mu ciepło.I najlepiej bedzie jesli bedziesz miec temp.w domku 20 stopni to napewno bedzie ciepło .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam za odpowiedzi,bo jade z mezem w niedziele na zakupy i teraz wiem co mam kupowac. dzieki:) milego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj naplodzilyscie :) a ja w pracy mialam urwanie glowy i nie moglam wejsc :( Justynam, dobrze ze problem sie wyjasnil!! mam juz metlik w glowie od ogladnia lozeczek i wozkow.... wozek juz mam jako taki upatrzony,a le z lozecznkiem mam wielki problem :o kompletnie nie wiem jakie wybrac. jesli amcie cos do powiedzenia na temat lozeczek, to prosze o pomoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie MAMUŚKI... Jak wasze samopoczucie??? Justyna ciesze sie iż wszystko jest w porzadku i ze z dzidzia tez.:-) Anka00 miło Cie w końcu zobaczyc jako czarnuszka ;-), widze że znów jakiemuś pomaranczu sie nudziło....... ach brak słów. pogoda u mnie dziś byle jaka w kazdym badz razie słonca niewidac :-( widze iz wczoraj było mało pisane nie mogłam zajrzec poniewaz maly moj miał szczepionke i strasznie marudził i miał goraczke:-( ale juz mu lepiej :-) Zycze milusiego dzionusia wszystkim MAMUŚKOM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana dzis rano a wlasciwie wczoraj wieczorem maz stwierdzil ze w październiku odwiedzimy Polske ... cena za bilety z mala w ta i spowrotem to 100 f nawet gdybym nie mogla jechac z powodu brzuszka jakos przebolejemy ta kwote .... mala od wczoraj szaleje kupilam jej gumaczki i cala happy :) czeka jak to ona mówi na desc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×